Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
mellékretard fronton: májer bálnaszirén laurát 30 napra előzetesbee rakták
Info info.

Bûnvadàszok elõzetes TOLYÀS GYULUSKÀVAL.

Nemsokàra premier, csak szólok, õ lesz a kovetkezo videojukban csekkoljatok
@kistáska:
Van egy olyan érzésem, hogy Sodi hamarosan újra előzetesben lesz
Ma hajnalban bebaszva kb. féltucat terhelőt tett saját maga ellen élőben, a Laura ügy kapcsán
Nem szó szerint, de hetyetyézve beismerte, hogy segített átmenteni a csalásból származó lóvét Skrill számlára, illetve ennek az illegális pénznek élvezte a gyümölcsét is, hisz a Lamantin hónapokig finanszírozta a gyagyást.
A törököt már kiengedték, most szerintem a gyagyás fog következni
(lehet még a Májast is behívják elbeszélgetésre )

Ma is folyamatosan megy a bűnrészesek vitája, csak úgy dobálják egymásra a baszókat Itt bizony borul a bili ahogy a török mondta annak idején MC Gyogyósnak.
@Ichterid:
Izgalmas vasárnap esténk lesz, ugyanis pedotojás Vadász Gyula lesz most a Bűnvadászok legújabb videójának a főszereplője

Kíváncsi leszek mire jutottak, valószínűleg sajnos nem sokra, de ez így is jó, hogy több emberhez eljut hogy milyen egy ember igazán, így sincs egy nyugodt perce sem, nyugtató mellett is állandóan ideges.

Annyi kifogásom van, hogy tényként kezelik az előzetesben, hogy állatokkal fajtalankodik, amire semmi bizonyíték nincs, így rágalmazás miatt Gyula perelhet, amit valószínűleg meg is fog tenni. Nehogy a végén ő jöjjön ki jól ebből
Van egy olyan érzésem, hogy Sodi hamarosan újra előzetesben lesz
Ma hajnalban bebaszva kb. féltucat terhelőt tett saját maga ellen élőben, a Laura ügy kapcsán
Nem szó szerint, de hetyetyézve beismerte, hogy segített átmenteni a csalásból származó lóvét Skrill számlára, illetve ennek az illegális pénznek élvezte a gyümölcsét is, hisz a Lamantin hónapokig finanszírozta a gyagyást.
A törököt már kiengedték, most szerintem a gyagyás fog következni
(lehet még a Májast is behívják elbeszélgetésre )
@Leghalyos:
Csak a barna színű bűnözőket. De legtöbbször még csak nem is azok, akiket bemutatnak.

Nem, ugyanúgy a fehéreket is. De mutass már egy részt, ahol ártatlan cigányokat bántanak!
@Leghalyos:
A bűnvadászok miért csak a cigányokat abuzálja? Mikor sokkal nagyobb bajok...is vannak......

A bűnvadászok csak a bűnözőket abuzálják. Hogy most a bűnöző épp milyen rasszhoz tartozik arról már ők nem tehetnek.
A költekezés professzora Molnár Mekk Elek Óriásbaba **ÁJFON ERA** fejlemények hétközi összesítése (*2026.03.09. - 2026.03.13.*):
- elmondása alapján az aktuális hitelkeret fatel helyett muteltől érkezett
- az előzetesen emlegetett Samsung S26 helyett végül az iPhone 17 kék (a továbbiakban csak mint ájfon) lett megrendelve **399.990 Ft** (*1.019 EUR*) értékben
- a költekezés professzora gyanús módon pont az ájfon kiküldésének napján kezdett el hányni, hasmenéselni és szédülni (Apple iPhone 17 256GB Unboxing Videó - 2026.03.10.), az orvos elmondása szerint vírusos megbetegedésre gyanakszik
- az Operációs rendszerek Szakértői Szervezete első emberének elmondása szerint tetszik neki az ios rendszer -> MÉGIS ERŐS FILÓZÁS KEZDŐDÖTT A VISSZAKÜLDÉSRŐL (,,Nem tudom mi legyen az ájfonnal gyelekik mók...." [Szoba Vlog - Témázgatás Mi legyen Ájfonnal - 2026.03.12.])
- visszaküldés filó kimondott oka: az óriásbébi életmódja miatt a szervezete annyira gyenge, hogy még egy telefon tartásától is görcsölnek az ujjai (első említés: Kinti Vlog - Apple 1080p 60ps - 2026.03.12.)
- visszaküldés filó AKTUÁLIS helyzete: a probléma úgy látszik, hogy a tokkal van, a mai nap (Kocsi Vlog - Nostalgia kocsi vlog - 2026.03.13.) fatellal visszaviszik és választanak helyette egy szilikont
- az erőteljes filózások ellenére végül az ájfon maradni látszik
Izgalmas vasárnap esténk lesz, ugyanis pedotojás Vadász Gyula lesz most a Bűnvadászok legújabb videójának a főszereplője
A malac már filmgyártásban képzeli el a jövőjét, hatalmas költségvetésekkel számol hogy megtudja valósítani az álmait
Kérem ne spam-eljen ilyen egyszavas vagy csak smiley-kat tartalmazó hozzászólásokat a fórumba
Én azon nevettem mikor MC Fekália egyszer csak benyögte, hogy ő arra kíváncsi Mayer Laura hogy fog bent kakálni
https://jumpshare.com/s/JXQTzzioxhJpmA0uMHQA
Azt mondja a sodrony, hogy a nagy disznó bele miatt nem tud fekvőtámaszt csinálni Pityuli. A malac meg azt mondja, azért nem akar fekvőzni mert a trólók megtudják hol van
Endre most meséli Pityunak, h lecsukták a törököt meg a lamantint. Komoly
Pityuka már feszült, hogy a Májasék bent vannak a gyagyásnál https://ibb.co/HTfts1Qj
Micsoda pocokvigyor lesz a püffedt arcú mangalica képén ha megtudja, hogy a Törököt bevitték a rendőrök
Aki vágja lore-t összefoglalná pár mondatban most mi ez a Lamantin, Selim Etkár meg Jenes téma? A Lamantin fogdán van a Jenest meg a Törököt is bevitték a kékek kihallgatásra?
Már csak Tar Sanyi hiányzik mellőle, de gondolom statikailag meg kellett volna erősíteni az épületet hogy ne szakadjon be alattuk a padló
2026.04.09-ei Arbito gálán Lakatos Kaki lesz az egyik kommentátor
Subi malac ismét indul, a fogatlan disznó bohóckodását is a 180 kilós kamu arab cigány fogja kommentálni
https://ibb.co/0NFqX6c
https://ibb.co/J4QbJ1S
Elég gyatra most a műsor, hamarosan vergődni fog a malac, mert erre a semmire nem fognak dobni a hulladékok neki. Úgyhogy előbb utóbb muszáj lesz generálnia valami balhét, hogy legalább a nézettsége nőjön.
Az inas Zohár visszaszopta magát a disznóhoz.
Aztán most 10-20 pontokkal ül kussban, mert ugye a gyerekspermázó utasítására kitiltotta a dobók 95%-át
sziasztok ide eltudnék bujni hogy innen írogassak mc istinek?
Multkor letöltöttem a grokkot. Kimondottan tetszett, hogy korlátlanúl kérdezhetsz ingyen. Lényegretörő rövid válaszokat adott emoji és mindenféle jópofáskodás nélkül. Megbotránkoztató vicceket is közöl ellentétben a google geminivel. Ma kérdeztem volna valamit és az alapjaiban ingyenes geci azt írta fizessek elő elsőbbségi válaszadásra mert túlterhelt a szervere.
Rendben, törlés.

Ez a grok hasonlít Köröskényire. Egyszerű, mulatságos, kedvelhető, de azért egy profitorientált tolvaj geci.
Az "Kozsgyu" udvar MC Cucu szerint
@McSkizofrén újra támad:
40 fölött nem tudtam ennyire érdekes tud lenni egy kerítés, földút meg falevél


Egy pocsolya a járdán, az a igazi érdekesség
40 fölött nem tudtam ennyire érdekes tud lenni egy kerítés, földút meg falevél
Sodrony nagyon depis ma Nem tudta kivenni a tegnapi Busák felszopók által bedobált 70 dollárt, egész nap gyomorsavat okádott, közben szomorkodik az ítélet miatt
@tosay50519:
Egyelőre ennyi videót találok erről, elméletileg egy 3 perces rövid live volt https://gofile.io/d/CtVo5U
A videó feltöltője kommentben is azt írja hogy a bűnvadászok (és a rendőrség) volt kint

LEVADÁSZVA gyula! remélem kapott azért egy ksi dorgálást a pedofil állatkinzó barom