Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Biós Pityesz valamit tervez 20:50-re, valószínűleg öngyilkosság, mert azt mondhatja depisen hogy gyenge idegzetűeknek nem ajánlja, és olyat mutat, amit még a TikTokon soha senki sem mutatott. Vonattal megy majd valahová, és 20:50 körül ér oda kb ahová menni akar, annyit mondott csak, hogy "Pest utánra"
Itt a teljes fél órás live, de igazából csak ez a loop megy
https://gofile.io/d/pSxC97
Dancsó kutya megint csinált videót a disznóról.
Szokás szerint ismét kimaradtak a gyerekeket spermával megtöltő őrjöngések, a halott magyarok, és a dögöljön meg a családod a gyerekeiddel együtt pillanatok.
Helyette rejtett szponzor reklám, meg fingtokról összelopkodott "vicces" jelenetek a butuska Pityukáról
@DwightDeSanta:
Mit tudtok Mucu Sanról? Szerintem ideje neki is saját kategóriát csinálni. Most egy nagyobb balhé van kibontakozóban mucu lepedofilozta ownmckendryt és utána 1 napig megjátszotta a saját halálát a nője asszisztálásával.
fú,gecc, betegebb az a fasz, mint gondolni mertem volna
Mit tudtok Mucu Sanról? Szerintem ideje neki is saját kategóriát csinálni. Most egy nagyobb balhé van kibontakozóban mucu lepedofilozta ownmckendryt és utána 1 napig megjátszotta a saját halálát a nője asszisztálásával.
A malac ha nézte a rage quit után még a gyogyós Sodit ahogy lejátssza az AI generált szar zenéjét a Torinóban bujkáló Pipiről , akkor tuti szájzárakkal fog elaludni
A trollok hetek óta szorgalmasan jelentgetik Röfit hogy leválasszák Endréről, erre jön Sodi, a legnagyobb trollja és percek alatt elzárja a sörcsapot Biztos megérte, hogy kiröhöghesse a malacot
Nekem bűzlik ez a történet. Szerintem csak arra játszanak rá, hogy most a megmaradt pár agyhalott inasa megsajnálja és többet dobjon neki. Érezhető volt az elmúlt időben, hogy már durván apadnak a pénzcsapok. Amióta nem párbajozik alival meg a mosaddal, azóta kevesebb kointot keres. Hamarosan visszasírja magát a régi barátaihoz. Természetesen ha nincs igazam, akkor csak annyit tudok mondani, hogy "üdvözlendő hír"
Nagyon előadja magát most a cseléd. Azt mondja intézett ingyen értékbecslőt (valami ismerőse) a Polosnak nemrég, megvan a telefonszáma is az öreglányak. Állítólag elakarják adni a miskolci putrit mert nincs pénzük. Meg olyat is bevallott a malac, hogy már csak annyi pénze van amit 1-1 nap alatt megkeres fingtokon, semmi tartaléka.
Meg, hogy ezt a ki nem mondott de büntethető, társadalmilag megvetendő beteg aberrált dolgait a malac évek óta külföldön tudja a legjobban kiélni, mert folyamatosan mozgásban van.
Liveban meg azért nem akar most leakelni, mert az a célja, hogy ez a dolog országos hírverést kapjon
Hát ha ez nem kamu, akkor remélem valami kómój puskaport fog durrantani a cseléd
Hozzászólások
4472 hozzászólás
https://www.tiktok.com/@homeless11784
Itt a teljes fél órás live, de igazából csak ez a loop megy
https://gofile.io/d/pSxC97
Szokás szerint ismét kimaradtak a gyerekeket spermával megtöltő őrjöngések, a halott magyarok, és a dögöljön meg a családod a gyerekeiddel együtt pillanatok.
Helyette rejtett szponzor reklám, meg fingtokról összelopkodott "vicces" jelenetek a butuska Pityukáról
fú,gecc, betegebb az a fasz, mint gondolni mertem volna
https://ibb.co/vvZ2S7Ks
Három nap múlva visszatér közénk Jézus és a Halál fejével. Chuck Norris nem fél a haláltól, a halál fél tőle, Jézus pedig leborul nagysága előtt.
Bírom ezt a csávót, mindig jól parodizálja Cucut
https://files.catbox.moe/tfpg26.png
(Pipi fiókja ismét kilőve
https://trashcity.net/video/22762
14-én rakta be modinak
Majd feltöltöm a teljes liveot
Meg, hogy ezt a ki nem mondott de büntethető, társadalmilag megvetendő beteg aberrált dolgait a malac évek óta külföldön tudja a legjobban kiélni, mert folyamatosan mozgásban van.
Liveban meg azért nem akar most leakelni, mert az a célja, hogy ez a dolog országos hírverést kapjon
Hát ha ez nem kamu, akkor remélem valami kómój puskaport fog durrantani a cseléd