Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Most akkor Subi nyert egy meccset? Húha mit fog ezért kapni a gnóm cigánykurvától...
@Jennifer:
csak józsit akartam hallani pedig


A busák miatt egyébként még meg is vettem volna a 3 rongyos közvetítést, ott PiP kis ablakban vannak a kommentátorok, lehetett volna összevágni belőle egy Busák highlights videót.
Még jó, hogy mondta a kamu arab cigány, hogy lemondta a felkérést.
Gondolom osztott szorzott, és rájött hogy annyira nem éri meg vállalnia magát egy ilyen eseményen az 50-80 rongyos tiszteletdíjért.
Inkább marad a szállón a 170 kilós pállott picsájával miközben telefingja a széket a fehér fal előtt, így is bedobják neki a lóvét az inasok, mi a fasznak kimozdulni
Szánalom volt megint ez az egész arbito boksz. Csoda, hogy még van aki megveszi 8-35 ezrekért a jegyet. Mondjuk lehetett látni, hogy a korábbiakhoz képest kurva sok üres asztal volt és a nagy többség a legolcsóbb lelátós jegyeket vette. Nem csodálom.
Az első meccsen az első 5 másodpercben a srác egy pofon után elesett, felkelt, kapott még egy maflást majd 15 másodperc után bedobták a törölközőt, és ennyi volt Ezt nézhetted a ring mellett 35 ezerért
Aztán a többi meccs is hasonló színvonalú volt, dagadt fingtok koldus cigányok potrohos béllel kergették egymást a ringben, fél perc után meg majdnem szívrohamot kaptak.
A két kopottlábú törpecigány is alig 1 percig bírta egymással.
Utána jött Subimalac, egyszer tarkón vágta soványabb cigány koboldot, aki ettől annyira "bekábult" hogy bekellett dobni 40 másodperc után a törölközőt
Falvi meg azt hitte birkózáson van, 2x földhöz baszta a Sető inast, meg volt még egy 3. szabálytalansága is, úgyhogy instant diszkvalifikálták a meccsből
Beraktak 1-2 "profit" hogy legyen valami értékelhető is, akiknek közük is volt a bokszhoz, de ezenkívül ismét a sportág megszégyenítése volt ez boksz gálának nevezett kabaré.
Az online közvetítés, amit 3000 forintért lehet nézni, lassan egy év után ugyan olyan okádék vödör fos. Rendszeresen diavetítés volt a 720p-s stream, hang meg vagy volt vagy nem
A két primitív full részeg kommentátor meg hozta a szokásos proli vibeot.
Sajnos a Léghajós Abdul Aziz Busák József Alibaba az utolsó napokban lemondta a "szakkommentátori" felkérést, mert nagyon fontos halaszthatatlan dolga volt ezen a csütörtöki napon
@dggmester:
@NarancsosPirula:
Ajánlom mindenkinek a Nagypénteki konzultációt ami köztem és ernő között történt

Én csodálom a kitartásodat és hogy tudtad tolerálni azt a rengeteg nonstop hülyeséget. Én mindig amikor felhívtam 2 perc után már leordítottam, sokat kell fejlődnöm, ilyen téren, hogy jobban el tudan viselni az ilyenket. Hatalmas tartalom, RESPEKT!


Köszi.
Persze ernőt le lehet ordítani, lehet vele gecizni, csak akkor lebassza "hamar".
Nyilván lehet elmegy sírni utána meg örjöngeni, de szerintem akkor veszít a legjobban, ha türelmes vagy hozzá és hagyod hogy mondja a hülyeségét.
Néha belekérdezel, már veszít jó pár témát amit loopolhatna, egyre inkább bomlik a kilfi pajzs.

Plusz volt pár dolog amit nem is tudtam, de mivel "persze hogy tudjuk" ezért elpofázta
Két kis cigány kobold közül az egyikkel fog este 8-kor bokszolni a subimalac
https://ibb.co/0V8xbqFF
@Szakállon rúgott vén hülye:
@SneciGeci:
Napi Vicc:
Az orosz, a magyar és Pedo Sodi a túlvilágon találkoznak Szent Péterrel, aki azt mondja:
- Ahányszor hazudtatok az életben, annyi tűszúrást fogtok kapni
Bemegy az orosz. Kap 5 tűszúrást, kijön sírva.
Bemegy a magyar, kap 50 tűszúrást. Mikor kijön röhögve, az orosz megkérdezi:
- Neked még 50 tűszúrás után van kedved röhögni?
Erre a magyar:
- Igen, mert Pedo Sodinak már a varrógépet készítik.

Szerintem sztív herefej mester sokkal többet hazudozott már mint a sodi, de tovább megyek, Herbert még kettejüknél is többet.

Ez amugy jo vicc csak az a probléma hogy trashek háromnegyede hazudik
@SneciGeci:
Srácok, Kinderjäger Kulabá' Sci-Fi filmet keres! Van egy ajánlatom neki, a címe: "Vadász Gyula eltakarodik dolgozni" címmel.

Cowboyok és űrlények videa https://trashcity.net/video/1729/
Srácok, Kinderjäger Kulabá' Sci-Fi filmet keres! Van egy ajánlatom neki, a címe: "Vadász Gyula eltakarodik dolgozni" címmel.
Felvettem a tegnapi Cucu kibeszélő Falvi lájvot mikor bent volt nála a Busák, most nézem vissza vágás közben, a Léghajós már olyanokat beszél a vége felé, hogy koldulna a malaccal újra, ha az tud viselkedni és nem hisztizik ha ledobják
Ma ugye visszament a szefos Moszathoz, szóval szerintem ha hétvégén nem is, de hamarosan újra indul a Busák évad
@SneciGeci:
Napi Vicc:
Az orosz, a magyar és Pedo Sodi a túlvilágon találkoznak Szent Péterrel, aki azt mondja:
- Ahányszor hazudtatok az életben, annyi tűszúrást fogtok kapni
Bemegy az orosz. Kap 5 tűszúrást, kijön sírva.
Bemegy a magyar, kap 50 tűszúrást. Mikor kijön röhögve, az orosz megkérdezi:
- Neked még 50 tűszúrás után van kedved röhögni?
Erre a magyar:
- Igen, mert Pedo Sodinak már a varrógépet készítik.

Szerintem sztív herefej mester sokkal többet hazudozott már mint a sodi, de tovább megyek, Herbert még kettejüknél is többet.
Csak úgy eszembe jutott, egyébként az összes mórickás vicc igaz köröskényire.
Ez akkora favicc volt, hogy gyökeret eresztettem
Napi Vicc:
Az orosz, a magyar és Pedo Sodi a túlvilágon találkoznak Szent Péterrel, aki azt mondja:
- Ahányszor hazudtatok az életben, annyi tűszúrást fogtok kapni
Bemegy az orosz. Kap 5 tűszúrást, kijön sírva.
Bemegy a magyar, kap 50 tűszúrást. Mikor kijön röhögve, az orosz megkérdezi:
- Neked még 50 tűszúrás után van kedved röhögni?
Erre a magyar:
- Igen, mert Pedo Sodinak már a varrógépet készítik.
Már hergelik a paranoiás sertést hogy Laszlo valójában Falvi volt álnéven
90 ezret kúrt el a malacra ez a barom..
https://ibb.co/Hf2jKyp8

Mondjuk ilyen fejjel nem csodálom hogy szimpatizál egy kisgyerek sapkában és női napszemüvegben röfögő malacemberrel
https://ibb.co/kC6z2Lb
Laszlo fiókról teledobálja valami felszopó
A paranoiás malac most panaszkodik live-ban Moszadnak, hogy Falvi ajtajánál hallgatózott a szállodában és Busákékkal szervezkedett
@Huffnagell:
Kicsit visszakanyarodva, pista és falvi szakítása napján a török belépett falvi élőjébe panaszkodni, de kb egy perc után kidobták...

A köcsög töröknek van elég baja ennek ellenére másokkal foglalkozik.

Inkább törődjön a lopott kutyájával.

a köcsög török tényleg egy köcsög, én az elejébe azt hittem ártatlan kis troll volt aki kikeszte pityukát, aztán kiderültek itt évek allat a loreról doglok, kezdjük ott sose volt normális az ürge valami dk-s tüntetésre ment gázpisztolyal, meg valami félig felújított panellakásban lakik, ahol anno elvielg készült egy interjú pistával is, aztán ez már csak mindenek a teteje hogy ő befogadta a mayer laurát , hatalmas story az is ami előadott sodi livejában, hogy hát ő át lett verve, pff persze, szóval ja törökjukónő elég trash karakter magában is
Kicsit visszakanyarodva, pista és falvi szakítása napján a török belépett falvi élőjébe panaszkodni, de kb egy perc után kidobták...

A köcsög töröknek van elég baja ennek ellenére másokkal foglalkozik.

Inkább törődjön a lopott kutyájával.
@nemjepülababa:
és mi van a nem tranyó női trashekkel, mint edyta, vagy brigittahó, vagy a skizókinga? ejnye DD

Én Bariaddot is el tudnám képzelni, csak kicsit több helyet kell neki hagyni oldalt
Írtam pàr levelet a következő cégeknek Alex-al kapcsolatban (természetesen csatolva a videókat ahol fenyegetőzik): Wurkkos, Sofirn, Wuben, Klarus…(van több is de minden cégnek nem írtam) és annak ellenére, amit KoldusAlex közölt, cégek igenis foglalkoznak ezekkel visszajelzèsekkel.
Azt írtàk felül vizsgàljàk a videóit.
Valószínűleg ha többen írunk komolyabban veszik a vele kapcsolatos “észrevételeket”!
@Felfújhatós Guminigger:
@Puro:
Vajon, hogy nézne ki egy Heti Hetes trashekkel? Kik lennének a műsorvezetők szerintetek?


Egy jó kis treshi hetes. Műsorvezetőnek (Jáksó helyére) talán busák pókhas, ő képes a legtöbb összefüggő értelmes mondatot kimondani egymás után. Fajkasházy helyére egyértelműen tyodi, a nagy étyemiségi. Juci helyére kaffka merdzsó, hiszen kell egy nő is a csapatba Bajor helyére alkesz trutyi, mellé a nagy spanja ősemberfejű jenes...


és mi van a nem tranyó női trashekkel, mint edyta, vagy brigittahó, vagy a skizókinga? ejnye DD
Falvi elkezdte feltölteni az okosszemüveges rejtettkamerás felvételeit. Cucuka egészen a mai napig nem tudott arról, hogy gyakorlatilag az egész együttlét titokban rögzítve volt
Rendesen retteghet most a malac, hogy miket leakel majd ki a Falvi
Az eddigi pár videóban amit felrakott, egész jó anyagok vannak
A miskolci ártány szokás szerint utólag gyárt kifogásokat arra miért szakított Falvival
Legkómójabb pénz küldések fingtok bevételek után Pityukának PayPal-on https://mega.nz/file/4ypH2ADa#tR8hs22Ubrd2w8GPpDC9Ao7icyUerTzqG0qYGeqt1aA
A malac azt állítja, hogy a Falvi behúzta a fingtok bevételeket, itt a bizonyíték hogy Cucu ismét hazudozik
Pityuka PayPal fiókja: https://ibb.co/RknLrYy2
Lehet küldeni az 1 forintokat finom makkhergelő üzenetekkel
Falvi most mondta, hogy Cucu a szerelem elején megmutatta a bankszámla egyenlegét, sajnáltatta magát hogy milyen csóró, nincs pénze drága putrikra.
Állítólag csak 90 ezer Ft volt a bankszámláján
Üdvözlendő hír: Falvi kizárta Pityukát az utolsó kölcsönadott fiókjából ami még élt, és törölte a malac bankszámlára kolduló videóját
Neonity reagált ernőke 15 perces hisztijére és az őrjöngésre kommentekben. A Streisand effektus remekül működik, a Rackhost is központi téma
https://www.youtube.com/watch?v=gjZ2XNgsZTo
(kb 8:30-tól kezdődik a releváns rész)
@SuperDave:
Falvi ott akart maradni Torinóban Juventus meccsre?


Talán az is, de a legfőbb ok hogy Falvi rendszeresen akkor is indított élőt (Pityuka meg nem) mikor az utcán sétáltak a-ból b-be, és közben a malacot is mutatta.
Ez már napok óta instant hisztizést váltott ki a gyogyósból.
Mivel Cucu full paranoiás és retteg, hogy a trólok beháromszögelik hol vannak, így végig feszültség alatt volt, közben egyre inkább csak hergelte magát.

A másik: tudni kell, hogy a napokban több ezer teljes alakos hordóbeles klipp került fel a fingtokra, ahol a mangalicát szarrá oltják kommentekben hogy hogy néz ki
Idejét nem tudjuk mikor volt már olyan utoljára, hogy valaki más (Poloson kívül) teljes alakban mutatja a brutálisan elhízott amorf malac testét. Biztos, hogy ez is nagyban közrejátszhatott a szakításban, hogy az ADHD-s Falvi folyamatosan kamerázta.
Plusz ebben a 2,5-3 napban elég sokszor szopatta Pipikét a megalázó tétekkel, ilyenkor eléggé olvadt a presztízs pajzsa a malacnak
Na meg az utolsó saját fiókja is tiltva lett az első napon, utána Falvi adott neki összesen 5 fiókot amiből 4-et szintén korlátoztak/tiltottak. A tiltott fiókokon a koint pénz bent maradt, az ünnepek miatt meg egyébként sem kapja meg a kiutalásokat.
Szóval ez egy ilyen komplex ok okozat szakítás lehetett a fogyatékos Dömpinél, szerintem.

Az uccsó közös élőt, ami a szakítás utáni Arbnb putriba visszasétálós volt Falvi yt csatornáján, ajánlom minden MC trólnak
Nagyon nem bírom ezt a RetardFalvit, de itt olyan mesterien trollkodta és provokálta a disznót az őrületig, hogy le a kalappal
Az utóbbi évek egyik legjobb röfögtetése volt

(btw. ha a malac nem lenne egy szellemifogyatékos gyernőtt értelmi szintjén, akkor ebből a kollabból nagyon sokáig vagyonokat tudott volna összeszedni. volt olyan tétes kör Falvival ahol 30 ezret keresett 5 perc alatt)