Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@DwightDeSanta:
Sziasztok! Először is szeretném megköszönni a rengeteg videót amit ide feltöltötök (némelyik több órás vod még timestepelve is van, brutál) ugyanis sok infót innen szedek a videókhoz. Ért már kritika hogy csak a felszínt kapargatom egyes videókkal illetve a fogalmazás miért olyan amilyen. Nos nyilván a jogi dolgok miatt kell óvatosan fogalmaznom illetve ezért sem megyek bele minden témába. De ha több infót kapok illetve videós bizonyitékot ezen tudok valamennyire változtatni. Ígyis napokig ülök általában és nézem a trashchitys videókat illetve tiktokon a clippeket script írás közben és ezt nyilván le lehetne rövidíteni illetve még tartalmasabbá tenni a videókat. Sajnos a keresés az oldalon elég korlátozott ha nem konkrét videócímre keresek rá ki se dobja. Szóval az lenne a kérdésem hogyha ide beírom hogy kiről készül most videó akkor tudnátok-e infógyüjtés ügyileg segíteni?
Mégegyszer köszönöm a munkátokat és várom a válaszotokat.
Üdv. Dwight
Segítünk amiben tudunk. De amúgy ha egy konkrét videót keresel van a másik topic, amit szintén követnek sokan a trash video keresés kérés. Na ott vannak olyan trash fanatikusok akik egyetlen mondatból megmondják melyik videoban hangzott el.
Sziasztok! Először is szeretném megköszönni a rengeteg videót amit ide feltöltötök (némelyik több órás vod még timestepelve is van, brutál) ugyanis sok infót innen szedek a videókhoz. Ért már kritika hogy csak a felszínt kapargatom egyes videókkal illetve a fogalmazás miért olyan amilyen. Nos nyilván a jogi dolgok miatt kell óvatosan fogalmaznom illetve ezért sem megyek bele minden témába. De ha több infót kapok illetve videós bizonyitékot ezen tudok valamennyire változtatni. Ígyis napokig ülök általában és nézem a trashchitys videókat illetve tiktokon a clippeket script írás közben és ezt nyilván le lehetne rövidíteni illetve még tartalmasabbá tenni a videókat. Sajnos a keresés az oldalon elég korlátozott ha nem konkrét videócímre keresek rá ki se dobja. Szóval az lenne a kérdésem hogyha ide beírom hogy kiről készül most videó akkor tudnátok-e infógyüjtés ügyileg segíteni?
Mégegyszer köszönöm a munkátokat és várom a válaszotokat.
Üdv. Dwight
@Huffnagell:
Aztán jól bebaszva elaludnék a pisás ágyukon
Legjobb az lenne ha józan lennél és úgy csinàlnànk egy ilyet, hogy màr te is tulvagy a tisztito purgatoriumon, ami sàrga és fehér fény, forranak.
De mikozben ez az egész eszembe jutott màr igazàból bekapcsolnak a pesti emlékek amikor narkeszozàs volt, az az édes lebegés a semmiben, ahol végül egyedül maradtam, és majdnem tul keson vettem eszre, hogy bezàrul az a kis fénykapu ami még az életet jelentette.
Tudom mit erzel, függõség az függõség, bàr az alkoholosokat sose értettem.
@Huffnagell:
Ha fülűcske megboldogult és gergő kiiktatva, ki tartja féken ládika alkoholfogyasztását?
Szivem szerint átmennék hozzá és tisztelettel benyelném helyette a tütüt, ezzel védelmezve Őt.
De nem ám a cefrés szemetet. Egy igényes alkoholistának legyen tartása!
Aztán jól bebaszva elaludnék a pisás ágyukon
Még régebben anno, amikor Erkel utca környékén laktam, mozogtam sokat, mentem àt, volt, hogy làttam az idióta ablakàt, ahol a studioja volt ilyen vilàgító szarokkal nyomtana Dj Neotrút.( Volt egy tüzolto videoja erkel utcaban a kukaril ahogy felgyulladt, igy haromszogeltem be anno)
Hajj ha még anyagos lennék tehettunk volna ilyen zarandoklast oda egyutt. Jut eszembe, a Merci motorjat meg akarnam nezni, ott van Mester utcaba még elvileg. Anno a mazdàrol lemaradt, pedig akkor is kozel laktam. Csinalhatnank egy ilyen izraelita zaràndoklàst a szent tresh helyeken, boztos lenne még egy két ilyen nevezetes hely. Én csak kubut iszom meg adderàlozom.
@Huffnagell:
Ha fülűcske megboldogult és gergő kiiktatva, ki tartja féken ládika alkoholfogyasztását?
Őszintén? Én azt mondom, ha ennyi idős lennék mint Ládikám, a férjem meghalt volna és lenne egy félhülye gyerekem, aki kiteregette a saját meg a családja magánéletét az internetre, több ezer ember számára, szerintem én teljes gőzzel rákapcsolnék a piálásra, hogy minél hamarabb vége legyen a földi életemnek. Rááadásul azért 70 felett kevés olyan nyugdíjas van, aki egészséges lenne, gondolom van egy sor egészségügyi problémája.
Szasztok skanok trollégák...
Szembe jött velem Facebook reels-ben egy Nemes Dávid nevezetü srác.
Főzős videói vannak álltalában.
De semmi negatív komment alattuk pedig van videók közt tormás banánnal házi chips evés és miegymás.
Valaki tud róla valamit? 😀
@Huffnagell:
Ha fülűcske megboldogult és gergő kiiktatva, ki tartja féken ládika alkoholfogyasztását?
Szivem szerint átmennék hozzá és tisztelettel benyelném helyette a tütüt, ezzel védelmezve Őt.
De nem ám a cefrés szemetet. Egy igényes alkoholistának legyen tartása!
Aztán jól bebaszva elaludnék a pisás ágyukon
Valszeg már teljesen elengedte a gyeplőt, ennyi év után már édesmindegy lehet neki
Ha fülűcske megboldogult és gergő kiiktatva, ki tartja féken ládika alkoholfogyasztását?
Szivem szerint átmennék hozzá és tisztelettel benyelném helyette a tütüt, ezzel védelmezve Őt.
De nem ám a cefrés szemetet. Egy igényes alkoholistának legyen tartása!
Aztán jól bebaszva elaludnék a pisás ágyukon
@Bariadd:
Nem beszámítható és ön és közveszélyes. Gondolom mivel Fülű nincs, a Ládika meg nem bír vele, ezért szerintem a legutóbbi bekasztnizásakor már nem vette ki, és ha nincs, aki a felügyeletét vigye, akkor nem szabadulhat, és mivel rossz a szabadlábon lévő magaviselete, pl. nem szedi a gyóccereket, ezért én feltételezem, hogy ott fog ragadni.
De hát Gergő nem is beteg. Elégette a zárójelentését.
Meg a nagy Világmegváltó az AIDS-ből is kigyógyította magát!
@Bariadd:
Nem beszámítható és ön és közveszélyes. Gondolom mivel Fülű nincs, a Ládika meg nem bír vele, ezért szerintem a legutóbbi bekasztnizásakor már nem vette ki, és ha nincs, aki a felügyeletét vigye, akkor nem szabadulhat, és mivel rossz a szabadlábon lévő magaviselete, pl. nem szedi a gyóccereket, ezért én feltételezem, hogy ott fog ragadni.
De hát Gergő nem is beteg. Elégette a zárójelentését.
Visszanézve ezeket a képeket talán jobb mindenkinek a mostani állapot mint ez a téboly:
https://trashcity.net/video/7399/mark%C3%B3-gergely-kar%C3%A1csonyi-aj%C3%A1nd%C3%A9kbont%C3%A1s-gerg%C5%91%C3%A9kn%C3%A9l-2020-jav%C3%ADtott-k%C3%A9par%C3%A1ny
Szerintem Fülűcske halála valós, mert a végefelé már nagyon gyatrán nézett ki az öreg, és ha nem a rák viszi el, akkor a szövődményei. Én annyira nem vágom a SkizoGeri loret, de nekem az feltűnt, hogy őt többször bekasztnizták volna a zárt osztályra, de Ládika és Fülű közbenjárásának köszönhetően volt eddig is 'szabad'. Nem beszámítható és ön és közveszélyes. Gondolom mivel Fülű nincs, a Ládika meg nem bír vele, ezért szerintem a legutóbbi bekasztnizásakor már nem vette ki, és ha nincs, aki a felügyeletét vigye, akkor nem szabadulhat, és mivel rossz a szabadlábon lévő magaviselete, pl. nem szedi a gyóccereket, ezért én feltételezem, hogy ott fog ragadni.
Kaffka gondolom addig lesz előzetesben, mint Tyodi az IMEI-ben, de én nála valahogy valószínűbbnek tartom, hogy mivel egyrészt tranyó, másrészt egyéb elmebajai vannak, ezért lehet egyhamar nem lesz szabad, vagy úgy egyáltalán.
@Cefréshányás:
Amúgy mi van pl Skizo Gerivel jelenleg?
Merci hány évet kapott összesen, nem kívánok ilyen szörnyűséget de mikor szabadulhat?
Anno Puro trolléga megosztott egy emailes szösszenetet Skizogeritől, szóval hacsak nem Gergő egyik felszopója cosplayezik Neotru-ként, ez esetben nagy eséllyel kijutott azóta
És hogy azóta miért nincs életjel róla/aktivitása?
Ezzel kapcsolatban nekem az a tippem, hogy a legutóbbi esetek után
a) be lett fenyítve a hatóságok által, hogy még egy Szörnyecskés videó/balhé és egy nem jut ki saját lábán a vigyorgóból
b) A kis hülye agyával felfogott annyit (jó vicc..) hogy jelenlegi helyzetében jobban teszi ha lapít
Annyit mindenesetre fixre veszek,, hogy Hartán ő többet már nem szívesen látott, szóval vagy a Huszár utcában vagy talán az Erkel utcában csövezik Budapesten, vagy valahol máshol (anno ez a két lakás volt rendszeresen emlegetve a régi videóiban a Hartain kívül) .
Fix infót mindenesetre rajta kívül úgyse fogunk megtudni, ha jól sejtem Ládika nincs fenn facebookon, Imre Bácsiról meg azok a hírek terjengenek hogy meghalt, megint mások szerint még él (de ilyen prosztatarákkal, főleg ha az rosszindulatú, aligha fog sokáig élni az öreg).
Szóval nehéz megmondani hogy mi van pontosan...aki tudna bármit is, az meg (értelemszerűen) nem fog nyilatkozni, lásd: Ládika/ Szatyorfülű, Gergő unokatestvérei(?))
Legalább a gyereket kiemelték végül , Verácska meg lelécelt asszem a Baranyai Cukrosbácsi retardhoz csövezni, szóval minden a helyére került
Nem szeretem elkiabálni, de szerintem ezen a ponton ez a retard epizód már lezárult, nagyon hosszú ideje nem volt se videó, se semmi életjel tőle, hátha a szüleinek is már végre nyugta lehet
@SuperDave:
Sodi háziőrizetben van a tárgyalásáig, jeladót kell hordania és napi 1x hagyhatja el a macskaólat 9-től 10 óráig. Ha megvolt a tárgyalás akkor derül ki hány évre varrják be.
Höjpinek májcirrózisa és ascitese van az éveken át tartó masszív piálás miatt. Nem vagyok orvos, de elég szarul néz ki az biztos.
Mit ne mondjak ez az év sem a trash-ek javára indul. Pedo Sodi háziőrizetben, Tibcédesz előzetesben, Höjpinek májcirrózisa, Kinderjäger Kulabácsinak sérve van, Turha Tamás-t lehúzták... valakit kihagytam?
Én bevallom őszintén én nem bánnám, ha Sodi, Kaffka és Herbert is kifutna már, mint trash. Már le lett róluk minden húzva, és már ideje lenne bár őstrashnek 'nyugdíjaznia' magát, hogy legyen valami újulat is.
Szerencsére van bőven után pótlás, én a lószopó lexikében sok potenciált látok no meg kedvenc koldus kufárom előtt is hosszú karrier áll
Köszönöm a válaszokat, még egy utolsó kérdésem lenne veteránabb trollégákhoz;
Mi volt a sztori sodi és az Agropanda Balázs (anno a Podkeddben is volt) között?
Markó Gergely pont most jutott eszembe. Ez a szilkarácsony / karveszter más volt mint a többi. Gyógyszer mámorosra sikeredhetett ott bent a gyogyóban. Vagy esetleg egy kis árnyékboxolás a fiúkkal a klubból. (sitt)
De akiket ismertem így azok veterán módon csak alkohol csak dohány, most vannak ezek a szenny drogok meg szakember nélkül felírt gyógyszerek/re ivás, azok szerintem még rosszabbak, ráadásul vérnyomással jobb nem tudni mit tesznek
@Bariadd:
Amúgy a csalánba nem üt a ménykű elv alapján én nem várnék nagy csodát, hogy ezek a trashek hamar feldobják a bakancsot. Sokuk a jég hátán is megél, meg az emberi test azért eléggé kitartó tud lenni. Némelyik trashen kísérletezni is lehetne, mert sokuk a pusztító életmódjuk ellenére is relatíve jó állapotnak örvendenek.
Egy biztos, rokonsági tapasztalatban sajna volt 1-2példa, kerek 70éves kort fix nem élik meg akik ilyen mértékű életmódot folytatnak, mondjuk van szomszéd nő kivel jóba vagyunk, ő pl 77éves, szerintem mióta eszét tudja dohányzik, napi 1doboz sima ügy, reggelente "gyógysörikézik" gyakran borocskázik és meg nem mondom róla hogy 77
@Bariadd:
meg az emberi test azért eléggé kitartó tud lenni.
Ráadásul a legtöbb közölük relatíve fiatal, 35-45 éves. Még bírja a strapát a szervezet.
Azért van pár öregebb is, pl. tarr söndör vagy táky gyuszkó. vagy az áruló számosi. a joli mama is valami 80 év felett hunyt el, bár ő szerintem közel sem élt annyira pusztító életmódot.
Amúgy a csalánba nem üt a ménykű elv alapján én nem várnék nagy csodát, hogy ezek a trashek hamar feldobják a bakancsot. Sokuk a jég hátán is megél, meg az emberi test azért eléggé kitartó tud lenni. Némelyik trashen kísérletezni is lehetne, mert sokuk a pusztító életmódjuk ellenére is relatíve jó állapotnak örvendenek.
@SuperDave:
Sodi háziőrizetben van a tárgyalásáig, jeladót kell hordania és napi 1x hagyhatja el a macskaólat 9-től 10 óráig. Ha megvolt a tárgyalás akkor derül ki hány évre varrják be.
Höjpinek májcirrózisa és ascitese van az éveken át tartó masszív piálás miatt. Nem vagyok orvos, de elég szarul néz ki az biztos.
Mit ne mondjak ez az év sem a trash-ek javára indul. Pedo Sodi háziőrizetben, Tibcédesz előzetesben, Höjpinek májcirrózisa, Kinderjäger Kulabácsinak sérve van, Turha Tamás-t lehúzták... valakit kihagytam?
Azt se hagyjuk ki, hogy MC Gyogyósnak rohadnak a fogcsonkok a pofájában, állandó gyulladásban vannak. Fél fogorvoshoz menni, szóval ott is komoly szövődmények várhatók
Hozzászólások
4478 hozzászólás
Segítünk amiben tudunk. De amúgy ha egy konkrét videót keresel van a másik topic, amit szintén követnek sokan a trash video keresés kérés. Na ott vannak olyan trash fanatikusok akik egyetlen mondatból megmondják melyik videoban hangzott el.
Mégegyszer köszönöm a munkátokat és várom a válaszotokat.
Üdv. Dwight
Legjobb az lenne ha józan lennél és úgy csinàlnànk egy ilyet, hogy màr te is tulvagy a tisztito purgatoriumon, ami sàrga és fehér fény, forranak.
De mikozben ez az egész eszembe jutott màr igazàból bekapcsolnak a pesti emlékek amikor narkeszozàs volt, az az édes lebegés a semmiben, ahol végül egyedül maradtam, és majdnem tul keson vettem eszre, hogy bezàrul az a kis fénykapu ami még az életet jelentette.
Tudom mit erzel, függõség az függõség, bàr az alkoholosokat sose értettem.
Még régebben anno, amikor Erkel utca környékén laktam, mozogtam sokat, mentem àt, volt, hogy làttam az idióta ablakàt, ahol a studioja volt ilyen vilàgító szarokkal nyomtana Dj Neotrút.( Volt egy tüzolto videoja erkel utcaban a kukaril ahogy felgyulladt, igy haromszogeltem be anno)
Hajj ha még anyagos lennék tehettunk volna ilyen zarandoklast oda egyutt. Jut eszembe, a Merci motorjat meg akarnam nezni, ott van Mester utcaba még elvileg. Anno a mazdàrol lemaradt, pedig akkor is kozel laktam. Csinalhatnank egy ilyen izraelita zaràndoklàst a szent tresh helyeken, boztos lenne még egy két ilyen nevezetes hely. Én csak kubut iszom meg adderàlozom.
Még nem próbáltam, de pont úgy hangzik, mint egy kiadós hasmenés, amire az embernek rámegy az egész hétvégéje.
Őszintén? Én azt mondom, ha ennyi idős lennék mint Ládikám, a férjem meghalt volna és lenne egy félhülye gyerekem, aki kiteregette a saját meg a családja magánéletét az internetre, több ezer ember számára, szerintem én teljes gőzzel rákapcsolnék a piálásra, hogy minél hamarabb vége legyen a földi életemnek. Rááadásul azért 70 felett kevés olyan nyugdíjas van, aki egészséges lenne, gondolom van egy sor egészségügyi problémája.
Szembe jött velem Facebook reels-ben egy Nemes Dávid nevezetü srác.
Főzős videói vannak álltalában.
De semmi negatív komment alattuk pedig van videók közt tormás banánnal házi chips evés és miegymás.
Valaki tud róla valamit? 😀
Valszeg már teljesen elengedte a gyeplőt, ennyi év után már édesmindegy lehet neki
Kibaszott nyomasztó az egész amúgx
Szivem szerint átmennék hozzá és tisztelettel benyelném helyette a tütüt, ezzel védelmezve Őt.
De nem ám a cefrés szemetet. Egy igényes alkoholistának legyen tartása!
Aztán jól bebaszva elaludnék a pisás ágyukon
Meg a nagy Világmegváltó az AIDS-ből is kigyógyította magát!
De hát Gergő nem is beteg. Elégette a zárójelentését.
https://trashcity.net/video/7399/mark%C3%B3-gergely-kar%C3%A1csonyi-aj%C3%A1nd%C3%A9kbont%C3%A1s-gerg%C5%91%C3%A9kn%C3%A9l-2020-jav%C3%ADtott-k%C3%A9par%C3%A1ny
Kaffka gondolom addig lesz előzetesben, mint Tyodi az IMEI-ben, de én nála valahogy valószínűbbnek tartom, hogy mivel egyrészt tranyó, másrészt egyéb elmebajai vannak, ezért lehet egyhamar nem lesz szabad, vagy úgy egyáltalán.
Anno Puro trolléga megosztott egy emailes szösszenetet Skizogeritől, szóval hacsak nem Gergő egyik felszopója cosplayezik Neotru-ként, ez esetben nagy eséllyel kijutott azóta
És hogy azóta miért nincs életjel róla/aktivitása?
Ezzel kapcsolatban nekem az a tippem, hogy a legutóbbi esetek után
a) be lett fenyítve a hatóságok által, hogy még egy Szörnyecskés videó/balhé és egy nem jut ki saját lábán a vigyorgóból
b) A kis hülye agyával felfogott annyit (jó vicc..) hogy jelenlegi helyzetében jobban teszi ha lapít
Annyit mindenesetre fixre veszek,, hogy Hartán ő többet már nem szívesen látott, szóval vagy a Huszár utcában vagy talán az Erkel utcában csövezik Budapesten, vagy valahol máshol (anno ez a két lakás volt rendszeresen emlegetve a régi videóiban a Hartain kívül) .
Fix infót mindenesetre rajta kívül úgyse fogunk megtudni, ha jól sejtem Ládika nincs fenn facebookon, Imre Bácsiról meg azok a hírek terjengenek hogy meghalt, megint mások szerint még él (de ilyen prosztatarákkal, főleg ha az rosszindulatú, aligha fog sokáig élni az öreg).
Szóval nehéz megmondani hogy mi van pontosan...aki tudna bármit is, az meg (értelemszerűen) nem fog nyilatkozni, lásd: Ládika/ Szatyorfülű, Gergő unokatestvérei(?))
Legalább a gyereket kiemelték végül , Verácska meg lelécelt asszem a Baranyai Cukrosbácsi retardhoz csövezni, szóval minden a helyére került
Nem szeretem elkiabálni, de szerintem ezen a ponton ez a retard epizód már lezárult, nagyon hosszú ideje nem volt se videó, se semmi életjel tőle, hátha a szüleinek is már végre nyugta lehet
Szerencsére van bőven után pótlás, én a lószopó lexikében sok potenciált látok no meg kedvenc koldus kufárom előtt is hosszú karrier áll
Mi volt a sztori sodi és az Agropanda Balázs (anno a Podkeddben is volt) között?
Egy biztos, rokonsági tapasztalatban sajna volt 1-2példa, kerek 70éves kort fix nem élik meg akik ilyen mértékű életmódot folytatnak, mondjuk van szomszéd nő kivel jóba vagyunk, ő pl 77éves, szerintem mióta eszét tudja dohányzik, napi 1doboz sima ügy, reggelente "gyógysörikézik" gyakran borocskázik és meg nem mondom róla hogy 77
Merci hány évet kapott összesen, nem kívánok ilyen szörnyűséget de mikor szabadulhat?
Azért van pár öregebb is, pl. tarr söndör vagy táky gyuszkó. vagy az áruló számosi. a joli mama is valami 80 év felett hunyt el, bár ő szerintem közel sem élt annyira pusztító életmódot.
Ráadásul a legtöbb közölük relatíve fiatal, 35-45 éves. Még bírja a strapát a szervezet.
Igen. Trutymou nem iszik és új életet kezdett. Azt hiszem ez neki most repülőstart.
Azt se hagyjuk ki, hogy MC Gyogyósnak rohadnak a fogcsonkok a pofájában, állandó gyulladásban vannak. Fél fogorvoshoz menni, szóval ott is komoly szövődmények várhatók