Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Köröskényi bevadult zuhanykabinos esetéről jut eszembe. Stephen Hawking mi a telebaszott tolókocsis kurva anyjáért szerepel az epstein kuncsaftjai listában?
Érdekes, ez a nyomorék vén geci valami másfajta feketelyukakról ábrándozott... Ezeket az áldozatokat esetleg elcsendesítették a Bohém klub emberáldozat szertartásain?
Közben Pityuka összetörte az Airbnb putriban a zuhanykabin ajtót, és most remeg, hogy mennyit kell majd fizetnie érte
Megy a koldulás, hogy dobjanak az inasok a kártérítésre Gondolom retteg a malac, hogy ha lelép a putriból szó nélkül a kárral, akkor az alkalmazásban majd kap egy finom negatív értékelést
Hol vannak ilyenkor a milliós megtakarítások a bankszámlán?
@kistáska:
Valóban, ez a drágulás nagyon rosszkor jött. Mondjuk nem tudok olyan szituációt elképzelni amikor jó a drágulás
Ne is mondja Schwartz úr...
Pár hete akartam venni notebook-omba NVMe SSD-t, mert már unom, hogy mindig külső meghajtóra kell másolgatnom a cuccokat, jó lenne pluszban egy 1TB-os a gyári 500GB-os mellé.
Aztán mikor megláttam hogy 70+ ezer az 1TB majdnem hanyatt vágtam magam. Kabaré az egész...
A Tisztelt Várovezetésnek javasolnám, hogy Dwight "Tiktok szégyenei" sorozatának minden olyan videóját, amelyben olyan trash szerepel, akinek itt nincs kategóriája, azt engedjék fel, mert lehet, hogy egy új trash kerül a látóterünkbe, vagy akár egy meglévő trash-ről is kiderülhetnek olyan dolgok, amelyekről még nem tudunk!
@kistáska:
Na végre! Jó ötlet volt ez a Stripe támogatási lehetőség Dobtam is pár gigára valót az SSD-hez
A csapitalista Patreon-al nekem az a bajom, hogy kifizetésnél ugye a+27% áfa, meg levon magának 10-12%-ot az adományból a sóhivatal kárára.
De így ezzel a Stripe-al tényleg közvetlenül oda kerül a támogatás ahova szánja az ember. Nincsenek kezelési költségek meg egyéb levonások
Ha tehetitek trollégák, szálljatok be a Tájfel sóhivatal tárhely bővítésébe, mert tényleg nevetségesen és szánalmasan magasak most az SSD GB/Ft árak
Köszönjük támogatását!
Valóban, ez a drágulás nagyon rosszkor jött. Mondjuk nem tudok olyan szituációt elképzelni amikor jó a drágulás
A HDD-vel nem is a szekvenciális olvasás sebesség a fő gond, hanem amikor egyszerre több fájlt írsz vagy olvasol. Akkor oda-vissza csapong a fej, olyan lassú lenne hogy nem igaz
Na végre! Jó ötlet volt ez a Stripe támogatási lehetőség Dobtam is pár gigára valót az SSD-hez
A csapitalista Patreon-al nekem az a bajom, hogy kifizetésnél ugye a+27% áfa, meg levon magának 10-12%-ot az adományból a sóhivatal kárára.
De így ezzel a Stripe-al tényleg közvetlenül oda kerül a támogatás ahova szánja az ember. Nincsenek kezelési költségek meg egyéb levonások
Ha tehetitek trollégák, szálljatok be a Tájfel sóhivatal tárhely bővítésébe, mert tényleg nevetségesen és szánalmasan magasak most az SSD GB/Ft árak
Milyen idegesen kapkodta jobbra-balra a fejét MC Malac, mert nem tudott cigit venni Szerencsére jött valaki aki megmutatta neki hogy kell használni az automatát
Hozzászólások
4477 hozzászólás
Csak Bariadd beszédhibáját parodizálta, de csak egyedül te nem vágod, mert a piáláson túl kb semmit sem ismersz tetyó
Mi a kurva anyádat szeretnél, jópofa?
Érdekes, ez a nyomorék vén geci valami másfajta feketelyukakról ábrándozott... Ezeket az áldozatokat esetleg elcsendesítették a Bohém klub emberáldozat szertartásain?
Megy a koldulás, hogy dobjanak az inasok a kártérítésre
Hol vannak ilyenkor a milliós megtakarítások a bankszámlán?
Ne is mondja Schwartz úr...
Pár hete akartam venni notebook-omba NVMe SSD-t, mert már unom, hogy mindig külső meghajtóra kell másolgatnom a cuccokat, jó lenne pluszban egy 1TB-os a gyári 500GB-os mellé.
Aztán mikor megláttam hogy 70+ ezer az 1TB majdnem hanyatt vágtam magam. Kabaré az egész...
Köszönjük támogatását!
Valóban, ez a drágulás nagyon rosszkor jött. Mondjuk nem tudok olyan szituációt elképzelni amikor jó a drágulás
Erről a Hájasbré jut eszembe mikor azt mondta: "hallom ahogy csattan az olvasófej"
HDD-nél kb 40-50x gyorsabb egy SSD szóval nem valószínű.
A csapitalista Patreon-al nekem az a bajom, hogy kifizetésnél ugye a+27% áfa, meg levon magának 10-12%-ot az adományból a sóhivatal kárára.
De így ezzel a Stripe-al tényleg közvetlenül oda kerül a támogatás ahova szánja az ember. Nincsenek kezelési költségek meg egyéb levonások
Ha tehetitek trollégák, szálljatok be a Tájfel sóhivatal tárhely bővítésébe, mert tényleg nevetségesen és szánalmasan magasak most az SSD GB/Ft árak
Úristen, ez zeneileg nagyon ott van. Órákig el tudnám hallgatni.
Így kell promptolni, és nem úgy, mint a Hájasbré.
https://suno.com/s/VKbIr5DlJen9WrDI
*göldő
https://mega.nz/file/tixBEATY#tQ8ZBSEJp4bm84jT_52KSu94our0F1l7oIQp31sxmuw
Ihletet kaptam eme költői remekmű után
Egy költő veszett el Önben
https://www.poet.hu/vers/307383
(MODERÁLT KOMMENT)
Véletlenűl a zászlóra nyomtam, azt se tudtam mi az... "Bejelentés"
Azt akartam írni a viccedre, hogy jó volt! Gimi valszeg már a térdét csapkodja a kerepesi úton a készenlétiben.
-Mi a különbség az elütött állat, és az elütött trashceleb között?
-Az állat előtt van féknyom