Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Bombu:
Ti melyik trash túlméretezett bélrendszerébe basznátok bele izomból legszívesebben?

VadászGyuláèba!
Ti melyik trash túlméretezett bélrendszerébe basznátok bele izomból legszívesebben?
@kistáska:
https://mega.nz/file/cvZw0TgR#nx4bEDSUz7thx_6CV6jRudsjLWnSBlvn2GxpmFtyrMs

Pityuka ilyen emailt kapott :

"Kiakartam tágítani Polost, de már akkora lyuk volt alatta, amikor elővettem a félméteres vaskos dorongomat hogy már csak harangozni tudtam benne.
Meg visszhangzott mikor belekiabáltam alulról, ki tudja milyen mazochista kutyától vagy te annyian belespriccelték a spermium nitridüket.
Azt hittem az ánusza szűk lesz, de az is ki van tágítva teljesen, szóval lefektettem hanyatt egy asztalra lekötöttem kezét lábát az asztal lábához és jól meg torokoztattam.
Úgy köpte a nitridemet mint egy tapasztalt lány a kupakomra utána már sokkal jobban csúszott, kicsit köhögött szólhatnál neki hogy tegye le a cigit"

mi a fasz történik tulajdonképpen? én már nagyon nem bírom követni.
https://mega.nz/file/cvZw0TgR#nx4bEDSUz7thx_6CV6jRudsjLWnSBlvn2GxpmFtyrMs

Pityuka ilyen emailt kapott :

"Kiakartam tágítani Polost, de már akkora lyuk volt alatta, amikor elővettem a félméteres vaskos dorongomat hogy már csak harangozni tudtam benne.
Meg visszhangzott mikor belekiabáltam alulról, ki tudja milyen mazochista kutyától vagy te annyian belespriccelték a spermium nitridüket.
Azt hittem az ánusza szűk lesz, de az is ki van tágítva teljesen, szóval lefektettem hanyatt egy asztalra lekötöttem kezét lábát az asztal lábához és jól meg torokoztattam.
Úgy köpte a nitridemet mint egy tapasztalt lány a kupakomra utána már sokkal jobban csúszott, kicsit köhögött szólhatnál neki hogy tegye le a cigit"
@BulldogAgent:
@tcfan:
@SuperDave:
Rendszergazda azt írta a búcsúüzenetében, hogy a Discordot és a mailjeit időnként nézni fogja, szóval érdemes nála rákérdeznik.

az emailje ha jól tudom akkor [email protected]

rendszergazdával beszéltem és nyáron komolyabban nekilát ezeknek a dolgoknak és nagy esélyel előkerül ezt a felvétel is de nem garantált


Köszönöm! Köszönöm! Üdvözlendő hír!!
@tcfan:
@SuperDave:
Rendszergazda azt írta a búcsúüzenetében, hogy a Discordot és a mailjeit időnként nézni fogja, szóval érdemes nála rákérdeznik.

az emailje ha jól tudom akkor [email protected]

rendszergazdával beszéltem és nyáron komolyabban nekilát ezeknek a dolgoknak és nagy esélyel előkerül ezt a felvétel is de nem garantált
@SuperDave:
Rendszergazda azt írta a búcsúüzenetében, hogy a Discordot és a mailjeit időnként nézni fogja, szóval érdemes nála rákérdeznik.

az emailje ha jól tudom akkor [email protected]
sodigeci mikor vonul mar be veglegesen a bortonbe? nagyon uncsi a vergodese.
Makkhergelve várom milyen csapást tesznek majd a felkorbácsolt cucura
Úgy néz ki még nem ért véget a ne tilts le tesó évad.
Az érzelmileg felzaklatott szerelmes röfikét továbbra is bábként használják a trólok.
Ha minden igaz sikerült rávenni Pityukát, hogy az egyoldalú szakítás után adjon egy újabb esélyt az első online szerelmének
Egyem meg a kismalacot, hát annyira szerelmes lett egy hangba, hogy nem tudja elengedni
Ha lehet ilyet, akkor tiszteletteljesen szeretném bátorítani a trollegákat arra , hogy írjanak a Lakófória oldalára, annak èrdekében, hogy a tetves szájú hazug koldus Alexet ne fogadják, a rendezvényen! TILTSÁK KI az eseményről, neki nincs semmi keresnivalója ott!
Csatolmányként lehet küldeni a videót ahol késelésse és fegyverrel fenyegetőzik.(fenyegetőzős mix-ként fent van az oldalon).
@Dr Zéró:
a macskamenta likőr nélkül nem tudnám elviselni ezt a stresszt


Fix infó Grabowski-tól, hogy Tájfel Úr egy raklapnyi Kubából becsempészett macskamenta likőr szállítmányt sikkasztott ki nemrég a sóhivatal titkos alagsori raktárából, a megkínzott magyar családokból szerzett vagyonából épült privát luxus cica rezidenciájába
Én a helyükben nem hagynám ezt annyiban, biztos hogy panaszt tennék rakhoszt zéerté szakszervezeténél!
@NeroVonSchwartz:
@tosay50519:
Túriné megtalálta a trash cityt, és az ai azt mondta neki hogy IP cím alapján elkapnak mindenkit, így megtette a szükséges lépéseket

Ezeket olvasván majdnem kiejtettem a kezemből a szivart! Majd kérek Zéró úr macskamentájából hogy megnyugodjak

Jó lesz ha siet Schwartz úr, mert az én készleteim is kezdenek kifogyni! Mivel kormányváltás volt bármikor bezárhatják szeretett városunkat, a macskamenta likőr nélkül nem tudnám elviselni ezt a stresszt
Rendszergazda azt írta a búcsúüzenetében, hogy a Discordot és a mailjeit időnként nézni fogja, szóval érdemes nála rákérdeznik.
@Rendszergazda mindent mentett anno, de már nem foglalkozik vele publikban
@EmberKinzoForum:
Valakinek megvan a régi ernoke fórumról a wall of shame rész? Sajnos nem mentette le az archive.org

Nekem sajna nem. Az archíváló tanszék a publikus munkáját pedig befejezte (@Rendszergazda).
Valakinek megvan a régi ernoke fórumról a wall of shame rész? Sajnos nem mentette le az archive.org
@tosay50519:
Túriné megtalálta a trash cityt, és az ai azt mondta neki hogy IP cím alapján elkapnak mindenkit, így megtette a szükséges lépéseket

Ezeket olvasván majdnem kiejtettem a kezemből a szivart! Majd kérek Zéró úr macskamentájából hogy megnyugodjak
Ez így 3-5 évig terjedő halálbüntetés a btk. szerint.
@kistáska:
https://mega.nz/file/8qZGTb5A#lNnBT35mZK-b5fwqDVgGDq-YFC9zlxbT4Nc7Q7R4sH4
Mentek a böribe trollok


Mondjátok meg neki, hogy én aggattam rá a liszteszsákképű jelzőt.
Újabb ember felfedezte az IP címet magának Egyébként nyitott ajtókat dönget, hiszen Magyar Péter úgyis be fogja zárni a TC-t
https://mega.nz/file/8qZGTb5A#lNnBT35mZK-b5fwqDVgGDq-YFC9zlxbT4Nc7Q7R4sH4
Mentek a böribe trollok
Túriné megtalálta a trash cityt, és az ai azt mondta neki hogy IP cím alapján elkapnak mindenkit, így megtette a szükséges lépéseket
Pipóka videói kezdtek megint ellaposodni, de szerencsére mindig meg tud újulni. Ez a "ne tilts le tesó" évad szerintem még tartogat pár meglepetést
Cucukánál bent van ablakos csevegésben valami random ostoba cigány, neki panaszkodik a röfi hogy szexuális zaklatás áldozata lett
Mindezt azért, mert a ne tilts tesó olyat mondott neki, hogy jó lenne egyszer az ölében ülni, meg képet kért a jó fehér kupakos faszról
Ezzel már simán fellehet jelenteni és elítélni
A röfi kajak elhitte, hogy tényleg van egy nő akit érdekel, hogy milyen parizereket meg mirelit krumplikat vesz
Ez a barom küldözgette instán a képeket a zabálni valóról, kb. úgy flexelt mint amikor polos hűtőjét mutogatta végem van...
Mondjuk itt annyiban volt más a képlet, hogy a profilhoz társult egy igazi női hang is. Ráadásul olyan hang, ami érdeklődött a malac iránt, így a paranoia pajzs hamar megtört.
Ennyi elég is volt, hogy az szűz mangalica szerelmes legyen (egy hangba)
@kistáska:
Azt mondja a Röfi, hogy a ne tilts tesó beleszeretett, csak nem meri felvállalni és a trólok miatt "szakított" vele Olyanokat mondott neki hanghívásban, hogy kíváncsi rá hokizás után mennyit ürített, meg videót kért arról mikor hokizik a disznó
Gecc nagyon durva milyen könnyen lehet manipulálni a malacot, tényleg szó szerint madzagon rángatják

Vicces, hogy ahhoz képest hogy milyen paranoiás és bizalmatlan Cucuka kamu női profilokkal milyen könnyű átverni. Szemrebbenés nélkül hazudik átveri azokat akik segítenek neki, de ha női névvel bedobnak egy ajándékot a kis ananász rögtön átveszi az irányítást a malacnyi agyától
@kistáska:
Azt mondja a Röfi, hogy a ne tilts tesó beleszeretett, csak nem meri felvállalni és a trólok miatt "szakított" vele Olyanokat mondott neki hanghívásban, hogy kíváncsi rá hokizás után mennyit ürített, meg videót kért arról mikor hokizik a disznó
Gecc nagyon durva milyen könnyen lehet manipulálni a malacot, tényleg szó szerint madzagon rángatják

ezt megint úgy beszopatták mint az állat szana szét van trollkodva a csávó
Azt mondja a Röfi, hogy a ne tilts tesó beleszeretett, csak nem meri felvállalni és a trólok miatt "szakított" vele Olyanokat mondott neki hanghívásban, hogy kíváncsi rá hokizás után mennyit ürített, meg videót kért arról mikor hokizik a disznó
Gecc nagyon durva milyen könnyen lehet manipulálni a malacot, tényleg szó szerint madzagon rángatják
@kistáska:
A tróger Sab-ot most vitték el a rendőrök bilincsbe verve a lakásból

micsoda? nem vagyok egy hétvégét és így beindul az élet a jó öreg szabinál