Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
https://vtr.valasztas.hu/ogy2026

Zárul a kör Viktor
@Jennifer:
miért? pista élőzik?

https://www.tiktok.com/@mc.isti74/live
A malac megbeszélte a chatGPT-vel, hogy nem a tisza nyert mert a chatbot azt mondta ezek csak részeredmények
@Jennifer:
Ennek az országnak vége.

holnaptól pickszalámiból lesz a kerítés
@Széklet:
Jöhetne egy gecinagy Ádám Mobilsz bebaszós muterral, megvan a kétharmad.

Végre nem lesz 1800 Ft az Omnia kávé
Sodi amnetszitát kap
A családkínzó rakhoszt zéertét felszámolják
Sab Kelemen nyugodtan tivornyázhat hajnali 2kor a panelban Jutasira anélkül, hogy a kórupt fityeszes rendőrök előállítanák
Cucuka feljelentéseit a 3000 fős trollhadsereg ellen holnaptól kiemelt ügyként kezelik

Jöhetne egy gecinagy Ádám Mobilsz bebaszós muterral, megvan a kétharmad.
Schwartz úr már biztosan költözteti a szervert egy olyan országba ahol még legális az emberkínzás
buktunk gyerekek
na mi van buzik, féltek már hogy a tisza párt lesz 2/3-ban és a tressek eltakarítanak titeket? MI? MAGYAROK?
Elek Zolibá "TipTok" élőjén ott volt valaki? Én az első másfél óráról lemaradtam, csak azt láttam amikor véletlenül bement hozzá pár cigány gyerek reppelni, ő meg azt sem tudta mi a fasz történik
én kitöröltem a seggem a szavazólappal és úgyadtam le, erről ennyit
Az igazi választások előző héten voltak és Tájfelék nyertek 100%-al
A választások napja van ma!
https://ibb.co/gL21VPmR
@kistáska:
@SuperDave:
Szerintem azért nyal Kucunak mert szeretne koint farmolni belőle


Vagy az év legkómójabb troll összeesküvésnek az előkészítése van folyamatban

Felhergelt makkal várom a fejleményeket.
@SuperDave:
Szerintem azért nyal Kucunak mert szeretne koint farmolni belőle


Vagy az év legkómójabb troll összeesküvésnek az előkészítése van folyamatban
Tehát 1:1-ben visszaböte a sertés faszságait. Szerintem azért nyal Kucunak mert szeretne koint farmolni belőle
@Jennifer:
Unknown is jó nagy nyomorék ha képes teledobálni a malacot miután az elhordta mindennek, és megpróbálta feljelenteni


A tegnapi esti élőben bement a malachoz az unknown retard. 40 percen keresztül nyalt fel a röfinek a meleg szarig.
Bevédte, hogy az incel cucu amúgy egy jó ember és csak azért gyerekezik meg átkoz, mert a gyűlölködők (ők szerinte nem trollok, hanem azoknál sokkal rosszabbak) kikényszerítették belőle ezt a viselkedést. Meg még egy csomó ilyen blőd faszságot okádott ki magából
@kistáska:
@Ichterid:
Ma vajon feljön fingtokra koldulni a malac? Már rendesen fel van hergelve a makkom.


Cucuka most nyugodtan hokizhat egész nap, egy darabig nem kell idegeskednie mert elég csak 1-1 órára benéznie és dőlni fog a lóvé. Tegnap meg ma közel 500 dollárt dobtak be neki a ne tilts le tesóék.
Plusz ki is jelentették, hogy minden nap szarrá fogják dobálni a malacot, napi 100 ezer meglesz.
Unknown is beállt a sorba, ma csak azért dobott be 8 ezer koint (35 ezer Ft) mert a malacember trolljai megszopatták, és így áll buszút, hogy tömni fogja a röfit pénzzel
https://mega.nz/file/934QDJ4I#h-gQoXV1r6ptcoFLZkCEf1AfUQlkulr12iXWyg9Yn5s

Unknown is jó nagy nyomorék ha képes teledobálni a malacot miután az elhordta mindennek, és megpróbálta feljelenteni
Attól, mert beleteszi MC Ananász nevét a viccbe, attól még semmi értelme/relevanciája nem lesz a trash témában. Remélem megérti.
- Dr. Tájfel.


(MODERÁLT KOMMENT)
Mindenkinek szuterén joga hogy egy trashnek pénzt donételjen, csak utána ne panaszkodjon ha az adott trash telibeszarja a donételőjét meg úgy általában a rajongóit.....
@kistáska:
https://mega.nz/file/934QDJ4I#h-gQoXV1r6ptcoFLZkCEf1AfUQlkulr12iXWyg9Yn5s

"És ez menni is fog egy pár napig mert minden nap teli fogom dobálni a Pistát" Most akkor minden nap vagy csak pár nap? Sebaj, amíg az ostobák szegényednek és eldobják a pénzük egy idiótára, addig a malac most pocokvigyorral ehet ihat a legkomolyabb putriban, hogy aztán majd amikor elzáródnak a pénzcsapok ismét prémium szájzárakkal boldogítson minket
(a videóban 6 ezret mond, valójában 8200 koint volt az)
@Ichterid:
Ma vajon feljön fingtokra koldulni a malac? Már rendesen fel van hergelve a makkom.


Cucuka most nyugodtan hokizhat egész nap, egy darabig nem kell idegeskednie mert elég csak 1-1 órára benéznie és dőlni fog a lóvé. Tegnap meg ma közel 500 dollárt dobtak be neki a ne tilts le tesóék.
Plusz ki is jelentették, hogy minden nap szarrá fogják dobálni a malacot, napi 100 ezer meglesz.
Unknown is beállt a sorba, ma csak azért dobott be 8 ezer koint (35 ezer Ft) mert a malacember trolljai megszopatták, és így áll buszút, hogy tömni fogja a röfit pénzzel
https://mega.nz/file/934QDJ4I#h-gQoXV1r6ptcoFLZkCEf1AfUQlkulr12iXWyg9Yn5s
Ma vajon feljön fingtokra koldulni a malac? Már rendesen fel van hergelve a makkom.
@kistáska:
mert nagyon fontos halaszthatatlan dolga volt ezen a csütörtöki napon

mindig olyan kurva magas lóról beszél hogy mindenki így ugy, ezt a jó szokásást ne mfelejtette el az öreg busidó, aztán akkora bele van tűvel megszúrnád kidurranna azt elszálna mint a lufi, szerintem az is fakanálall törli a seggét mint a vadász gyula, ez a box gála meg évek óta vicc, ebből a simon revans gálából indult ahol az öreg tart összeverték mint buzi a faszát, az is ami ott volt nevetséges volt, sittes cigány gála
@Fegyenc:
Ezek a boxolos dolgok amikrol most beszeltetek, valaki felvette? Fel lesz ide toltve? diával és kimberlivel szeretnénk nézni nagyón. Nszksz


Geci sokan felvették, streamelték fingtokon, yt-on, twitchen. Ha rákeresel az "arbito slap" -re akkor fogsz találni videókat.
Subiból csináltam egy vágott összeállítást, feltöltöttem, hamarosan kint lesz az oldalon.
Egyébként ezt a minőséget kapták akik előfizettek 3000 forintért a hivatalos közvetítésre https://www.youtube.com/watch?v=C2a-NV4DwFU
Szánalom, de tényleg. 1 éve ez megy, minden kibaszott közvetítés amit streamelnek ugyanilyen okádék volt

A hivatalos oldalon: https://www.youtube.com/@arbitoslap hétvége körül már kint lesz a teljes boksz gála.
@szotyo:
Most akkor Subi nyert egy meccset? Húha mit fog ezért kapni a gnóm cigánykurvától...


Penetra nyűgös volt, még Subi bevonulót sem vernyogott, pedig eddig minden gálán előadta a tehetségtelen énektudását.
Szegénykémnek most fájt a feje
Plusz hetek óta kúrja az ideg retket, hogy a fingtok és egyéb pénzcsapok gyakorlatilag teljesen elzárultak, és a malacember férjének a röfögő zabálása sem termel már annyi bevételt, ami fedezné a székesfehérvári panel putris életüket.
Ezek a boxolos dolgok amikrol most beszeltetek, valaki felvette? Fel lesz ide toltve? diával és kimberlivel szeretnénk nézni nagyón. Nszksz