Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Pedo Piskóta a Tényekben https://tenyek.hu/video/veluk-vagy-rajtuk-nevetunk
@McSkizofrén újra támad:
turbó titán ismerkedős videó aláé mehet linkbe na fos bucket videója

vagy a tangában táncizó vidije is mehet DD facebookon van az az ismerkedős gyöngyszem?
turbó titán ismerkedős videó aláé mehet linkbe na fos bucket videója
Cucuka is rájött 345-ödjére hogy azért kötekednek vele, mert irigyek az emberek. Ugyanaz a loop megy az összes trashnél
@McSkizofrén újra támad:
stevefaszfej elmondása szerint mindenki csak azért trollkodja őket mert nem tudjuk elviselni hogy jobbak nálunk


Ezek ilyen alternatív valóságban léteznek.
Mivel vannak (és sajnos lesznek is) debilek akik bedobálják nekik a fizetésük egy részét, ezért elhiszik magukról, hogy valami egyedit és értékteremtőt képviselnek a zinterneten amire lehet irigykedni
@kistáska:
@McSkizofrén újra támad:
brutális pedofil live néven mehet majd fel aki veszi


Ahogy véget ér, már töltöm is fel
Ultra brutál ahogy ezek a férgek egymást szopkodják felfelé

stevefaszfej elmondása szerint mindenki csak azért trollkodja őket mert nem tudjuk elviselni hogy jobbak nálunk DDDDDD geci ezek mikbe vannak hát nem én vagyok hajléktalan aki lopott wifiről tiktok liveol bazdmeg
@McSkizofrén újra támad:
brutális pedofil live néven mehet majd fel aki veszi


Ahogy véget ér, már töltöm is fel
Ultra brutál ahogy ezek a férgek egymást szopkodják felfelé
@kistáska:
A három gyerekkedvelő, a Cucuka, a Sodi és a Sztív éppen most szopkodják egymást, hogy miért hamisak az ellenük kreált pedofil vádak

brutális pedofil live néven mehet majd fel aki veszi
A három gyerekkedvelő, a Cucuka, a Sodi és a Sztív éppen most szopkodják egymást, hogy miért hamisak az ellenük kreált pedofil vádak
@Bariadd:
Szerintetek púzó versenyben ki nyerne? Nicki Minaj vagy Bariadd?

mármint ki fingana nagyobbat? sodi az előbb liveba akkorát nyomott azt hittem valami hangrobbanás
Bariadd szerintem olyat szólna mint egy harsona
Szerintetek púzó versenyben ki nyerne? Nicki Minaj vagy Bariadd?
az öreg májer... nemrég megláttam egy egy ismerősnek az ismerőse facebokon, megkérdeztem tőle honnan ismeri ezt modnta nagyon régen egyszer lekúrta... gyorsan felvilágosítottam maura azótai tevékenységébről... kicsit kiakadt
@kistáska:
12 millió forintot csalt ki Lamantin 2025-ben a folyamatban lévő nyomozás szerint
Úgy néz ki nagyon sok évig csak a kenyér+celofánból gyúrt fasz lesz az egyetlen társa



Na ez igen. Az már bőven a nagyértékű csalás kategóriája. Sajnos simán benne van, hogy évek mire ítélet lesz.
12 millió forintot csalt ki Lamantin 2025-ben a folyamatban lévő nyomozás szerint
Úgy néz ki nagyon sok évig csak a kenyér+celofánból gyúrt fasz lesz az egyetlen társa
@SuperDave:
https://ibb.co/F1cqb0x


"Hát ez... szenzációs"
Nszksz
https://ibb.co/F1cqb0x
Sodifórumról loptam, Cucu megint jó kis frizurát csinált magának:
https://i.ibb.co/LzdhfVDp/image.png
@McSkizofrén újra támad:
vagy valaki befogadta


Judkánál van állítólag.
Gondolom a fél év józanság mellett egyelőre (még) nincs igénye a tivornyára, plusz ahogy korábban is úgy szerintem most is letiltotta a Judka a lájvozásról addig még nála lakik.
Tavaly is abból volt a balhé, hogy Tibink nem tartotta be a feltételeket, és elkezdett bemindenezve tivornyázni élőben, ekkor baszta ki a Judka és ezután ment szállóra trafó.
Most még azért hűvösek az éjjelek, ahogy jön a jó idő szerintem újraindul a Tibci 2026-os bemindenezve évad
@tosay50519:
@bunkosbot:
Kaffkával mi a helyzet tudja valaki?

Facebookon válaszolt valakinek pár napja hogy nem lesz több live

erre én nem tenném fel a bal herémet se... most valszeg van hol cösveznie vagy valaki befogadta nem tudom ,nyilván visszavett kicsit a pofából bent gondolom kis nevelést kapott, de hát ez nem tart sokáig mint láttuk sodinál sem volt elrettentő erő a börtön
@Boros Dani:
@tosay50519:
Facebookon válaszolt valakinek pár napja hogy nem lesz több live


Mhm. Ez biztos így lesz. És majd elmegy dolgozni is gondolom meg leteszi a piát.
Lesz még itt ketyerűzés éjfélkor Zserbóca 500 forintjából.


SZIA ZSERBÓ NYALD KI A PINÁJÁT TEEE ROSSZ RATYII
@tosay50519:
Facebookon válaszolt valakinek pár napja hogy nem lesz több live


Mhm. Ez biztos így lesz. És majd elmegy dolgozni is gondolom meg leteszi a piát.
Lesz még itt ketyerűzés éjfélkor Zserbóca 500 forintjából.
@bunkosbot:
Kaffkával mi a helyzet tudja valaki?

Facebookon válaszolt valakinek pár napja hogy nem lesz több live
Kaffkával mi a helyzet tudja valaki?
@EmberKinzoForum:
Pityesz visszatért! Közvetlen trollégám küldött egy videót, sajnos szétröhögik ezért ezt még nem töltöm fel. Biós urunk becsajozott úgy tűnik

Csak nem vett egy újabb lerúgott kotlát amibe belezúgott?
Pityesz visszatért! Közvetlen trollégám küldött egy videót, sajnos szétröhögik ezért ezt még nem töltöm fel. Biós urunk becsajozott úgy tűnik
Ez ólyan mint a sodifórum csak jobb. Ripsz.
már megint mit művelt a Huffnágel?
@kistáska:
Én is jókat dumálgattam vele minden féléről, leginkább a Sab-os videók alatt.

Szintúgy, én is kedveltem őt, és relatíve sokat kommentelgettem vele oda-vissza, ami alapján egyébként az értelmesebb trollégák közé soroltam.
Remélem, hogy visszatér új profil alatt, de sajnos az már szerintem nem lesz pont ugyanolyan, hisz jó esetben senki nem tudja majd, hogy ismét ő az.