Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Eközben mindneki köszöntse fel illő módón mc szarfétist, én küldtem neki 1ftot azzal a közleménnyel hogy boldog szülinapot a bokorban lidl szatyron fekve te hajléktalan buzi
Pistike nem tudta milyen fába vágja a fejszét, mikor elfogadta a seggnyaló Endre kölcsönfiókjait, hogy tudjon koldulni hétvégén
Konkrétan ahogy elindult a live a kölcsön Sodi fiókról már kapta is a korlátozásokat, ajándékozás letiltva stb.
@Bariadd:
szerintem túlzottan sokat láttok bele egy elmeháborodott ember kisiklott gondolatvilágába, mint ami.
Ez egy AI elemzés volt.
Egyébként nem mondanám teljesen veszélytelennek a malacot. Aki az utóbb 8-10 hónapban követi a lore-t az láthatta hogy hatványozottan épül lefele az idegrendszere, és hatalmasodik el rajta a paranoia meg az őrület.
1 év alatt öregedett 6-8 évet.
Amilyen mentális állapotban van jelenleg, ha férfinek nem is, de egy gyereknek, vagy védtelen nőnek simán nekimenne hirtelen felindulásból, ez 100%.
Nem idézem a teljes kommentet a limit miatt, de csak annyit fűznék hozzá, hogy nem tudom mennyire komoly ez a meglátás, de szerintem túlzottan sokat láttok bele egy elmeháborodott ember kisiklott gondolatvilágába, mint ami. Amit MC Pityuból láttam az klasszikusan az az eset, hogy nem igazán volt kapcsolata a valósággal sosem, és mindent a téveszméi irányítottak nála. Az elmegyógyintézetek az ilyeneket szokták 'szelíd őrültnek' titulálni, mert csak annyi választja el őt a zártosztálytól, hogy igazából nem ön- és közveszélyes. Igen, a netes dolgaira rá lehetne így-úgy húzni a közveszélyes jelzőt, de mivel btk vetülete nem volt még a dolgainak, ezért nem üti meg az ingerküszöböt. Gyakorlatilag semmi érdemleges nem hagyja el a száját, mert a gondolatvilága valahogy úgy nézhet ki, hogy ott van a tömérdek téveszméje, amik még egymásnak is ellentmondanak. Konkrétan ja, totális elmeháborodottság.
@kistáska:
Nem tudom ki volt az troll aki rábeszélte a Röfit hogy csináljon https://www.veyatalk.com/ fiókot de hatalmas pacsi neki
Ez egy escort/prosti/sugardaddy gyűjtő oldal ahol emeltdíjas hívás és üzenetért cserébe lehet beszélgetni... kurvákkal
A Cucu rendesen elhiszi, hogy majd lesz aki beregisztrál és 1500Ft-ért fog szöveges üzenetet küldeni, meg hanghívásban percenként 1000Ft-ot fizteni azért hogy röfögést hallgasson ha éppen felveszi a disznó
najó de hogy lehet kibaszni vele ezzel? még reportolni se lehet ahogy láttam
Nem tudom ki volt az troll aki rábeszélte a Röfit hogy csináljon https://www.veyatalk.com/ fiókot de hatalmas pacsi neki
Ez egy escort/prosti/sugardaddy gyűjtő oldal ahol emeltdíjas hívás és üzenetért cserébe lehet beszélgetni... kurvákkal
A Cucu rendesen elhiszi, hogy majd lesz aki beregisztrál és 1500Ft-ért fog szöveges üzenetet küldeni, meg hanghívásban percenként 1000Ft-ot fizteni azért hogy röfögést hallgasson ha éppen felveszi a disznó
valaki mondja már meg mi a ráktú ilyen a szemöldöke norbincelnek? ez valami ritka betegség vagy direkt húzza fel az egyiket vagy mi a rák ez? nagyon bizarr
szerintem teljesen paranoid skizofrén a csávó, 23as videóiban látszik nagyon ahol a stress meg fáradtság hatásásra nagyon előjött, kb minden videóban másik személyiség beszélt, teljesen másról egymásól teljesen függetlenül
Hozzászólások
4472 hozzászólás
Még mindig liveol tiktokon. és nyíltan buzi. és hát nekik éppen most van pride hónapja.
Asszem tavaly is valamikor így nyár elején törölte magát a fingtokról. Aztán ahogy kibaszták a segédmunkából újra indult a kolduló bebaszós körforgás
https://youtube.com/post/UgkxkJG8chI1dF2TRKJMHPOKhsm645jBkzb4
Magyaránt a bebaszós liveok a youtubeon várhatóak
Konkrétan ahogy elindult a live a kölcsön Sodi fiókról már kapta is a korlátozásokat, ajándékozás letiltva stb.
Dolgozik?
Vagy van családja ?
Vagy ő csak idegesítő buzi vagy valóban az?
Ez egy AI elemzés volt.
Egyébként nem mondanám teljesen veszélytelennek a malacot. Aki az utóbb 8-10 hónapban követi a lore-t az láthatta hogy hatványozottan épül lefele az idegrendszere, és hatalmasodik el rajta a paranoia meg az őrület.
1 év alatt öregedett 6-8 évet.
Amilyen mentális állapotban van jelenleg, ha férfinek nem is, de egy gyereknek, vagy védtelen nőnek simán nekimenne hirtelen felindulásból, ez 100%.
Nem idézem a teljes kommentet a limit miatt, de csak annyit fűznék hozzá, hogy nem tudom mennyire komoly ez a meglátás, de szerintem túlzottan sokat láttok bele egy elmeháborodott ember kisiklott gondolatvilágába, mint ami. Amit MC Pityuból láttam az klasszikusan az az eset, hogy nem igazán volt kapcsolata a valósággal sosem, és mindent a téveszméi irányítottak nála. Az elmegyógyintézetek az ilyeneket szokták 'szelíd őrültnek' titulálni, mert csak annyi választja el őt a zártosztálytól, hogy igazából nem ön- és közveszélyes. Igen, a netes dolgaira rá lehetne így-úgy húzni a közveszélyes jelzőt, de mivel btk vetülete nem volt még a dolgainak, ezért nem üti meg az ingerküszöböt. Gyakorlatilag semmi érdemleges nem hagyja el a száját, mert a gondolatvilága valahogy úgy nézhet ki, hogy ott van a tömérdek téveszméje, amik még egymásnak is ellentmondanak. Konkrétan ja, totális elmeháborodottság.
najó de hogy lehet kibaszni vele ezzel? még reportolni se lehet ahogy láttam
Ez egy escort/prosti/sugardaddy gyűjtő oldal ahol emeltdíjas hívás és üzenetért cserébe lehet beszélgetni... kurvákkal
A Cucu rendesen elhiszi, hogy majd lesz aki beregisztrál és 1500Ft-ért fog szöveges üzenetet küldeni, meg hanghívásban percenként 1000Ft-ot fizteni azért hogy röfögést hallgasson ha éppen felveszi a disznó
Finom szájzáras live volt https://ibb.co/gL83DZ7M
perc és nyomom is fel akkor
Ez lenne csak az igazi 4D sakk, végig saját magát kínozta
Egyelőre még senki sem töltötte fel, de ha holnap reggelig felkerül akkor ott fogja várni önöket a friss videók között
Lehet hogy hájasbré ernő 15 lépéssel előttünk jár és ő maga áll szemétváros mögött...
brutális skizofrén live volt megint magába üvöltözésel meg paranoid üldözési mániával
Ez a kamu Pistike vergődés szerintem ez már bőven kimeríti az internetes agressziót.