Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Nem lesz ebből semmi
@BulldogAgent:
mi bios pityesz csatornaja?

https://www.tiktok.com/@homeless11784
mi bios pityesz csatornaja?
Biós Pityesz valamit tervez 20:50-re, valószínűleg öngyilkosság, mert azt mondhatja depisen hogy gyenge idegzetűeknek nem ajánlja, és olyat mutat, amit még a TikTokon soha senki sem mutatott. Vonattal megy majd valahová, és 20:50 körül ér oda kb ahová menni akar, annyit mondott csak, hogy "Pest utánra"
Itt a teljes fél órás live, de igazából csak ez a loop megy
https://gofile.io/d/pSxC97
Dancsó kutya megint csinált videót a disznóról.
Szokás szerint ismét kimaradtak a gyerekeket spermával megtöltő őrjöngések, a halott magyarok, és a dögöljön meg a családod a gyerekeiddel együtt pillanatok.
Helyette rejtett szponzor reklám, meg fingtokról összelopkodott "vicces" jelenetek a butuska Pityukáról
@DwightDeSanta:
Mit tudtok Mucu Sanról? Szerintem ideje neki is saját kategóriát csinálni. Most egy nagyobb balhé van kibontakozóban mucu lepedofilozta ownmckendryt és utána 1 napig megjátszotta a saját halálát a nője asszisztálásával.

fú,gecc, betegebb az a fasz, mint gondolni mertem volna
Mondjuk a gyagyás sodrony se panaszkodhat
https://ibb.co/vvZ2S7Ks
Megint tele dobálják a disznót frissen regisztrált fiókokról
Legkomolyabb csöves sztorizgatások mennek most. A röffencs szerint az utcán a levegő "nyers" és ezért nem jó, csak az airbnb putrikban jó a levegő
@Huffnagell:
Geciii, meghalt Chuck Norris.

Három nap múlva visszatér közénk Jézus és a Halál fejével. Chuck Norris nem fél a haláltól, a halál fél tőle, Jézus pedig leborul nagysága előtt.
Geciii, meghalt Chuck Norris.
Mit tudtok Mucu Sanról? Szerintem ideje neki is saját kategóriát csinálni. Most egy nagyobb balhé van kibontakozóban mucu lepedofilozta ownmckendryt és utána 1 napig megjátszotta a saját halálát a nője asszisztálásával.
https://www.tiktok.com/@gergoart2002/video/7619056175597817110
Bírom ezt a csávót, mindig jól parodizálja Cucut
akkor legyen akkora a faszod mitn a hurka
galambos lore-t ismeri valaki? mitol lett o elso tiktok sztar, meg ki az agyhalott aki neki dobal ?
Biztos nézte mert már követeli a jussát
https://files.catbox.moe/tfpg26.png
A malac ha nézte a rage quit után még a gyogyós Sodit ahogy lejátssza az AI generált szar zenéjét a Torinóban bujkáló Pipiről , akkor tuti szájzárakkal fog elaludni
A trollok hetek óta szorgalmasan jelentgetik Röfit hogy leválasszák Endréről, erre jön Sodi, a legnagyobb trollja és percek alatt elzárja a sörcsapot Biztos megérte, hogy kiröhöghesse a malacot
Már fel is tettem a rage quit-et
Most is hasonló képsoroknak lehettünk tanúi. Sodi azon loopol live-ban hogy a gazdája Torinóban van, úgyhogy a malac már ki is lépett pakolni
https://jumpshare.com/s/kh4csFfXfCB95xiJPSnQ
Közben ki is vette moderátorból, mert a malac szerint nem végezte a munkáját
(Pipi fiókja ismét kilőve )
@SuperDave:
Cucu megtett egy "cenzúra" nevű embert moderátornak



https://trashcity.net/video/22762

14-én rakta be modinak
Cucu megtett egy "cenzúra" nevű embert moderátornak
Nekem bűzlik ez a történet. Szerintem csak arra játszanak rá, hogy most a megmaradt pár agyhalott inasa megsajnálja és többet dobjon neki. Érezhető volt az elmúlt időben, hogy már durván apadnak a pénzcsapok. Amióta nem párbajozik alival meg a mosaddal, azóta kevesebb kointot keres. Hamarosan visszasírja magát a régi barátaihoz. Természetesen ha nincs igazam, akkor csak annyit tudok mondani, hogy "üdvözlendő hír"
https://jumpshare.com/s/xtBre7BaIx7em49Zjlru itt magyaráz erről a lakás eladásról az inas.
Majd feltöltöm a teljes liveot
elég fingszagú ez a zohár storyja mikor a miskolci lakás az albérlet elvielg
Az a rész nem teljesen tiszta, hogy ha eladják a Miskolci ólat akkor hol fog lakni Polos? Majd ő is együtt csövezik meg menekül a kismalacával?
Nagyon előadja magát most a cseléd. Azt mondja intézett ingyen értékbecslőt (valami ismerőse) a Polosnak nemrég, megvan a telefonszáma is az öreglányak. Állítólag elakarják adni a miskolci putrit mert nincs pénzük. Meg olyat is bevallott a malac, hogy már csak annyi pénze van amit 1-1 nap alatt megkeres fingtokon, semmi tartaléka.
Meg, hogy ezt a ki nem mondott de büntethető, társadalmilag megvetendő beteg aberrált dolgait a malac évek óta külföldön tudja a legjobban kiélni, mert folyamatosan mozgásban van.
Liveban meg azért nem akar most leakelni, mert az a célja, hogy ez a dolog országos hírverést kapjon

Hát ha ez nem kamu, akkor remélem valami kómój puskaport fog durrantani a cseléd
Ha bead egy baszót a malacra akkor meg van bocsájtva a pusztítóan unalmas seggnyalása