Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Túrháék 2006-ban felvettek egy 20 éves jelzálog hitelt a Nyírbátonyi panel felújításra. Kérdezem én, mit sikerült azon felújtani? Mert minden úgy tűnik, mintha a 80-as évekből lenne.
@Ichterid:
MC Dömpityek most mondja tiktok live-ba, hogy elköltözik olyan helyre amit egyik "tról" se fog megtalálni. 6 órás utazásra számít, de ha felborul a jármű ebben a nagy hóban akkor lehetne az több is Rendes albérletbe költözik, megváltoztatja az "erbíenbét" is hogy biztos senki se kapja meg és onnantól fogva csak és kizárólag falhoz szorítva fog liveon koldulni
Jajajajaja Pont néztem most én is a disznót Mindig kitalál ilyen faszságokat, hátha arra majd dobnak az inasok koint
MC Dömpityek most mondja tiktok live-ba, hogy elköltözik olyan helyre amit egyik "tról" se fog megtalálni. 6 órás utazásra számít, de ha felborul a jármű ebben a nagy hóban akkor lehetne az több is Rendes albérletbe költözik, megváltoztatja az "erbíenbét" is hogy biztos senki se kapja meg és onnantól fogva csak és kizárólag falhoz szorítva fog liveon koldulni
Baso Gape nem kitiltva lett, hanem törölte magát, pár oldallal előrébb látszik a profilja maradványa. Ez megint Huffnágel lesz, az ünnepek után visszatért a koccintóshoz
Huffi mennyiségi spamelő fiókjait sem tiltották azonnal, pedig ő tucatszor átlépte a határt. Büdös kurva cigány anyázásért meg senkit nem basztak még ki innen
Valamit nagyon benéztél
nekem csak annyi a bajom hogy nem mondtak/mondják el miért , fel bírom fogni nem vagyok hülye az értelmes indokot. másrészről szeretem ezt az oldalt meg a közösséget, csak ezért idegesit ez az egész
"Nem adnak egy rohadt tájékoztatást, hogy mi miért van. Éééértitek?"
Bocs, erről most Vadász Gyulu legendás kirohanása jutott eszebe.
Huffi mennyiségi spamelő fiókjait sem tiltották azonnal, pedig ő tucatszor átlépte a határt. Büdös kurva cigány anyázásért meg senkit nem basztak még ki innen
Valamit nagyon benéztél
nem, itt van a nevem mi volt, tájfelkájék válaszát várom, hogy mi a faszt hisznek magukról, hogy üzemeltetnek egy trash oldalt és nem lehet leírni hogy bassza mega büdös cigány kurva anyját valaki amikor egy cigányról raknak fel videót ui.: vigyázzatok nehogy titeket is letiltsanak mert csúnyát irtatok! igaz hogy a videókba felszarnak a plafonra meg megölik magukat de shh nem szabad leírni hogy kurva anyád
Nem ismerem a körülményt, ugyanakkor kétlem, hogy egy sima kurva anyázás miatt tiltottak volna le téged. Másrészről 2025-től kijött egy jogszabály, amiben nem kívánhatod beazonosítható emberek halálát, mert az bűncselekménynek minősül. Véletlen nem írtál ilyet többször és a sokadik moderálás után tiltottak?
Ugyanakkor ez csak egy sima trasholdal, semmi jelentősége nincs szerintem hogy milyen rangja van itt valakinek vagy hány like a kommentjein. Egy kicsit szerintem hanyagold a kommentelést, nyugodj le, majd utána úgy kommentelj, hogy betartsd a fórum szabályait.
A: MC Isti
B: Cseppkőfog Szabi,
C: Kancsi
D: Károly király
Kétség kívül a gyogyós Pityuka.
Nála olyan mértékű a nőgyűlölet és a nőktől való rettegés, amit csak egy igazi szűz, 40+os primitív, frusztrált incel produkálhat.
Làttam itt ott írtàk pàran egyes videòk alatt, ès bevallom nekem is eszembe jutott hogy a Tisztelt Városvezetés tervez-e a közeljövőben Emoji bővítést? Azt hiszem alapanyag lenne hozzà bőven!
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Gondolom, a díjkiosztás miatt szünetelt a videók elfogadása, de már dolgoznak rajta. Tippem szerint még a héten elbírálják őket.
Öhm 18+-os linkeket csak az arra kijelölt fórumra lehet tenni a Trashcity-n.
https://trashcity.net/forum/6/18-as-k%C3%BCls%C5%91-linkek-megoszt%C3%A1sa
A különdíjas HSP leves videó linkje a Rugós beke videóra mutat.
Jajajajaja
"Ti rohadt mocskok! A kurva anyátokaaaaaaaaaaat! Hát nem igaz baszdmeg hogy lehet valami ennyire szar?! "
"Nem adnak egy rohadt tájékoztatást, hogy mi miért van. Éééértitek?"
Bocs, erről most Vadász Gyulu legendás kirohanása jutott eszebe.
Huffi mennyiségi spamelő fiókjait sem tiltották azonnal, pedig ő tucatszor átlépte a határt. Büdös kurva cigány anyázásért meg senkit nem basztak még ki innen
Valamit nagyon benéztél
Nem ismerem a körülményt, ugyanakkor kétlem, hogy egy sima kurva anyázás miatt tiltottak volna le téged. Másrészről 2025-től kijött egy jogszabály, amiben nem kívánhatod beazonosítható emberek halálát, mert az bűncselekménynek minősül. Véletlen nem írtál ilyet többször és a sokadik moderálás után tiltottak?
Ugyanakkor ez csak egy sima trasholdal, semmi jelentősége nincs szerintem hogy milyen rangja van itt valakinek vagy hány like a kommentjein. Egy kicsit szerintem hanyagold a kommentelést, nyugodj le, majd utána úgy kommentelj, hogy betartsd a fórum szabályait.
Te vagy az Basogape?
Kétség kívül a gyogyós Pityuka.
Nála olyan mértékű a nőgyűlölet és a nőktől való rettegés, amit csak egy igazi szűz, 40+os primitív, frusztrált incel produkálhat.
A: MC Isti
B: Cseppkőfog Szabi,
C: Kancsi
D: Károly király
Tudom csak arra utaltam, hogy lassan annyit javasolnák a Trashcity fórum szigorítását, hogy lassan SoDIfórum lesz belőle (szigorban értem ezt).
Az a vicc, hogy egy héttel ezelőtt még boldogan jelentette be, hogy terhes és hogy már régóta próbálkoztak https://gofile.io/d/ztDkyg
Túri egy hideg sörre vágyott
Amúgy nem is tudtam, hogy a TikToknak még mindig musically a kódneve (a zenékre tátogós zenei alkalmazás elődje a TikToknak)