Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Sodival vetekedő mennyiségben hagyott el cuccokat. Mindig hergeltem a makkom amikor azon visított, hogy a több tízezer forintos fokozóit otthagyta a hűtőben, stb. Ahogy a trollok írták már "nem fütyül a rigó" és ez az Airbnb-ből Airbnb-be menekülés hosszú távon fenttarthatatlan. Mostantól ez lesz hogy heti 1x fog tudni kivenni lakást hogy töltse a telefont, a hét hátralevő részében pedig "utcán kell enni, szarni, hugyozni"
@Nevem Senki:
Kiszedni lehet kiszedte, de el is herdálta
Milliókat dobott ki ebben a pár évben a szemetesbe. Ugye a kis 30 literes utazótáskájának a kapacitása véges.
Bármit amit vásárolt, és az aktuális következőnapi menekülés után nem fért bele a szütyőbe, azt vagy kidobta vagy otthagyta a putriban.
Olyan mértékben égette éveken keresztül a könnyű fingtok pénzt, hogy azt még az egzisztenciális millások is megirigyelnék.
Az adó téma meg szerintem csak egy nagy kamu a malac részéről. Max a TB ami miatt basztathatják, hogy nem fizeti azt a havi 8-9 ezer járulékot.
Most flexelt azzal MC Dughagyma, hogy több mint kétszázezer forint van a számláján Ez komoly megtakarítás ahhoz képest hogy állítólag több tíz milliót szedett ki fénykorában a Tiktokból
@kistáska:
Vízfejű Pipike azt mondta ma már erdőben fog aludni. Kíváncsi vagyok, hogy ez megint csak egy újabb marketing fogás, vagy tényleg bevállalja.
Adnám ha tényleg kint aludna.
Majd véletlenül arra tévedne néhány néger migráns, aztán miután kicsit megröfögtették a malacot elvennék minden holmiját
Úgyis van már tapasztalata abban, hogy milyen az amikor jól megrakják hátulról
Vízfejű Pipike azt mondta ma már erdőben fog aludni. Kíváncsi vagyok, hogy ez megint csak egy újabb marketing fogás, vagy tényleg bevállalja.
Adnám ha tényleg kint aludna.
Majd véletlenül arra tévedne néhány néger migráns, aztán miután kicsit megröfögtették a malacot elvennék minden holmiját
@kistáska:
Nem véletlen volt a napokban a Nadin meg a fake Selim az mvp-je a vén buzinak ilyen 10-15 ezer pontokkal mikor a malaccal volt a párbaj
ravasz a vén zsidója! bár ezen meg sem lepődöm! igazából annyit megadok neki hogy ilyen szépen "sunyiban" trollkodni pistát tényleg nehéz, imádom mikor pista kikészül nála arra hergelem a makkomat
@McSkizofrén újra támad:
lakatos kaki is direkt ingerli, ez a buzi öregeber is hogy hátha visszajön mert szénné keresik magukat
A Léghajós valóban be van remegve, hogy az arany tojást tojó kis Pipijét ismét elveszítette és elzárult a pénzcsap, nincs már fél kiló rántotthús rendelés vacsorára, nem hízik már ingyen Pityuliból a zsíros picsája.
Viszont a kamu zsidó Moszat tényleg nem a pénzért csinálja. Már vagy fél tucatszor írtam itt, hogy a spermázó malacon keresett koint eldobálja ilyen külföldi fiatal sunáknak. Ott van a profilján szatyorszám a videók, ahogy küldi a 100 rongyos ajándékokat a csajoknak.
A nagy fiókja már 37-es, ahhoz minimum 4-5 millió forint értékben kellett koint eldobálni, hogy 37-es legyen.
Moszat egy figyelemkurva, neki az a lényeg sokan nézzék és menjen a cirkusz körülötte, hogy milyen áron és milyen emberekkel az nem számít (amúgy is egy műveletlen, buta ember, nulla kommunikációs készséggel).
Ott rohad egésznap az örökölt zuglói panelban, semmit nem csinál közben 12-14 órákat élőzik fingtokon, max annyit hogy telefingja a párducmintás fürdőköpenyében a fotelt, közben viszi tovább a szülők által alapított futár céget amiből dől a lóvé.
A képen amit linkeltem, az első sorban látható hogy a Nadin meg a Selim (az egy kamu Selim Etkar fiók) 30-30 ezer kointtal van bent az ablakos csevegésben.
Ezt az összesen 60K (~250.000Ft kb.) koint a Moszat dobta nekik.
1 hete az az új tax, hogy a kamu zsidó átdob x koint ezeknek, majd ők visszadobják mikor a Pityukával megy a párbajozás.
Nem véletlen volt a napokban a Nadin meg a fake Selim az mvp-je a vén buzinak ilyen 10-15 ezer pontokkal mikor a malaccal volt a párbaj
@kistáska:
Moszatnál hatalmas makkhergelések vannak https://ibb.co/R4PmFCD7
Meglátja ezt a malac tuti szájzárat kap
brutális hogy kivan az összes pistára ha nem játszik velük egy napig a lakatos kaki is direkt ingerli, ez a buzi öregeber is hogy hátha visszajön mert szénné keresik magukat amikor velük játszik a pista mert telehajigálják őket baszki, csak tudnám a sok faszt akinek ennyi pénze van
@Köröskényi István:
,,Szét lesz baszva mindenki aki valaha is jelen van ezen az söpredéknek nevezett oldalon! magyar csicskák, hogy halna meg az anyátok meg a gyereketek! A magzatot kitépném és széttaposnám és pizzára rátéve megenném a nőtök méhéből! Fasszopók ti még nővel se voltatok pedig én már voltam jó párral ti büdös köcsögök! Szétfeszíteném a lyukaikat és megerőszakolnám a gyerekeiteket ti fasszopó köcsög szemét patkány gecik! Meg lesztek ölve ti büdös parasztok, hogy halnátok meg de az biztos mihelyst hazajövök egyesével végzek veletek! Hogy dögölnétek meg de meg is teszem késsel sőt gránáttal és gépfegyverrel! Szerzek feketén ám! Ti büdös fasszopók megfogtok dögleni ti fasszopó büdös geci trolok hogy mindannyian megfogtok dögleni általam ti fasszopó gecik! Hogy halnátok meg a családotokkal együtt! utána a ti családotokat fogom kiírtani miután végeztem veletek ti fasszopók!''
https://ibb.co/VpV5gw6g
Nagyon durva, milyen pénzeket képesek elszórni ezekre a szutykokra az emberek.
A top 10-ből még a tizedik kotvány picsa is napi 150 ezret vesz ki a fingtokból
a brutálisan elhízott örökös szűz kisfaszú pista ma már az utcán alszik mert szerinte ott jobb ott történek a dolgok és mostmár ott is lesz 2-3 napokat! Csak nehogy a nagy bokorba meg áramos dobozba alvás közben valaki véletle narra jérjon és egy gecinagyot rugjon abba a pókhasába mc bélgólem
Mondjuk nem? Ha valami fosadék akkor én nem kísérletezek, főleg, hogy egy opensource OpenCore-t Kodit bármivel már lehet feedelni szekvenciális letöltéssel megbízható forrásból anonim módon.
@Huffnagell:
Ismeritek a NETMIRROR alkalmazást? Én most találkoztam vele. Ingyenes, reklám mentes netflix !!!
Erről miért nem pofázik senki? Töltsétek oszt filmezzetek bazdmeg!
Nem tudom miért jó az nekem, hogy egy ismeretlen source-ból összerakott appal nézzek ki tudja milyen protokolon keresztül tartalmat amit peer to peer elérhető bárkinek egy torrent oldalon anonim modon.
@Huffnagell:
Ismeritek a NETMIRROR alkalmazást? Én most találkoztam vele. Ingyenes, reklám mentes netflix !!!
Erről miért nem pofázik senki? Töltsétek oszt filmezzetek bazdmeg!
Nem tudom miért jó az nekem, hogy egy ismeretlen source-ból összerakott appal nézzek ki tudja milyen protokolon keresztül tartalmat amit peer to peer elérhető bárkinek egy torrent oldalon anonim modon.
Három variáció MC Hasított Patájú sorsára.
1.) A szűkülő pénzügyi erőforrásai és a fogán lévő kezeletlen, elfertőződő tályog okán tragikus hirtelenséggel elhalálozik Taljánország szívében. Földi maradványait Predappióban egy jelöletlen sírba temetik, a Duce emlékhelye mellé.
2.) Egészségügyileg és anyagilag megerősödik, és az egykori abszolutista Olaszország felé veszi az irányt: Velence, Bolzano, Trieszt. . . Ebben az esetben vagy visszatér távoli gyökereihez és Ausztria felé veszi az irányt, ahol a Sith mestere Blacsenkó annak idején kiképezte mindenre, majd őt elárulva feljelentette, vagy pedig közeli gyökereihez tér vissza és Szlovéniába való belépésével visszatér a Balkánra. Ebben az esetben Pipi kán sertéjárásásra Magyarországon Letenye vagy Hegyeshalom irányából lehet számítani.
3.) Szintén erőre kap, de az egykori felvilágosult Olaszország felé veszi az irányt: Torinó, Genova, Alessandria. . . Így óhatatlanul előbb vagy utóbb kiköt Nizzában, (menne Monacóba is, de oda nem lesz pénze), és Franciaországból előbb vagy utóbb megint lekóvályog a pálmafás Hispániába, ahol meg a szezon beindulásával megint minden olyan drága lesz neki, hogy megint repjegyre fog koldulni, hogy Athénba repülhessen. Pedig az ostoba disznó Galliából a másik nagy kelta föld, Írország irányába is vehetné az irányt, ahol egy csomó hozzá hasonló él, akiket az ottani népnyelv a "pikey" szóval illet.
Arra kérném önöket, hogy mellékszereplők teljes címét itt ne osszák meg, főleg ha az még nem publikus. Ha például annyit írnak hogy a "videó alapján ez a májkrém utcai lakótelep" az természetesen rendben van, hiszen ezt a videóban szereplő személy saját maga mutatta be.
Hozzászólások
4477 hozzászólás
Milliókat dobott ki ebben a pár évben a szemetesbe. Ugye a kis 30 literes utazótáskájának a kapacitása véges.
Bármit amit vásárolt, és az aktuális következőnapi menekülés után nem fért bele a szütyőbe, azt vagy kidobta vagy otthagyta a putriban.
Olyan mértékben égette éveken keresztül a könnyű fingtok pénzt, hogy azt még az egzisztenciális millások is megirigyelnék.
Az adó téma meg szerintem csak egy nagy kamu a malac részéről. Max a TB ami miatt basztathatják, hogy nem fizeti azt a havi 8-9 ezer járulékot.
Kiszedni lehet kiszedte, de el is herdálta. Meg ugye van az adótartozása is. Azzal hogyan is áll?
Micsoda egy húron pendülés percre pontosan
Tehát beismerte, hogy már csak pár napra elegendő a tartaléka
zárul a kör! jó látni hogy végre hatása van az akcióknak, nagyon várom hogy ilyen sodi szintű szopatást kapjon a nyomorultja
Remélem a következő tiltás már végleges lesz
Elvileg most már minden fiókja tiltva/korlátozva van
Azon túl, hogy nem tud koldulni, még a koint pénzt se tudja kivenni
Úgyis van már tapasztalata abban, hogy milyen az amikor jól megrakják hátulról
Adnám ha tényleg kint aludna.
Majd véletlenül arra tévedne néhány néger migráns, aztán miután kicsit megröfögtették a malacot elvennék minden holmiját
ravasz a vén zsidója! bár ezen meg sem lepődöm! igazából annyit megadok neki hogy ilyen szépen "sunyiban" trollkodni pistát tényleg nehéz, imádom mikor pista kikészül nála arra hergelem a makkomat
https://www.youtube.com/shorts/nhEND1JrsE8
Dzenvedélyes dők
A Léghajós valóban be van remegve, hogy az arany tojást tojó kis Pipijét ismét elveszítette és elzárult a pénzcsap, nincs már fél kiló rántotthús rendelés vacsorára, nem hízik már ingyen Pityuliból a zsíros picsája.
Viszont a kamu zsidó Moszat tényleg nem a pénzért csinálja. Már vagy fél tucatszor írtam itt, hogy a spermázó malacon keresett koint eldobálja ilyen külföldi fiatal sunáknak. Ott van a profilján szatyorszám a videók, ahogy küldi a 100 rongyos ajándékokat a csajoknak.
A nagy fiókja már 37-es, ahhoz minimum 4-5 millió forint értékben kellett koint eldobálni, hogy 37-es legyen.
Moszat egy figyelemkurva, neki az a lényeg sokan nézzék és menjen a cirkusz körülötte, hogy milyen áron és milyen emberekkel az nem számít (amúgy is egy műveletlen, buta ember, nulla kommunikációs készséggel).
Ott rohad egésznap az örökölt zuglói panelban, semmit nem csinál közben 12-14 órákat élőzik fingtokon, max annyit hogy telefingja a párducmintás fürdőköpenyében a fotelt, közben viszi tovább a szülők által alapított futár céget amiből dől a lóvé.
A képen amit linkeltem, az első sorban látható hogy a Nadin meg a Selim (az egy kamu Selim Etkar fiók) 30-30 ezer kointtal van bent az ablakos csevegésben.
Ezt az összesen 60K (~250.000Ft kb.) koint a Moszat dobta nekik.
1 hete az az új tax, hogy a kamu zsidó átdob x koint ezeknek, majd ők visszadobják mikor a Pityukával megy a párbajozás.
Nem véletlen volt a napokban a Nadin meg a fake Selim az mvp-je a vén buzinak ilyen 10-15 ezer pontokkal mikor a malaccal volt a párbaj
brutális hogy kivan az összes pistára ha nem játszik velük egy napig
Meglátja ezt a malac tuti szájzárat kap
komoly
Nagyon durva, milyen pénzeket képesek elszórni ezekre a szutykokra az emberek.
A top 10-ből még a tizedik kotvány picsa is napi 150 ezret vesz ki a fingtokból
Mondjuk nem? Ha valami fosadék akkor én nem kísérletezek, főleg, hogy egy opensource OpenCore-t Kodit bármivel már lehet feedelni szekvenciális letöltéssel megbízható forrásból anonim módon.
VPN-el biztonságosabb lehet
Nem tudom miért jó az nekem, hogy egy ismeretlen source-ból összerakott appal nézzek ki tudja milyen protokolon keresztül tartalmat amit peer to peer elérhető bárkinek egy torrent oldalon anonim modon.
Miért vitték el?
1.) A szűkülő pénzügyi erőforrásai és a fogán lévő kezeletlen, elfertőződő tályog okán tragikus hirtelenséggel elhalálozik Taljánország szívében. Földi maradványait Predappióban egy jelöletlen sírba temetik, a Duce emlékhelye mellé.
2.) Egészségügyileg és anyagilag megerősödik, és az egykori abszolutista Olaszország felé veszi az irányt: Velence, Bolzano, Trieszt. . . Ebben az esetben vagy visszatér távoli gyökereihez és Ausztria felé veszi az irányt, ahol a Sith mestere Blacsenkó annak idején kiképezte mindenre, majd őt elárulva feljelentette, vagy pedig közeli gyökereihez tér vissza és Szlovéniába való belépésével visszatér a Balkánra. Ebben az esetben Pipi kán sertéjárásásra Magyarországon Letenye vagy Hegyeshalom irányából lehet számítani.
3.) Szintén erőre kap, de az egykori felvilágosult Olaszország felé veszi az irányt: Torinó, Genova, Alessandria. . . Így óhatatlanul előbb vagy utóbb kiköt Nizzában, (menne Monacóba is, de oda nem lesz pénze), és Franciaországból előbb vagy utóbb megint lekóvályog a pálmafás Hispániába, ahol meg a szezon beindulásával megint minden olyan drága lesz neki, hogy megint repjegyre fog koldulni, hogy Athénba repülhessen. Pedig az ostoba disznó Galliából a másik nagy kelta föld, Írország irányába is vehetné az irányt, ahol egy csomó hozzá hasonló él, akiket az ottani népnyelv a "pikey" szóval illet.