Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Végülis szépen lezárult. Falvi megkapta azt a bizonyos 5 perc hírnevet. Pista bácsi gazdagabb lett egy tapasztalattal. Ne találkozz senkivel, főleg ne kanadai hungenyóval.
Akkor jó ötlet volt Retardfalvival összerúgni a port Végül mi volt a szakítása oka, hogy Falvi ott akart maradni Torinóban Juventus meccsre?
A kör majd akkor zárul ha végleg megszűnik a fingtok koldulási lehetőség.
A pénzcsap viszont teljesen zárult, keddig legalábbis nem érkeznek meg a PP kiutalások.
Úgyhogy a malacnak csak annyija van ami a bankszámláján. Gondolom nem sok lehet, mert akkor nem bátorodik fel annyira, hogy publikálja a videóban a Wise számlaszámát
Szerencsére az összes fiókja tiltva/korlátozva egyelőre, úgyhogy még élőben sem tud koldulni egy darabig
Üdvözlendő hír Remélem hamarosan visszamegy Sodihoz, mert akkor az a fiókja is ki lesz lőve. Halászlé trolegina már biztos feni rá a böllérkést
A malac már el is menekült Torinóból. Éppen a vonaton ül és kirakott egy videót amiben bakszámlára koldul mert nincs hol aludnia
Az összes fiókja kuka a disznónak, már csak egy maradt, azt is még a Falvi adta neki a szakítás előtt.
Ennél szebb húsvétja nem is lehetne a gyerekező Pukkancsnak
Falvi rendesen örül hogy végre megszabadult a malactól Azt mondja olyan volt a Cucu mint egy 5 éves hülyegyerek aki nem tud viselkedni
@Cefréshányás:
Megrontojás bemegy a nagyrábéi ABC-be:
-Jónapot kérek szépen 6csomag csokis kekszet, 4liter fanta narancsot, 6 szelet mars csokit, valamint lenne egy kérdésem is, közelben találni pizzázót ami ezen a napon is nyitva van?
Boltos: néz megdöbbenve, értetlenül
Megrontojás: -Hát igen, fogyózom


Nem rossz! Nem annyira beteg, mint az enyém, de nem rossz!
ÉÉÉÉÉSSSS megtörtént a szakítás
Cucuka a mentális összeomlás szélén, már szájzárral üvöltözik Falvival az utcán Ha ma nem lesz szakítás akkor soha
Kb tényleg ez szokott lenni mikor a hasznos hülyék pénzt küldenek a kutyáknak állatorvosra
@SneciGeci:
Napi vicc:
GyerekVadász Kula a húgával szexel. Egyszercsak megszólal a kislány:
- Te jobb vagy, mint apa.
- Tudom, már anya is mondta.

Megrontojás bemegy a nagyrábéi ABC-be:
-Jónapot kérek szépen 6csomag csokis kekszet, 4liter fanta narancsot, 6 szelet mars csokit, valamint lenne egy kérdésem is, közelben találni pizzázót ami ezen a napon is nyitva van?
Boltos: néz megdöbbenve, értetlenül
Megrontojás: -Hát igen, fogyózom
Egy híres locsolóvers Bartos Cs Istvántól:
Itt van már nagyban húsvétnak a napja, részeg már a falu apraja és nagyja, node ne beszéljünk mellé, a tárgyra térek: egy jó erős pálinkát kérek!
Kellemes csúsvéti csünnepeket minden trollégának és trash city város lakóinak
@SneciGeci:
Napi vicc:
GyerekVadász Kula a húgával szexel. Egyszercsak megszólal a kislány:
- Te jobb vagy, mint apa.
- Tudom, már anya is mondta.

Ez fájt jó volt pasztmek
Merciről leak-eljetek már ha valahol felbukkan ☺️
@Ichterid:
Kellemes Húsvéti ünnepet kívánok minden trollégának! A legkomolyabb békességben és örömben teljenek a családjaitok szerető körében ezek a napok!

Köszönjük, viszont kívánjuk!
@Jennifer:
anyabaszó

Pont ezért tudom elhinni, hogy ez valóban megtörtént.
Kellemes Húsvéti ünnepet kívánok minden trollégának! A legkomolyabb békességben és örömben teljenek a családjaitok szerető körében ezek a napok!
Napi vicc:
GyerekVadász Kula a húgával szexel. Egyszercsak megszólal a kislány:
- Te jobb vagy, mint apa.
- Tudom, már anya is mondta.
Busák szakkommentátor ként ? A kurva annyámat mi lesz még itt...
@Huffnagell:
Falvi 8-án jön vissza Magyarországra mert valami kokeró boxmeccse lesz.


Ahol Busák lesz az egyik "szakkommentátor"
Tegnap pista bácsi hogy megijedt az 50eurós picsánrúgástól
@Owen:
Meddig lesz Falvi McHúrkánál / val ? Az elmúlt néhány nap totálisan kimaradt és medddig terveztek ezeket egyeütt randizni és koldulni, van erről valami infó ?

Falvi 8-án jön vissza Magyarországra mert valami kokeró boxmeccse lesz.
Meddig lesz Falvi McHúrkánál / val ? Az elmúlt néhány nap totálisan kimaradt és medddig terveztek ezeket egyeütt randizni és koldulni, van erről valami infó ?
@NarancsosPirula:
Ajánlom mindenkinek a Nagypénteki konzultációt ami köztem és ernő között történt

Én csodálom a kitartásodat és hogy tudtad tolerálni azt a rengeteg nonstop hülyeséget. Én mindig amikor felhívtam 2 perc után már leordítottam, sokat kell fejlődnöm, ilyen téren, hogy jobban el tudan viselni az ilyenket. Hatalmas tartalom, RESPEKT!
A malac totálisan kiakadt, hogy a Falvi kapott 50 eurót azért hogy rúgja seggbe a disznót https://ibb.co/PsbFBWN8
Majdnem szakítás lett a vége
Már nagyon fújtat a malac, komoly rettegések közepette kell lájvolnia
Ajánlom mindenkinek a Nagypénteki konzultációt ami köztem és ernő között történt
Már ki is lőtték a malac Falvitól kapott fiókját Most egy újabb kölcsönkapott Falvi fiókon koldul a sertés
Hiába mutogatta a "zamatos" seggét a trolloknak