Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@Puro:
Vajon, hogy nézne ki egy Heti Hetes trashekkel? Kik lennének a műsorvezetők szerintetek?
Egy jó kis treshi hetes. Műsorvezetőnek (Jáksó helyére) talán busák pókhas, ő képes a legtöbb összefüggő értelmes mondatot kimondani egymás után. Fajkasházy helyére egyértelműen tyodi, a nagy étyemiségi. Juci helyére kaffka merdzsó, hiszen kell egy nő is a csapatba Bajor helyére alkesz trutyi, mellé a nagy spanja ősemberfejű jenes...
"van nalam 3 vipera meg 2 boxer tudok kolcson adni masnak
akinek kell gaz spray vipera vagy boxer jojjon a 206os üléshez
Pityesznél tuti, hogy lesz kés
En viszem a disznoolo pisztolyt
disznó perzselő van valakinél?
Pista biztos nézi a liveot, mostmár le ne bukj, csak kövesd a tervet
tudod Falvi ahogy megbeszéltük, köhögj ha olvasod
ha ideertek hivjatok mi addig bemegyunk Istihez es kikotjuk
szájkosarat hoz valaki?
most kaptam infot a kovi csapat most szallt le a repulorol 50 fos csapat utazott ki Falvival
falvit szabadon engedhetjük ha megvan a sertés
2 mikrobusszal hamarosan érkezünk a városba "
Elindult vonattal valahova a retardfalvi, és ilyen kommentekkel van tele a chatfala áhh végem van
@SuperDave:
Úgy látom Kucu berezelt Persze lehet csak 8D sakkozik és majd titokban jól leforgatják a klipeket
Egész nap hergelhette magát a malac, csak a pillanatot várta mikor "hibázik" a Falvi hogy végre legyen indok a szakításra(?) Hibázás nem volt, viszont elég volt annyi is, hogy az Albi bedobott 4 ezer forintot a Falvinak
Igaz, hogy előtte 16 kört nyert a malac, meg a szarrá dobálták kointtal.
Plusz állítólag a Falvi asszem vasárnap utalt neki egy nagyobb összeget, mert a Cucu előadta hogy nincs hol aludnia. (előtte pár nappal volt hogy bedobáltak neki azt a 140 ezret, biztos elfogyott neki 2-3 nap alatt )
Makkunkat hergelve várjuk a fejleményeket
Kíváncsi leszek én is, hogy mi lesz ebből
Elvileg nem lesz élőzés Falvival mert a malac retteg, hogy felismerik a helyszínt és rájuk hívják a rendőröket, úgyhogy csak vidik lesznek amik majd ide kerülnek fel:
https://www.youtube.com/@Falvi8
Nagyon meg leszek lepve ha összejön az évszázad trash-crossovere. Cucu annyira retteg az otthonuk kényelmébőé írogató trolloktól, hogy mer majd elmenni a megbeszélt helyre
Pityukát már irányítják a trólok Már sztornózva a korábban megbeszélt város ahol találkoztak volna Kora reggel fogja kiadni a titkos város nevét, mert fosik hogy rájuk mennek a trólok és verekedés lesz
@kistáska:
Falvi bejelentkezett a reptérről, kb az összes tról nézte a fejleményeket diplomatáék, mitévő legyek, krafta, májas csak hogy párat említsek. A többiek meg szét spamelték a chatet, hogy "minden a terv szerint halad" "veled vagyunk Falvi" meg hasonlók A malac is tuti bent volt kamu fiókról, szerintem most szó szerint remeghet a zsír a fején a rettegéstől
Alig várom hogy fellője a fületlen sertés a rettegős live-ot. Szerintem nem mer majd odamenni Retardfalvihoz, egy másik városból fog majd szuszogva fontoskodni, hogy biztos vele voltak a trÓlok
Biztosíthatom Cefrés úr, hogy a jogállamiság nem sérült. Kizárólag az érvénytelen szavazatokat semmisítettük meg, így 100%-os lett a jelenlegi vezetőség támogatottsága
@Dr Tájfel:
Ezúton köszönjük minden városlakó szavazását!
Egészen hihetetlen rekord, de a szavazásban résztvevő lakosok 100%-a Trash City jelenlegi vezetőire voksolt.
Ez ilyen észak kóreai típusú szavazás volt gyulekukszok
@Dr Tájfel:
Ezúton köszönjük minden városlakó szavazását!
Egészen hihetetlen rekord, de a szavazásban résztvevő lakosok 100%-a Trash City jelenlegi vezetőire voksolt.
Értem én hogy demokrácia van nem akarok politizálni de ki szavazna gyulusra, max a felszopói
Falvi bejelentkezett a reptérről, kb az összes tról nézte a fejleményeket diplomatáék, mitévő legyek, krafta, májas csak hogy párat említsek. A többiek meg szét spamelték a chatet, hogy "minden a terv szerint halad" "veled vagyunk Falvi" meg hasonlók A malac is tuti bent volt kamu fiókról, szerintem most szó szerint remeghet a zsír a fején a rettegéstől
@Dr Tájfel:
Ezúton köszönjük minden városlakó szavazását!
Egészen hihetetlen rekord, de a szavazásban résztvevő lakosok 100%-a Trash City jelenlegi vezetőire voksolt.
Gondolom ezt bemondasra kell elhinni Semmit atlathatosag, semmi elszamoltathatosag...UJRASZAMALALAST akarunk.
Ezúton köszönjük minden városlakó szavazását!
Egészen hihetetlen rekord, de a szavazásban résztvevő lakosok 100%-a Trash City jelenlegi vezetőire voksolt.
Hozzászólások
4472 hozzászólás
Baszki itt tényleg úgy néz ki a malac mint egy igazi gyogyós kisiskolás hülyegyerek
Vannak Blahás Izabellás videók ezen a csatornán feltegyem ide őket?
Csak azért kérdeztem mert Április 12-étől az első választási uranzárást követő órában 19:30-tól visszatér a Heti Hetes az RTL-re.
Egy jó kis treshi hetes. Műsorvezetőnek (Jáksó helyére) talán busák pókhas, ő képes a legtöbb összefüggő értelmes mondatot kimondani egymás után. Fajkasházy helyére egyértelműen tyodi, a nagy étyemiségi. Juci helyére kaffka merdzsó, hiszen kell egy nő is a csapatba
akinek kell gaz spray vipera vagy boxer jojjon a 206os üléshez
Pityesznél tuti, hogy lesz kés
En viszem a disznoolo pisztolyt
disznó perzselő van valakinél?
Pista biztos nézi a liveot, mostmár le ne bukj, csak kövesd a tervet
tudod Falvi ahogy megbeszéltük, köhögj ha olvasod
ha ideertek hivjatok mi addig bemegyunk Istihez es kikotjuk
szájkosarat hoz valaki?
most kaptam infot a kovi csapat most szallt le a repulorol 50 fos csapat utazott ki Falvival
falvit szabadon engedhetjük ha megvan a sertés
2 mikrobusszal hamarosan érkezünk a városba "
Elindult vonattal valahova a retardfalvi, és ilyen kommentekkel van tele a chatfala
Egész nap hergelhette magát a malac, csak a pillanatot várta mikor "hibázik" a Falvi hogy végre legyen indok a szakításra(?)
Igaz, hogy előtte 16 kört nyert a malac, meg a szarrá dobálták kointtal.
Plusz állítólag a Falvi asszem vasárnap utalt neki egy nagyobb összeget, mert a Cucu előadta hogy nincs hol aludnia. (előtte pár nappal volt hogy bedobáltak neki azt a 140 ezret, biztos elfogyott neki 2-3 nap alatt
Makkunkat hergelve várjuk a fejleményeket
Elvileg nem lesz élőzés Falvival mert a malac retteg, hogy felismerik a helyszínt és rájuk hívják a rendőröket, úgyhogy csak vidik lesznek amik majd ide kerülnek fel:
https://www.youtube.com/@Falvi8
https://www.tiktok.com/@mc.isti74/video/7624181514435071234
Alig várom hogy fellője a fületlen sertés a rettegős live-ot. Szerintem nem mer majd odamenni Retardfalvihoz, egy másik városból fog majd szuszogva fontoskodni, hogy biztos vele voltak a trÓlok
Ez ilyen észak kóreai típusú szavazás volt gyulekukszok
Értem én hogy demokrácia van nem akarok politizálni de ki szavazna gyulusra, max a felszopói
Őket majd a nagyon súlyos pszichopata skizo rosszakaró elmebetegek világnapján kéne ünnepelni
Ünnepeljük SoDI-t és Markó Gergőt
Gondolom ezt bemondasra kell elhinni
Üres ígéretek? Nagyon nem hány semmilyen tűzcsóvát. Propaganda.
Egészen hihetetlen rekord, de a szavazásban résztvevő lakosok 100%-a Trash City jelenlegi vezetőire voksolt.