Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Ne is haragudjon a vezetés, de az ilyen fasszopó férgekre szerintem semmi szükségünk sincs.
Doxolás az rendben van?
Bezzeg ha az oldal üzemeltetői közül én kidoxolnék valakit, akkor repülnék a faszba, mi?
Na ennhyit a kedves TC üzemeltetőiről, mannin felszopásáról meg ne is beszéljünk.
Huffnágel úr, azt hiszem ideje egy kis pihenőt tartania, mert láthatóan megártott önnek a pálinka amit Jennifer úr adott. Javalom, hogy a TC helyett próbáljon más hobbit találni, mert láthatóan rossz hatással van önre
Más irányból közelíteném a történteket. Ez legyen mindannyiunknak egy esettanulmány, miszerint az ördög valóban a részletekben rejlik és sosem lehetünk eléggé óvatosak. Dicsértessék.
@Huffnagell:
Tájékoztatni szeretnélek titeket arról, hogy akaratom ellenére ki x-eltem a "nemjepülababa" felhasználót, ugyanis a hülye dumájáról levágtam azt, hogy a volt csajom barátnője.
Ki is verted rá te szerencsétlen, hogy véletlenül sikerült doxolni egy régi tagot aki ITT soha senkinek nem ártott?
Baszki olyan vagy mint az óvodás incel Piytuka, rendesen örülsz annak, hogy sikerült kibaszni valakivel abban az underground mikroközösségben, aminek te is a tagja vagy.
Ha nem írod le ide a nevét meg hogy felismerted, a kutya nem tudta volna meg miért törölte a profilját.
Egy igazi féreg patkány vagy
Tájékoztatni szeretnélek titeket arról, hogy akaratom ellenére ki x-eltem a "nemjepülababa" felhasználót, ugyanis a hülye dumájáról levágtam azt, hogy a volt csajom barátnője. Miután szóvá tettem neki ezt, törölte magát... Szia *ELTÁVOLÍTVA*! Remélem máshol is tudsz majd ilyen kultúráltan, önfeledten köpködni!
*ELTÁVOLÍTVA* csókoltatom! Ugyhogy ezt má' ne keressétek.
Kicsi a világ tes'véreim!
Huffnágel úr, megkérdezhetem mégis mire volt jó ez?
Tájékoztatni szeretnélek titeket arról, hogy akaratom ellenére ki x-eltem a "nemjepülababa" felhasználót, ugyanis a hülye dumájáról levágtam azt, hogy a volt csajom barátnője. Miután szóvá tettem neki ezt, törölte magát... Szia *ELTÁVOLÍTVA*! Remélem máshol is tudsz majd ilyen kultúráltan, önfeledten köpködni!
*ELTÁVOLÍTVA* csókoltatom! Ugyhogy ezt má' ne keressétek.
Kicsi a világ tes'véreim!
Csóri, pedig bírtam azért a szövegeit.
*ELTÁVOLÍTVA* amúgy?
Igen. Nem egy top modell, de nagyon kedves melegszívű, lány volt. Matektanár lett valami általános iskolában. Egyszer hideg kézzel fogtam meg a mellét is sikított
Tájékoztatni szeretnélek titeket arról, hogy akaratom ellenére ki x-eltem a "nemjepülababa" felhasználót, ugyanis a hülye dumájáról levágtam azt, hogy a volt csajom barátnője. Miután szóvá tettem neki ezt, törölte magát... Szia *ELTÁVOLÍTVA*! Remélem máshol is tudsz majd ilyen kultúráltan, önfeledten köpködni!
*ELTÁVOLÍTVA* csókoltatom! Ugyhogy ezt má' ne keressétek.
Kicsi a világ tes'véreim!
Csóri, pedig bírtam azért a szövegeit.
*ELTÁVOLÍTVA* amúgy?
Tájékoztatni szeretnélek titeket arról, hogy akaratom ellenére ki x-eltem a "nemjepülababa" felhasználót, ugyanis a hülye dumájáról levágtam azt, hogy a volt csajom barátnője. Miután szóvá tettem neki ezt, törölte magát... Szia *ELTÁVOLÍTVA*! Remélem máshol is tudsz majd ilyen kultúráltan, önfeledten köpködni!
*ELTÁVOLÍTVA* csókoltatom! Ugyhogy ezt má' ne keressétek.
Varga Irénnek van egy jó hírem:
Mateszopsz Pétert és társait elfogta a rendőrség tiltott aprikálás vádjával. Mateszopsz bűntársainak neve: Basz Tamás, Füty Imre és Masztur Bálint. A banda főhadiszállásának a címe pedig 6969 Megbasz-lak, Seggemnyalod utca 4.
https://www.tiktok.com/@mitevolegyek/video/7631943787975134497
https://www.tiktok.com/@mitevolegyek/video/7631945292182588704
A röfi végre beismeri hogy pedofil
@Huffnagell:
Sokat emlegette albániát, h ott milyen jó olcsóság van. Szerintem oda fog vissza hajózni.
Elég kicsit rá az esély, mert a Balkánban nagyon szarul érezte magát. Állandóan a tömegközlekedés miatt panaszkodott, meg hogy a boltokban nem kapni semmit csak virslit, nem tud egy jó ruhát venni, stb. Ha nem hazudott akkor most Spanyolország felé tart hajóval, de lehet csak túl messze van az olasz város amibe épp menekül.
Pityuli ma egész nap nem indított kolduló liveot. Ugye tervben volt, hogy elhagyja olaszt hajóval, lehet hogy azért nem koldult ma a malac, mert menekült másik országba?
@A Miskolci Torrente:
3 ève TrashCity! Pacsi az összes Trollèganak aki emelte az oldal színvonalàt ès természetesen a Tenger Mèlyen tisztelt Városvezetésnek is! legkomolyabbak vagytok!
3 ève TrashCity! Pacsi az összes Trollèganak aki emelte az oldal színvonalàt ès természetesen a Tenger Mèlyen tisztelt Városvezetésnek is! legkomolyabbak vagytok!
Superchat van havi 4000ft-ért. De azt csak az arra jogosult fiókon lehet bekapcsolni. Délután kilőtték a malac nagy fiókját gyűlöletbeszédért, maradt az alt fiók amin nincs még superchat
Bent van 700 ember abból 680 tról akik szarrá spameleik a chatet. Egy ember hogy a faszba tudna moderálni egy ilyen chatet?
A malac elvárná, hogy azonnal mindenki legyen kirakva aki csúnyát ír, ha mégis véletlenül bent marad pár másodpercre egy komment akkor azonnal elkezdi fikázni az aktuális moderátorát aki egyébként nem kevés pénzt bedobott neki.
Ennél mesteriebben nem is építhetné lefele a felszopó táborát
Mikor hallottam hogy szidja a moderátorait tudtam hogy ez lesz Ha nem beépült trollok akik húzzák az agyát, akkor nem tudom mire számítottak. Cucunak azért nincsenek barátai, mert eddig mindenkit átvert vagy hátbaszúrt
mc pesta állítása szerint a partizán műsorában fog szerepelni ahol elmondhatja hogy őt zaklatják és e lett üldözve az otthonából (miskolc gálffy ignác utca 1 anyja neve:surányi piroska)
@NarancsosPirula:
Markó Geri él és virul, csak az új gyámja nem engedi internet közelében.
Teljesen el van zárva.
Nem fogom firtatni hogy honnét szedted az információt, egyedül annyit szeretnék csak kérdezni hogy mennyire "megbízható" ez az információforrás?
100%-osan megbízható.
Mondjuk úgy hogy olyan emberrel beszéltem aki "intézte" az ügyet.
@Bariadd:
@NarancsosPirula:
Markó Geri él és virul, csak az új gyámja nem engedi internet közelében.
Teljesen el van zárva.
Ki az új gyámja?
Csakis olyan számokat vesznek fel amelyeket ismernek. Te csak úgy (még ha kiíratod a számod) nem fogják felvenni neked a telefont.
Félnek vagy meg szeretnék előzni a Narkó Geri "rajongói" telefonhívásoktól magukat.
Szerintem soha többet nem fogunk Geriről bármit megtudni.
@Dr Tájfel:
Bár idén nem lett így kiírva, de most április 16.-án volt 3 éves a weboldal!
(Mivel minden egyébbel foglalkoztam, így ez most kiment a fejemből. Kérem, hogy ezt nézzék el nekem. )
Én azért a magam kis csendességében megemlékeztem és megünnepeltem a weboldal évfordulóját! Be is hugyoztam az ócska ikeás matracomba a 7 csillagos metaxától.
Hozzászólások
4472 hozzászólás
Doxolás az rendben van?
Bezzeg ha az oldal üzemeltetői közül én kidoxolnék valakit, akkor repülnék a faszba, mi?
Na ennhyit a kedves TC üzemeltetőiről, mannin felszopásáról meg ne is beszéljünk.
Ki is verted rá te szerencsétlen, hogy véletlenül sikerült doxolni egy régi tagot aki ITT soha senkinek nem ártott?
Baszki olyan vagy mint az óvodás incel Piytuka, rendesen örülsz annak, hogy sikerült kibaszni valakivel abban az underground mikroközösségben, aminek te is a tagja vagy.
Ha nem írod le ide a nevét meg hogy felismerted, a kutya nem tudta volna meg miért törölte a profilját.
Egy igazi féreg patkány vagy
Huffnágel úr, megkérdezhetem mégis mire volt jó ez?
(MODERÁLT KOMMENT)
Igen. Nem egy top modell, de nagyon kedves melegszívű, lány volt. Matektanár lett valami általános iskolában. Egyszer hideg kézzel fogtam meg a mellét is sikított
(MODERÁLT KOMMENT)
Csóri, pedig bírtam azért a szövegeit.
*ELTÁVOLÍTVA* amúgy?
(MODERÁLT KOMMENT)
Tájékoztatni szeretnélek titeket arról, hogy akaratom ellenére ki x-eltem a "nemjepülababa" felhasználót, ugyanis a hülye dumájáról levágtam azt, hogy a volt csajom barátnője. Miután szóvá tettem neki ezt, törölte magát... Szia *ELTÁVOLÍTVA*! Remélem máshol is tudsz majd ilyen kultúráltan, önfeledten köpködni!
*ELTÁVOLÍTVA* csókoltatom! Ugyhogy ezt má' ne keressétek.
Kicsi a világ tes'véreim!
(MODERÁLT KOMMENT)
Az semmi, de szegény asszonyt a Spár mögött is használgatják rendesen.
Mateszopsz Pétert és társait elfogta a rendőrség tiltott aprikálás vádjával. Mateszopsz bűntársainak neve: Basz Tamás, Füty Imre és Masztur Bálint. A banda főhadiszállásának a címe pedig 6969 Megbasz-lak, Seggemnyalod utca 4.
https://www.tiktok.com/@mitevolegyek/video/7631945292182588704
A röfi végre beismeri hogy pedofil
Gyere haza fiatal!
Elég kicsit rá az esély, mert a Balkánban nagyon szarul érezte magát. Állandóan a tömegközlekedés miatt panaszkodott, meg hogy a boltokban nem kapni semmit csak virslit, nem tud egy jó ruhát venni, stb. Ha nem hazudott akkor most Spanyolország felé tart hajóval, de lehet csak túl messze van az olasz város amibe épp menekül.
A fülünk érjen bokáig
A malac elvárná, hogy azonnal mindenki legyen kirakva aki csúnyát ír, ha mégis véletlenül bent marad pár másodpercre egy komment akkor azonnal elkezdi fikázni az aktuális moderátorát aki egyébként nem kevés pénzt bedobott neki.
Ennél mesteriebben nem is építhetné lefele a felszopó táborát
https://ibb.co/hF6S1Gyx
100%-osan megbízható.
Mondjuk úgy hogy olyan emberrel beszéltem aki "intézte" az ügyet.
Csakis olyan számokat vesznek fel amelyeket ismernek. Te csak úgy (még ha kiíratod a számod) nem fogják felvenni neked a telefont.
Félnek vagy meg szeretnék előzni a Narkó Geri "rajongói" telefonhívásoktól magukat.
Szerintem soha többet nem fogunk Geriről bármit megtudni.
Magyar családok százezreit kínozták meg brutális kegyetlenséggel
Én azért a magam kis csendességében megemlékeztem és megünnepeltem a weboldal évfordulóját! Be is hugyoztam az ócska ikeás matracomba a 7 csillagos metaxától.