Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Jah tényleg privátolva van, csak az ismerősök láthatják a videóit
https://mega.nz/file/E7JmkApS#0Q3M4eVkTvCaVZewT48ELoMsP9_gMzegmVvyXCipxLg
(még jó hogy ismerősök vagyunk )
https://www.tiktok.com/@evuskaturkov/video/7628578485082098966
Szépen gyarapodik a kis Turi, lassan már egy lesz a magaság és szélesség keresztmetszete Évikének
Tegnap délután vlsz. azért vonatozott hirtelen másik városba a röfi, mert leadták a drótot hogy Falvi újra olaszban van
Hogy retteghet a malac, hogy le lesz követve és ismét készülnek róla a rejtettkamerás felvételek
Nézem ezt az mhv tamást ahogy az ujdonsült lepukkant putrijában egyik polcról a másikra teszi a lomot, szemetet és azzal vigasztalja a lelkivilágát, hogy ez még jó lesz valamire, ez még kelleni fog, ezt majd átépítem, azt megjavítom...
Gecc, vakmeleg mikor az ember saját magának hazudik és nem tud szembenézni a rossz döntésével, hibájával.
Egyébként a feje baromira hasonlít selyem jázminéhoz. Talán Ő lenne az elveszett gyermeke?
Le fog győzni az OpenFox, gebasz van.
Nem bízom mi már a bőnyi daganatban.
Befellegzett a foskomnak, ez nem vitás.
Itt a vége, fuss el véle, ez biztos bukás. Hoppá hoppá, hoppá, hájas g3c1! Megjelent a nyílt OpenFox gebasz van, Nem bízunk mi már a bőnyi dagadtban.
A csatát a trollok nyerték, nem vitás.
Hájas geci most megfizetsz, vége van, elvtárs!
Jól megetették ma is a röfit az agyhalottak https://ibb.co/nsNZJ4b5
5 nap alatt bedobáltak neki 300+ ezret, ami a felszopóknak ~1 millába került (a fingtok 70%-os levonása miatt).
Remélem mikor gyógyszerre kell a lóvé nekik, akkor is így tele lesznek
@Cefréshányás:
Támogatom, ez a helyes út, mivel ez szerintem amit néhány trash főleg Kinder Jäger művel az félig anarchia, ami fuj
Igazából elsősorban pont miatta jutott eszembe ez a gondolat, hogy büntessék a szándékos munkakerülést, mint bűncselekményt. Alsó kulcs elfogadhatatlan számomra, hogy valaki csak elvesz a közösből, de semmit nem ad vissza cserébe.
@SneciGeci:
Nekem volna a választással kapcsolatos (Valamint Trash-releváns) kérdésem. Egész pontosan kettő is.
1.: Mit szólnátok egy olyan államférfihoz, aki büntetné a szándékos munkakerülést? (Azt hiszem akkor az összes trash mehetne a bíróságra)
2.: Ti mivel büntetnétek a fentebb nevezett cselekményt (nevezett: szándékos munkakerülés)
1. Támogatom, ez a helyes út, mivel ez szerintem amit néhány trash főleg Kinder Jäger művel az félig anarchia, ami fuj
2. Ha egészségügyileg és Mentálisan alkalmas és pl nem nevel gyereket nem ápolja idős családtagját stb, akkor ha nem dolgozik befogatnám valami szalag mellé, vagy építkezésekbe vagy böribe
Amúgy képzeljétek dögkeselyű Bravo Slenk politizál ám elég komolyban, fidesz oldalán áll, repjei is vannak erről, meg csinál még Mc Istinél is komolyabb politikai kritikákat
@tosay50519:
Én azon csodálkozom, hogy ádám mobilék nem jelentkeztek sehol a választások után, semmi youtube bejegyzés vagy titkok elő adás, pedig a kampány alatt nyomta ezerrel. Lehet ripszropsz kómába estek
Én azon csodálkozom, hogy ádám mobilék nem jelentkeztek sehol a választások után, semmi youtube bejegyzés vagy titkok elő adás, pedig a kampány alatt nyomta ezerrel. Lehet ripszropsz kómába estek
Nekem volna a választással kapcsolatos (Valamint Trash-releváns) kérdésem. Egész pontosan kettő is.
1.: Mit szólnátok egy olyan államférfihoz, aki büntetné a szándékos munkakerülést? (Azt hiszem akkor az összes trash mehetne a bíróságra)
2.: Ti mivel büntetnétek a fentebb nevezett cselekményt (nevezett: szándékos munkakerülés)
Szívemből szólt Táska úr! Bárhogy is érintette önöket a választás eredménye azt kérném hogy ne itt vitassák meg. Természetesen ha van trash relevanciája akkor nem tilos a politikát említeni, de érdemes inkább kerülni, mert általában csak meddő vitákhoz vezet
Az elkövetkezendő napokban biztos sokakban ilyen-olyan feszültséget kelt majd a választási eredmény.
De arra kérlek benneteket skan trollégák és trolleginák, hogy hagyjuk meg ezt a fórumot arra amire való--> trash kibeszélőnek.
Tucatnyi másik magyarnyelvű platform van ahol bárki kifejtheti a politikai nézeteit/véleményét az online közönség előtt, ezért kérlek ne itt tegyétek ezt.
Nekem személy szerint már gecire elegem volt az elmúlt 1-2 hónapban a 7/24 csapból is folyó propagandákból, örülök, hogy lassan de biztosan végleg lezárul ez az időszak.
Plusz ne terheljük feleslegesen Zéró urat a moderálással, hisz köztudott, hogy a macskamentalikőr függősége mellett egy igen nagy cicaalomról is gondoskodnia kell
Hozzászólások
4472 hozzászólás
Citrob
Babriga
Betrezselyeb
https://mega.nz/file/E7JmkApS#0Q3M4eVkTvCaVZewT48ELoMsP9_gMzegmVvyXCipxLg
(még jó hogy ismerősök vagyunk
Szépen gyarapodik a kis Turi, lassan már egy lesz a magaság és szélesség keresztmetszete Évikének
Hogy retteghet a malac, hogy le lesz követve és ismét készülnek róla a rejtettkamerás felvételek
Gecc, vakmeleg mikor az ember saját magának hazudik és nem tud szembenézni a rossz döntésével, hibájával.
Egyébként a feje baromira hasonlít selyem jázminéhoz. Talán Ő lenne az elveszett gyermeke?
az dzsenifer a török kutyája mert a török szultán feleségéről dzseniferről nevezete el a büdös lábú török
Nem bízom mi már a bőnyi daganatban.
Befellegzett a foskomnak, ez nem vitás.
Itt a vége, fuss el véle, ez biztos bukás. Hoppá hoppá, hoppá, hájas g3c1! Megjelent a nyílt OpenFox gebasz van, Nem bízunk mi már a bőnyi dagadtban.
A csatát a trollok nyerték, nem vitás.
Hájas geci most megfizetsz, vége van, elvtárs!
5 nap alatt bedobáltak neki 300+ ezret, ami a felszopóknak ~1 millába került (a fingtok 70%-os levonása miatt).
Remélem mikor gyógyszerre kell a lóvé nekik, akkor is így tele lesznek
Igazából elsősorban pont miatta jutott eszembe ez a gondolat, hogy büntessék a szándékos munkakerülést, mint bűncselekményt. Alsó kulcs elfogadhatatlan számomra, hogy valaki csak elvesz a közösből, de semmit nem ad vissza cserébe.
Remélem egyszer a kábítószerrel való visszaélésével is fog foglalkozni a "bekötött szemű kurva".
Aztakurvageci, Pityuka ehhez a valaghoz meg felsőtesthez képest egy süldő kismalac
1. Támogatom, ez a helyes út, mivel ez szerintem amit néhány trash főleg Kinder Jäger művel az félig anarchia, ami fuj
2. Ha egészségügyileg és Mentálisan alkalmas és pl nem nevel gyereket nem ápolja idős családtagját stb, akkor ha nem dolgozik befogatnám valami szalag mellé, vagy építkezésekbe vagy böribe
Lehet megy az örömtöltőgáz ezerrel
Nyitnék egy bányát ahonnan nem biztos hogy visszajönnek ezek a figurák.
Ennyi.
1.: Mit szólnátok egy olyan államférfihoz, aki büntetné a szándékos munkakerülést? (Azt hiszem akkor az összes trash mehetne a bíróságra)
2.: Ti mivel büntetnétek a fentebb nevezett cselekményt (nevezett: szándékos munkakerülés)
De arra kérlek benneteket skan trollégák és trolleginák, hogy hagyjuk meg ezt a fórumot arra amire való--> trash kibeszélőnek.
Tucatnyi másik magyarnyelvű platform van ahol bárki kifejtheti a politikai nézeteit/véleményét az online közönség előtt, ezért kérlek ne itt tegyétek ezt.
Nekem személy szerint már gecire elegem volt az elmúlt 1-2 hónapban a 7/24 csapból is folyó propagandákból, örülök, hogy lassan de biztosan végleg lezárul ez az időszak.
Plusz ne terheljük feleslegesen Zéró urat a moderálással, hisz köztudott, hogy a macskamentalikőr függősége mellett egy igen nagy cicaalomról is gondoskodnia kell
Nekem holnaptól gecijó lesz meg a fizum se lesz kevés. Áradjon!
"NEM LESZ, HANEM LEGYEN!!"
De első választóként ez nagyszerű, hogy hozzájárultam egy ilyen történelmi eseményhez!