Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4477 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Huffnagell:
@Bariadd:
Biérd teres valagi

Mi a kurva anyádat szeretnél, jópofa?

Csak Bariadd beszédhibáját parodizálta, de csak egyedül te nem vágod, mert a piáláson túl kb semmit sem ismersz tetyó
Mindenkinek Boldog Ló évét! Kellemetlen Sabnak és Lófétises Alexnek kiváltképp!
@Bariadd:
Biérd teres valagi

Mi a kurva anyádat szeretnél, jópofa?
Biérd teres valagi
Köröskényi bevadult zuhanykabinos esetéről jut eszembe. Stephen Hawking mi a telebaszott tolókocsis kurva anyjáért szerepel az epstein kuncsaftjai listában?
Érdekes, ez a nyomorék vén geci valami másfajta feketelyukakról ábrándozott... Ezeket az áldozatokat esetleg elcsendesítették a Bohém klub emberáldozat szertartásain?
Komoly beszappanozott matyizás lehetett ott, ha még a zuhanykabin ajtaját is kiverte.
Hihetetlen micsoda rögeszméi vannak a malacnak, nem mer felseperni vagy főzni, nehogy a láthatatlan "morzsák" a fürdőből bejussanak a szervezetébe
Közben Pityuka összetörte az Airbnb putriban a zuhanykabin ajtót, és most remeg, hogy mennyit kell majd fizetnie érte
Megy a koldulás, hogy dobjanak az inasok a kártérítésre Gondolom retteg a malac, hogy ha lelép a putriból szó nélkül a kárral, akkor az alkalmazásban majd kap egy finom negatív értékelést
Hol vannak ilyenkor a milliós megtakarítások a bankszámlán?
@kistáska:
Valóban, ez a drágulás nagyon rosszkor jött. Mondjuk nem tudok olyan szituációt elképzelni amikor jó a drágulás


Ne is mondja Schwartz úr...
Pár hete akartam venni notebook-omba NVMe SSD-t, mert már unom, hogy mindig külső meghajtóra kell másolgatnom a cuccokat, jó lenne pluszban egy 1TB-os a gyári 500GB-os mellé.
Aztán mikor megláttam hogy 70+ ezer az 1TB majdnem hanyatt vágtam magam. Kabaré az egész...
A Tisztelt Várovezetésnek javasolnám, hogy Dwight "Tiktok szégyenei" sorozatának minden olyan videóját, amelyben olyan trash szerepel, akinek itt nincs kategóriája, azt engedjék fel, mert lehet, hogy egy új trash kerül a látóterünkbe, vagy akár egy meglévő trash-ről is kiderülhetnek olyan dolgok, amelyekről még nem tudunk!
@kistáska:
Na végre! Jó ötlet volt ez a Stripe támogatási lehetőség Dobtam is pár gigára valót az SSD-hez
A csapitalista Patreon-al nekem az a bajom, hogy kifizetésnél ugye a+27% áfa, meg levon magának 10-12%-ot az adományból a sóhivatal kárára.
De így ezzel a Stripe-al tényleg közvetlenül oda kerül a támogatás ahova szánja az ember. Nincsenek kezelési költségek meg egyéb levonások

Ha tehetitek trollégák, szálljatok be a Tájfel sóhivatal tárhely bővítésébe, mert tényleg nevetségesen és szánalmasan magasak most az SSD GB/Ft árak


Köszönjük támogatását!
Valóban, ez a drágulás nagyon rosszkor jött. Mondjuk nem tudok olyan szituációt elképzelni amikor jó a drágulás
@SuperDave:
Akkor oda-vissza csapong a fej

Erről a Hájasbré jut eszembe mikor azt mondta: "hallom ahogy csattan az olvasófej"
A HDD-vel nem is a szekvenciális olvasás sebesség a fő gond, hanem amikor egyszerre több fájlt írsz vagy olvasol. Akkor oda-vissza csapong a fej, olyan lassú lenne hogy nem igaz
@Bariadd:
Sima HDD nem játszik?

HDD-nél kb 40-50x gyorsabb egy SSD szóval nem valószínű.
Sima HDD nem játszik?
Na végre! Jó ötlet volt ez a Stripe támogatási lehetőség Dobtam is pár gigára valót az SSD-hez
A csapitalista Patreon-al nekem az a bajom, hogy kifizetésnél ugye a+27% áfa, meg levon magának 10-12%-ot az adományból a sóhivatal kárára.
De így ezzel a Stripe-al tényleg közvetlenül oda kerül a támogatás ahova szánja az ember. Nincsenek kezelési költségek meg egyéb levonások

Ha tehetitek trollégák, szálljatok be a Tájfel sóhivatal tárhely bővítésébe, mert tényleg nevetségesen és szánalmasan magasak most az SSD GB/Ft árak
Begbigrózdab a bafigugid Bforró garabell deb jó a bűagyagdag Bobgorn zóna Dikivel és Bariaddal
Úgy látom Sodira már rászálltak Pityesz trolljai is, jó az irány
@Boros Dani:
https://suno.com/s/VKbIr5DlJen9WrDI

Úristen, ez zeneileg nagyon ott van. Órákig el tudnám hallgatni.
Így kell promptolni, és nem úgy, mint a Hájasbré.
@Bariadd:
Gönnyű...
Gönnyű bofond addi
Bindt érdéggé váldi
Gönnyű elfuddi
Bindt begálldi
Gönnyű bázsra dézdi
Bindt fejlőddi
Gönnyű zsebbid zse deddi
Bindt déha hibádzdi

https://www.poet.hu/vers/307383




https://suno.com/s/VKbIr5DlJen9WrDI
@NeroVonSchwartz:
költő

*göldő
@Bariadd:
Gönnyű...
Gönnyű bofond addi
Bindt érdéggé váldi
Gönnyű elfuddi
Bindt begálldi
Gönnyű bázsra dézdi
Bindt fejlőddi
Gönnyű zsebbid zse deddi
Bindt déha hibádzdi

https://www.poet.hu/vers/307383


https://mega.nz/file/tixBEATY#tQ8ZBSEJp4bm84jT_52KSu94our0F1l7oIQp31sxmuw
Ihletet kaptam eme költői remekmű után
Már rendesen remeg a hangja, majdnem elsírta magát, hogy ledobta a Moszat tím
Milyen idegesen kapkodta jobbra-balra a fejét MC Malac, mert nem tudott cigit venni Szerencsére jött valaki aki megmutatta neki hogy kell használni az automatát
@Bariadd:
Gönnyű...
Gönnyű bofond addi
Bindt érdéggé váldi
Gönnyű elfuddi
Bindt begálldi
Gönnyű bázsra dézdi
Bindt fejlőddi
Gönnyű zsebbid zse deddi
Bindt déha hibádzdi

https://www.poet.hu/vers/307383

Egy költő veszett el Önben
Gönnyű...
Gönnyű bofond addi
Bindt érdéggé váldi
Gönnyű elfuddi
Bindt begálldi
Gönnyű bázsra dézdi
Bindt fejlőddi
Gönnyű zsebbid zse deddi
Bindt déha hibádzdi

https://www.poet.hu/vers/307383
Skizofrén úr, legyen szíves a fent olvasható szabályok szerint hozzászólni
https://trashcity.net/video/6797/hsp-retro-hájasbré-mindörökké-tüzel-hájasbré-halálra-falja-fia-anyját-2 heiner ernő erre veri a faszát

(MODERÁLT KOMMENT)
@SneciGeci:
Mai vicc:
-Mi a különbség az elütött állat, és az elütött trashceleb között?
-Az állat előtt van féknyom

Véletlenűl a zászlóra nyomtam, azt se tudtam mi az... "Bejelentés"

Azt akartam írni a viccedre, hogy jó volt! Gimi valszeg már a térdét csapkodja a kerepesi úton a készenlétiben.
Mai vicc:
-Mi a különbség az elütött állat, és az elütött trashceleb között?
-Az állat előtt van féknyom