Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Sodi amnetszitát kap
A családkínzó rakhoszt zéertét felszámolják
Sab Kelemen nyugodtan tivornyázhat hajnali 2kor a panelban Jutasira anélkül, hogy a kórupt fityeszes rendőrök előállítanák
Cucuka feljelentéseit a 3000 fős trollhadsereg ellen holnaptól kiemelt ügyként kezelik
Elek Zolibá "TipTok" élőjén ott volt valaki? Én az első másfél óráról lemaradtam, csak azt láttam amikor véletlenül bement hozzá pár cigány gyerek reppelni, ő meg azt sem tudta mi a fasz történik
@Jennifer:
Unknown is jó nagy nyomorék ha képes teledobálni a malacot miután az elhordta mindennek, és megpróbálta feljelenteni
A tegnapi esti élőben bement a malachoz az unknown retard. 40 percen keresztül nyalt fel a röfinek a meleg szarig.
Bevédte, hogy az incel cucu amúgy egy jó ember és csak azért gyerekezik meg átkoz, mert a gyűlölködők (ők szerinte nem trollok, hanem azoknál sokkal rosszabbak) kikényszerítették belőle ezt a viselkedést. Meg még egy csomó ilyen blőd faszságot okádott ki magából
@Ichterid:
Ma vajon feljön fingtokra koldulni a malac? Már rendesen fel van hergelve a makkom.
Cucuka most nyugodtan hokizhat egész nap, egy darabig nem kell idegeskednie mert elég csak 1-1 órára benéznie és dőlni fog a lóvé. Tegnap meg ma közel 500 dollárt dobtak be neki a ne tilts le tesóék.
Plusz ki is jelentették, hogy minden nap szarrá fogják dobálni a malacot, napi 100 ezer meglesz.
Unknown is beállt a sorba, ma csak azért dobott be 8 ezer koint (35 ezer Ft) mert a malacember trolljai megszopatták, és így áll buszút, hogy tömni fogja a röfit pénzzel
https://mega.nz/file/934QDJ4I#h-gQoXV1r6ptcoFLZkCEf1AfUQlkulr12iXWyg9Yn5s
Unknown is jó nagy nyomorék ha képes teledobálni a malacot miután az elhordta mindennek, és megpróbálta feljelenteni
Mindenkinek szuterén joga hogy egy trashnek pénzt donételjen, csak utána ne panaszkodjon ha az adott trash telibeszarja a donételőjét meg úgy általában a rajongóit.....
"És ez menni is fog egy pár napig mert minden nap teli fogom dobálni a Pistát" Most akkor minden nap vagy csak pár nap? Sebaj, amíg az ostobák szegényednek és eldobják a pénzük egy idiótára, addig a malac most pocokvigyorral ehet ihat a legkomolyabb putriban, hogy aztán majd amikor elzáródnak a pénzcsapok ismét prémium szájzárakkal boldogítson minket
@Ichterid:
Ma vajon feljön fingtokra koldulni a malac? Már rendesen fel van hergelve a makkom.
Cucuka most nyugodtan hokizhat egész nap, egy darabig nem kell idegeskednie mert elég csak 1-1 órára benéznie és dőlni fog a lóvé. Tegnap meg ma közel 500 dollárt dobtak be neki a ne tilts le tesóék.
Plusz ki is jelentették, hogy minden nap szarrá fogják dobálni a malacot, napi 100 ezer meglesz.
Unknown is beállt a sorba, ma csak azért dobott be 8 ezer koint (35 ezer Ft) mert a malacember trolljai megszopatták, és így áll buszút, hogy tömni fogja a röfit pénzzel
https://mega.nz/file/934QDJ4I#h-gQoXV1r6ptcoFLZkCEf1AfUQlkulr12iXWyg9Yn5s
@kistáska:
mert nagyon fontos halaszthatatlan dolga volt ezen a csütörtöki napon
mindig olyan kurva magas lóról beszél hogy mindenki így ugy, ezt a jó szokásást ne mfelejtette el az öreg busidó, aztán akkora bele van tűvel megszúrnád kidurranna azt elszálna mint a lufi, szerintem az is fakanálall törli a seggét mint a vadász gyula, ez a box gála meg évek óta vicc, ebből a simon revans gálából indult ahol az öreg tart összeverték mint buzi a faszát, az is ami ott volt nevetséges volt, sittes cigány gála
@Fegyenc:
Ezek a boxolos dolgok amikrol most beszeltetek, valaki felvette? Fel lesz ide toltve? diával és kimberlivel szeretnénk nézni nagyón. Nszksz
Geci sokan felvették, streamelték fingtokon, yt-on, twitchen. Ha rákeresel az "arbito slap" -re akkor fogsz találni videókat.
Subiból csináltam egy vágott összeállítást, feltöltöttem, hamarosan kint lesz az oldalon.
Egyébként ezt a minőséget kapták akik előfizettek 3000 forintért a hivatalos közvetítésre https://www.youtube.com/watch?v=C2a-NV4DwFU
Szánalom, de tényleg. 1 éve ez megy, minden kibaszott közvetítés amit streamelnek ugyanilyen okádék volt
A hivatalos oldalon: https://www.youtube.com/@arbitoslap hétvége körül már kint lesz a teljes boksz gála.
@szotyo:
Most akkor Subi nyert egy meccset? Húha mit fog ezért kapni a gnóm cigánykurvától...
Penetra nyűgös volt, még Subi bevonulót sem vernyogott, pedig eddig minden gálán előadta a tehetségtelen énektudását.
Szegénykémnek most fájt a feje
Plusz hetek óta kúrja az ideg retket, hogy a fingtok és egyéb pénzcsapok gyakorlatilag teljesen elzárultak, és a malacember férjének a röfögő zabálása sem termel már annyi bevételt, ami fedezné a székesfehérvári panel putris életüket.
Hozzászólások
4472 hozzászólás
Zárul a kör Viktor
https://www.tiktok.com/@mc.isti74/live
holnaptól pickszalámiból lesz a kerítés
Végre nem lesz 1800 Ft az Omnia kávé
A családkínzó rakhoszt zéertét felszámolják
Sab Kelemen nyugodtan tivornyázhat hajnali 2kor a panelban Jutasira anélkül, hogy a kórupt fityeszes rendőrök előállítanák
Cucuka feljelentéseit a 3000 fős trollhadsereg ellen holnaptól kiemelt ügyként kezelik
Felhergelt makkal várom a fejleményeket.
Vagy az év legkómójabb troll összeesküvésnek az előkészítése van folyamatban
A tegnapi esti élőben bement a malachoz az unknown retard. 40 percen keresztül nyalt fel a röfinek a meleg szarig.
Bevédte, hogy az incel cucu amúgy egy jó ember és csak azért gyerekezik meg átkoz, mert a gyűlölködők (ők szerinte nem trollok, hanem azoknál sokkal rosszabbak) kikényszerítették belőle ezt a viselkedést. Meg még egy csomó ilyen blőd faszságot okádott ki magából
Unknown is jó nagy nyomorék ha képes teledobálni a malacot miután az elhordta mindennek, és megpróbálta feljelenteni
- Dr. Tájfel.
(MODERÁLT KOMMENT)
"És ez menni is fog egy pár napig mert minden nap teli fogom dobálni a Pistát"
Cucuka most nyugodtan hokizhat egész nap, egy darabig nem kell idegeskednie mert elég csak 1-1 órára benéznie és dőlni fog a lóvé. Tegnap meg ma közel 500 dollárt dobtak be neki a ne tilts le tesóék.
Plusz ki is jelentették, hogy minden nap szarrá fogják dobálni a malacot, napi 100 ezer meglesz.
Unknown is beállt a sorba, ma csak azért dobott be 8 ezer koint (35 ezer Ft) mert a malacember trolljai megszopatták, és így áll buszút, hogy tömni fogja a röfit pénzzel
https://mega.nz/file/934QDJ4I#h-gQoXV1r6ptcoFLZkCEf1AfUQlkulr12iXWyg9Yn5s
mindig olyan kurva magas lóról beszél hogy mindenki így ugy, ezt a jó szokásást ne mfelejtette el az öreg busidó, aztán akkora bele van tűvel megszúrnád kidurranna azt elszálna mint a lufi, szerintem az is fakanálall törli a seggét mint a vadász gyula, ez a box gála meg évek óta vicc, ebből a simon revans gálából indult ahol az öreg tart összeverték mint buzi a faszát, az is ami ott volt nevetséges volt, sittes cigány gála
Geci sokan felvették, streamelték fingtokon, yt-on, twitchen. Ha rákeresel az "arbito slap" -re akkor fogsz találni videókat.
Subiból csináltam egy vágott összeállítást, feltöltöttem, hamarosan kint lesz az oldalon.
Egyébként ezt a minőséget kapták akik előfizettek 3000 forintért a hivatalos közvetítésre https://www.youtube.com/watch?v=C2a-NV4DwFU
Szánalom, de tényleg. 1 éve ez megy, minden kibaszott közvetítés amit streamelnek ugyanilyen okádék volt
A hivatalos oldalon: https://www.youtube.com/@arbitoslap hétvége körül már kint lesz a teljes boksz gála.
Penetra nyűgös volt, még Subi bevonulót sem vernyogott, pedig eddig minden gálán előadta a tehetségtelen énektudását.
Szegénykémnek most fájt a feje
Plusz hetek óta kúrja az ideg retket, hogy a fingtok és egyéb pénzcsapok gyakorlatilag teljesen elzárultak, és a malacember férjének a röfögő zabálása sem termel már annyi bevételt, ami fedezné a székesfehérvári panel putris életüket.