Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Bár idén nem lett így kiírva, de most április 16.-án volt 3 éves a weboldal!
(Mivel minden egyébbel foglalkoztam, így ez most kiment a fejemből. Kérem, hogy ezt nézzék el nekem. )
@Jon TrashHunter:
Markó Gergőt illetően szereztem némi plusz updatet a "rajongók számára":
Nem olyan régen lekérdeztem Fülücske rendszámtábla alapján a nyilvánosan elérhető infókat a kocsiról, ezek alapján a kocsi még nem lett kivonva a forgalomból
Hogy ez miért releváns?
Ha azt vesszük alapul,hogy Gergő a saját kocsiját totálkárosra(?) törte és Klára néninek nincsen jogsija, így ez arra utalhat hogy
a) Imre bácsi még nem halt meg (de nagyon a halálán van már)
b) Imre bá meghalt és senkinek se jutott eszébe hogy a kocsit kivonják a forgalomból (ez se egy elképzelhetetlen forgatókönyv, tekintve hogy Gergőnek elvileg nincs túl sok közeli rokona, ha a 2.TV szünetes videót vesszük alapul (amikor Imre bá kifakad Bíró Julcsit illetően)
c) Gergő használja a kocsit(???)
Mondjuk kicsit ellentmondásos nekem az, hogy a Puro által megosztott emailek szerint Gergő megint szabadlábon van, akkor hogyhogy nem adott életjelet magáról? Főleg ha Gergő közléskényszerét vesszük alapul
Mégha azt is feltételezzük,hogy súlyosabb következményeket helyeztek kilátásba neki a következő Szörnyecskés videó esetében, gondolom mindannyian emlékszünk hogy ezt már egyszer eljátszotta és nem sokkal a "bocsánatkérése" után ugyanúgy folytatódott minden tovább.
A másik eshetőség még az, hogy a Szörnyecskék ezúttal végleg elengedték a kezét és már nem tud menni se Hartára, se a Huszár utcába, se máshova (a nagybátyó által otthagyott lakást direkt nem említem, mert ahhoz valószínűleg úgyse volt sose kulcsa) és most hogy Vera sincs màr vele, az se kizàrt hogy az utcán kódorog valahol, teljes delíriumban
De szeretném azt hinni, hogy szimplàn már nincs önálló hozzáférése az internethez...hàtha
Ettől független még mindig csak azt tudom mondani amit màr mások is remélem elmondtak, hogy: ne próbáljátok felvenni a kapcsolatot se az unokatestvérekkel, se a szülőkkel (eleget verte őket a sors már így is Gergővel meg a zabi unokájukkal..)
De volt aki azt állítja, hogy Gergő meghalt és a környéken lakik és állítása szerint az anyja mondta neki.
Azt olvastam én is, mondjuk ezen kijelentéseket erős szkepticizmussal kezelném amíg nincs róla hivatalos halotti bizonyítvány
Azt is hallottam hogy végleg el lett már zárva (ez lenne még a legjobb forgatókönyv):
@Jon TrashHunter:
Markó Gergőt illetően szereztem némi plusz updatet a "rajongók számára":
Nem olyan régen lekérdeztem Fülücske rendszámtábla alapján a nyilvánosan elérhető infókat a kocsiról, ezek alapján a kocsi még nem lett kivonva a forgalomból
Hogy ez miért releváns?
Ha azt vesszük alapul,hogy Gergő a saját kocsiját totálkárosra(?) törte és Klára néninek nincsen jogsija, így ez arra utalhat hogy
a) Imre bácsi még nem halt meg (de nagyon a halálán van már)
b) Imre bá meghalt és senkinek se jutott eszébe hogy a kocsit kivonják a forgalomból (ez se egy elképzelhetetlen forgatókönyv, tekintve hogy Gergőnek elvileg nincs túl sok közeli rokona, ha a 2.TV szünetes videót vesszük alapul (amikor Imre bá kifakad Bíró Julcsit illetően)
c) Gergő használja a kocsit(???)
Mondjuk kicsit ellentmondásos nekem az, hogy a Puro által megosztott emailek szerint Gergő megint szabadlábon van, akkor hogyhogy nem adott életjelet magáról? Főleg ha Gergő közléskényszerét vesszük alapul
Mégha azt is feltételezzük,hogy súlyosabb következményeket helyeztek kilátásba neki a következő Szörnyecskés videó esetében, gondolom mindannyian emlékszünk hogy ezt már egyszer eljátszotta és nem sokkal a "bocsánatkérése" után ugyanúgy folytatódott minden tovább.
A másik eshetőség még az, hogy a Szörnyecskék ezúttal végleg elengedték a kezét és már nem tud menni se Hartára, se a Huszár utcába, se máshova (a nagybátyó által otthagyott lakást direkt nem említem, mert ahhoz valószínűleg úgyse volt sose kulcsa) és most hogy Vera sincs màr vele, az se kizàrt hogy az utcán kódorog valahol, teljes delíriumban
De szeretném azt hinni, hogy szimplàn már nincs önálló hozzáférése az internethez...hàtha
Ettől független még mindig csak azt tudom mondani amit màr mások is remélem elmondtak, hogy: ne próbáljátok felvenni a kapcsolatot se az unokatestvérekkel, se a szülőkkel (eleget verte őket a sors már így is Gergővel meg a zabi unokájukkal..)
De volt aki azt állítja, hogy Gergő meghalt és a környéken lakik és állítása szerint az anyja mondta neki.
Volt részem hasonló örökösödési autós procedúrában. Kb másfél év közjegyzői bohóckodás után tudtam a nevemre venni apám autóját. Poén, hogy amég nem volt a nevemen, addig az éves kerületi lakossági utcán parkolást sem tudtam elintézni.
Azóta sem fizettem ki és nem is fogom a 70ezres hagyatéki eljárást. Szopják ki a falloszomat, h más halálából húznának hasznot, ráadásul ennyire ráérősen.
Cucuka megint a Léghajós hatalmas, 180 kilós zsíros seggéről ábrándozik. Nagyon hiányzik már neki finom kancigány picsa, mostanában biztos komolyakat spriccelhet az éjjeli köpülés közben Abdul Aziz Habibi Alibaba valagára
Markó Gergőt illetően szereztem némi plusz updatet a "rajongók számára":
Nem olyan régen lekérdeztem Fülücske rendszámtábla alapján a nyilvánosan elérhető infókat a kocsiról, ezek alapján a kocsi még nem lett kivonva a forgalomból
Hogy ez miért releváns?
Ha azt vesszük alapul,hogy Gergő a saját kocsiját totálkárosra(?) törte és Klára néninek nincsen jogsija, így ez arra utalhat hogy
a) Imre bácsi még nem halt meg (de nagyon a halálán van már)
b) Imre bá meghalt és senkinek se jutott eszébe hogy a kocsit kivonják a forgalomból (ez se egy elképzelhetetlen forgatókönyv, tekintve hogy Gergőnek elvileg nincs túl sok közeli rokona, ha a 2.TV szünetes videót vesszük alapul (amikor Imre bá kifakad Bíró Julcsit illetően)
c) Gergő használja a kocsit(???)
Mondjuk kicsit ellentmondásos nekem az, hogy a Puro által megosztott emailek szerint Gergő megint szabadlábon van, akkor hogyhogy nem adott életjelet magáról? Főleg ha Gergő közléskényszerét vesszük alapul
Mégha azt is feltételezzük,hogy súlyosabb következményeket helyeztek kilátásba neki a következő Szörnyecskés videó esetében, gondolom mindannyian emlékszünk hogy ezt már egyszer eljátszotta és nem sokkal a "bocsánatkérése" után ugyanúgy folytatódott minden tovább.
A másik eshetőség még az, hogy a Szörnyecskék ezúttal végleg elengedték a kezét és már nem tud menni se Hartára, se a Huszár utcába, se máshova (a nagybátyó által otthagyott lakást direkt nem említem, mert ahhoz valószínűleg úgyse volt sose kulcsa) és most hogy Vera sincs màr vele, az se kizàrt hogy az utcán kódorog valahol, teljes delíriumban
De szeretném azt hinni, hogy szimplàn már nincs önálló hozzáférése az internethez...hàtha
Ettől független még mindig csak azt tudom mondani amit màr mások is remélem elmondtak, hogy: ne próbáljátok felvenni a kapcsolatot se az unokatestvérekkel, se a szülőkkel (eleget verte őket a sors már így is Gergővel meg a zabi unokájukkal..)
@Huffnagell:
Most hajnalban felkeltem pisálni és ez jutott eszembe. Figyeljétek az összefüggést! Kedvelem Tar Sanyi kamu sztorijait, visszahallgattam kb az összes elérhető tremmeles anyagot is. Ha kicsit jobban odafigyelünk Tremmel zavaros dumájára és túllépünk azon, hogy ketyós, hallható miszerint rendszeresen üzentek neki és szándékosan küldték Tar Sanyihoz, azaz elméletileg nem magától ment. Elmondása szerint volt egy dzsúlió dudás, gammer bandita és dr csernobil nevezetű felbújtó.
Idézem: "Dr. Csernobil küldött, azt mondta, menj Sanyi bácsihoz és kapsz csernobilos bögrét." / "Gammer bandita küldött, azt mondta akasszam a sanyi ajtajára a bugyogót."
A lényeg, Tremmel kiesett az ablakon, Csernobil (néhai vadász gyula trollja) hirtelen eltűnt. Állítólag meghalt, de szerintem sitten van az ablakos ügy miatt, mert ő volt a felbujtó!
Ezekről az üzenetekről Tremmel anyukája is beszámolt sanyinál...
hallod ne igyál demalgonrakannás bort mert ilyeneket találsz ki
Tegnap este DGG livejában ott volt ernyő is, aki miután már nem tudott mit mondani, elkezdett személyeskedni. Nem néztem hogy megmaradt-e a live, de brutál amikor a "valaki" fiókból ernyő elkezdi nyomni a faszságait.
Most hajnalban felkeltem pisálni és ez jutott eszembe. Figyeljétek az összefüggést! Kedvelem Tar Sanyi kamu sztorijait, visszahallgattam kb az összes elérhető tremmeles anyagot is. Ha kicsit jobban odafigyelünk Tremmel zavaros dumájára és túllépünk azon, hogy ketyós, hallható miszerint rendszeresen üzentek neki és szándékosan küldték Tar Sanyihoz, azaz elméletileg nem magától ment. Elmondása szerint volt egy dzsúlió dudás, gammer bandita és dr csernobil nevezetű felbújtó.
Idézem: "Dr. Csernobil küldött, azt mondta, menj Sanyi bácsihoz és kapsz csernobilos bögrét." / "Gammer bandita küldött, azt mondta akasszam a sanyi ajtajára a bugyogót."
A lényeg, Tremmel kiesett az ablakon, Csernobil (néhai vadász gyula trollja) hirtelen eltűnt. Állítólag meghalt, de szerintem sitten van az ablakos ügy miatt, mert ő volt a felbujtó!
Ezekről az üzenetekről Tremmel anyukája is beszámolt sanyinál...
Néztem, vagyis hallgattam a Zohár kutyát most. Azt mondja egy random picsának, hogy x évvel ezelőtt a havi 200 ezer forintos fizetését befektette, és pár hónap alatt csinált belőle 200 milliót magának
Hatalmas flessekben van a szolgáló cseléd
Basszátok meg és tényleg szerzői jogvédett a röfi Szervkereskedelem szarja
Akartam csinálni egy AI remix átiratot az eredeti felvételből, de vissza dobta az AI jogvédett dalszöveg és hanganyag miatt
"Kon O'Miir egy 2016 körül aktív zenei előadó, akinek nevéhez a "Savage" című kislemez fűződik. Emellett a Spotify és JioSaavn adatai szerint 2023-ban a Mc Isti (Köröskényi István) névvel társított, "Szervkereskedelem" című dal kiadójaként vagy szerzőjeként is feltűnik"
Csak igaza volt a Cucunak, hogy valaki 2023-ban saját szellemi tulajdonaként bejegyezte néhány zenéjét, beszarok
A szerver jelenleg először az alábbi trasheket támogatja:
mc isti
sodi
molnár krisztián
markó gergely
gyerekvadász gyula
brétúró
busák józsef
hájaspé
filmkiller
alkeszinfó-1
fullfing géza
kaffka merci és tibi
herbert
koldustechnika alex
kufár bence
yaboku
Elindult a Magyar Trash Rajongók Közössége Discord szerver.
A legtöbb trash-t megtalálod, de ha hiányolnád a kedvenced, akkor szívesen fogadok bármilyen kérést!
🫱 Csatlakozz: https://discord.gg/xMAsrbbH3Y
Vicc:
Subi disznó és Gyulus beszélgetnek, egyszercsak megszólal Subi disznó: "te gyula neked sokkal kevesebb fogad van, meg retkesebbek is mint az enyémek!"
Gyulus: "-Hát oké, de tudod én 5évvel idősebb is vagyok"
iron channel, sodi és vadász gyula beszélgetnek, iron channel feltesz egy kérdést:
-Nálatok a 12 az alsó vagy a felső korhatár?
Sodi így szól:
-Fúj nyanyákkal soha!
Hozzászólások
4472 hozzászólás
Ki az új gyámja?
(Mivel minden egyébbel foglalkoztam, így ez most kiment a fejemből.
Nem fogom firtatni hogy honnét szedted az információt, egyedül annyit szeretnék csak kérdezni hogy mennyire "megbízható" ez az információforrás?
Teljesen el van zárva.
Azt olvastam én is, mondjuk ezen kijelentéseket erős szkepticizmussal kezelném amíg nincs róla hivatalos halotti bizonyítvány
Azt is hallottam hogy végleg el lett már zárva (ez lenne még a legjobb forgatókönyv):
https://imgur.com/a/L75gTeZ
De volt aki azt állítja, hogy Gergő meghalt és a környéken lakik és állítása szerint az anyja mondta neki.
Volt részem hasonló örökösödési autós procedúrában. Kb másfél év közjegyzői bohóckodás után tudtam a nevemre venni apám autóját. Poén, hogy amég nem volt a nevemen, addig az éves kerületi lakossági utcán parkolást sem tudtam elintézni.
Azóta sem fizettem ki és nem is fogom a 70ezres hagyatéki eljárást. Szopják ki a falloszomat, h más halálából húznának hasznot, ráadásul ennyire ráérősen.
A trashcsoportba tavaly raktak fel egy képet ami szerint Fülű 2025 áprilisában meghalt, nem értek hozzá de biztos utána lehet nézni.
https://trashcity.net/video/23113
Nem olyan régen lekérdeztem Fülücske rendszámtábla alapján a nyilvánosan elérhető infókat a kocsiról, ezek alapján a kocsi még nem lett kivonva a forgalomból
Hogy ez miért releváns?
Ha azt vesszük alapul,hogy Gergő a saját kocsiját totálkárosra(?) törte és Klára néninek nincsen jogsija, így ez arra utalhat hogy
a) Imre bácsi még nem halt meg (de nagyon a halálán van már)
b) Imre bá meghalt és senkinek se jutott eszébe hogy a kocsit kivonják a forgalomból (ez se egy elképzelhetetlen forgatókönyv, tekintve hogy Gergőnek elvileg nincs túl sok közeli rokona, ha a 2.TV szünetes videót vesszük alapul (amikor Imre bá kifakad Bíró Julcsit illetően)
c) Gergő használja a kocsit(???)
Mondjuk kicsit ellentmondásos nekem az, hogy a Puro által megosztott emailek szerint Gergő megint szabadlábon van, akkor hogyhogy nem adott életjelet magáról? Főleg ha Gergő közléskényszerét vesszük alapul
Mégha azt is feltételezzük,hogy súlyosabb következményeket helyeztek kilátásba neki a következő Szörnyecskés videó esetében, gondolom mindannyian emlékszünk hogy ezt már egyszer eljátszotta és nem sokkal a "bocsánatkérése" után ugyanúgy folytatódott minden tovább.
A másik eshetőség még az, hogy a Szörnyecskék ezúttal végleg elengedték a kezét és már nem tud menni se Hartára, se a Huszár utcába, se máshova (a nagybátyó által otthagyott lakást direkt nem említem, mert ahhoz valószínűleg úgyse volt sose kulcsa) és most hogy Vera sincs màr vele, az se kizàrt hogy az utcán kódorog valahol, teljes delíriumban
De szeretném azt hinni, hogy szimplàn már nincs önálló hozzáférése az internethez...hàtha
Ettől független még mindig csak azt tudom mondani amit màr mások is remélem elmondtak, hogy: ne próbáljátok felvenni a kapcsolatot se az unokatestvérekkel, se a szülőkkel (eleget verte őket a sors már így is Gergővel meg a zabi unokájukkal..)
hogy néz ki ez a szerencsétlen
hallod ne igyál demalgonrakannás bort mert ilyeneket találsz ki
Akar Live-olni vagy valami?
Ha igen akkor vegyétek felfele azt dobjátok fel ☺️
Idézem: "Dr. Csernobil küldött, azt mondta, menj Sanyi bácsihoz és kapsz csernobilos bögrét." / "Gammer bandita küldött, azt mondta akasszam a sanyi ajtajára a bugyogót."
A lényeg, Tremmel kiesett az ablakon, Csernobil (néhai vadász gyula trollja) hirtelen eltűnt. Állítólag meghalt, de szerintem sitten van az ablakos ügy miatt, mert ő volt a felbujtó!
Ezekről az üzenetekről Tremmel anyukája is beszámolt sanyinál...
Múlt hónapban meg azt mondta, hogy húszon párévesen több száz millás budai ingatlanokat adott el ingatlanközvetítőként 6-8%-os jutalékért
Hatalmas flessekben van a szolgáló cseléd
Akartam csinálni egy AI remix átiratot az eredeti felvételből, de vissza dobta az AI jogvédett dalszöveg és hanganyag miatt
"Kon O'Miir egy 2016 körül aktív zenei előadó, akinek nevéhez a "Savage" című kislemez fűződik. Emellett a Spotify és JioSaavn adatai szerint 2023-ban a Mc Isti (Köröskényi István) névvel társított, "Szervkereskedelem" című dal kiadójaként vagy szerzőjeként is feltűnik"
Csak igaza volt a Cucunak, hogy valaki 2023-ban saját szellemi tulajdonaként bejegyezte néhány zenéjét, beszarok
mc isti
sodi
molnár krisztián
markó gergely
gyerekvadász gyula
brétúró
busák józsef
hájaspé
filmkiller
alkeszinfó-1
fullfing géza
kaffka merci és tibi
herbert
koldustechnika alex
kufár bence
yaboku
A legtöbb trash-t megtalálod, de ha hiányolnád a kedvenced, akkor szívesen fogadok bármilyen kérést!
🫱 Csatlakozz: https://discord.gg/xMAsrbbH3Y
Subi disznó és Gyulus beszélgetnek, egyszercsak megszólal Subi disznó: "te gyula neked sokkal kevesebb fogad van, meg retkesebbek is mint az enyémek!"
Gyulus: "-Hát oké, de tudod én 5évvel idősebb is vagyok"
iron channel, sodi és vadász gyula beszélgetnek, iron channel feltesz egy kérdést:
-Nálatok a 12 az alsó vagy a felső korhatár?
Sodi így szól:
-Fúj nyanyákkal soha!
Dzidrob ? Xd