Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4474 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Kérem ezen az oldalon magyar nyelven szóljon hozzá. Nem tilos idegen nyelvű szövegek idézete, de ha lehet fűzzön hozzá valami magyarázatot, hogy milyen módon kapcsolódik a témához
Elvileg a nyáriszünet miatt igen. A nyomozati szakasz már lezárult, szóval lehet pár héten belül (reméljük) ítélethirdetés lesz.
Sodi szökés lefújva. Kiderült, hogy július 30-ig meghosszabbítva a gondosórás háziőrizet
Baszki már vagy 1 órája folyamatosan csak szopja és szopja a gyagyást.
Nemrég letiltotta az egyik dobóját, aki a malac ellen szokott dobni.
Már vagy 50-60 ezer értékben dobált el koint ennek a fél bites verébnek.
Na és ez a kutya inas azért tiltotta le, mert pdf-ezte sodrányt a chatjében, és amúgyis a Pityuka mondta már korábban hogy egy troll, mert ellene dob.
Zohár: igaza volt Istinek, most kitiltalak
Létezik ennél nagyobb idióta agyhalott barom?
Szürreális látvány ahogy elhaló hangon méltatja a vén Pedópapót, aki közben vigyorogva írogatja az üzeneteket valakinek
Ez a Zohár a fingtok legnagyobb inas csicskája https://jumpshare.com/s/GJ83Jr1Tj9Xn4mQYRSz0
Még a Zongikán is túltesz
Kocsis Máténak Lentulai az MC Istiről tett fel kérdéseket a "Hotel Lentulai" műsorban majd feltettek ezzel egy rövid kis promot a közösségi médiára. Remélem az ananásznál csattanni fognak a szájzárak amint tudomást szerez róla
Sodrony éjfélkor szökést tervez Kíváncsi vagyok mi lesz belőle, most vett mobilnetet
Visít a malac mert a fingtok lájvjai folyamatosan ki vannak lőve
@SuperDave:
Vajon tényleg csinált egy gyereket a liszteszsák képűnek? Akkor jönnek csak a legkomolyabb gyerektartások


Szerintem tényleg csinált. Nagyon depis és lehet hogy iszik is. Esetleg benne van valaki a Turi Tamás rajongói facebook oldalon?
@Nevem Senki:
Nézd meg szegény Lyudgát is úgy fejbeverte a laptoptöltővel, hogy megzakkant és olyan, mint akin lobotómiát végeztek el.


Lyudkát én nem tudom sajnálni, lehet érte kövezni.
Egy szutyok alkoholista csöves hulladék volt a kezdetek óta, aki rendszeresen beállva fetrengett az utcán élőben egy levágott faszú férfival.
Termesztésen szarkasztikusan értettem a trafó visszatérését
@kistáska:
@Nevem Senki:
...a Góbi sivatagba.


Ne legyé' mán' ilyen negatív, te nem várod a visszatérő tranyó Mester utcai jogvédett táncolós tivornyákat?

Nem igazán várom. Sőt továbbmegyek, mert a bizonyos listán nálam aranyérmes helyezése van a Traffinak. Egy olyan szinten kártékony ember, akire azt mondom, hogy ha nem volna, akkor sem kéne kitalálni. Nézd meg szegény Lyudgát is úgy fejbeverte a laptoptöltővel, hogy megzakkant és olyan, mint akin lobotómiát végeztek el.
@SuperDave:
Vajon tényleg csinált egy gyereket a liszteszsák képűnek? Akkor jönnek csak a legkomolyabb gyerektartások


Nagyon csendben van azota a szerzo. Biztos issza a soroket mar. Pedig milyen romantikusan zabaltak egy tanyerbol a levest mint a kutyak dehat Haranth Bozsinek mas tervei voltak. Tiszta tronok harca az egesz ott voltak ilyen osszefonodasok,armanykodasok
@Miskolci Herceg:
Túrí nem rakott ki videot 2 honapja amiota a romanc megszakadt. Csudvozlendo hir . Ismet indulhat a hokizas egyedul a nyirbatori panelban.


Azóta Tiktikre rakott ki pár macskás videót meg egy valami motivációsnak talán nevezhető videót
https://www.tiktok.com/@turitamasnyirbator
Vajon tényleg csinált egy gyereket a liszteszsák képűnek? Akkor jönnek csak a legkomolyabb gyerektartások
Túrí nem rakott ki videot 2 honapja amiota a romanc megszakadt. Csudvozlendo hir . Ismet indulhat a hokizas egyedul a nyirbatori panelban.
@Nevem Senki:
...a Góbi sivatagba.


Ne legyé' mán' ilyen negatív, te nem várod a visszatérő tranyó Mester utcai jogvédett táncolós tivornyákat?
@kistáska:
Vajon kiengedik a trafót?

Remélem ki...






...a Góbi sivatagba.
Szerintem se fog letöltendőt kapni. Valami szigorított ejnye-bejnye felfüggesztett lesz.
Bár nem mondta ki nyíltan, de az a célja, hogy összekoldul annyi pénzt, hogy Tenerife-re kitudjon menekülni, aztán ott akar élősködni a szociális rendszeren mert úgy gondolja, hogy ha az ilyen Brigittahó meg Tákikutya szennyek lazán elcsöveznek, akkor ő miért ne.

Más: Kaffka Tibink 6 hónapos "gyógykezelése" 20-a körül jár le
Vajon kiengedik a trafót?
@Leghalyos:
Sodi 2 évet fog kapni felfüggesztve 5-re.

@Leghalyos:
Sodi 2 évet fog kapni felfüggesztve 5-re.


Jóval kevesebb, mint ami kijár, de haladás
Azt mondta a malac, hogy jelenleg feketén van a putriban, kp-el fizet a tulajnak nem az alkalmazáson keresztül (nyilván mert így olcsóbb) és a hétvégét is ott szeretné tölteni.
Miután a Májas beírta a lokációt a chatbe, pár perc múlva le is lőtte az élőt a disznó, azzal az indokkal, hogy megy csülköt főzni
Szerintem a mangalica holnap reggel már pakol is a hátizsákjába és menekül tovább egy másik putriba, nem lesz itt hétvégi hokizás a kanapén
Remélem meg lesz látogatva a malac
Pityuli elvileg most ebben az Airbnb putriban hokizik a legkómólyabb HD tv pornókra
https://tinyurl.com/ysrz28bp
A kirendelt nyomozó lezárta a nyomozati szakaszt, most az ügyészségen múlik, hogy lesz vádemelés vagy sem.
30 napja van még a gyagyásnak menteni a menthető, azért írtaja a sok beadvány szemetet az AI-al.
Mondjuk még egy laikus is kiszúrja, hogy azok a 4-5 oldalas beadvány szófosások telebaszva mindenféle btk. meg egyéb hivatkozásokkal, az chatGPT-vel van íratva, tele nettó baromságokkal.
@kistáska:
Most vagy egy igazi felszopó volt, vagy célzottan akarják minél hamarabb lezülleszteni arra szintre, hogy megint swatolva legyen


Elvileg a rendőrség vitt neki valami iratot, hogy a nyomozás véget ért, hamarosan vádemelés. Szóval tényleg évadzáró..
@SuperDave:
Az én kedvencem a "kinyitottuk a gázcsapot cucu" A paranoiás malac a fejébe vette, hogy azért fáradt mert a palackból szivárog a PB gáz


https://tinyurl.com/2nc8br42
Sodinak valaki küldött 1 liter vodkát, ma vette át a csomagot.
Most vagy egy igazi felszopó volt, vagy célzottan akarják minél hamarabb lezülleszteni arra szintre, hogy megint swatolva legyen
Az én kedvencem a "kinyitottuk a gázcsapot cucu" A paranoiás malac a fejébe vette, hogy azért fáradt mert a palackból szivárog a PB gáz
Behalok ezeken a kommenteken "épp cuppogtatjuk Polost" "röfögtetjük Polos ánuszát"
Már zárul a száj