Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@kutyulimutyuli123:
Sziasztok, nemtudom mennyire Üdvözlendő hír ez, de megjelent egy ilyen cikk a csendőrök oldalán, és néhány napja hallottam egy ehhez hasonló információt valakitől, hogy az egyikük nemmás lehet, mint genyamama barátunk... Van egy kép a srákról de takarva van.. Semmi sem biztos, de mennyi az esélye, hogy genyamama is a gyanusítottak között van? 🤣https://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/bunugyek/swatting-es-doxing-miatt-indult-nyomozas#5
Ez nem az a tavalyi ügy, amikor egy csomó magyarországi iskolának küldtek ki fenyegető e-maileket?
Sziasztok, nemtudom mennyire Üdvözlendő hír ez, de megjelent egy ilyen cikk a csendőrök oldalán, és néhány napja hallottam egy ehhez hasonló információt valakitől, hogy az egyikük nemmás lehet, mint genyamama barátunk... Van egy kép a srákról de takarva van.. Semmi sem biztos, de mennyi az esélye, hogy genyamama is a gyanusítottak között van? 🤣https://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/bunugyek/swatting-es-doxing-miatt-indult-nyomozas#5
Persze ez morzsa az ellopott milliárdokhoz képest. Igazából csak számolgattam hogy mennyi lehet az annyi, közben jól felbasztam magam, hogy az anyagi és emberi erőforrásokat ilyen nyomorékokra kúrják el. Érted fél év előzetes... mintha valami komoly felkészülést igényelne az ügyészség részéről a pedo elleni vádemelés. Pár hét alatt gyorsított eljárásban ítéletet hirdetni, aztán ha nem kap letöltendőt akkor nem felfüggesztett meg hetyetye, hanem takarodjon 1-2 év közmunkára.
Mert ez a háziőrizet se egy nagy érvágás neki. Előtte se volt pénze kimozdulni a macskaólból, ha utaltak neki akkor elsétált sörért aztán ennyi. Most is telefingja a sufnit, a Golda rezsijén melegedik, sörözget, közben meg egész nap tölti az autipajzsot. A mai rendőrségi téma után is rendesen ki volt virulva, hogy izzott a fórum és loopolhatta a faszságait.
Ez a féreg láthatóan nem fog tanulni semmiből..
@kistáska:
Kíváncsi lennék eddig hány millió adóforintba került a púpszászi sittes télapó az államnak, amit ugye a mi pénzünkből finanszíroztak.
Az előzetes letartóztatás (ha lehet hinni az EU Bizottság adatainak) Mo-on 42€/nap szóval durván napi 16.000Ft, ez fél évvel számolva ~2,9 millió forint.
És akkor még az egyéb költségek, a tárgyalások, a nyomozás, a rendőrségi kiszállások, a háziőrizet stb. ez is milliós tétel lehet..
Ez a mai kommandós kiruccanás se volt ingyen, kiv. lennék mennyibe fáj egy ilyen kivonulás. Mindezt azért, mert bebaszva fingtok liveban 2-3 napja fegyver rendelésről pofázott.
Természetesen nem védem ezt a nyomorékot, de ilyen alapon a fél fingtokot (főleg a nagy pofájú cigányokat) belehetne rángatni előzetesbe, mert a vekninél sokkal durvábban szidták/fenyegették (nem csak) a rendőröket, mégis büntetlenül koldulják tovább a koint tízezreket minden nap. MC Gyerekbaszóról nem is beszélve.
Az ilyen nyomorultakat mint a sodrák nem háziőrizet, meg fél év előzetesben etetés itatás, hanem 1000 óra közmunka. Orvosi szűrés után ha szar a fizikuma mehet felmosni a közintézményekbe, utcát seperni, ha meg bírja akkor nehéz fizikai munkára fogni a gecibe.
az ilyen munkakerülő trash faszoknak kéne vissza vezetni a gulág intézményét, menjen csak a stoki követ törni Recskre
Kíváncsi lennék eddig hány millió adóforintba került a púpszászi sittes télapó az államnak, amit ugye a mi pénzünkből finanszíroztak.
Az előzetes letartóztatás (ha lehet hinni az EU Bizottság adatainak) Mo-on 42€/nap szóval durván napi 16.000Ft, ez fél évvel számolva ~2,9 millió forint.
És akkor még az egyéb költségek, a tárgyalások, a nyomozás, a rendőrségi kiszállások, a háziőrizet stb. ez is milliós tétel lehet..
Ez a mai kommandós kiruccanás se volt ingyen, kiv. lennék mennyibe fáj egy ilyen kivonulás. Mindezt azért, mert bebaszva fingtok liveban 2-3 napja fegyver rendelésről pofázott.
Természetesen nem védem ezt a nyomorékot, de ilyen alapon a fél fingtokot (főleg a nagy pofájú cigányokat) belehetne rángatni előzetesbe, mert a vekninél sokkal durvábban szidták/fenyegették (nem csak) a rendőröket, mégis büntetlenül koldulják tovább a koint tízezreket minden nap. MC Gyerekbaszóról nem is beszélve.
Az ilyen nyomorultakat mint a sodrák nem háziőrizet, meg fél év előzetesben etetés itatás, hanem 1000 óra közmunka. Orvosi szűrés után ha szar a fizikuma mehet felmosni a közintézményekbe, utcát seperni, ha meg bírja akkor nehéz fizikai munkára fogni a gecibe.
@kistáska:
Update: közben megtörtén az ideiglenes szakítás, a Léghajós már nem bírta a malac hisztijét és inkább kilépett a faszba
Azért ilyen se sokszor volt, hogy Busika lép ki a malactól Máskor az inasok végtelen türelmével tűri ahogy Gömbi nyomja a hisztit, de úgy tűnik tegnap nem jött be elég koint ahhoz hogy elviselje
Amikor kiherélte magát és nemsokkal később megcsináltatta a faszpinát és a kőműves csöcsöket átíratta az anyakönyvit, és már nő neműként, Mercédeszként van nyilvántartva (a személyiében is).
https://trashcity.net/video/18328 Már itt a tényekben is nőként hivatkoznak rá
@kutyulimutyuli123:
Van egy dolog ami gecire összezavart, nincs meg a kép de 2 éve fent láttam a Police.hu-n, hogy a Kaffka Mercédeszt körözték mint eltűnt személy, olvastam és Születési név: Kaffka Mercédesz (ez most vagy rendőri informatikus lustaság vagy nemtudom) De elméletileg Tibor a neve vagy ez csak Teória? Vagy mi?
Mivel anno át tudta írtani az anyakönyvi kivonatát és az okmányait is, ezért onnantól kezdve Mercédesznek kell hívni. A "leánykori" neve volt Tibor. De jogilag már nő és Mercédesznek hívják. Ezért a police.hu-n is így kellett feltüntetni a hatóságnak.
Van egy dolog ami gecire összezavart, nincs meg a kép de 2 éve fent láttam a Police.hu-n, hogy a Kaffka Mercédeszt körözték mint eltűnt személy, olvastam és Születési név: Kaffka Mercédesz (ez most vagy rendőri informatikus lustaság vagy nemtudom) De elméletileg Tibor a neve vagy ez csak Teória? Vagy mi?
@SneciGeci:
Megnéznék egy Luka Penetra vs Szirén Irén énekpárbajt
Luka Penetra vs Szirén Irén vs Pikacsu Violetta vs Pumacsaj
Az én zsűrim:
Rugós Beke
Varangy Juci
MC Dákó
Kaffka Marci (börtönből videóhívásban bejelentkezve)
Léghajós
@kistáska:
Legkomolyabb szájzárak várhatóak https://imgur.com/9DkLGhS
Megint rossza rúter meg a net, azért nem dobnak a halott magyarok
Úgy látom, a Léghajós nemsokára megint kegyvesztetté válik. Vetetni kellene a Fülemülével valami jó drága, high-end routert. Hadd költse csak a Polos pénzét.
Valakinek nincs meg véletlen az a videó, amiben Trutymó egy Gabi nevű elképesztően dagadt és ocsmány szefós csajjal skypeol/táncol? Csöcsöt is villant benn az ocsmányság. Kb. 8-10 évvel ezelőtti videó lehet.
Tudjátok, mi jutott eszembe?
Megnéznék egy Luka Penetra vs Szirén Irén énekpárbajt az alábbi zsűrivel:
Mc Szüzeskényi Pista
HájasBré Ernő
Pedo Sodi
Kinderjäger Kulabácsi
Anti Smoke
@Bariadd:
Egy olyan kérdésem lenne, hogy profilképet váltottam, és bár telefonon látom a változást, de a böngészőmből (Brave) nem. Esetleg a TC-vel kapcsolatos sütik és előzmények törlése működhet?
ez nálam is visszatérő probléma, úgyhogy minden profilképcserénél törlöm a böngészése előzményeket.
Hozzászólások
4478 hozzászólás
Ez nem az a tavalyi ügy, amikor egy csomó magyarországi iskolának küldtek ki fenyegető e-maileket?
Mert ez a háziőrizet se egy nagy érvágás neki. Előtte se volt pénze kimozdulni a macskaólból, ha utaltak neki akkor elsétált sörért aztán ennyi. Most is telefingja a sufnit, a Golda rezsijén melegedik, sörözget, közben meg egész nap tölti az autipajzsot. A mai rendőrségi téma után is rendesen ki volt virulva, hogy izzott a fórum és loopolhatta a faszságait.
Ez a féreg láthatóan nem fog tanulni semmiből..
Ezt előtte este megjósoltam!
az ilyen munkakerülő trash faszoknak kéne vissza vezetni a gulág intézményét, menjen csak a stoki követ törni Recskre
Az előzetes letartóztatás (ha lehet hinni az EU Bizottság adatainak) Mo-on 42€/nap szóval durván napi 16.000Ft, ez fél évvel számolva ~2,9 millió forint.
És akkor még az egyéb költségek, a tárgyalások, a nyomozás, a rendőrségi kiszállások, a háziőrizet stb. ez is milliós tétel lehet..
Ez a mai kommandós kiruccanás se volt ingyen, kiv. lennék mennyibe fáj egy ilyen kivonulás. Mindezt azért, mert bebaszva fingtok liveban 2-3 napja fegyver rendelésről pofázott.
Természetesen nem védem ezt a nyomorékot, de ilyen alapon a fél fingtokot (főleg a nagy pofájú cigányokat) belehetne rángatni előzetesbe, mert a vekninél sokkal durvábban szidták/fenyegették (nem csak) a rendőröket, mégis büntetlenül koldulják tovább a koint tízezreket minden nap. MC Gyerekbaszóról nem is beszélve.
Az ilyen nyomorultakat mint a sodrák nem háziőrizet, meg fél év előzetesben etetés itatás, hanem 1000 óra közmunka. Orvosi szűrés után ha szar a fizikuma mehet felmosni a közintézményekbe, utcát seperni, ha meg bírja akkor nehéz fizikai munkára fogni a gecibe.
https://www.youtube.com/watch?v=HYwluZG-tOM
Azért ilyen se sokszor volt, hogy Busika lép ki a malactól
https://trashcity.net/video/18328 Már itt a tényekben is nőként hivatkoznak rá
Mivel anno át tudta írtani az anyakönyvi kivonatát és az okmányait is, ezért onnantól kezdve Mercédesznek kell hívni. A "leánykori" neve volt Tibor. De jogilag már nő és Mercédesznek hívják. Ezért a police.hu-n is így kellett feltüntetni a hatóságnak.
Sajna nem
Luka Penetra vs Szirén Irén vs Pikacsu Violetta vs Pumacsaj
Az én zsűrim:
Rugós Beke
Varangy Juci
MC Dákó
Kaffka Marci (börtönből videóhívásban bejelentkezve)
Léghajós
Úgy látom, a Léghajós nemsokára megint kegyvesztetté válik. Vetetni kellene a Fülemülével valami jó drága, high-end routert. Hadd költse csak a Polos pénzét.
Remélem voltak jó kis szájzárak és hisztik, makkhergelve várom a válogatást
Kinderjäger Kulabácsi inkább Enfant-chasseur Kulabácsi.
Megint rossza rúter meg a net, azért nem dobnak a halott magyarok
Megnéznék egy Luka Penetra vs Szirén Irén énekpárbajt az alábbi zsűrivel:
Mc Szüzeskényi Pista
HájasBré Ernő
Pedo Sodi
Kinderjäger Kulabácsi
Anti Smoke
ez nálam is visszatérő probléma, úgyhogy minden profilképcserénél törlöm a böngészése előzményeket.
Ez jobb lenne.