Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@McSkizofrén újra támad:
mc paranoid skizofrén ma ismét örjöngött kora délután, gyilkosággal fenyegetés, mostmár tényleg kezd unalmas lenni, elvihetnék már ezt is mint sodit, csak menjen a live közben legyen content


Reméljük hamarosan viszi a kommandó...
mc paranoid skizofrén ma ismét örjöngött kora délután, gyilkosággal fenyegetés, mostmár tényleg kezd unalmas lenni, elvihetnék már ezt is mint sodit, csak menjen a live közben legyen content
@tvalle:
Hello srácok! Mi lett a Dipló féle DC szerverrel?


Lekapcsolták. Már készül az új, a Sztív mester city-s dc-re ki lesz majd rakva az új szeró meghívója (azt ígérik).
Hello srácok! Mi lett a Dipló féle DC szerverrel?
@Ichterid:
Nem lehet, hogy a nagy szerelmi bánatban a malac dobja magának?


Nem, dehogy.
Ez a 90 ezer amit kapott a disznó ugye a fingtok levonások miatt csak a ~30%-a annak a ~300 ezer Ft-nak amit valaki(k) elkúrtak kointra, hogy megetessék.
Abszolút nem éri meg magadnak dobálni koint, főleg ilyen mennyiségben, csak a presztízsért.

Ahogy már többször is írtam, az ilyen nullás fiókok rendszeresen felbukkannak egy ideje. Pár napig etetik róla a disznót aztán vagy megy a levesbe a profil, vagy parkolópályára kerül.

Érdekesség: a "Lock" nevű akárki aki pár hónapja 10 univerzumot dobott a Busáknak (2 millió Ft) és további összesen kb. 4 millió forint értékű koint dobált be a Léghajósnak pár nap alatt, 3 hét után törölte a fingtok fiókját, vagy bannolták. Azóta sem jelentkezett.
De a zamatos picsájú Lakatos Kaki ebből 1,2 milliót keresett.
Nem lehet, hogy a nagy szerelmi bánatban a malac dobja magának?
Újabb nullás fiók https://ibb.co/S7ZL5GY6 amiről újabb 40 ezret dobtak a röfinek a vályúba https://ibb.co/zT3FgWBX
Hirtelen megint megjelent egy frissen regisztrált 0-ás fiók amiről bedobott kointban 50 ezret a disznónak valaki https://ibb.co/C3RDsxBG
https://ibb.co/4nTJbm9k
@előkészített rabruha:
,, Kedd hajnalban súlyos állapotban találtak egy férfit az egyik olasz hotel szökőkútjában. Az elmondása szerint 41 vagy 42 éves testes férfi nem emlékezett arra, hogy hogyan jutotott az említett állapotba, a kiérkező mentőknek csak a ,, Takács Emese" nevet hörögte az elharapott nyelvét még mindig szorongató szájzáras ajkaival, miközben törött kezével erősen gesztikulált. A mentők sürgősen kórházba szállították, elmeállapota nem stabil. Kezelőorvosa úgy gyanítja, a férfi súlyos szerelmi hitegetés, kihasználás és manipulálás áldozata lett. Amint állapota javul - megelőzendő a jövőbeli hasonló baleseteket- átszállítják továbbképzésre a helyi óvodába, ahol megtanulhatja a türelmet, az alapvető tiszteletet, az érzések helyén való kezelését és en bloc a társas viselkedés alapjait. Ezt követően alapvető jogi fogalmakkal ismerkedhet meg, mielőtt visszaengedik természetes élőhelyére, az utcára."


Ez kurva jó
Nem tudom, ki van a szerelmi akció mögött, nem is érdekel, de napok óta sírok-vinnyogok a röhögéstől. Zseniális a műsor!
,, Kedd hajnalban súlyos állapotban találtak egy férfit az egyik olasz hotel szökőkútjában. Az elmondása szerint 41 vagy 42 éves testes férfi nem emlékezett arra, hogy hogyan jutotott az említett állapotba, a kiérkező mentőknek csak a ,, Takács Emese" nevet hörögte az elharapott nyelvét még mindig szorongató szájzáras ajkaival, miközben törött kezével erősen gesztikulált. A mentők sürgősen kórházba szállították, elmeállapota nem stabil. Kezelőorvosa úgy gyanítja, a férfi súlyos szerelmi hitegetés, kihasználás és manipulálás áldozata lett. Amint állapota javul - megelőzendő a jövőbeli hasonló baleseteket- átszállítják továbbképzésre a helyi óvodába, ahol megtanulhatja a türelmet, az alapvető tiszteletet, az érzések helyén való kezelését és en bloc a társas viselkedés alapjait. Ezt követően alapvető jogi fogalmakkal ismerkedhet meg, mielőtt visszaengedik természetes élőhelyére, az utcára."
Jelenleg a mentális összeomlás szélén van a szerelmi bánata miatt a röfi.
Amit mi 14-16 évesen átéltünk érzést "első szakításkor" azzal a röfi most, 42 éves incel szűzként szembesült először. Fogalma sincs hogyan kellene egy ilyen szitut feldolgozni.
Ráadásul mindezt úgy, hogy több mint 1,5 hónapon keresztül egyszer sem látta az arcát a ne tilts tesónak, csak hang vagy szöveges üzit küldött neki. Gyakorlatilag szerelmes lett egy random női inkognitóba
Közben folyamatosan szopatják a trollok a kamu infókkal, kedvükre báboznak vele.
Mivel nincs egyetlen egy "barátja" sem akinek kisírhatná a bánatát, egyedül csak a chatGPT-vel beszélget a fájdalmairól.
Azért is loopolja azt, hogy bűncselekménynek számít ha egy nő kedves szavakkal elcsábítja online, majd ez miatt szerelembe esik, és ha szó nélkül lelép a nő - akkor azért börtön jár, mert ez férfiak érzelmi kihasználása, szándékos érzelmi manipulálás, amiért a férfi önsértést vagy öngyilkosságot követhet el, mert a chat bot ezt írta neki
Ma pontosan azt a klasszikus nárcisztikus kártyát használta mentőövként, hogy ha kárt okoz magában a szerelmi bánat miatt mert pl. mérgében: rácsap az asztalra és eltörik a keze, megharapja a nyelvét (), vagy öngyilkos lesz akkor ezért a Takács Emese a hibás, mert ő kényszerítette ebbe bele

"rég ki kéne tiltani a büdös picsába európából is meg US-ből is ezt a nyomorult szar tikfost. az egy dolog, hogy van egy platform moderáció nélkül, de azok nem egyszerűen elérhetőek mert az összes host meg security cég kivonul mellőlük. nem tom mér engedjük ezt a nyugaton, hogy kínában a GYEREKEINKET agymossák meg extrémizálják"

Idén januárban vásárolták fel egy nagyobb részesedést USA befektetők a tiktokból, még az is lehet, hogy ezzel többségi tulajdonrészt szereztek. Szóval kurva élet, hogy az EU-ból nem tűnik el még nagyon sokáig.
Jelenleg az egyik legnépszerűbb platform napi 1-1,5 milliárd felhasználóval, geci sok pénzt termel és tökéletes szócső a különféle politikai propagandák terjesztésére
@kistáska:
Amúgy nagyon durva, hogy ma egésznap a disznó halálosan fenyegeti Takács Emesét. Torok szúrás, torok elvágás, meggyilkolása az utcán, addig nem nyugszik meg, még meg nem találja és el nem veszi az életét.
És nem tiltja a fingtok...

rég ki kéne tiltani a büdös picsába európából is meg US-ből is ezt a nyomorult szar tikfost. az egy dolog, hogy van egy platform moderáció nélkül, de azok nem egyszerűen elérhetőek mert az összes host meg security cég kivonul mellőlük. nem tom mér engedjük ezt a nyugaton, hogy kínában a GYEREKEINKET agymossák meg extrémizálják
@kistáska:
@bororea:
ja, ezt olvastam, de nem vagyok meggyőzve. főleg elég súlyos mert ha ezek a steve dc-sek dobálnak neki akkor diplomata úr is benne van, mert mindkét dc-t vezeti, moderálja, vagy valamennyire benne van. van bármi erős bizonyíték hogy ezek hízlalják a disznót? ha igen akkor drop please. elég összeesküvésnek hangzik, de legyen igazam.


Nekem is csak olyan infóim vannak amik vagy-vagy. Voltak feltételezések amik aztán utólag beigazolódtak, de ez még mindig nem bizonyít semmit.
Konkrétum nincs amivel 100% alá lehetne támasztani, hogy részben azok a bizonyos emberek tartják vagy tartották el a disznót.
Viszont jóideje, mikor a röfinél kezdene zárulni a pénzcsap, feltűnően hirtelen gombamód megszaporodtak az olyan 0-ás fiókok amiről 40-80 ezer forintokat bedobálnak.
Aztán mint egy nyári zápor, amilyen gyorsan jött úgy el is tűntek ezek a fiókok. De a körfogás nem szakadt meg! A röfi 4-5 napra meg van etetve!
Majd ahogy fogyni kezd a lóvé jönnek a szájzárak, gyerekezés, cigányozás stb. Ebből fasza shortokat lehet kivágni, amit aztán 100 ezrek néznek.
Ha közben a fix felszopói nem dobálnak elegendő kointot akkor ismét felbukkan egy titokzatos 0-ás fiók amiről megtömik a disznót. Ezért nem zárul be soha a kör.

Nem hiszem/hisszük, hogy ez 1-2 magányos farkas műve, aki annyira szerelmes a Röfibe, hogy újra és újra gyártja a fake fiókokat, csak hogy inkognitóban bedobálja a fizetését.
Egyébként azt beismerték a ne tilts tesóék az egyik ablakos live-ban, hogy nemrég összedobtak lóvét a malacnak Wise-ra , hogy "legyen hol aludnia hétvégén"

sry, alkoholizmusom az néha túl lő a célon szóval szégyeltem a kiakadásomat. de köszi az infót. majd invesztigálom.

jelenleg hajléktalan a gyerekátkozó és ezt is akartam én is elérni többek közt. remélem így is hagyják ezek a steve dc-s trollok és ott rohad meg a picsában. ameddig ez így van amúgy igazából nincs gond.
Amúgy nagyon durva, hogy ma egésznap a disznó halálosan fenyegeti Takács Emesét. Torok szúrás, torok elvágás, meggyilkolása az utcán, addig nem nyugszik meg, még meg nem találja és el nem veszi az életét.
És nem tiltja a fingtok...
@McSkizofrén újra támad:
https://trashcity.net/video/1789/moln%C3%A1r-f-%C3%A1rp%C3%A1d-%C5%91rj%C3%B6ng%C3%A9s valaki tudja ennek a videónak a háttérstoryját? ki a faszo maz a bognár bálint? mi ez az őrült konteo?


Bognár Bálint levetette az egyik videójukat anno.
@bororea:
ja, ezt olvastam, de nem vagyok meggyőzve. főleg elég súlyos mert ha ezek a steve dc-sek dobálnak neki akkor diplomata úr is benne van, mert mindkét dc-t vezeti, moderálja, vagy valamennyire benne van. van bármi erős bizonyíték hogy ezek hízlalják a disznót? ha igen akkor drop please. elég összeesküvésnek hangzik, de legyen igazam.


Nekem is csak olyan infóim vannak amik vagy-vagy. Voltak feltételezések amik aztán utólag beigazolódtak, de ez még mindig nem bizonyít semmit.
Konkrétum nincs amivel 100% alá lehetne támasztani, hogy részben azok a bizonyos emberek tartják vagy tartották el a disznót.
Viszont jóideje, mikor a röfinél kezdene zárulni a pénzcsap, feltűnően hirtelen gombamód megszaporodtak az olyan 0-ás fiókok amiről 40-80 ezer forintokat bedobálnak.
Aztán mint egy nyári zápor, amilyen gyorsan jött úgy el is tűntek ezek a fiókok. De a körfogás nem szakadt meg! A röfi 4-5 napra meg van etetve!
Majd ahogy fogyni kezd a lóvé jönnek a szájzárak, gyerekezés, cigányozás stb. Ebből fasza shortokat lehet kivágni, amit aztán 100 ezrek néznek.
Ha közben a fix felszopói nem dobálnak elegendő kointot akkor ismét felbukkan egy titokzatos 0-ás fiók amiről megtömik a disznót. Ezért nem zárul be soha a kör.

Nem hiszem/hisszük, hogy ez 1-2 magányos farkas műve, aki annyira szerelmes a Röfibe, hogy újra és újra gyártja a fake fiókokat, csak hogy inkognitóban bedobálja a fizetését.
Egyébként azt beismerték a ne tilts tesóék az egyik ablakos live-ban, hogy nemrég összedobtak lóvét a malacnak Wise-ra , hogy "legyen hol aludnia hétvégén"
https://trashcity.net/video/1789/moln%C3%A1r-f-%C3%A1rp%C3%A1d-%C5%91rj%C3%B6ng%C3%A9s valaki tudja ennek a videónak a háttérstoryját? ki a faszo maz a bognár bálint? mi ez az őrült konteo?
@Bombu:
Ti melyik trash túlméretezett bélrendszerébe basznátok bele izomból legszívesebben?

Természetesen lószopó kültéri technika lexike ormótlan disznó hasába
@Bombu:
Ti melyik trash túlméretezett bélrendszerébe basznátok bele izomból legszívesebben?

Hájasbréébe
@kistáska:
@bororea:
de a takács emese meg a steve dc-sek?


Aha ők.
Pár hete írtam erről néhány sort: https://ibb.co/Z67ZPgzb

van bármi chat ahol tudunk beszélni? érdekel az egész és ott szerintem jobban ki tudnánk fejteni. droppold ha van felület ahol tudunk real time beszélni.
@kistáska:
@bororea:
de a takács emese meg a steve dc-sek?


Aha ők.
Pár hete írtam erről néhány sort: https://ibb.co/Z67ZPgzb

ja, ezt olvastam, de nem vagyok meggyőzve. főleg elég súlyos mert ha ezek a steve dc-sek dobálnak neki akkor diplomata úr is benne van, mert mindkét dc-t vezeti, moderálja, vagy valamennyire benne van. van bármi erős bizonyíték hogy ezek hízlalják a disznót? ha igen akkor drop please. elég összeesküvésnek hangzik, de legyen igazam.
@bororea:
de a takács emese meg a steve dc-sek?


Aha ők.
Pár hete írtam erről néhány sort: https://ibb.co/Z67ZPgzb
@kistáska:
@bororea:
ez a disznó hízlalás teória honnan jött. ha ez igaz akkor kurva nagy baj van. már tavaly óta is mondták páran dc-n, hogy egyeseknek érdekében áll ezeket megtartani, de ők tagadták, hogy itt akarnák tartani. remélem, hogy ez csak egy teória és végre zárul a kör ténylegesen


Ez nem kamu. Tényleg sok száz ezret bedobáltak a disznónak, meg utaltak is neki nem keveset.

vagy csak a sok random barom akik ki is lettek doxxolva?
@kistáska:
@bororea:
ez a disznó hízlalás teória honnan jött. ha ez igaz akkor kurva nagy baj van. már tavaly óta is mondták páran dc-n, hogy egyeseknek érdekében áll ezeket megtartani, de ők tagadták, hogy itt akarnák tartani. remélem, hogy ez csak egy teória és végre zárul a kör ténylegesen


Ez nem kamu. Tényleg sok száz ezret bedobáltak a disznónak, meg utaltak is neki nem keveset.

de a takács emese meg a steve dc-sek?
@bororea:
ez a disznó hízlalás teória honnan jött. ha ez igaz akkor kurva nagy baj van. már tavaly óta is mondták páran dc-n, hogy egyeseknek érdekében áll ezeket megtartani, de ők tagadták, hogy itt akarnák tartani. remélem, hogy ez csak egy teória és végre zárul a kör ténylegesen


Ez nem kamu. Tényleg sok száz ezret bedobáltak a disznónak, meg utaltak is neki nem keveset.
@SuperDave:
röviden MC Cucut behálózták herefejű Steve trolljai, dobálnak neki, pótfiókot kapott tőlük, stb. Az egyik közülük nőnemű aki a hangjával az ujja köré csavarta a malacot és a privát beszélgetéseiket lékeli a többi trollnak, akik az infók felhasználásával hergelik Pippit


Nagy vonalakban igen, ennyi. A teljes ne tilts tesó lore már annyira sok szálon fut, hogy nehéz lenne leírni.
Jelenleg a röfi felett teljesen átvették az irányítást a trólok. Minden amit liveokban mond vagy leakel azt a trollok adják/adták a szájába. A paranoia a korábbiakhoz képest sokkal durvábban eluralkodott rajta.
Egyedül csak azoknak hisz akik "kiállnak mellette". Ezek után nem nehéz madzagon bábozni a malaccal. Gyakorlatilag elég csak incelkedni kicsit, igazat adni hogy tényleg online lelki bántalmazás áldozata lett majd fikázni a Császár Emese alias Takács Emese alias Baumgartner Kittit és máris adagolhatod be neki a kamu faszságokat amit utána liveokban szájzárakkal visszaböfög
ja, meg a pempi hogy jött a képbe? azt se értem még mindig. az kajak ki lett doxxolva?
@SuperDave:
@bororea:
mi a fasz történik tulajdonképpen? én már nagyon nem bírom követni.

Kistáska tájékozottabb a témában, de röviden MC Cucut behálózták herefejű Steve trolljai, dobálnak neki, pótfiókot kapott tőlük, stb. Az egyik közülük nőnemű aki a hangjával az ujja köré csavarta a malacot és a privát beszélgetéseiket lékeli a többi trollnak, akik az infók felhasználásával hergelik Pippit

kösz, amúgy csak a részleteket nem értettem, de már tájékozódtam. csak hirtelen nagyon sok infó volt. amúgy inkább azt nem értem, hogy ez a disznó hízlalás teória honnan jött. ha ez igaz akkor kurva nagy baj van. már tavaly óta is mondták páran dc-n, hogy egyeseknek érdekében áll ezeket megtartani, de ők tagadták, hogy itt akarnák tartani. remélem, hogy ez csak egy teória és végre zárul a kör ténylegesen
@bororea:
mi a fasz történik tulajdonképpen? én már nagyon nem bírom követni.

Kistáska tájékozottabb a témában, de röviden MC Cucut behálózták herefejű Steve trolljai, dobálnak neki, pótfiókot kapott tőlük, stb. Az egyik közülük nőnemű aki a hangjával az ujja köré csavarta a malacot és a privát beszélgetéseiket lékeli a többi trollnak, akik az infók felhasználásával hergelik Pippit