Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
A pénzt eltenné Pipi, de a városnak a közelébe se menne. Poloson kívül senkiben sem bízik és nagyon paranoiás. Egyébként most Sodival live-ozik, micsoda crossover
Mi lenne, ha csak azért adnánk pénzt repjegyre MC Malac-nak, hogy elmenjen Rigába? Ott lennének nők, akik hajlandóak lennének megszólítani, és még be is hívnák egy italra. (Aki nem tudná, egy olyan bárba, ahol túl vannak árazva az italok. Ha meg a kliens nem hajlandó fizetni, jön a nagydarab kidobó. Itthon a Vizovicki üzemeltetett hasonló helyeket a Váci utcán)
Ernyő, te hájas malac te mi a szarért csinálsz magadnak rajongói oldalt? Hogy lehetsz ekkora nárcisztikus pöcsfej? 2 kamu accod is van amivel felszopod azt a retkes picsád, a másiknak a neve ,,Ügyeletes", akinek szintén van egy fan oldala rólad azzal az ocsmány comic sans betűtípussal.
@Dr Zéró:
Tisztelt városlakók, az Ernő úrról készült videót soron kívül kiengedtem, mert önök közül sokakat érdekelheti és így elkerülhetjük hogy többen feleslegesen feltöltsék. A korábban feltöltött tartalmak elbírálásra is meg fog történni, kérem emiatt ne aggódjanak.
Tisztelt városlakók, az Ernő úrról készült videót soron kívül kiengedtem, mert önök közül sokakat érdekelheti és így elkerülhetjük hogy többen feleslegesen feltöltsék. A korábban feltöltött tartalmak elbírálásra is meg fog történni, kérem emiatt ne aggódjanak.
@Bariadd:
Fb-je még megvan de 23 óta nincs aktiitás rajta:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100090473455862
a legtöbb videója azóta vagy privátolva vagy törölve lett.
https://www.youtube.com/channel/UCKRYWY9__aSM77Mf5jL02iQ
ezt a profilt hozta ki a youtube-jára, régen még láttam a videóit ezen a profilon, de 3 hete töltött fel utoljára valamit, azt sem magáról.
@Basilikum:
Na egy kis kufár update: a repülő út árát egy újabb ízléstelen tetkóra veri el, ezúttal új csajnál vélhetőleg annak silány reményében hogy a pitonsz akciót lát
komolyan? inkább tetováltat, mintsem repülőre szálljon? ráadásul amilyen ocsortányságok vannak rajta, azért nem pénzt, elnézést kellene kérnie a tetoválónak...
Üdvözlendő hír, hogy a gyerekbaszó pedofil Pipi pénzcsapja már erőteljesen kezd zárulni, tényleg már csak a Léghajós meg a Moszat tartja "életben".
Mostanában a dobói nagy része is ilyen tükörszelfis suttyó suhanc hülye gyerekek, 10-15-ös szintű fiókokkal.
Bedobálják a kis alamizsna szakmunkás ösztöndíjukat meg zsebpénzüket aztán le is lépnek a gecibe
Ha csak nem jön megint valami fogyaték, mint a yodakutya aki céges mobilszámlára vásárol több 100 ezrekért koint, akkor hamarosan ha nem is teljesen, de végre elkezd zárulni az a bizonyos kör
Az MC Pipi féle fogyókúra már meg is látszik a testén. Állítása szerint már az XXL ruhák is kicsik rá, mostmár ennél mégnagyobbakra van szüksége. Csak így tovább! Nyárig meglesz a szumó test! Igazi malac, csak az ő kedvéért ki is bontok egy komoly kokát!
Subi disznó 1 perces K1 mérkőzése https://mega.nz/file/krowCIiA#A4WNUeeYPXNBy8xPfexGgeFeaGWw8uPVOiW2WZiJi3Y
A minősége okádék ezért nem is töltöm fel. Talán majd a napokban kikerül jobb minőségben is az arbito oldalára. Minden tiktok és egyéb élő közvetítés MÁR tilos a mérkőzések közben , kizárólag 2500Ft-os előfizetéssel lehet élőben nézni a mérkőzéseket
Aki előfizetett a disznó miatt most jól rábaszott, 1 perc után bedobták a törölközőt, vlsz. már előre megvolt beszélve ez a bundázás
Olvastam, hogy Kaffka Tetyót kasztnizták 2028-ra. Nekem az a fura, hogy őt nem helyezték háziőrizetbe (lol) vagy nem védekezhet szabadlábon, mint Sodi. Nekem ebből az következik, hogy az IMEI-ben esetleg azt hozták ki, hogy kezelésre szorul, akkor az nem hiszem, hogy 2 év lesz, hanem amíg az intézet nem látja jónak, hogy szabadlábra helyezhető.
Na egy kis kufár update: a repülő út árát egy újabb ízléstelen tetkóra veri el, ezúttal új csajnál vélhetőleg annak silány reményében hogy a pitonsz akciót lát
Rá kéne valahogy venni MC Dákót arra, hogy élőben levegye a cipőjét, és a zokniját, és mutassa a lábfejét, talpát a kamerának. Micsoda gombatelep lehet ott!
MC Árvácskaszáj NAV-os kardozásáról mit lehet tudni? Mi lett a vége? Azon kívül, hogy keresni kellett (Poloskának valójában) könyvelőt. Valami 40 millió Forint után nem fizetett adót.
Pipike brutális irigységrohamban van Lakatos Kakira, miközben tolja magába a mirelit tiramisut és a dobozos kokát, a trollok széthúzott segglyukának megbaszásáról ábrándozik. Plusz a disznó szerint a Busák gyerekekkel találkozik ezért dobják neki a koint miközben nem érdemli meg, mert semmilyen tartalmat nem mutat
Ez teljesen logikus, hiszen az ember nem szokott napközben megizzadni vagy koszt összeszedni ahogy jön-megy Mondjuk nem tudom mit várok egy olyan embertől, aki bevizezi a talpát mielőtt felhúzza a zoknit, és egész nap ott rohad bent a lába a cipőben, még a lakásban se szokta levenni
Hozzászólások
4478 hozzászólás
Mi lenne, ha csak azért adnánk pénzt repjegyre MC Malac-nak, hogy elmenjen Rigába? Ott lennének nők, akik hajlandóak lennének megszólítani, és még be is hívnák egy italra. (Aki nem tudná, egy olyan bárba, ahol túl vannak árazva az italok. Ha meg a kliens nem hajlandó fizetni, jön a nagydarab kidobó. Itthon a Vizovicki üzemeltetett hasonló helyeket a Váci utcán)
https://sites.google.com/view/2hbrajongo
https://sites.google.com/view/ugyeletes
Ernyő, te hájas malac
A reakció videója is soron kívül kimehetne
Ernőke @Valaki-s7j-g4 álnéven ott figyel a chaten
a legtöbb videója azóta vagy privátolva vagy törölve lett.
https://www.youtube.com/channel/UCKRYWY9__aSM77Mf5jL02iQ
ezt a profilt hozta ki a youtube-jára, régen még láttam a videóit ezen a profilon, de 3 hete töltött fel utoljára valamit, azt sem magáról.
komolyan? inkább tetováltat, mintsem repülőre szálljon? ráadásul amilyen ocsortányságok vannak rajta, azért nem pénzt, elnézést kellene kérnie a tetoválónak...
Mostanában a dobói nagy része is ilyen tükörszelfis suttyó suhanc hülye gyerekek, 10-15-ös szintű fiókokkal.
Bedobálják a kis alamizsna szakmunkás ösztöndíjukat meg zsebpénzüket aztán le is lépnek a gecibe
Ha csak nem jön megint valami fogyaték, mint a yodakutya aki céges mobilszámlára vásárol több 100 ezrekért koint, akkor hamarosan ha nem is teljesen, de végre elkezd zárulni az a bizonyos kör
A minősége okádék ezért nem is töltöm fel. Talán majd a napokban kikerül jobb minőségben is az arbito oldalára. Minden tiktok és egyéb élő közvetítés MÁR tilos a mérkőzések közben , kizárólag 2500Ft-os előfizetéssel lehet élőben nézni a mérkőzéseket
Aki előfizetett a disznó miatt most jól rábaszott, 1 perc után bedobták a törölközőt, vlsz. már előre megvolt beszélve ez a bundázás
https://trashcity.net/video/19105/
Péntek van, ilyenkor mindig előkerül egy kis https://ibb.co/sDyJ390