Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Nagyon lejárt lemez, hogy elmebajos emberek felhasználják az elmebaj kártyát, amikor rájuk omlik az elmebajoskodásuknak következménye, de abba nem hagynák, csak a környezet támogassa őket, ahogy elmebajoskodnak. Az a helyzet, hogy aki bohócnak áll, azt ki fogják röhögni, és ezt egyszerűen nem tudják elfogadni. Az összes ilyen trash videós nyugodtan retardkodhatna, nyomiskodhatna meg simán lehetne aberrált anélkül, hogy közszemlére tenné mindezt, de neeeem, mert azt nem látja senki. Ezek a kórosan exhibicionista emberek betegesen vágynak a figyelemre, de akár tetszik akár nem, beérik a negatív figyelemmel is, ha nincs pozitív (annak jobban örülnek mondjuk), ők azt nem viselik el, ha nem nézi őket senki.
Ez az a jelenség, amit Bariadd is leművelt most az elmúlt napokban, hogy egyik nap arról beszélt, hogy szereti, ha nézik a cukorgólemeskedő tartalmait, a picsarázását meg úgy minden retardkodását, de aztán meg pár nappal később, már arról hadovál, hogy visszatérő félelme, hogy kukkolják őt. Mert aztán nem ő osztogatta meg a 200 kilós bélgyehenna testét bikiniben az interneten, meg mutatta a világnak a gigászi picsáját, ahogy külön életet él. Kukkolni sem kell, mert mindent megoszt magáról, és még olyan szinten is lusta, bár lehet ez nem lustaság, csak az exhibicionizmus, hogy olyan videókat is leközöl, amiben éppen a férjével veszekednek.
Ne legyünk már álszentek. Ő jár fel ide olvasni a kommenteket és reagál rájuk a videóiban. Láthatóan élvezi a figyelmet, különben nem gyártaná a kontentet a városlakóknak. Ha annyira segíteni akarsz neki, akkor ne itt szenvedj, hanem menj be az adásaiba és evangelizálj neki.
@kistáska:
Ugyanaz a kamu védelmező duma van amit anno tvinky profillal csináltál a rodásnál, te szardarab.
Nem tudom van e értelme vitatkozni, főleg azon, hogy ki vagyok. Nem vagyok senki sem, mármint senki más. De van egy jobb ötletem, ajánlok egy filmet megnézésre: youtu.be/pLt3Ktrpo48
Csak mellesleg én nem vagyok semmilyen egyház, gyülekezet, stb. tagja, nem is voltam soha. Sodi több, mint valószínű, hogy súlyosan elmebeteg, simán lehet pedo is. Szerencsére nincs vele semmilyen kapcsolatom. Semmilyen pénzt nem dobálok sehova, tudom, hogy lehet venni ilyen virtuális sapkát meg egyéb cuccokat, de eszement hülyeségnek tartom. Soha nem fizetnék ilynekért.
Alexának is vannak problémái, többféle betegsége, stb. ezeket ő maga mondja el. Nem tartom helyesnek bántani, főleg nem olyanokat írni róla, mint amiket már moderálni kell. Próbálok segíteni neki, ha csak néhány jó szóval. Nem hitetek el vele semmit, neki is azt mondom, hogy Jézus szereti. Remélem, hogy meggyógyul, rendbejön. Meg úgy egyáltalán senkit nem kéne bántani, de nyilván itt ez az oldal nem csak a kritizálásról szól, ezt lássuk be.
Ja igen, mitől vagyok szardarab? Hogy nem bántok és sérült embert? Hogy nem rúgok bele egy nőbe? Sőt, esetleg még próbálok segíteni, igaz csak szavakban?
Figyelj kistáska, akkor legyek szardarab, ha nem ez - akkor majd kitalálhatsz rám valami mást, hogy ki vagyok meg miket csinálok. Én nem szólok bele, minek. Egyébként Jézus téged is szeret, szerintem simán foglalkozhatnál azzal is, hogy egyáltalán mi a terve veled, vagy hogy kicsit jobban megismerhetnéd, mert szerintem még előnnyel is indul az, aki még nem vallásos. Erőt, egészséget kívánok hozzá!
Jajj te kis butus, nyomatod ezt kamu szektás hitgyülis baromságot itt, és a rodás feltöltött videói + minden fingtok élője alatt. Ugyanaz a kamu védelmező duma van amit anno tvinky profillal csináltál a rodásnál, te szardarab.
Sodi apádnál a https://www.tiktok.com/@bagika34 fiókról dobálod be a zsebpénzed a pedonak.
A rodásnál meg https://www.tiktok.com/@jzus.szeret0 profillal nyomatod a hitgyülis szektás RPG-t, hogy elhitesd vele te vagy a védelmezője.
Nem én vagyok. de viccen kívül, nem csak szerintem ment túl a határon. Ezúton is köszi, hogy moderálta az illetékes Dr Zéró.
Illetve megértem, hogy teljesen hihetetlennek tűnhet, de Jézus valóban létezik és minden amit mondott igaz. Ezen érdemes lehet néha elgondolkodni.
"A legutóbbi Alexás videóknál van egy-két komment ami már túlment a határon. "jobb lenne mindenkinek ha föld alatt lennél " vagy "bele verek a fejedbe, majd mikor elfekszel, teli erőből fejen ruglak" - szedjétek már le."
@Jézus szeret:
A legutóbbi Alexás videóknál van egy-két komment ami már túlment a határon. "jobb lenne mindenkinek ha föld alatt lennél " vagy "bele verek a fejedbe, majd mikor elfekszel, teli erőből fejen ruglak" - szedjétek már le.
Köszönjük hogy jelezte, az ügyet ki fogjuk vizsgálni
NarancsosPirula csinált egy paródia oldalt HSP Ernőnek
Narancsos Pirulának nagy gratula DD ha ernyő őszinte lenne, kb. így kommunikálna DDD imádom a portfólió képeket, de talán a szőkére kiszívott temus Pély Barna-kép a kedvenc
A legutóbbi Alexás videóknál van egy-két komment ami már túlment a határon. "jobb lenne mindenkinek ha föld alatt lennél " vagy "bele verek a fejedbe, majd mikor elfekszel, teli erőből fejen ruglak" - szedjétek már le.
"Adatkezelés:
Az adatkezelés fontos szerepet játszik a vállalatok hatékony működésében és a személyes adatok védelmében.
Azonban a 2hb csapat egyáltalán nem hajlandó ezzel foglalkozni."
Délelött visszahallgattam Köröskényi hajnali 3-as bejelentkezését, ami azóta már eltünt yt-ról. Sztorizgatott, elmesélte, hogy 5-6 évvel ezelött egy zürich melletti erdőben laptopot talált és gondosan elrejtette azt egy bokorba.
Vissza akar menni érte.
"Hee, biztos ott van még."
@kistáska:
Érdeklődnék a Tisztelt Sóhivatalnál a Diplomata Úr mirror VOD-jaival kapcsolatban.
Sokszor a script nem áll le Pipike élői után, ilyenkor még 10-20-30 percig megy a rögzítés valami random tiktok által beajánlott élő közvetítésről.
Én ezt a felesleges szemetet mindig levágom a felvételek végéről, és csak ezután töltöm fel ide. Ez nyilván melóval jár.
Na most a kérdésem, hogy van igény ennek a felesleges szemétnek a levágására, vagy simán úgy ahogy van, egyből mehet ide a feltöltés twitchről ctrl c ctrl v-vel?
A minap feltöltöttem ennek a mirrornak https://trashcity.net/video/21866 a "tisztított" VOD-ját, ami elutasításra került mert a vágatlan nyers felvételt 10 perc szeméttel a végén már feltöltötték előttem.
Nyilván feleslegesen nem kúrok el időt arra, hogy baszakodjak a vágással meg a rendereléssel, ha egy az egybe mehet feltöltés ide, ezért nyávogok most itt.
Javaslom a Shutter Encoder "Cut without re-encoding" funkcióját, azzal lehet újra renderelés nélkül vágni, és így megcsinálja pár másodperc alatt.
MC Isti esetében általában a vágott anyagokat preferáljuk amiben nincsenek benne az unalmas koldulások, vagy legalábbis a nem releváns részek az elején / végén amiről ön beszél. Ez kicsit felborult az utóbbi időben, mert sokszor jelentkezik be Sodival. Ezek az adások akár vágatlanul is mehetnek fel, de ha levágja a végéről a szemetet azt megköszönjük. Mi is igyekszünk majd egy kicsit jobb munkát végezni a duplikált feltöltések vizsgálatánál, hogy tényleg van-e a kivágott részek között olyasmi ami releváns tartalom
Érdeklődnék a Tisztelt Sóhivatalnál a Diplomata Úr mirror VOD-jaival kapcsolatban.
Sokszor a script nem áll le Pipike élői után, ilyenkor még 10-20-30 percig megy a rögzítés valami random tiktok által beajánlott élő közvetítésről.
Én ezt a felesleges szemetet mindig levágom a felvételek végéről, és csak ezután töltöm fel ide. Ez nyilván melóval jár.
Na most a kérdésem, hogy van igény ennek a felesleges szemétnek a levágására, vagy simán úgy ahogy van, egyből mehet ide a feltöltés twitchről ctrl c ctrl v-vel?
A minap feltöltöttem ennek a mirrornak https://trashcity.net/video/21866 a "tisztított" VOD-ját, ami elutasításra került mert a vágatlan nyers felvételt 10 perc szeméttel a végén már feltöltötték előttem.
Nyilván feleslegesen nem kúrok el időt arra, hogy baszakodjak a vágással meg a rendereléssel, ha egy az egybe mehet feltöltés ide, ezért nyávogok most itt.
@Huffnagell:
Rákerestem volna a mossad befenyítésére, elszaladására. Nincs meg, pedig tudom, hogy fent van.
Ez a baj a videók elnevezésével. Jópofa, töményen informatív, de nem visszakereshető.
Még csak arra sem, h mossad / szalad / elfut / legvégső esetben zsidó...
Semmi.
A kereső fejlesztése is tervben van, a videóban levő szövegre is rá lehet majd keresni. De ehhez idő kell.
Torrente trolléga töltötte fel azt a videót, megnéztem és nem találtam a feltöltései között, vlsz. törölve lett.
https://www.tiktok.com/@vsd_imk/video/7592943746564771075
Rákerestem volna a mossad befenyítésére, elszaladására. Nincs meg, pedig tudom, hogy fent van.
Ez a baj a videók elnevezésével. Jópofa, töményen informatív, de nem visszakereshető.
Még csak arra sem, h mossad / szalad / elfut / legvégső esetben zsidó...
Hozzászólások
4477 hozzászólás
Ez az a jelenség, amit Bariadd is leművelt most az elmúlt napokban, hogy egyik nap arról beszélt, hogy szereti, ha nézik a cukorgólemeskedő tartalmait, a picsarázását meg úgy minden retardkodását, de aztán meg pár nappal később, már arról hadovál, hogy visszatérő félelme, hogy kukkolják őt. Mert aztán nem ő osztogatta meg a 200 kilós bélgyehenna testét bikiniben az interneten, meg mutatta a világnak a gigászi picsáját, ahogy külön életet él. Kukkolni sem kell, mert mindent megoszt magáról, és még olyan szinten is lusta, bár lehet ez nem lustaság, csak az exhibicionizmus, hogy olyan videókat is leközöl, amiben éppen a férjével veszekednek.
Nem tudom van e értelme vitatkozni, főleg azon, hogy ki vagyok. Nem vagyok senki sem, mármint senki más. De van egy jobb ötletem, ajánlok egy filmet megnézésre: youtu.be/pLt3Ktrpo48
Csak mellesleg én nem vagyok semmilyen egyház, gyülekezet, stb. tagja, nem is voltam soha. Sodi több, mint valószínű, hogy súlyosan elmebeteg, simán lehet pedo is. Szerencsére nincs vele semmilyen kapcsolatom. Semmilyen pénzt nem dobálok sehova, tudom, hogy lehet venni ilyen virtuális sapkát meg egyéb cuccokat, de eszement hülyeségnek tartom. Soha nem fizetnék ilynekért.
Alexának is vannak problémái, többféle betegsége, stb. ezeket ő maga mondja el. Nem tartom helyesnek bántani, főleg nem olyanokat írni róla, mint amiket már moderálni kell. Próbálok segíteni neki, ha csak néhány jó szóval. Nem hitetek el vele semmit, neki is azt mondom, hogy Jézus szereti. Remélem, hogy meggyógyul, rendbejön. Meg úgy egyáltalán senkit nem kéne bántani, de nyilván itt ez az oldal nem csak a kritizálásról szól, ezt lássuk be.
Ja igen, mitől vagyok szardarab? Hogy nem bántok és sérült embert? Hogy nem rúgok bele egy nőbe? Sőt, esetleg még próbálok segíteni, igaz csak szavakban?
Figyelj kistáska, akkor legyek szardarab, ha nem ez - akkor majd kitalálhatsz rám valami mást, hogy ki vagyok meg miket csinálok. Én nem szólok bele, minek. Egyébként Jézus téged is szeret, szerintem simán foglalkozhatnál azzal is, hogy egyáltalán mi a terve veled, vagy hogy kicsit jobban megismerhetnéd, mert szerintem még előnnyel is indul az, aki még nem vallásos. Erőt, egészséget kívánok hozzá!
Sodi apádnál a https://www.tiktok.com/@bagika34 fiókról dobálod be a zsebpénzed a pedonak.
A rodásnál meg https://www.tiktok.com/@jzus.szeret0 profillal nyomatod a hitgyülis szektás RPG-t, hogy elhitesd vele te vagy a védelmezője.
Nem én vagyok. de viccen kívül, nem csak szerintem ment túl a határon. Ezúton is köszi, hogy moderálta az illetékes Dr Zéró.
Illetve megértem, hogy teljesen hihetetlennek tűnhet, de Jézus valóban létezik és minden amit mondott igaz. Ezen érdemes lehet néha elgondolkodni.
Csak nem te vagy az tvinky kutya?
Pont 2 napja volt itt szó arról, hogy valamiért a feltöltő törölte azt a videót
http://legyelteafelho.hu/
Köszönjük hogy jelezte, az ügyet ki fogjuk vizsgálni
Narancsos Pirulának nagy gratula
https://www.youtube.com/watch?v=mtiuEJlwdto
Az adatkezelés fontos szerepet játszik a vállalatok hatékony működésében és a személyes adatok védelmében.
Azonban a 2hb csapat egyáltalán nem hajlandó ezzel foglalkozni."
Na jó..
"Innovatív megoldásokat használnak, pl. három tagú csapatban csak egyikük programozik és a másik kettő csak nézi." - végem van
Na ez nagyon jól hangzik, köszi a tippet
NarancsosPirula csinált egy paródia oldalt HSP Ernőnek
Vissza akar menni érte.
"Hee, biztos ott van még."
Javaslom a Shutter Encoder "Cut without re-encoding" funkcióját, azzal lehet újra renderelés nélkül vágni, és így megcsinálja pár másodperc alatt.
Sokszor a script nem áll le Pipike élői után, ilyenkor még 10-20-30 percig megy a rögzítés valami random tiktok által beajánlott élő közvetítésről.
Én ezt a felesleges szemetet mindig levágom a felvételek végéről, és csak ezután töltöm fel ide. Ez nyilván melóval jár.
Na most a kérdésem, hogy van igény ennek a felesleges szemétnek a levágására, vagy simán úgy ahogy van, egyből mehet ide a feltöltés twitchről ctrl c ctrl v-vel?
A minap feltöltöttem ennek a mirrornak https://trashcity.net/video/21866 a "tisztított" VOD-ját, ami elutasításra került mert a vágatlan nyers felvételt 10 perc szeméttel a végén már feltöltötték előttem.
Nyilván feleslegesen nem kúrok el időt arra, hogy baszakodjak a vágással meg a rendereléssel, ha egy az egybe mehet feltöltés ide, ezért nyávogok most itt.
A kereső fejlesztése is tervben van, a videóban levő szövegre is rá lehet majd keresni. De ehhez idő kell.
https://www.tiktok.com/@vsd_imk/video/7592943746564771075
Ez a baj a videók elnevezésével. Jópofa, töményen informatív, de nem visszakereshető.
Még csak arra sem, h mossad / szalad / elfut / legvégső esetben zsidó...
Semmi.