Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@kistáska:
A 2-3 napja feltöltött anyagokról lehet már tudni mikor kerülnek elfogadásra?

Gondolom, a díjkiosztás miatt szünetelt a videók elfogadása, de már dolgoznak rajta. Tippem szerint még a héten elbírálják őket.
A 2-3 napja feltöltött anyagokról lehet már tudni mikor kerülnek elfogadásra?
@Matt_Schalk:
Subi kucu basznal egy jot hete? Hat neked mar nem lehet, mert az asszonyod veri a faszokat a haloszobaban!
rosszlanyok link


Öhm 18+-os linkeket csak az arra kijelölt fórumra lehet tenni a Trashcity-n.

https://trashcity.net/forum/6/18-as-k%C3%BCls%C5%91-linkek-megoszt%C3%A1sa
@Boros Dani: Javítva lesz, ahogy egyéb más lemaradt dolgok is. Köszönöm, hogy jelezte.
Kedves Tájfel,
A különdíjas HSP leves videó linkje a Rugós beke videóra mutat.
Díjnyertes a Trash Doom!
https://ibb.co/qLtR8SLY
Túrháék 2006-ban felvettek egy 20 éves jelzálog hitelt a Nyírbátonyi panel felújításra. Kérdezem én, mit sikerült azon felújtani? Mert minden úgy tűnik, mintha a 80-as évekből lenne.
@Ichterid:
MC Dömpityek most mondja tiktok live-ba, hogy elköltözik olyan helyre amit egyik "tról" se fog megtalálni. 6 órás utazásra számít, de ha felborul a jármű ebben a nagy hóban akkor lehetne az több is Rendes albérletbe költözik, megváltoztatja az "erbíenbét" is hogy biztos senki se kapja meg és onnantól fogva csak és kizárólag falhoz szorítva fog liveon koldulni



Jajajajaja Pont néztem most én is a disznót Mindig kitalál ilyen faszságokat, hátha arra majd dobnak az inasok koint
Munkáltatói igazolás meg bérpapír nélkül a legkomolyabb albérletek várhatóak a balkáni szaros-hugyos helyeken.
MC Dömpityek most mondja tiktok live-ba, hogy elköltözik olyan helyre amit egyik "tról" se fog megtalálni. 6 órás utazásra számít, de ha felborul a jármű ebben a nagy hóban akkor lehetne az több is Rendes albérletbe költözik, megváltoztatja az "erbíenbét" is hogy biztos senki se kapja meg és onnantól fogva csak és kizárólag falhoz szorítva fog liveon koldulni
@HeinerErno2: Üdvözlöm. Elképzeléseim szerint a mai nap folyamán.
Mikorra várhatóak a dijkiosztások?
* Mcskizó 2 törölve lett *
"Ti rohadt mocskok! A kurva anyátokaaaaaaaaaaat! Hát nem igaz baszdmeg hogy lehet valami ennyire szar?! "
Baso Gape nem kitiltva lett, hanem törölte magát, pár oldallal előrébb látszik a profilja maradványa. Ez megint Huffnágel lesz, az ünnepek után visszatért a koccintóshoz
@Mcskizó2:
@kistáska:
@Mcskizó2

Huffi mennyiségi spamelő fiókjait sem tiltották azonnal, pedig ő tucatszor átlépte a határt. Büdös kurva cigány anyázásért meg senkit nem basztak még ki innen
Valamit nagyon benéztél

nekem csak annyi a bajom hogy nem mondtak/mondják el miért , fel bírom fogni nem vagyok hülye az értelmes indokot. másrészről szeretem ezt az oldalt meg a közösséget, csak ezért idegesit ez az egész

"Nem adnak egy rohadt tájékoztatást, hogy mi miért van. Éééértitek?"
Bocs, erről most Vadász Gyulu legendás kirohanása jutott eszebe.
@Mcskizó2

Huffi mennyiségi spamelő fiókjait sem tiltották azonnal, pedig ő tucatszor átlépte a határt. Büdös kurva cigány anyázásért meg senkit nem basztak még ki innen
Valamit nagyon benéztél
@Mcskizó2:
@Nevem Senki:
@Mcskizó2:

Te vagy az Basogape?

nem, itt van a nevem mi volt, tájfelkájék válaszát várom, hogy mi a faszt hisznek magukról, hogy üzemeltetnek egy trash oldalt és nem lehet leírni hogy bassza mega büdös cigány kurva anyját valaki amikor egy cigányról raknak fel videót ui.: vigyázzatok nehogy titeket is letiltsanak mert csúnyát irtatok! igaz hogy a videókba felszarnak a plafonra meg megölik magukat de shh nem szabad leírni hogy kurva anyád


Nem ismerem a körülményt, ugyanakkor kétlem, hogy egy sima kurva anyázás miatt tiltottak volna le téged. Másrészről 2025-től kijött egy jogszabály, amiben nem kívánhatod beazonosítható emberek halálát, mert az bűncselekménynek minősül. Véletlen nem írtál ilyet többször és a sokadik moderálás után tiltottak?

Ugyanakkor ez csak egy sima trasholdal, semmi jelentősége nincs szerintem hogy milyen rangja van itt valakinek vagy hány like a kommentjein. Egy kicsit szerintem hanyagold a kommentelést, nyugodj le, majd utána úgy kommentelj, hogy betartsd a fórum szabályait.
@Mcskizó2:

Te vagy az Basogape?
@PublikusTranyó:
Melyik trash a legnagyobb incel?

A: MC Isti
B: Cseppkőfog Szabi,
C: Kancsi
D: Károly király


Kétség kívül a gyogyós Pityuka.
Nála olyan mértékű a nőgyűlölet és a nőktől való rettegés, amit csak egy igazi szűz, 40+os primitív, frusztrált incel produkálhat.
Melyik trash a legnagyobb incel?

A: MC Isti
B: Cseppkőfog Szabi,
C: Kancsi
D: Károly király
@SuperDave:
A Sodifórum is publikus. Az olvasásához nem kell regisztráció, csak a hozzászóláshoz.


Tudom csak arra utaltam, hogy lassan annyit javasolnák a Trashcity fórum szigorítását, hogy lassan SoDIfórum lesz belőle (szigorban értem ezt).
A Sodifórum is publikus. Az olvasásához nem kell regisztráció, csak a hozzászóláshoz.
Végülis ez nem a SoDIfórum.
Jelenleg nem tervezünk ilyesmit, az oldalon lévő hozzászólások publikusak.
A fórum megtekintését nem tervezi a városvezetés regisztrációhoz kötni? Csak kérdezem. A Kancsi akar venni laptopot egész nap ezen röhögtem.
Làttam itt ott írtàk pàran egyes videòk alatt, ès bevallom nekem is eszembe jutott hogy a Tisztelt Városvezetés tervez-e a közeljövőben Emoji bővítést? Azt hiszem alapanyag lenne hozzà bőven!
@kistáska:
gewrge53f
Miért szakítottatok a Tomival? Azt hittem együtt maradtok így főleg hogy jön a kis baba is. 😔

☯️Turi-Kovács Evuska☯️ · Alkotó
Azért, mert már ő más dolgokra vágyott mint én. Röviden.

Vajon mik lehettek azok a "más dolgok"? 🤔


Az a vicc, hogy egy héttel ezelőtt még boldogan jelentette be, hogy terhes és hogy már régóta próbálkoztak https://gofile.io/d/ztDkyg
@kistáska:
gewrge53f
Miért szakítottatok a Tomival? Azt hittem együtt maradtok így főleg hogy jön a kis baba is. 😔

☯️Turi-Kovács Evuska☯️ · Alkotó
Azért, mert már ő más dolgokra vágyott mint én. Röviden.

Vajon mik lehettek azok a "más dolgok"? 🤔

Túri egy hideg sörre vágyott
@tosay50519:
@SuperDave:
Akkor ez a része nem kamu és tényleg teherbe ejtette? Ezt a balfaszt

Nem kamu, a nője ezt rakta ki tiktokra https://ibb.co/HpnKC94C


Amúgy nem is tudtam, hogy a TikToknak még mindig musically a kódneve (a zenékre tátogós zenei alkalmazás elődje a TikToknak)