Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@McSkizofrén újra támad:
stevefaszfej elmondása szerint mindenki csak azért trollkodja őket mert nem tudjuk elviselni hogy jobbak nálunk
Ezek ilyen alternatív valóságban léteznek.
Mivel vannak (és sajnos lesznek is) debilek akik bedobálják nekik a fizetésük egy részét, ezért elhiszik magukról, hogy valami egyedit és értékteremtőt képviselnek a zinterneten amire lehet irigykedni
@McSkizofrén újra támad:
brutális pedofil live néven mehet majd fel aki veszi
Ahogy véget ér, már töltöm is fel
Ultra brutál ahogy ezek a férgek egymást szopkodják felfelé
stevefaszfej elmondása szerint mindenki csak azért trollkodja őket mert nem tudjuk elviselni hogy jobbak nálunk DDDDDD geci ezek mikbe vannak hát nem én vagyok hajléktalan aki lopott wifiről tiktok liveol bazdmeg
az öreg májer... nemrég megláttam egy egy ismerősnek az ismerőse facebokon, megkérdeztem tőle honnan ismeri ezt modnta nagyon régen egyszer lekúrta... gyorsan felvilágosítottam maura azótai tevékenységébről... kicsit kiakadt
@kistáska:
12 millió forintot csalt ki Lamantin 2025-ben a folyamatban lévő nyomozás szerint
Úgy néz ki nagyon sok évig csak a kenyér+celofánból gyúrt fasz lesz az egyetlen társa
Na ez igen. Az már bőven a nagyértékű csalás kategóriája. Sajnos simán benne van, hogy évek mire ítélet lesz.
12 millió forintot csalt ki Lamantin 2025-ben a folyamatban lévő nyomozás szerint
Úgy néz ki nagyon sok évig csak a kenyér+celofánból gyúrt fasz lesz az egyetlen társa
Judkánál van állítólag.
Gondolom a fél év józanság mellett egyelőre (még) nincs igénye a tivornyára, plusz ahogy korábban is úgy szerintem most is letiltotta a Judka a lájvozásról addig még nála lakik.
Tavaly is abból volt a balhé, hogy Tibink nem tartotta be a feltételeket, és elkezdett bemindenezve tivornyázni élőben, ekkor baszta ki a Judka és ezután ment szállóra trafó.
Most még azért hűvösek az éjjelek, ahogy jön a jó idő szerintem újraindul a Tibci 2026-os bemindenezve évad
Facebookon válaszolt valakinek pár napja hogy nem lesz több live
erre én nem tenném fel a bal herémet se... most valszeg van hol cösveznie vagy valaki befogadta nem tudom ,nyilván visszavett kicsit a pofából bent gondolom kis nevelést kapott, de hát ez nem tart sokáig mint láttuk sodinál sem volt elrettentő erő a börtön
@EmberKinzoForum:
Pityesz visszatért! Közvetlen trollégám küldött egy videót, sajnos szétröhögik ezért ezt még nem töltöm fel. Biós urunk becsajozott úgy tűnik
Csak nem vett egy újabb lerúgott kotlát amibe belezúgott?
@kistáska:
Én is jókat dumálgattam vele minden féléről, leginkább a Sab-os videók alatt.
Szintúgy, én is kedveltem őt, és relatíve sokat kommentelgettem vele oda-vissza, ami alapján egyébként az értelmesebb trollégák közé soroltam.
Remélem, hogy visszatér új profil alatt, de sajnos az már szerintem nem lesz pont ugyanolyan, hisz jó esetben senki nem tudja majd, hogy ismét ő az.
Hozzászólások
4472 hozzászólás
vagy a tangában táncizó vidije is mehet
Ezek ilyen alternatív valóságban léteznek.
Mivel vannak (és sajnos lesznek is) debilek akik bedobálják nekik a fizetésük egy részét, ezért elhiszik magukról, hogy valami egyedit és értékteremtőt képviselnek a zinterneten amire lehet irigykedni
stevefaszfej elmondása szerint mindenki csak azért trollkodja őket mert nem tudjuk elviselni hogy jobbak nálunk
Ahogy véget ér, már töltöm is fel
Ultra brutál ahogy ezek a férgek egymást szopkodják felfelé
brutális pedofil live néven mehet majd fel aki veszi
mármint ki fingana nagyobbat? sodi az előbb liveba akkorát nyomott azt hittem valami hangrobbanás
Na ez igen. Az már bőven a nagyértékű csalás kategóriája. Sajnos simán benne van, hogy évek mire ítélet lesz.
Úgy néz ki nagyon sok évig csak a kenyér+celofánból gyúrt fasz lesz az egyetlen társa
"Hát ez... szenzációs"
https://i.ibb.co/LzdhfVDp/image.png
Judkánál van állítólag.
Gondolom a fél év józanság mellett egyelőre (még) nincs igénye a tivornyára, plusz ahogy korábban is úgy szerintem most is letiltotta a Judka a lájvozásról addig még nála lakik.
Tavaly is abból volt a balhé, hogy Tibink nem tartotta be a feltételeket, és elkezdett bemindenezve tivornyázni élőben, ekkor baszta ki a Judka és ezután ment szállóra trafó.
Most még azért hűvösek az éjjelek, ahogy jön a jó idő szerintem újraindul a Tibci 2026-os bemindenezve évad
erre én nem tenném fel a bal herémet se... most valszeg van hol cösveznie vagy valaki befogadta nem tudom ,nyilván visszavett kicsit a pofából bent gondolom kis nevelést kapott, de hát ez nem tart sokáig mint láttuk sodinál sem volt elrettentő erő a börtön
SZIA ZSERBÓ NYALD KI A PINÁJÁT TEEE ROSSZ RATYII
Mhm. Ez biztos így lesz. És majd elmegy dolgozni is gondolom meg leteszi a piát.
Lesz még itt ketyerűzés éjfélkor Zserbóca 500 forintjából.
Facebookon válaszolt valakinek pár napja hogy nem lesz több live
Csak nem vett egy újabb lerúgott kotlát amibe belezúgott?
Szintúgy, én is kedveltem őt, és relatíve sokat kommentelgettem vele oda-vissza, ami alapján egyébként az értelmesebb trollégák közé soroltam.
Remélem, hogy visszatér új profil alatt, de sajnos az már szerintem nem lesz pont ugyanolyan, hisz jó esetben senki nem tudja majd, hogy ismét ő az.