Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Puro:
Amúgy ez a Magyar Falvi is lehet egy félig troll


Simán kinézném belőle, hogy van némi trollkodás benne. Ő egyébként 100% a nézettségre megy. Anno a dögevő nájk férgekhez sem véletlen költözött oda, ezren nézték minden nap ahogy a putriban lájvol a dögevőkkel. (egészen addig még a cigánysor lakói lincselés közeli hangulatba nem kerültek, és menekülnie kellett).
Állítólag most azért utazik olaszba, mert Pityukával yt-ra fognak videót forgatni.
Kíváncsi vagyok mi lesz ebből.
Szerintem a malac elfog menekülni ha tényleg kiutazik olaszba a Falvi
@kistáska:
A retard magyarfalvi holnap megy olaszba Pityukához, már megvette a rep jegyet is. A malac rendesen retteg, hogy mennek vele a trólok is és verekedés lesz


Amúgy ez a Magyar Falvi is lehet egy félig troll mert rendszeresen posztol különböző magyar trashekről (pl. Loca Panteráról, Gál Szabiról stb.)
A retard magyarfalvi holnap megy olaszba Pityukához, már megvette a rep jegyet is. A malac rendesen retteg, hogy mennek vele a trólok is és verekedés lesz
Mikor megláttam, hogy az alpolgármesteri helyért a magyar nyugdíjasok megmentője, a vegetás kiflik ügyvezető igazgató úra is indul, bevallom egy pillanatra megingott a lojalitásom Schwartz úrban
@NeroVonSchwartz:
Én bízom a szavazóimban! Ha rám teszik le a voksot, ígérem hogy az oldal tűzcsóvákat fog hányni.

Na de Schwartz úr, így megtörni a kampánycsendet?
@McSkizofrén újra támad:
közben friss infó érkezett a sodiforumról, kaffka tibcédesz szabadlábon ismét!

Mehetne Narkó Geri után, a kurva anyját!
Én bízom a szavazóimban! Ha rám teszik le a voksot, ígérem hogy az oldal tűzcsóvákat fog hányni.
Kétégbe vonod a választás tisztaságát? Én mint a "Kollaboráns patkány" kitüntetés várományosa a jelenlegi vezetés mellett tettem le a voksom, és semmilyen problémát nem tapasztaltam
@SuperDave:
Így van. Nem puffogni kell, hanem teljesíteni állampolgári kötelességünket.

Én szavaztam, egy kicsit javítani kellett a demokratikus jogállam érdekében a frontend oldalon lévő szkripteket, de remélhetőleg sikerült 2-es értékkel elküldeni az ürlapokat
közben friss infó érkezett a sodiforumról, kaffka tibcédesz szabadlábon ismét!
@Toguro:
@Boros Dani:
Elegem van a korrupt vezetésből.

Akkor ideje szavazni!

Így van. Nem puffogni kell, hanem teljesíteni állampolgári kötelességünket.
@Nevem Senki:
@McSkizofrén újra támad:
nem írom le a mi a véleményem erről ha tényleg igaz...

Arra gondolsz, hogy helyére került az emberünk?!

hát valami hasonlóra
@Boros Dani:
Elegem van a korrupt vezetésből.

Akkor ideje szavazni!
Elegem van a korrupt vezetésből.
Micsoda easter egg van az oldalon!
Gergő most a menyországban meséli Zámbó Jimmynek, 2pacnak, Tremmelnek és Epsteinnek, hogy kizárólag két tojásból lehet készíteni bundáskenyeret.
@kistáska:
@Ichterid:
Kistáska úr a legkomolyabb befektetési tanácsokat adja a trólszoknak ingyen


Hát most na, érted
Egyébként anno mikor a szefos a lakásból videózta az égő kukát az utcán, beháromszögeltem a kecót, akkor azon a környéken ilyen 1-1,5 millió Ft/m² áron mentek a lakások. Nem tudom nekik mekkora van, de egy 70-90m²-es putri már azért nem rossz pénz lehet manapság

Én még annó a tulajdoni lapot is lekértem, meg személyesen megnéztem. Ha jól emlékszem olyan 90nm, de elég depresszív érzete van az egész háznak belül. Viszont belváros, könyedén kiadható és a kiadási pénzből @kistáska megtudja venni rodalexát és a nyarólban hancúrozni
Scheisse, geci, fasz Ezzel a címmel kellene hogy filmet forgasson MC Rendező
MC Scheisse - az olasz balhé intro: https://vocaroo.com/11fhnR5JwyvV
@Ichterid:
Kistáska úr a legkomolyabb befektetési tanácsokat adja a trólszoknak ingyen


Hát most na, érted
Egyébként anno mikor a szefos a lakásból videózta az égő kukát az utcán, beháromszögeltem a kecót, akkor azon a környéken ilyen 1-1,5 millió Ft/m² áron mentek a lakások. Nem tudom nekik mekkora van, de egy 70-90m²-es putri már azért nem rossz pénz lehet manapság
@kistáska:
Ha igaz akkor most kell rámenni a Ládikára eltartásit kötni vele 2 belvárosi lakás meg nyaraló

Kistáska úr a legkomolyabb befektetési tanácsokat adja a trólszoknak ingyen
@McSkizofrén újra támad:
nem írom le a mi a véleményem erről ha tényleg igaz...

Arra gondolsz, hogy helyére került az emberünk?!
Ha igaz akkor most kell rámenni a Ládikára eltartásit kötni vele 2 belvárosi lakás meg nyaraló
@Puro:
Markó Gergely állítólag elhunyt:

http://youtube.com/post/UgkxlcEfDEpq8V8TC-rJBXjhs82tdCA4BGhl?si=6BWpxuPsn3iyLldQ

nem írom le a mi a véleményem erről ha tényleg igaz...
Markó Gergely állítólag elhunyt:

http://youtube.com/post/UgkxlcEfDEpq8V8TC-rJBXjhs82tdCA4BGhl?si=6BWpxuPsn3iyLldQ
@ratcash:
https://www.reddit.com/r/TuriTamasNezok/comments/1s7nzhz/nekem_2_gyerekem_van_de_semmi_p%C3%A9nz%C3%A9rt_nem_hagyn%C3%A1m/
Adta a jo Isten Turha Tamas a szerzo jol szetcsapta magat, zartosztalyon kotott ki aztan surgossegit kellett hivni ra mert fronyora sorozott a fiju.

"Együtt terveztük, hoztuk létre a kislányunkat." Szólott a nagy írónő.
Feltételeztem is, hogy nem a midikloriánok nemzették a kis Turi Turit.
https://www.reddit.com/r/TuriTamasNezok/comments/1s7nzhz/nekem_2_gyerekem_van_de_semmi_p%C3%A9nz%C3%A9rt_nem_hagyn%C3%A1m/
Adta a jo Isten Turha Tamas a szerzo jol szetcsapta magat, zartosztalyon kotott ki aztan surgossegit kellett hivni ra mert fronyora sorozott a fiju.
A polgármester fedezni fog neki ahogy eddig is, szóval remélem kap olyan büntetést is amit nem tudnak elsunnyogni
Elméletileg lesz még büntetés, mert külön polgári pert indított a bírónő, és arra jött ez az ítélet
Pedo Gyula 15 nap közmunkát kapott a bíróságszidásra
Már mondogatja hogy megbeszéli a polgármesterrel, szerintem az fog történni, hogy lepapírozzák hogy 15 napot megjelent közmunkára és kész, úgysem ellenőrzik hogy valóban ott volt-e..