Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Milyen ügyben szeretne kommentárt Tájfel úrtól? Jelenleg ki sem mozdul az irodájából, meghagyta ne zavarjuk amíg a 2025-ös díjazottakat jóvá nem hagyta
@SuperDave:
Nem tudom ki nyomta a röhögőjeleket Albinak, de szép munka volt Csak úgy sercegett a malac szájában a zsír az idegtől
Nyomtuk vagy 50-en Izzott a chat a síró-nevetős emojiktól, végem volt mikor kiment a szobából röhögni a barom
Amúgy felvettem Albi élőből a malac rage quit előtti pár percet, lehet majd feltöltöm
@PublikusTranyó:
Lil Herbynek még mennyi időt saccoltok?
Fasz tudja.
Volt egy fazon, aki amolyan mindenes kertész volt nálunk sok éven át. Gyerekkorom óta ismertem, világ életében alkalmi munkából élő full alkesz volt, de a melót mindig korrektül elvégezte. Napi minimum 2 liter flakonos bor lement, ha volt pénz akkor szemcseppeket is tolt mellé.
2022 végén 53 évesen jelentkeztek nála a cirrózis tünetek, az ödémás felpuffadt has és sárgulás mellett a gyors fizikai leépülés következett, ezután1 évig húzta.
A piát és a cigit nem tette le mikor a diagnózist elmondták neki. A vége felé, mikor már napi szinten véreset szart és a gyengeségtől a kapuig alig bírt kijönni gyakran látogattam.
Vittem neki főtt kaját stb. sajnáltam mert attól függetlenül, hogy egy világi alkesz volt, emberileg az összes trash kutya a nyomába sem érhetne.
Mivel tudjuk, hogy a cirrózis csak transzplantációval "gyógyítható", így reméljük hogy a várólista jó hosszú lesz herbikének.
(de hogy a kérdésre is válaszoljak, max 2 évet jósólok neki)
@PublikusTranyó:
Lil Herbynek még mennyi időt saccoltok?
Ha minden utasítást betartana(nemfog) akkor is max 4-5 év. De csörgött az üveg a szatyorba a minap is, iszik az dugiban tovább. Max egy fél év oszt főd lesz rajta.
Semmit.
Koint irigységről van szó. Ezek az évek alatt, a Moszat, Zongi, aki beszólt a videóban a kamagrásnak a VSDI meg még páran arra verték a faszukat, hogy ki tud több milliót elkúrni, hogy nagyobb szintű legyen a fingtok fiókja.
Nem vicc, ezek a 40 pluszos férfiak meg 1-2 nő tényleg milliókat költöttek az évek alatt kointra, és ezzel menőztek egymásnak
Aztán volt valami cicaharc a gittegyletben, amit annyira nem vágok hogy miért, végül az i-re a pontot az tette fel, mikor képbe került az arany tojást tojó debil Pityuka, akin a Moszat tonna szám kereste a free kointot.
Gondolom ment az irigykedés, hogy a kopasz buzi ingyen kointot farmol a gyogyósból. (később Zongika is ugyanígy járt, mikor a disznóval elkezdett játszani)
Azt tudni kell, hogy a Moszat tényleg nem veszi ki a megkeresett pénzt amit a párbajokkal összeszed. Nekem ismerősöm a fingtokon és szoktam látni mikor kirakja a sztorijába, hogy dobálja be a külföldi zsidó picsáknak a 100 ezreket. Ezek mind a (javarészt) Pityulin megkeresett kointokból vannak.
Meg ugye a kamagrásnak a mostani fiókja is már 27-es szintű, amihez bőven millió Ft felett kellett eldobálni ajándékokat másoknak. És ez bizony mind a Pityukából van, ami szúrja ezeknek a debileknek a szemét
@SneciGeci:
Felvetném a Tisztelt Városvezetésnek, hogy érdemes lenne más platformokon (pl.: Facebook, YouTube) működő trashvadászokkal kollaborálnunk, mert így szerintem több eredményt érünk el a trashekkel szemben.
Én mondjuk inkább kezdeném a hánytatott sorsú 'őstroll' kollégákkal, mint a Zabagép, a Vörös Papnő és Mateszopszék. Mert látok esélyt arra, hogy még náluk lehet tartalom, ami az oldal kincstárát tudná bővíteni.
@Bariadd:
Egyébként kedves SzemétVáros vezetőség! Most is szeretném azt előterjeszteni, mert eddig sokszor elveszett ez a javaslatom az éterben, hogy mivel megint van elég nagy influx a Pikács Violetta videókból, ezért szerintem lehet célszerű lenne egy külön kategóriát csinálni neki, ugyanis a hölgyemény kb. akkora trash jelenség, mint a Szirén Irén, és konkrétan hasonlóakat művelt, mint az Edita, még mielőtt az berobbant volna a trashtudatba.
Régen, mikor még volt TikTikem, a lilaember nevű felhasználó osztott meg a Pikacsurol zseniális összeállításokat, főleg, mikor összefüggéstelenül fossa a szót a Budapest TV-ben, ott jött ki a legjobban, mennyire bolond a nénnye.
@SneciGeci:
Felvetném a Tisztelt Városvezetésnek, hogy érdemes lenne más platformokon (pl.: Facebook, YouTube) működő trashvadászokkal kollaborálnunk, mert így szerintem több eredményt érünk el a trashekkel szemben.
Most is van ilyen jellegű kooperációt, Ernőke kapcsán legalábbis 100% ;P
Felvetném a Tisztelt Városvezetésnek, hogy érdemes lenne más platformokon (pl.: Facebook, YouTube) működő trashvadászokkal kollaborálnunk, mert így szerintem több eredményt érünk el a trashekkel szemben.
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Miért szakítottatok a Tomival? Azt hittem együtt maradtok így főleg hogy jön a kis baba is. 😔
☯️Turi-Kovács Evuska☯️ · Alkotó
Azért, mert már ő más dolgokra vágyott mint én. Röviden.
Vajon mik lehettek azok a "más dolgok"? 🤔
Nem kamu, a nője ezt rakta ki tiktokra https://ibb.co/HpnKC94C
Hát meglátjuk mi lesz a végén, de az már biztos, hogy a túri fizetheti a gyerektartást 70 éves koráig
Én azt hittem, ennél kitartóbb lesz a lisztesképű, és teljesen lenullázza a Túrit.
Nemsokára fent lesz a vége, addig is egy kis ízelítő Albi chatből https://ibb.co/Kx0mqqsS
Nyomtuk vagy 50-en
Amúgy felvettem Albi élőből a malac rage quit előtti pár percet, lehet majd feltöltöm
Ki gondolta volna, hogy ez lesz én biztos hogy nem.
Sokáig tartott.
Vlsz. igen, az a futás meg az egész szitu nagyon előre megrendezettnek tűnt.
Ezután a kamagrás hirtelen be is keresett 60K+ koint
Fasz tudja.
Volt egy fazon, aki amolyan mindenes kertész volt nálunk sok éven át. Gyerekkorom óta ismertem, világ életében alkalmi munkából élő full alkesz volt, de a melót mindig korrektül elvégezte. Napi minimum 2 liter flakonos bor lement, ha volt pénz akkor szemcseppeket is tolt mellé.
2022 végén 53 évesen jelentkeztek nála a cirrózis tünetek, az ödémás felpuffadt has és sárgulás mellett a gyors fizikai leépülés következett, ezután1 évig húzta.
A piát és a cigit nem tette le mikor a diagnózist elmondták neki. A vége felé, mikor már napi szinten véreset szart és a gyengeségtől a kapuig alig bírt kijönni gyakran látogattam.
Vittem neki főtt kaját stb. sajnáltam mert attól függetlenül, hogy egy világi alkesz volt, emberileg az összes trash kutya a nyomába sem érhetne.
Mivel tudjuk, hogy a cirrózis csak transzplantációval "gyógyítható", így reméljük hogy a várólista jó hosszú lesz herbikének.
(de hogy a kérdésre is válaszoljak, max 2 évet jósólok neki)
Kamu balhé volt az, látszott rajta, csak hogy nőjjön a nézettségük. Ahogy mossadkutya mondja mindíg "műsor kell" a nézőknek.
Ha minden utasítást betartana(nemfog) akkor is max 4-5 év. De csörgött az üveg a szatyorba a minap is, iszik az dugiban tovább. Max egy fél év oszt főd lesz rajta.
Talán fél év
Semmit.
Koint irigységről van szó. Ezek az évek alatt, a Moszat, Zongi, aki beszólt a videóban a kamagrásnak a VSDI meg még páran arra verték a faszukat, hogy ki tud több milliót elkúrni, hogy nagyobb szintű legyen a fingtok fiókja.
Nem vicc, ezek a 40 pluszos férfiak meg 1-2 nő tényleg milliókat költöttek az évek alatt kointra, és ezzel menőztek egymásnak
Aztán volt valami cicaharc a gittegyletben, amit annyira nem vágok hogy miért, végül az i-re a pontot az tette fel, mikor képbe került az arany tojást tojó debil Pityuka, akin a Moszat tonna szám kereste a free kointot.
Gondolom ment az irigykedés, hogy a kopasz buzi ingyen kointot farmol a gyogyósból. (később Zongika is ugyanígy járt, mikor a disznóval elkezdett játszani)
Azt tudni kell, hogy a Moszat tényleg nem veszi ki a megkeresett pénzt amit a párbajokkal összeszed. Nekem ismerősöm a fingtokon és szoktam látni mikor kirakja a sztorijába, hogy dobálja be a külföldi zsidó picsáknak a 100 ezreket. Ezek mind a (javarészt) Pityulin megkeresett kointokból vannak.
Meg ugye a kamagrásnak a mostani fiókja is már 27-es szintű, amihez bőven millió Ft felett kellett eldobálni ajándékokat másoknak. És ez bizony mind a Pityukából van, ami szúrja ezeknek a debileknek a szemét
Mit szólt be moszad neki?
Én mondjuk inkább kezdeném a hánytatott sorsú 'őstroll' kollégákkal, mint a Zabagép, a Vörös Papnő és Mateszopszék. Mert látok esélyt arra, hogy még náluk lehet tartalom, ami az oldal kincstárát tudná bővíteni.
https://www.tiktok.com/@alibabaxxl/video/7592967954157800724
Az nem rossz, de a többi trash kapcsán is lehetne. Pl. Sodi, Tibcédesz, Penetrásék vagy Kinderjäger Kulabácsi
Régen, mikor még volt TikTikem, a lilaember nevű felhasználó osztott meg a Pikacsurol zseniális összeállításokat, főleg, mikor összefüggéstelenül fossa a szót a Budapest TV-ben, ott jött ki a legjobban, mennyire bolond a nénnye.
Most is van ilyen jellegű kooperációt, Ernőke kapcsán legalábbis 100% ;P
A kenő pénz=genő bénz nem boldogít