Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Ne is haragudjon a vezetés, de az ilyen fasszopó férgekre szerintem semmi szükségünk sincs.
Doxolás az rendben van?

Bezzeg ha az oldal üzemeltetői közül én kidoxolnék valakit, akkor repülnék a faszba, mi?
Na ennhyit a kedves TC üzemeltetőiről, mannin felszopásáról meg ne is beszéljünk.
Huffnágel úr, azt hiszem ideje egy kis pihenőt tartania, mert láthatóan megártott önnek a pálinka amit Jennifer úr adott. Javalom, hogy a TC helyett próbáljon más hobbit találni, mert láthatóan rossz hatással van önre
Más irányból közelíteném a történteket. Ez legyen mindannyiunknak egy esettanulmány, miszerint az ördög valóban a részletekben rejlik és sosem lehetünk eléggé óvatosak. Dicsértessék.
Táska úr jól beszél. Ez teljesen felesleges "akció" volt.
@Huffnagell:
Tájékoztatni szeretnélek titeket arról, hogy akaratom ellenére ki x-eltem a "nemjepülababa" felhasználót, ugyanis a hülye dumájáról levágtam azt, hogy a volt csajom barátnője.


Ki is verted rá te szerencsétlen, hogy véletlenül sikerült doxolni egy régi tagot aki ITT soha senkinek nem ártott?
Baszki olyan vagy mint az óvodás incel Piytuka, rendesen örülsz annak, hogy sikerült kibaszni valakivel abban az underground mikroközösségben, aminek te is a tagja vagy.
Ha nem írod le ide a nevét meg hogy felismerted, a kutya nem tudta volna meg miért törölte a profilját.
Egy igazi féreg patkány vagy
@Huffnagell:
Tisztelt város üzemeltetés!

Tájékoztatni szeretnélek titeket arról, hogy akaratom ellenére ki x-eltem a "nemjepülababa" felhasználót, ugyanis a hülye dumájáról levágtam azt, hogy a volt csajom barátnője. Miután szóvá tettem neki ezt, törölte magát... Szia *ELTÁVOLÍTVA*! Remélem máshol is tudsz majd ilyen kultúráltan, önfeledten köpködni!
*ELTÁVOLÍTVA* csókoltatom! Ugyhogy ezt má' ne keressétek.

Kicsi a világ tes'véreim!

Huffnágel úr, megkérdezhetem mégis mire volt jó ez?

(MODERÁLT KOMMENT)
@tosay50519:
@Huffnagell:
Tisztelt város üzemeltetés!

Tájékoztatni szeretnélek titeket arról, hogy akaratom ellenére ki x-eltem a "nemjepülababa" felhasználót, ugyanis a hülye dumájáról levágtam azt, hogy a volt csajom barátnője. Miután szóvá tettem neki ezt, törölte magát... Szia *ELTÁVOLÍTVA*! Remélem máshol is tudsz majd ilyen kultúráltan, önfeledten köpködni!
*ELTÁVOLÍTVA* csókoltatom! Ugyhogy ezt má' ne keressétek.

Kicsi a világ tes'véreim!


Csóri, pedig bírtam azért a szövegeit.
*ELTÁVOLÍTVA* amúgy?

Igen. Nem egy top modell, de nagyon kedves melegszívű, lány volt. Matektanár lett valami általános iskolában. Egyszer hideg kézzel fogtam meg a mellét is sikított

(MODERÁLT KOMMENT)
@Huffnagell:
Tisztelt város üzemeltetés!

Tájékoztatni szeretnélek titeket arról, hogy akaratom ellenére ki x-eltem a "nemjepülababa" felhasználót, ugyanis a hülye dumájáról levágtam azt, hogy a volt csajom barátnője. Miután szóvá tettem neki ezt, törölte magát... Szia *ELTÁVOLÍTVA*! Remélem máshol is tudsz majd ilyen kultúráltan, önfeledten köpködni!
*ELTÁVOLÍTVA* csókoltatom! Ugyhogy ezt má' ne keressétek.

Kicsi a világ tes'véreim!


Csóri, pedig bírtam azért a szövegeit.
*ELTÁVOLÍTVA* amúgy?

(MODERÁLT KOMMENT)
Tisztelt város üzemeltetés!

Tájékoztatni szeretnélek titeket arról, hogy akaratom ellenére ki x-eltem a "nemjepülababa" felhasználót, ugyanis a hülye dumájáról levágtam azt, hogy a volt csajom barátnője. Miután szóvá tettem neki ezt, törölte magát... Szia *ELTÁVOLÍTVA*! Remélem máshol is tudsz majd ilyen kultúráltan, önfeledten köpködni!
*ELTÁVOLÍTVA* csókoltatom! Ugyhogy ezt má' ne keressétek.

Kicsi a világ tes'véreim!

(MODERÁLT KOMMENT)
@Jennifer:
tesó anyámat felhasználják az oildalon hogy szájzáras magdi meg mittudomén ennyi idejük van a bűnözőknek nem baj mentek mind a börötnbe

Az semmi, de szegény asszonyt a Spár mögött is használgatják rendesen.
Varga Irénnek van egy jó hírem:
Mateszopsz Pétert és társait elfogta a rendőrség tiltott aprikálás vádjával. Mateszopsz bűntársainak neve: Basz Tamás, Füty Imre és Masztur Bálint. A banda főhadiszállásának a címe pedig 6969 Megbasz-lak, Seggemnyalod utca 4.
https://www.tiktok.com/@mitevolegyek/video/7631943787975134497
https://www.tiktok.com/@mitevolegyek/video/7631945292182588704
A röfi végre beismeri hogy pedofil
@Jennifer:
MC Isti összenőtt a Balkán országokkal, nem mostanában fog visszatérni a Gálffyba

Gyere haza fiatal!
@Huffnagell:
Sokat emlegette albániát, h ott milyen jó olcsóság van. Szerintem oda fog vissza hajózni.

Elég kicsit rá az esély, mert a Balkánban nagyon szarul érezte magát. Állandóan a tömegközlekedés miatt panaszkodott, meg hogy a boltokban nem kapni semmit csak virslit, nem tud egy jó ruhát venni, stb. Ha nem hazudott akkor most Spanyolország felé tart hajóval, de lehet csak túl messze van az olasz város amibe épp menekül.
Sokat emlegette albániát, h ott milyen jó olcsóság van. Szerintem oda fog vissza hajózni.
Pityuli ma egész nap nem indított kolduló liveot. Ugye tervben volt, hogy elhagyja olaszt hajóval, lehet hogy azért nem koldult ma a malac, mert menekült másik országba?
@A Miskolci Torrente:
3 ève TrashCity! Pacsi az összes Trollèganak aki emelte az oldal színvonalàt ès természetesen a Tenger Mèlyen tisztelt Városvezetésnek is! legkomolyabbak vagytok!

A fülünk érjen bokáig
evlielg a gálfiy ignác bevan kamerázva szóval aki odamegy csöngetni fel lesz véve! : D
3 ève TrashCity! Pacsi az összes Trollèganak aki emelte az oldal színvonalàt ès természetesen a Tenger Mèlyen tisztelt Városvezetésnek is! legkomolyabbak vagytok!
mc isti: mi enne ka filmnek a címe? a büdös életembe nem halottam erről DD
Superchat van havi 4000ft-ért. De azt csak az arra jogosult fiókon lehet bekapcsolni. Délután kilőtték a malac nagy fiókját gyűlöletbeszédért, maradt az alt fiók amin nincs még superchat
Bent van 700 ember abból 680 tról akik szarrá spameleik a chatet. Egy ember hogy a faszba tudna moderálni egy ilyen chatet?
A malac elvárná, hogy azonnal mindenki legyen kirakva aki csúnyát ír, ha mégis véletlenül bent marad pár másodpercre egy komment akkor azonnal elkezdi fikázni az aktuális moderátorát aki egyébként nem kevés pénzt bedobott neki.
Ennél mesteriebben nem is építhetné lefele a felszopó táborát
Mikor hallottam hogy szidja a moderátorait tudtam hogy ez lesz Ha nem beépült trollok akik húzzák az agyát, akkor nem tudom mire számítottak. Cucunak azért nincsenek barátai, mert eddig mindenkit átvert vagy hátbaszúrt
Cucuka ex moderátorai úgy néz ki áttértek a sötét oldalra
https://ibb.co/hF6S1Gyx
mc pesta állítása szerint a partizán műsorában fog szerepelni ahol elmondhatja hogy őt zaklatják és e lett üldözve az otthonából (miskolc gálffy ignác utca 1 anyja neve:surányi piroska)
@Jon TrashHunter:
@NarancsosPirula:
Markó Geri él és virul, csak az új gyámja nem engedi internet közelében.
Teljesen el van zárva.


Nem fogom firtatni hogy honnét szedted az információt, egyedül annyit szeretnék csak kérdezni hogy mennyire "megbízható" ez az információforrás?


100%-osan megbízható.
Mondjuk úgy hogy olyan emberrel beszéltem aki "intézte" az ügyet.

@Bariadd:
@NarancsosPirula:
Markó Geri él és virul, csak az új gyámja nem engedi internet közelében.
Teljesen el van zárva.


Ki az új gyámja?


Csakis olyan számokat vesznek fel amelyeket ismernek. Te csak úgy (még ha kiíratod a számod) nem fogják felvenni neked a telefont.
Félnek vagy meg szeretnék előzni a Narkó Geri "rajongói" telefonhívásoktól magukat.
Szerintem soha többet nem fogunk Geriről bármit megtudni.
@kistáska:
Már 3 éve kínozza a sóhivatal a magyar családokat, hogy repül az idő...

Magyar családok százezreit kínozták meg brutális kegyetlenséggel
@Dr Tájfel:
Bár idén nem lett így kiírva, de most április 16.-án volt 3 éves a weboldal!
(Mivel minden egyébbel foglalkoztam, így ez most kiment a fejemből. Kérem, hogy ezt nézzék el nekem. )

Én azért a magam kis csendességében megemlékeztem és megünnepeltem a weboldal évfordulóját! Be is hugyoztam az ócska ikeás matracomba a 7 csillagos metaxától.
Már 3 éve kínozza a sóhivatal a magyar családokat, hogy repül az idő...
Natyon szépeny kíványok natyon poltok szültyésnapoty a trásszityinek!