Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Kérem ezen az oldalon magyar nyelven szóljon hozzá. Nem tilos idegen nyelvű szövegek idézete, de ha lehet fűzzön hozzá valami magyarázatot, hogy milyen módon kapcsolódik a témához
Baszki már vagy 1 órája folyamatosan csak szopja és szopja a gyagyást.
Nemrég letiltotta az egyik dobóját, aki a malac ellen szokott dobni.
Már vagy 50-60 ezer értékben dobált el koint ennek a fél bites verébnek.
Na és ez a kutya inas azért tiltotta le, mert pdf-ezte sodrányt a chatjében, és amúgyis a Pityuka mondta már korábban hogy egy troll, mert ellene dob.
Zohár: igaza volt Istinek, most kitiltalak
Létezik ennél nagyobb idióta agyhalott barom?
Kocsis Máténak Lentulai az MC Istiről tett fel kérdéseket a "Hotel Lentulai" műsorban majd feltettek ezzel egy rövid kis promot a közösségi médiára. Remélem az ananásznál csattanni fognak a szájzárak amint tudomást szerez róla
@Nevem Senki:
Nézd meg szegény Lyudgát is úgy fejbeverte a laptoptöltővel, hogy megzakkant és olyan, mint akin lobotómiát végeztek el.
Lyudkát én nem tudom sajnálni, lehet érte kövezni.
Egy szutyok alkoholista csöves hulladék volt a kezdetek óta, aki rendszeresen beállva fetrengett az utcán élőben egy levágott faszú férfival.
Termesztésen szarkasztikusan értettem a trafó visszatérését
Ne legyé' mán' ilyen negatív, te nem várod a visszatérő tranyó Mester utcai jogvédett táncolós tivornyákat?
Nem igazán várom. Sőt továbbmegyek, mert a bizonyos listán nálam aranyérmes helyezése van a Traffinak. Egy olyan szinten kártékony ember, akire azt mondom, hogy ha nem volna, akkor sem kéne kitalálni. Nézd meg szegény Lyudgát is úgy fejbeverte a laptoptöltővel, hogy megzakkant és olyan, mint akin lobotómiát végeztek el.
@SuperDave:
Vajon tényleg csinált egy gyereket a liszteszsák képűnek? Akkor jönnek csak a legkomolyabb gyerektartások
Nagyon csendben van azota a szerzo. Biztos issza a soroket mar. Pedig milyen romantikusan zabaltak egy tanyerbol a levest mint a kutyak dehat Haranth Bozsinek mas tervei voltak. Tiszta tronok harca az egesz ott voltak ilyen osszefonodasok,armanykodasok
@Miskolci Herceg:
Túrí nem rakott ki videot 2 honapja amiota a romanc megszakadt. Csudvozlendo hir . Ismet indulhat a hokizas egyedul a nyirbatori panelban.
Azóta Tiktikre rakott ki pár macskás videót meg egy valami motivációsnak talán nevezhető videót
https://www.tiktok.com/@turitamasnyirbator
Szerintem se fog letöltendőt kapni. Valami szigorított ejnye-bejnye felfüggesztett lesz.
Bár nem mondta ki nyíltan, de az a célja, hogy összekoldul annyi pénzt, hogy Tenerife-re kitudjon menekülni, aztán ott akar élősködni a szociális rendszeren mert úgy gondolja, hogy ha az ilyen Brigittahó meg Tákikutya szennyek lazán elcsöveznek, akkor ő miért ne.
Más: Kaffka Tibink 6 hónapos "gyógykezelése" 20-a körül jár le
Vajon kiengedik a trafót?
Azt mondta a malac, hogy jelenleg feketén van a putriban, kp-el fizet a tulajnak nem az alkalmazáson keresztül (nyilván mert így olcsóbb) és a hétvégét is ott szeretné tölteni.
Miután a Májas beírta a lokációt a chatbe, pár perc múlva le is lőtte az élőt a disznó, azzal az indokkal, hogy megy csülköt főzni
Szerintem a mangalica holnap reggel már pakol is a hátizsákjába és menekül tovább egy másik putriba, nem lesz itt hétvégi hokizás a kanapén
A kirendelt nyomozó lezárta a nyomozati szakaszt, most az ügyészségen múlik, hogy lesz vádemelés vagy sem.
30 napja van még a gyagyásnak menteni a menthető, azért írtaja a sok beadvány szemetet az AI-al.
Mondjuk még egy laikus is kiszúrja, hogy azok a 4-5 oldalas beadvány szófosások telebaszva mindenféle btk. meg egyéb hivatkozásokkal, az chatGPT-vel van íratva, tele nettó baromságokkal.
Sodinak valaki küldött 1 liter vodkát, ma vette át a csomagot.
Most vagy egy igazi felszopó volt, vagy célzottan akarják minél hamarabb lezülleszteni arra szintre, hogy megint swatolva legyen
Hozzászólások
4474 hozzászólás
Nemrég letiltotta az egyik dobóját, aki a malac ellen szokott dobni.
Már vagy 50-60 ezer értékben dobált el koint ennek a fél bites verébnek.
Na és ez a kutya inas azért tiltotta le, mert pdf-ezte sodrányt a chatjében, és amúgyis a Pityuka mondta már korábban hogy egy troll, mert ellene dob.
Zohár: igaza volt Istinek, most kitiltalak
Létezik ennél nagyobb idióta agyhalott barom?
Még a Zongikán is túltesz
Szerintem tényleg csinált. Nagyon depis és lehet hogy iszik is. Esetleg benne van valaki a Turi Tamás rajongói facebook oldalon?
Lyudkát én nem tudom sajnálni, lehet érte kövezni.
Egy szutyok alkoholista csöves hulladék volt a kezdetek óta, aki rendszeresen beállva fetrengett az utcán élőben egy levágott faszú férfival.
Termesztésen szarkasztikusan értettem a trafó visszatérését
Nem igazán várom. Sőt továbbmegyek, mert a bizonyos listán nálam aranyérmes helyezése van a Traffinak. Egy olyan szinten kártékony ember, akire azt mondom, hogy ha nem volna, akkor sem kéne kitalálni. Nézd meg szegény Lyudgát is úgy fejbeverte a laptoptöltővel, hogy megzakkant és olyan, mint akin lobotómiát végeztek el.
Nagyon csendben van azota a szerzo. Biztos issza a soroket mar. Pedig milyen romantikusan zabaltak egy tanyerbol a levest mint a kutyak
Azóta Tiktikre rakott ki pár macskás videót meg egy valami motivációsnak talán nevezhető videót
https://www.tiktok.com/@turitamasnyirbator
Ne legyé' mán' ilyen negatív, te nem várod a visszatérő tranyó Mester utcai jogvédett táncolós tivornyákat?
Remélem ki...
...a Góbi sivatagba.
Bár nem mondta ki nyíltan, de az a célja, hogy összekoldul annyi pénzt, hogy Tenerife-re kitudjon menekülni, aztán ott akar élősködni a szociális rendszeren mert úgy gondolja, hogy ha az ilyen Brigittahó meg Tákikutya szennyek lazán elcsöveznek, akkor ő miért ne.
Más: Kaffka Tibink 6 hónapos "gyógykezelése" 20-a körül jár le
Vajon kiengedik a trafót?
Jóval kevesebb, mint ami kijár, de haladás
Miután a Májas beírta a lokációt a chatbe, pár perc múlva le is lőtte az élőt a disznó, azzal az indokkal, hogy megy csülköt főzni
Szerintem a mangalica holnap reggel már pakol is a hátizsákjába és menekül tovább egy másik putriba, nem lesz itt hétvégi hokizás a kanapén
https://tinyurl.com/ysrz28bp
30 napja van még a gyagyásnak menteni a menthető, azért írtaja a sok beadvány szemetet az AI-al.
Mondjuk még egy laikus is kiszúrja, hogy azok a 4-5 oldalas beadvány szófosások telebaszva mindenféle btk. meg egyéb hivatkozásokkal, az chatGPT-vel van íratva, tele nettó baromságokkal.
Elvileg a rendőrség vitt neki valami iratot, hogy a nyomozás véget ért, hamarosan vádemelés. Szóval tényleg évadzáró..
https://tinyurl.com/2nc8br42
Most vagy egy igazi felszopó volt, vagy célzottan akarják minél hamarabb lezülleszteni arra szintre, hogy megint swatolva legyen