Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Eközben mindneki köszöntse fel illő módón mc szarfétist, én küldtem neki 1ftot azzal a közleménnyel hogy boldog szülinapot a bokorban lidl szatyron fekve te hajléktalan buzi
@R4t3sz:
Yaboku-ról mit tudtok?
Dolgozik?
Vagy van családja ?
Vagy ő csak idegesítő buzi vagy valóban az?

Még mindig liveol tiktokon. és nyíltan buzi. és hát nekik éppen most van pride hónapja.
Időngénd begládob bagabad ézs azd gérdezeb, gi ez a gövér dő????
@tosay50519:
és azt írja hogy örök életre befejezte a liveozást


Asszem tavaly is valamikor így nyár elején törölte magát a fingtokról. Aztán ahogy kibaszták a segédmunkából újra indult a kolduló bebaszós körforgás
közben kiss endre farkas kinyírja a macskáját
Turbó törölte a TikTok csatornákat megint, és azt írja hogy örök életre befejezte a liveozást

https://youtube.com/post/UgkxkJG8chI1dF2TRKJMHPOKhsm645jBkzb4

Magyaránt a bebaszós liveok a youtubeon várhatóak
pista ordít magában egy parkban egy szatyron fekve hogy ha emese azt mondta volna megbaszahtja a bokorba nem fenyegetné halálosan vége van
mc többségi milliomos éppen 2 napja van megint az utcán annyi pénze van a csöves kutyának
Pistike nem tudta milyen fába vágja a fejszét, mikor elfogadta a seggnyaló Endre kölcsönfiókjait, hogy tudjon koldulni hétvégén
Konkrétan ahogy elindult a live a kölcsön Sodi fiókról már kapta is a korlátozásokat, ajándékozás letiltva stb.
Yaboku-ról mit tudtok?
Dolgozik?
Vagy van családja ?
Vagy ő csak idegesítő buzi vagy valóban az?
@Bariadd:
szerintem túlzottan sokat láttok bele egy elmeháborodott ember kisiklott gondolatvilágába, mint ami.


Ez egy AI elemzés volt.

Egyébként nem mondanám teljesen veszélytelennek a malacot. Aki az utóbb 8-10 hónapban követi a lore-t az láthatta hogy hatványozottan épül lefele az idegrendszere, és hatalmasodik el rajta a paranoia meg az őrület.
1 év alatt öregedett 6-8 évet.
Amilyen mentális állapotban van jelenleg, ha férfinek nem is, de egy gyereknek, vagy védtelen nőnek simán nekimenne hirtelen felindulásból, ez 100%.
@Trashbag:
Elkészült MC isti diagnózisa:


Nem idézem a teljes kommentet a limit miatt, de csak annyit fűznék hozzá, hogy nem tudom mennyire komoly ez a meglátás, de szerintem túlzottan sokat láttok bele egy elmeháborodott ember kisiklott gondolatvilágába, mint ami. Amit MC Pityuból láttam az klasszikusan az az eset, hogy nem igazán volt kapcsolata a valósággal sosem, és mindent a téveszméi irányítottak nála. Az elmegyógyintézetek az ilyeneket szokták 'szelíd őrültnek' titulálni, mert csak annyi választja el őt a zártosztálytól, hogy igazából nem ön- és közveszélyes. Igen, a netes dolgaira rá lehetne így-úgy húzni a közveszélyes jelzőt, de mivel btk vetülete nem volt még a dolgainak, ezért nem üti meg az ingerküszöböt. Gyakorlatilag semmi érdemleges nem hagyja el a száját, mert a gondolatvilága valahogy úgy nézhet ki, hogy ott van a tömérdek téveszméje, amik még egymásnak is ellentmondanak. Konkrétan ja, totális elmeháborodottság.
@kistáska:
Nem tudom ki volt az troll aki rábeszélte a Röfit hogy csináljon https://www.veyatalk.com/ fiókot de hatalmas pacsi neki
Ez egy escort/prosti/sugardaddy gyűjtő oldal ahol emeltdíjas hívás és üzenetért cserébe lehet beszélgetni... kurvákkal
A Cucu rendesen elhiszi, hogy majd lesz aki beregisztrál és 1500Ft-ért fog szöveges üzenetet küldeni, meg hanghívásban percenként 1000Ft-ot fizteni azért hogy röfögést hallgasson ha éppen felveszi a disznó

najó de hogy lehet kibaszni vele ezzel? még reportolni se lehet ahogy láttam
Nem tudom ki volt az troll aki rábeszélte a Röfit hogy csináljon https://www.veyatalk.com/ fiókot de hatalmas pacsi neki
Ez egy escort/prosti/sugardaddy gyűjtő oldal ahol emeltdíjas hívás és üzenetért cserébe lehet beszélgetni... kurvákkal
A Cucu rendesen elhiszi, hogy majd lesz aki beregisztrál és 1500Ft-ért fog szöveges üzenetet küldeni, meg hanghívásban percenként 1000Ft-ot fizteni azért hogy röfögést hallgasson ha éppen felveszi a disznó
hát nem engedi feltölteni azt írja, hogy próbáljam újra
én az egészet mer úgy volt jó ahogy vót az egész
A highlights vágott változatot most renderelem
Finom szájzáras live volt https://ibb.co/gL83DZ7M
@Dr Zéró:
@bororea:
fú Tájfel légyszi minél hamarabb engedjétek ki a legutóbbi szaros pistike lájvot, mert legendás volt

Egyelőre még senki sem töltötte fel, de ha holnap reggelig felkerül akkor ott fogja várni önöket a friss videók között

perc és nyomom is fel akkor
@Basilikum:
@McSkizofrén újra támad:
amugy azt észrevettétek hogy a hsp logo meg a trashcity témája is nagyon hasonló színű???? emberkínzás confirmed???????????

Lehet hogy hájasbré ernő 15 lépéssel előttünk jár és ő maga áll szemétváros mögött...

Ez lenne csak az igazi 4D sakk, végig saját magát kínozta
@bororea:
fú Tájfel légyszi minél hamarabb engedjétek ki a legutóbbi szaros pistike lájvot, mert legendás volt

Egyelőre még senki sem töltötte fel, de ha holnap reggelig felkerül akkor ott fogja várni önöket a friss videók között
@McSkizofrén újra támad:
amugy azt észrevettétek hogy a hsp logo meg a trashcity témája is nagyon hasonló színű???? emberkínzás confirmed???????????

Lehet hogy hájasbré ernő 15 lépéssel előttünk jár és ő maga áll szemétváros mögött...
én elfojtam 20x már csak nagyon várom a tc kommenteket
Előre hergelem a makkomat rá
@bororea:
fú Tájfel légyszi minél hamarabb engedjétek ki a legutóbbi szaros pistike lájvot, mert legendás volt

brutális skizofrén live volt megint magába üvöltözésel meg paranoid üldözési mániával
fú Tájfel légyszi minél hamarabb engedjétek ki a legutóbbi szaros pistike lájvot, mert legendás volt
amugy azt észrevettétek hogy a hsp logo meg a trashcity témája is nagyon hasonló színű???? emberkínzás confirmed???????????
valaki mondja már meg mi a ráktú ilyen a szemöldöke norbincelnek? ez valami ritka betegség vagy direkt húzza fel az egyiket vagy mi a rák ez? nagyon bizarr
négyzeteltérés van mc pistánál
"Aki meg létrehozta ezt az oldalt azt meg fejbebaszva lelövöm a gecibe!"

Ez a kamu Pistike vergődés szerintem ez már bőven kimeríti az internetes agressziót.
szerintem teljesen paranoid skizofrén a csávó, 23as videóiban látszik nagyon ahol a stress meg fáradtság hatásásra nagyon előjött, kb minden videóban másik személyiség beszélt, teljesen másról egymásól teljesen függetlenül