Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Dragonháj:
@Cefréshányás:
Megmaradt tűzijátékokkal teendők:
Leadni a megfelelő helyen január 1. Reggel 6 után
Jövő szilveszterkor felhasználni


Úgy tudom, Nagyrábén, Nyergesújfaluban és Újszászon is vannak kijelölt megsemmisítő pontok, ahol fel lehet őket robbantani.

Sőt, ezeket a helyeken az a jó hogy nem csak a legális f1 f2 kategóriásakat hanem még az f3as petárdákat is fel lehet használni

Egyedül gyulus állatait kell biztonságba helyezni-kivinni és már lehet is bevágni a dinnye méretű 50 lövéses telepeket és 20centis dumbum petárdákat úgy hogy bent van
@Dragonháj:
@Cefréshányás:
Megmaradt tűzijátékokkal teendők:
Leadni a megfelelő helyen január 1. Reggel 6 után
Jövő szilveszterkor felhasználni


Úgy tudom, Nagyrábén, Nyergesújfaluban és Újszászon is vannak kijelölt megsemmisítő pontok, ahol fel lehet őket robbantani.

🤣🤣🤣Az az
@Dr Zéró:
ha kormányváltás jön akkor legalább 4 VPN mögé kell elbújnia mindenkinek

A bőnyi kókányrémből kinézem, hogy körbehaknizná az újonnan megalakuló kormányt a foskommal. Képzeljék csak el uraim! Az összes oktatási intézmény gépén az ő tákolmánya futna. Akkorát szólna, mint anno a maszop-szadesz érában a kakaóbiztos számítógép az óvódákban 300 millióért.
@Basilikum:
@Nevem Senki:
BUÉK az összes VPN mögött bújkáló trollnak!

Kezdő akinek VPN kell, én direkt Erdélybe születtem hogy trollkodhassak

Ezt pont egy hazaáruló, disszidensnek sikerült mondanod.
@Nevem Senki:
BUÉK az összes VPN mögött bújkáló trollnak!

Kezdő akinek VPN kell, én direkt Erdélybe születtem hogy trollkodhassak
@Dr Zéró:
@NeroVonSchwartz:
@Nevem Senki:
BUÉK az összes VPN mögött bújkáló trollnak!

BUÉK! már meg is találtam a következő VPN-t ami mögé elbújhatok!

Boldog új évet! Azt bizony jól teszi Schwartz úr, hiszen ha kormányváltás jön akkor legalább 4 VPN mögé kell elbújnia mindenkinek

4?? Szent habakuk, ezt az egyet is alig találtam meg
@NeroVonSchwartz:
@Nevem Senki:
BUÉK az összes VPN mögött bújkáló trollnak!

BUÉK! már meg is találtam a következő VPN-t ami mögé elbújhatok!

Boldog új évet! Azt bizony jól teszi Schwartz úr, hiszen ha kormányváltás jön akkor legalább 4 VPN mögé kell elbújnia mindenkinek
@Cefréshányás:
Megmaradt tűzijátékokkal teendők:
Leadni a megfelelő helyen január 1. Reggel 6 után
Jövő szilveszterkor felhasználni


Úgy tudom, Nagyrábén, Nyergesújfaluban és Újszászon is vannak kijelölt megsemmisítő pontok, ahol fel lehet őket robbantani.
@Nevem Senki:
BUÉK az összes VPN mögött bújkáló trollnak!

BUÉK! már meg is találtam a következő VPN-t ami mögé elbújhatok!
BUÉK az összes VPN mögött bújkáló trollnak!
BUEK: sodi megy vissza a sittre, Herby a korhazba, Mc Istinek pedig zarul a kor.
Megmaradt tűzijátékokkal teendők:
Leadni a megfelelő helyen január 1. Reggel 6 után
Jövő szilveszterkor felhasználni
Boldog új évet🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾🍾 minden tiszelt trollégának és trolleginának!
Remélem év közepére azért mindenki megtart egy két kis recsegő golyót🎆
Mmmm malac sült
Buék ti rossz ratyeeek!
Boldog Új Évet
Boldog új évet skanok
Boldog új évet minden városlakónak! 🥳
Boldog Új Évet!
BÚJÉK mindenkinek
@NarancsosPirula:
@Boros Dani:
Mennyire lesz necces moderálás szempontjábol ha Herby állapota rosszabbodik? Hullagyalázás, kárörvendést hanyagolni kellene gondolom.


Hát ja, remélem mindenki vagy próbál visszafogott lenni vagy kreatívan körbeírni amit valójában gondol.
Még ha az oldalt nem is lehet nagyon bajba keverni, nem lenne jó ötlet ha bármely hatóságnak kicsit is a szemét szúrnánk.
De Zéró Úr, Dr. Tájfel 100%-ban kezeskedni fog a moderálásról.

Jól mondja Narancsos úr, azokat a hozzászólásokat amik nem férnek bele a felhasználási feltételbe moderálni fogjuk. A kárörvendés ebbe nem tartozik bele, csak ha a videóban szereplő személy halálát kívánják.
@Bidaga:
senkinek nem hiányzik a geri. szerintem ő matek tanár volt előző életében amúgy. mármint dübbentő a hasonlóság

Te most egy nyolcadik kerületi zsivánnyal beszélsz! Lassan jön az érettségi és nincsenek kidolgozva a matek tételek? Nem tudtad megkenni a tanárt két tábla milkával?
Nem. Nem, te egy faszszopó vagy, aki várja a sültgalambot! Újjazzam halálra zs-generációs fajtádat!
Markó Gergely karácsonyi szarjai másnak is hiányoznak?
Melyik börtönbe, cellába kell postázni neki? Lakatos Alejandróék, Kozák Karloszék kíméljenek!!!
@McSkziofrén:
Na szevasztok skanok! Előre is B.U.É.K mindenkinek! Idén már nem leszek képbe mint hufi kolléga, de nyugi én máshol élem ki ezeket! ui.zárul a kör!)

Ez olyan mint egy halotti beszéd. Most akkor hol leszel, az ATV sas kabaréja elött vagy a Váci utcai petárdás senkik között?

Huffnágel... Ő a jó melegben számolja a pénzét, iszogat és közben Stadler Jóskás videókat néz. Na hello, skizó!
@Boros Dani:
Mennyire lesz necces moderálás szempontjábol ha Herby állapota rosszabbodik? Hullagyalázás, kárörvendést hanyagolni kellene gondolom.


Hát ja, remélem mindenki vagy próbál visszafogott lenni vagy kreatívan körbeírni amit valójában gondol.
Még ha az oldalt nem is lehet nagyon bajba keverni, nem lenne jó ötlet ha bármely hatóságnak kicsit is a szemét szúrnánk.
De Zéró Úr, Dr. Tájfel 100%-ban kezeskedni fog a moderálásról.
Üdvözlendő hír- a lószopó koldushoz eljutott a Facebook csoport leak
BUÉK!
A 2025-re vonatkozó díjátadók mikor várhatóak?
B.U.É.K. Kedves TC-lakók. A trash-ek pedig baszódjanak meg az idegtől!
Felmerült bennem az ötlet, hogy minden év végén kellene egy évértékelő videót csinálni arról, hogy mit értünk el? Milyen új trash-ek kerültek a látóterünkbe, mi történt a már meglévő trash-ekkel és mi történt a trollégákkal az adott évben! Mit gondoltok?
B.U.É.K Városlakók!
Mennyire lesz necces moderálás szempontjábol ha Herby állapota rosszabbodik? Hullagyalázás, kárörvendést hanyagolni kellene gondolom.
Na szevasztok skanok! Előre is B.U.É.K mindenkinek! Idén már nem leszek képbe mint hufi kolléga, de nyugi én máshol élem ki ezeket! ui.zárul a kör!)