Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@Puro:
Amúgy ez a Magyar Falvi is lehet egy félig troll
Simán kinézném belőle, hogy van némi trollkodás benne. Ő egyébként 100% a nézettségre megy. Anno a dögevő nájk férgekhez sem véletlen költözött oda, ezren nézték minden nap ahogy a putriban lájvol a dögevőkkel. (egészen addig még a cigánysor lakói lincselés közeli hangulatba nem kerültek, és menekülnie kellett).
Állítólag most azért utazik olaszba, mert Pityukával yt-ra fognak videót forgatni.
Kíváncsi vagyok mi lesz ebből.
Szerintem a malac elfog menekülni ha tényleg kiutazik olaszba a Falvi
@kistáska:
A retard magyarfalvi holnap megy olaszba Pityukához, már megvette a rep jegyet is. A malac rendesen retteg, hogy mennek vele a trólok is és verekedés lesz
Amúgy ez a Magyar Falvi is lehet egy félig troll mert rendszeresen posztol különböző magyar trashekről (pl. Loca Panteráról, Gál Szabiról stb.)
A retard magyarfalvi holnap megy olaszba Pityukához, már megvette a rep jegyet is. A malac rendesen retteg, hogy mennek vele a trólok is és verekedés lesz
Mikor megláttam, hogy az alpolgármesteri helyért a magyar nyugdíjasok megmentője, a vegetás kiflik ügyvezető igazgató úra is indul, bevallom egy pillanatra megingott a lojalitásom Schwartz úrban
Kétégbe vonod a választás tisztaságát? Én mint a "Kollaboráns patkány" kitüntetés várományosa a jelenlegi vezetés mellett tettem le a voksom, és semmilyen problémát nem tapasztaltam
@SuperDave:
Így van. Nem puffogni kell, hanem teljesíteni állampolgári kötelességünket.
Én szavaztam, egy kicsit javítani kellett a demokratikus jogállam érdekében a frontend oldalon lévő szkripteket, de remélhetőleg sikerült 2-es értékkel elküldeni az ürlapokat
@Ichterid:
Kistáska úr a legkomolyabb befektetési tanácsokat adja a trólszoknak ingyen
Hát most na, érted
Egyébként anno mikor a szefos a lakásból videózta az égő kukát az utcán, beháromszögeltem a kecót, akkor azon a környéken ilyen 1-1,5 millió Ft/m² áron mentek a lakások. Nem tudom nekik mekkora van, de egy 70-90m²-es putri már azért nem rossz pénz lehet manapság
Én még annó a tulajdoni lapot is lekértem, meg személyesen megnéztem. Ha jól emlékszem olyan 90nm, de elég depresszív érzete van az egész háznak belül. Viszont belváros, könyedén kiadható és a kiadási pénzből @kistáska megtudja venni rodalexát és a nyarólban hancúrozni
@Ichterid:
Kistáska úr a legkomolyabb befektetési tanácsokat adja a trólszoknak ingyen
Hát most na, érted
Egyébként anno mikor a szefos a lakásból videózta az égő kukát az utcán, beháromszögeltem a kecót, akkor azon a környéken ilyen 1-1,5 millió Ft/m² áron mentek a lakások. Nem tudom nekik mekkora van, de egy 70-90m²-es putri már azért nem rossz pénz lehet manapság
@ratcash:
https://www.reddit.com/r/TuriTamasNezok/comments/1s7nzhz/nekem_2_gyerekem_van_de_semmi_p%C3%A9nz%C3%A9rt_nem_hagyn%C3%A1m/
Adta a jo Isten Turha Tamas a szerzo jol szetcsapta magat, zartosztalyon kotott ki aztan surgossegit kellett hivni ra mert fronyora sorozott a fiju.
"Együtt terveztük, hoztuk létre a kislányunkat." Szólott a nagy írónő.
Feltételeztem is, hogy nem a midikloriánok nemzették a kis Turi Turit.
https://www.reddit.com/r/TuriTamasNezok/comments/1s7nzhz/nekem_2_gyerekem_van_de_semmi_p%C3%A9nz%C3%A9rt_nem_hagyn%C3%A1m/
Adta a jo Isten Turha Tamas a szerzo jol szetcsapta magat, zartosztalyon kotott ki aztan surgossegit kellett hivni ra mert fronyora sorozott a fiju.
Pedo Gyula 15 nap közmunkát kapott a bíróságszidásra
Már mondogatja hogy megbeszéli a polgármesterrel, szerintem az fog történni, hogy lepapírozzák hogy 15 napot megjelent közmunkára és kész, úgysem ellenőrzik hogy valóban ott volt-e..
Hozzászólások
4472 hozzászólás
Simán kinézném belőle, hogy van némi trollkodás benne. Ő egyébként 100% a nézettségre megy. Anno a dögevő nájk férgekhez sem véletlen költözött oda, ezren nézték minden nap ahogy a putriban lájvol a dögevőkkel. (egészen addig még a cigánysor lakói lincselés közeli hangulatba nem kerültek, és menekülnie kellett).
Állítólag most azért utazik olaszba, mert Pityukával yt-ra fognak videót forgatni.
Kíváncsi vagyok mi lesz ebből.
Szerintem a malac elfog menekülni ha tényleg kiutazik olaszba a Falvi
Amúgy ez a Magyar Falvi is lehet egy félig troll mert rendszeresen posztol különböző magyar trashekről (pl. Loca Panteráról, Gál Szabiról stb.)
Na de Schwartz úr, így megtörni a kampánycsendet?
Mehetne Narkó Geri után, a kurva anyját!
Én szavaztam, egy kicsit javítani kellett a demokratikus jogállam érdekében a frontend oldalon lévő szkripteket, de remélhetőleg sikerült 2-es értékkel elküldeni az ürlapokat
Így van. Nem puffogni kell, hanem teljesíteni állampolgári kötelességünket.
hát valami hasonlóra
Akkor ideje szavazni!
Én még annó a tulajdoni lapot is lekértem, meg személyesen megnéztem. Ha jól emlékszem olyan 90nm, de elég depresszív érzete van az egész háznak belül. Viszont belváros, könyedén kiadható és a kiadási pénzből @kistáska megtudja venni rodalexát és a nyarólban hancúrozni
Hát most na, érted
Egyébként anno mikor a szefos a lakásból videózta az égő kukát az utcán, beháromszögeltem a kecót, akkor azon a környéken ilyen 1-1,5 millió Ft/m² áron mentek a lakások. Nem tudom nekik mekkora van, de egy 70-90m²-es putri már azért nem rossz pénz lehet manapság
Kistáska úr a legkomolyabb befektetési tanácsokat adja a trólszoknak ingyen
Arra gondolsz, hogy helyére került az emberünk?!
nem írom le a mi a véleményem erről ha tényleg igaz...
http://youtube.com/post/UgkxlcEfDEpq8V8TC-rJBXjhs82tdCA4BGhl?si=6BWpxuPsn3iyLldQ
"Együtt terveztük, hoztuk létre a kislányunkat." Szólott a nagy írónő.
Feltételeztem is, hogy nem a midikloriánok nemzették a kis Turi Turit.
Adta a jo Isten Turha Tamas a szerzo jol szetcsapta magat, zartosztalyon kotott ki aztan surgossegit kellett hivni ra mert fronyora sorozott a fiju.
Már mondogatja hogy megbeszéli a polgármesterrel, szerintem az fog történni, hogy lepapírozzák hogy 15 napot megjelent közmunkára és kész, úgysem ellenőrzik hogy valóban ott volt-e..