Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
A léghajós végül 5300 dollárt (1,7 millió Ft) keresett tegnap. Ez a tiszta pénz amit kiutalhat magának, ebből semmilyen levonás nincsen.
@Nevem Senki
Nem a drog témára gondoltam, az kp-es inkább, nem fogják a köteg 20 ezrest digitális pénzre váltani, hogy eldobálják fingtok kointokban.
Hanem pl. bankkártyacsalásokra, és abból veszik a koint és dobálják be valakinek.
én is ezt kérdezem! hol a faszba éri ez meg hogy csak 30 % ot kapsz meg belőle? a tiktok hülyére keresi magát az ilyeneken meg a hangácsi szandin meg a roberton, konkrétan végtelenített ingyen pénzforrás a tikfosnak ezek a barmok
@kistáska:
Ilyen összegnél, a tiktok ~60-70%-os levonása mellet is már tényleg felmerülhet a pénzmosás gyanúja.
Komolyan érdekelne, hogy milyen illegális tevékenységet űznek, ahol akkora haszonkulccsal dolgoznak, hogy megéri bebukni ~60-70%-ot. Mert ugye ezen felül még kábítószerkereskedelem esetén be kell szerezni az árut is.
Az tény, hogy nem normális ekkora végösszegű "hajintás".
Vegyük úgy, hogy csak hangosan gondolkodok.
Van egy ilyen visszatérő bug az oldalon, hogy ha értesítés érkezik, mert valaki kommentelt, és az illető törli a kommentet, akkor az oldal beragad egy ilyen infinite loopba, mert próbál arra a kommentre ugrani, ami ugye már nem létezik.
@Szakállon rúgott vén hülye:
Szerintem nem egy random idióta volt, csak Jocika egyik pénzmosó bűntársa.
Összesen, a kb. 2,5 óra alatt durván 3,5 millió forint értékben dobott koint a Léghajósnak.
Ilyen összegnél, a tiktok ~60-70%-os levonása mellet is már tényleg felmerülhet a pénzmosás gyanúja.
@Puro:
Csak ezeket még fel kell ujítania a vásárlóknak és be kell fizetnie kauciót is amely 2000 és 5000 euró közt van.
Mivel magad árultad el, hogy 17-18 éves vagyok, ezért betudom ezt a fiatalságodnak és tapasztalatlanságodnak. Az az összeghatár, amit említettél az nem pénz manapság. Istvánka állítólag valami 40-50 milliókat bírt kiszedni a tikfosból. Abból már komplett házat tudna venni Olaszországban.
@kistáska:
Mondjuk gyanús, hogy valami illegális lóvé van a háttérben. Moszatnál dobált pár hete 1-2 ezer forintos szarokat a mangalica ellen az ember, egy olyan fiókról, amin előtte összesen nem költött el 10 ezer forintot.
Aztán most meg 2 percenként dobálja a 100.000 forintos ajándékokat a Léghajósnak, meg csak úgy random bevert 10 perce 5 tiktok univerzumot (1 millió forint) csak úgy.
https://ibb.co/pvHQ1wQv
Mindenesetre most jól bekeresett a dagadt kamu arab cigány, 10+ univerzum meg a sallang 50-100 rongyos ajcsik.
Eddig 5000+ dollár Busikának https://ibb.co/0j3Yqgfx
Hergelem a makkom, mire fel lesz töltve ide a részlet már hólyagos lesz.
Mondjuk gyanús, hogy valami illegális lóvé van a háttérben. Moszatnál dobált pár hete 1-2 ezer forintos szarokat a mangalica ellen az ember, egy olyan fiókról, amin előtte összesen nem költött el 10 ezer forintot.
Aztán most meg 2 percenként dobálja a 100.000 forintos ajándékokat a Léghajósnak, meg csak úgy random bevert 10 perce 5 tiktok univerzumot (1 millió forint) csak úgy.
https://ibb.co/pvHQ1wQv
Mindenesetre most jól bekeresett a dagadt kamu arab cigány, 10+ univerzum meg a sallang 50-100 rongyos ajcsik.
Eddig 5000+ dollár Busikának https://ibb.co/0j3Yqgfx
@Kőbambi:
A városvezetést kérdezném egy IT ügyben, küldtem e-mailt a hivatalos kapcsolattartói részen keresztül, de még nem kaptam választ rá.
Paranoid vagyok, de alapesetben a beazonosítható log-ot (pl. IP) meddig tárolja az oldal a cselekvések (komment, videó/kép feltöltés, hsz, stb.) után, visszakereshetően?
Ha nem publikus az infó (wink-wink), elküldöm a protonos e-mailem, amiről feltettem a kérdésem: [email protected]
Köszönöm szépen!
Üdvözlöm én is önt! Szerintem megnyugtató választ tudok adni a témában.
Olyan fapados ez a weboldal, hogy nincs is benne ilyen "funkció" az admin oldalon, hogy IP-ket tárolna el. Az eltárolást max úgy tudnánk megoldani, ha pl. én felírom magamnak egyesével minden felhasználó IP címét valami jegyzettömbbe, amit ráadásul a hajamra is kenhetnék azon nyomban, mivel csak a Cloudflare IP címeit mutatja nekünk a szerver. Tehát, még ha lenne is olyan eset, hogy na akkor én most vadul felírogatom az IP címeket, amit a szerver mutat, akkor sem mennék azokkal semmire.
Az email fiókunkat nem 0-24 nézzük és ezért előfordulhat, hogy pár nap késéssel reagálunk, de idővel azért minden releváns megkeresésre szoktunk.
Üdvözlöm Kőbambi úr!
A CDN úgy van beállítva, hogy az oldal felé csak a Cloudflare IP címek látsszanak, így a logban a 172.64., 173.245.48.x, stb. jelenik meg. A technikus úr később tud önnek bővebb tájékoztatást is adni emailben. Köszönjük a türelmét
A városvezetést kérdezném egy IT ügyben, küldtem e-mailt a hivatalos kapcsolattartói részen keresztül, de még nem kaptam választ rá.
Paranoid vagyok, de alapesetben a beazonosítható log-ot (pl. IP) meddig tárolja az oldal a cselekvések (komment, videó/kép feltöltés, hsz, stb.) után, visszakereshetően?
Ha nem publikus az infó (wink-wink), elküldöm a protonos e-mailem, amiről feltettem a kérdésem: [email protected]
Köszönöm szépen!
@Huffnagell:
Olaszországban a szellemvárosok elhagyatott, erősen felujítandó házait 1€-ért adják... Ha Köröslényinek van esze, márpedig nincs, felkeres egy ilyen elhagyatott várost és letelepedik. Mint anno miskolcon a feltört víkendházakban.
(Talán ilyenből jelentkezett be ma hajnali 1-kor?)
Csak ezeket még fel kell ujítania a vásárlóknak és be kell fizetnie kauciót is amely 2000 és 5000 euró közt van.
Olaszországban a szellemvárosok elhagyatott, erősen felujítandó házait 1€-ért adják... Ha Köröslényinek van esze, márpedig nincs, felkeres egy ilyen elhagyatott várost és letelepedik. Mint anno miskolcon a feltört víkendházakban.
(Talán ilyenből jelentkezett be ma hajnali 1-kor?)
Ez szinte biztos, hogy így van. Bár azért engem különösebben nem zavar az, hogy éjnek éjjelén random parkokban csövezik amíg a lájv tart, belefuthat ő ettől még egy faszerdőbe
Lehet van igazság abban amit a trollszok mondanak, hogy a malacarcú valami olcsó szobát bérel ahol ugye nem lehet üvöltözni mert zavarna másokat, és azért vannak most az utca koldulások.
Sodival vetekedő mennyiségben hagyott el cuccokat. Mindig hergeltem a makkom amikor azon visított, hogy a több tízezer forintos fokozóit otthagyta a hűtőben, stb. Ahogy a trollok írták már "nem fütyül a rigó" és ez az Airbnb-ből Airbnb-be menekülés hosszú távon fenttarthatatlan. Mostantól ez lesz hogy heti 1x fog tudni kivenni lakást hogy töltse a telefont, a hét hátralevő részében pedig "utcán kell enni, szarni, hugyozni"
@Nevem Senki:
Kiszedni lehet kiszedte, de el is herdálta
Milliókat dobott ki ebben a pár évben a szemetesbe. Ugye a kis 30 literes utazótáskájának a kapacitása véges.
Bármit amit vásárolt, és az aktuális következőnapi menekülés után nem fért bele a szütyőbe, azt vagy kidobta vagy otthagyta a putriban.
Olyan mértékben égette éveken keresztül a könnyű fingtok pénzt, hogy azt még az egzisztenciális millások is megirigyelnék.
Az adó téma meg szerintem csak egy nagy kamu a malac részéről. Max a TB ami miatt basztathatják, hogy nem fizeti azt a havi 8-9 ezer járulékot.
Hozzászólások
4474 hozzászólás
@Nevem Senki
Nem a drog témára gondoltam, az kp-es inkább, nem fogják a köteg 20 ezrest digitális pénzre váltani, hogy eldobálják fingtok kointokban.
Hanem pl. bankkártyacsalásokra, és abból veszik a koint és dobálják be valakinek.
én is ezt kérdezem! hol a faszba éri ez meg hogy csak 30 % ot kapsz meg belőle? a tiktok hülyére keresi magát az ilyeneken meg a hangácsi szandin meg a roberton, konkrétan végtelenített ingyen pénzforrás a tikfosnak ezek a barmok
Komolyan érdekelne, hogy milyen illegális tevékenységet űznek, ahol akkora haszonkulccsal dolgoznak, hogy megéri bebukni ~60-70%-ot. Mert ugye ezen felül még kábítószerkereskedelem esetén be kell szerezni az árut is.
Az tény, hogy nem normális ekkora végösszegű "hajintás".
Vegyük úgy, hogy csak hangosan gondolkodok.
Összesen, a kb. 2,5 óra alatt durván 3,5 millió forint értékben dobott koint a Léghajósnak.
Ilyen összegnél, a tiktok ~60-70%-os levonása mellet is már tényleg felmerülhet a pénzmosás gyanúja.
Szerintem nem egy random idióta volt, csak Jocika egyik pénzmosó bűntársa.
Mivel magad árultad el, hogy 17-18 éves vagyok, ezért betudom ezt a fiatalságodnak és tapasztalatlanságodnak. Az az összeghatár, amit említettél az nem pénz manapság. Istvánka állítólag valami 40-50 milliókat bírt kiszedni a tikfosból. Abból már komplett házat tudna venni Olaszországban.
Hergelem a makkom, mire fel lesz töltve ide a részlet már hólyagos lesz.
Aztán most meg 2 percenként dobálja a 100.000 forintos ajándékokat a Léghajósnak, meg csak úgy random bevert 10 perce 5 tiktok univerzumot (1 millió forint) csak úgy.
https://ibb.co/pvHQ1wQv
Mindenesetre most jól bekeresett a dagadt kamu arab cigány, 10+ univerzum meg a sallang 50-100 rongyos ajcsik.
Eddig 5000+ dollár Busikának https://ibb.co/0j3Yqgfx
Üdvözlöm én is önt! Szerintem megnyugtató választ tudok adni a témában.
Olyan fapados ez a weboldal, hogy nincs is benne ilyen "funkció" az admin oldalon, hogy IP-ket tárolna el. Az eltárolást max úgy tudnánk megoldani, ha pl. én felírom magamnak egyesével minden felhasználó IP címét valami jegyzettömbbe, amit ráadásul a hajamra is kenhetnék azon nyomban, mivel csak a Cloudflare IP címeit mutatja nekünk a szerver. Tehát, még ha lenne is olyan eset, hogy na akkor én most vadul felírogatom az IP címeket, amit a szerver mutat, akkor sem mennék azokkal semmire.
Az email fiókunkat nem 0-24 nézzük és ezért előfordulhat, hogy pár nap késéssel reagálunk, de idővel azért minden releváns megkeresésre szoktunk.
A CDN úgy van beállítva, hogy az oldal felé csak a Cloudflare IP címek látsszanak, így a logban a 172.64.
Paranoid vagyok, de alapesetben a beazonosítható log-ot (pl. IP) meddig tárolja az oldal a cselekvések (komment, videó/kép feltöltés, hsz, stb.) után, visszakereshetően?
Ha nem publikus az infó (wink-wink), elküldöm a protonos e-mailem, amiről feltettem a kérdésem: [email protected]
Köszönöm szépen!
Csak ezeket még fel kell ujítania a vásárlóknak és be kell fizetnie kauciót is amely 2000 és 5000 euró közt van.
(Talán ilyenből jelentkezett be ma hajnali 1-kor?)
igen mert a vitaminokat meg ezeket a szarokat a hűtőben kell tartani szerinte
Milliókat dobott ki ebben a pár évben a szemetesbe. Ugye a kis 30 literes utazótáskájának a kapacitása véges.
Bármit amit vásárolt, és az aktuális következőnapi menekülés után nem fért bele a szütyőbe, azt vagy kidobta vagy otthagyta a putriban.
Olyan mértékben égette éveken keresztül a könnyű fingtok pénzt, hogy azt még az egzisztenciális millások is megirigyelnék.
Az adó téma meg szerintem csak egy nagy kamu a malac részéről. Max a TB ami miatt basztathatják, hogy nem fizeti azt a havi 8-9 ezer járulékot.
Kiszedni lehet kiszedte, de el is herdálta. Meg ugye van az adótartozása is. Azzal hogyan is áll?