Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Bár már törölte magát, szeretnék mégis egy kis magyarázatot adni arra, hogy miért van kézi ellenőrzés az oldalon a feltöltött tartalmakhoz, ha mégis olvasná.
Azt szoktuk megnézni, hogy tartalmilag illeszkedik-e az oldal témájához, nincs-e már fent, vagy nem sérti-e a felhasználási feltételeket. Erre elsősorban azért van szükség, hogy az oldal ne veszítse el a trash jellegét, illetve hogy a rosszakaróink ne tölthessenek fel illegális tartalmakat amíg a városvezetés a vánkoson pihen A feltöltött videók általában másnap kerülnek ki, de ettől lehetnek eltérések attól függően hány videó került feltöltésre aznap, illetve van-e közte olyan amit esetleg soron kívül ki kell engednünk (pl. lékek békek tékek mékek ).
A mai nap során az ön feltöltését is ellenőrizni fogjuk. Nyilván nem tudhatta hogy már van a feltöltési sorban olyan videó ami részben átfedésben van az önével, ezért nem hibáztatjuk. A legrosszabb ami ilyenkor történhet, hogy megérjük arra töltse fel a releváns részt külön, amit már előre meg is tett. Reméljük, hogy ez nem fogja eltántorítani abban, hogy a jövőben visszatérjen szemétvárosba
Lexike, ugye Bartal András (a Magyar Önvédelmi Mozgalom vezetője) tudja rólad, hogy egy megélhetési koldus vagy aki ártatlan és naív nézőktől csikar ki pénzeket, mielőtt elkezdtél neki picsogni a téged "terrorban tartó" trollokról?
Lebilincselő Meglepő, hogy mennyire nem hasonlít a csatornaképen lévő nőre. Csak nem AI?
https://yt3.googleusercontent.com/JJhQiC9_ETUNFe6vp6DmFglG9XrNPFu_sV5zoyOokR2u3-NDdgVL0lNuKn4n7mjd6ao5WyfGdX8=s160-c-k-c0x00ffffff-no-rj
@class of 2023:
nem tudom, mik ezek a kérdések. zamecsnik péternek vettem egy 40 milliós autót, meg kicseréltem a pelenkáját. ugyanúgy 12 év lett belőle. elnézést kért a tárgyalás után. még azt is mondta szóról szóra hogy ebben eddig lehetett eljutni. máskor egy láda pénz el érdekezek mert ez így nem jó.
Ahaa, Te hol is voltál Ackermann Dávid eltűnése napján?
@Nevem Senki:
Mit bírtál csinálni Huffnágel, hogy törölték az előző profilodat? Tényleg őszintén kérdezem, zéró rosszindulat.
Háj, Én töröltem magamtól. Nem tudtam azonosulni a törökkel. Baromi csicska karakter ebben a játékban.
a tőrök egy full alfa karakter. mc isti is alfa. akkor csak a rokkant barátom nem alfa? hogy van ez.
Eddig egy alfáról hallottam, Őt istennek hívják. Bár még nem mutatkozott be, nem segített semmiben.
Nyaljam meg a bal 'acskódat, ki a Te roki barátod? Nem értem, de van egy tippem. A barátságotok bizalmas annyira, hogy pelenkát cserélsz neki? A kiválasztottja máj-transzplantációjánnál milyen szerepet tudsz betölteni? Anyagi esetleg biológiai eredetű?
Ismered Khymberlyt?
@vegetas_kiflicsucsok:
Üdvözletem
Az újonnan létrehozott Skizo Angyal Kinga kategóriából hiányzik ez a két videó (legalábbis csak ezt a kettőt találtam):
https://trashcity.net/video/17999/
https://trashcity.net/video/9487/
Kérem az adminokat ha lehetséges akkor ezekre a videókra rakják rá kategóriát. A végbéldaganat mutogatós liverészlet úgy gondolom kifejezetten fontos hogy könnyen megtalálható legyen az oldalon
Köszönöm
Üdvözletem
Az újonnan létrehozott Skizo Angyal Kinga kategóriából hiányzik ez a két videó (legalábbis csak ezt a kettőt találtam):
https://trashcity.net/video/17999/
https://trashcity.net/video/9487/
Kérem az adminokat ha lehetséges akkor ezekre a videókra rakják rá kategóriát. A végbéldaganat mutogatós liverészlet úgy gondolom kifejezetten fontos hogy könnyen megtalálható legyen az oldalon
Köszönöm
@SuperDave:
Rendesen teledobálja valami Ákos a kancsal Miskolci Malacot:
Írtam is, hogy 24-én (is) bedobta az évvégi fizetési bónuszának egy részét a debil barom. Gondolom hasonló szűz incel nyomorék lehet ez is mint a spermázó disznó.
"Vajon mit érezhet szenteste egy ilyen debil https://ibb.co/1YtpJ66K aki 60 ezer értékben dobál koint a gyerek spermázó disznónak?"
https://www.tiktok.com/@akos992
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Azt szoktuk megnézni, hogy tartalmilag illeszkedik-e az oldal témájához, nincs-e már fent, vagy nem sérti-e a felhasználási feltételeket. Erre elsősorban azért van szükség, hogy az oldal ne veszítse el a trash jellegét, illetve hogy a rosszakaróink ne tölthessenek fel illegális tartalmakat amíg a városvezetés a vánkoson pihen
A mai nap során az ön feltöltését is ellenőrizni fogjuk. Nyilván nem tudhatta hogy már van a feltöltési sorban olyan videó ami részben átfedésben van az önével, ezért nem hibáztatjuk. A legrosszabb ami ilyenkor történhet, hogy megérjük arra töltse fel a releváns részt külön, amit már előre meg is tett. Reméljük, hogy ez nem fogja eltántorítani abban, hogy a jövőben visszatérjen szemétvárosba
Feltöltési sorrendben megy a videók elfogadása. Ha nem kaptál értesítést az elutasításról, akkor hamarosan kikerül a videód.
Ráadásul nem is megy lefelé a hasa, ő is elmondja, hiszen.. VIDEÓ VAN RÓLA
Lebilincselő
https://yt3.googleusercontent.com/JJhQiC9_ETUNFe6vp6DmFglG9XrNPFu_sV5zoyOokR2u3-NDdgVL0lNuKn4n7mjd6ao5WyfGdX8=s160-c-k-c0x00ffffff-no-rj
Lyolvan köcsög, vettük az adást! Elmegyünk
Ahaa, Te hol is voltál Ackermann Dávid eltűnése napján?
Eddig egy alfáról hallottam, Őt istennek hívják. Bár még nem mutatkozott be, nem segített semmiben.
Nyaljam meg a bal 'acskódat, ki a Te roki barátod? Nem értem, de van egy tippem. A barátságotok bizalmas annyira, hogy pelenkát cserélsz neki? A kiválasztottja máj-transzplantációjánnál milyen szerepet tudsz betölteni? Anyagi esetleg biológiai eredetű?
Ismered Khymberlyt?
Köszönöm hogy jelezte, pótoltam a kategóriákat
Háj, Én töröltem magamtól. Nem tudtam azonosulni a törökkel. Baromi csicska karakter ebben a játékban.
Az újonnan létrehozott Skizo Angyal Kinga kategóriából hiányzik ez a két videó (legalábbis csak ezt a kettőt találtam):
https://trashcity.net/video/17999/
https://trashcity.net/video/9487/
Kérem az adminokat ha lehetséges akkor ezekre a videókra rakják rá kategóriát. A végbéldaganat mutogatós liverészlet úgy gondolom kifejezetten fontos hogy könnyen megtalálható legyen az oldalon
Köszönöm
Írtam is, hogy 24-én (is) bedobta az évvégi fizetési bónuszának egy részét a debil barom. Gondolom hasonló szűz incel nyomorék lehet ez is mint a spermázó disznó.
"Vajon mit érezhet szenteste egy ilyen debil https://ibb.co/1YtpJ66K aki 60 ezer értékben dobál koint a gyerek spermázó disznónak?"
https://www.tiktok.com/@akos992
https://files.catbox.moe/oflljc.png
Mert mi történt 1961-ben? Az megvan, hogy 1960-ban ördög
Ahogyan 2020-ban sem volt
Takarodjál már innen.