Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4479 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@SneciGeci:
@SuperDave:
Sodi háziőrizetben van a tárgyalásáig, jeladót kell hordania és napi 1x hagyhatja el a macskaólat 9-től 10 óráig. Ha megvolt a tárgyalás akkor derül ki hány évre varrják be.
Höjpinek májcirrózisa és ascitese van az éveken át tartó masszív piálás miatt. Nem vagyok orvos, de elég szarul néz ki az biztos.

Mit ne mondjak ez az év sem a trash-ek javára indul. Pedo Sodi háziőrizetben, Tibcédesz előzetesben, Höjpinek májcirrózisa, Kinderjäger Kulabácsinak sérve van, Turha Tamás-t lehúzták... valakit kihagytam?

Azt se hagyjuk ki, hogy MC Gyogyósnak rohadnak a fogcsonkok a pofájában, állandó gyulladásban vannak. Fél fogorvoshoz menni, szóval ott is komoly szövődmények várhatók
@SneciGeci:
@SuperDave:
Sodi háziőrizetben van a tárgyalásáig, jeladót kell hordania és napi 1x hagyhatja el a macskaólat 9-től 10 óráig. Ha megvolt a tárgyalás akkor derül ki hány évre varrják be.
Höjpinek májcirrózisa és ascitese van az éveken át tartó masszív piálás miatt. Nem vagyok orvos, de elég szarul néz ki az biztos.

Mit ne mondjak ez az év sem a trash-ek javára indul. Pedo Sodi háziőrizetben, Tibcédesz előzetesben, Höjpinek májcirrózisa, Kinderjäger Kulabácsinak sérve van, Turha Tamás-t lehúzták... valakit kihagytam?


Én bevallom őszintén én nem bánnám, ha Sodi, Kaffka és Herbert is kifutna már, mint trash. Már le lett róluk minden húzva, és már ideje lenne bár őstrashnek 'nyugdíjaznia' magát, hogy legyen valami újulat is.
@SuperDave:
Sodi háziőrizetben van a tárgyalásáig, jeladót kell hordania és napi 1x hagyhatja el a macskaólat 9-től 10 óráig. Ha megvolt a tárgyalás akkor derül ki hány évre varrják be.
Höjpinek májcirrózisa és ascitese van az éveken át tartó masszív piálás miatt. Nem vagyok orvos, de elég szarul néz ki az biztos.

Mit ne mondjak ez az év sem a trash-ek javára indul. Pedo Sodi háziőrizetben, Tibcédesz előzetesben, Höjpinek májcirrózisa, Kinderjäger Kulabácsinak sérve van, Turha Tamás-t lehúzták... valakit kihagytam?
Egyébkén Sodráknál már most a böri játszik vagy az IMEI a továbbiakban? Azt tudom, hogy háziőrizetben van, de a tárgyaláson mi várható nála?

Herbinek vszeg az utolsókat rúgja a mája, mert egyrészt már a hasa tiszta ödéma, és látszik az arcán is az a klasszikus májbeteg beesettség. Egyébként ez sem öl olyan gyorsan, mint sokan gondolják. Ha leteszi a piát, akkor nyer valamennyi időt, de már gyógyszeresz kezelésre szorulna. Az egyik kísérőjelensége ennek a kórnak a vérzékenység, mert a véralvadási faktorok sincsenek a helyükön.

P.S: Lennie kéne a feltöltött videóim között egy MC Pityusnak, amiben Hont Bandit szidja. Csak mert látom, hogy közben mentek ki tartalmak TC-re, és hogy ez nehogy elkallódjon, amiatt írok.
Sodi háziőrizetben van a tárgyalásáig, jeladót kell hordania és napi 1x hagyhatja el a macskaólat 9-től 10 óráig. Ha megvolt a tárgyalás akkor derül ki hány évre varrják be.
Höjpinek májcirrózisa és ascitese van az éveken át tartó masszív piálás miatt. Nem vagyok orvos, de elég szarul néz ki az biztos.
Trollégák, 2 kérdésem van, világosítsanak fel;

Tulajdonképpen mi van most sodival? Még mindig szabadlábon van és nem is dugják vissza a sitkóra?

A másik, herbinek most mi baja van? Májcirózis vagy sérv? Nagy szarban lehet?
@Bariadd:
@Huffnagell:
Bariadd, harapjak bele abba a nagy seggedbe. Egy maréknyi értelmiségi faszból álló baráti társaság csinálja ezt az oldalt hobbiból. Valszeg teljesen más körül zajlik a civil életük, mivel ebből nem tudnak profitálni, létminimumot fenntartani!
Mint sok ingyenes filmnézős oldal, Tájfelék is berakhattak volna már reklámokat. De az sincs!
Ne basztassuk már őket!

Hugyozzak bele a falikutadba.


Van egy rendőr ismerősöm, úgyhogy ha tovább folytatod, akkor...... annyi!

Ezt most Bariadd hangján ovastam és el is kapott a röhögés.
Ja és mégvalami: Azt írta, hogy 2025 Esküvő, 2026 Egyedülálló kismama. Hát kurvára nem! Elvált kismama. EL-VÁLT!
@Puro:
Nem muszájkabát (kényszerzubbony?) kéne neki hanem pszichátriai gyógyszer.

Ahhoz is kell neki a muszájkabát, mert önszántából nem fogja bevenni, arra mérget vehetsz. Megsérülni egy ilyen őrült kretén miatt meg senki sem szeretne, gondolom én.
@nemjepülababa:
Nem, mintha sokra tartanám a druszámat, de szerintem valamit nagyon sunnyog... Mert ez a panel vs kertes ház dolog nekem kurvára sántít... Lehet, turha mégsem olyan hülye, amilyennek látszik és megneszelte, hogy ávátke mire hajt és elzavarta a picsába? meg impliciten de utalt rá, hogy a Haránth Böskének is volt szerepe a válásban

Így van. Sántít a történet. Eleve mi az, hogy az az egyetlen volt igaz, hogy különköltöztek? Akkor a várandósság az hazugság volt?! 100 százalék, hogy egy nagy büdös kamu az, hogy "mert a Tamás nem tudta, hogy mivel jár a terhesség bla bla." Persze, aranyom! Lehet, hogy Túri egy világi proli, de attól még nem egy teljesen hikomat beáscigány Havasalföldön túlról.
Haranth Örzsébet meg valszeg legvágta, hogy a fia beszopott egy szivolát.
@Puro:
Nem muszájkabát (kényszerzubbony?) kéne neki hanem pszichátriai gyógyszer.


Gyógyszer a faszt, ez kell neki: https://ibb.co/Q37ftPcY
@SneciGeci:
HuffnágEllik nyugi legyen már! Vagy hozassuk a muszájkabátot, hogy végre lenyugodj?


Nem muszájkabát (kényszerzubbony?) kéne neki hanem pszichátriai gyógyszer.
HuffnágEllik nyugi legyen már! Vagy hozassuk a muszájkabátot, hogy végre lenyugodj?
@Huffnagell:
Bariadd, harapjak bele abba a nagy seggedbe. Egy maréknyi értelmiségi faszból álló baráti társaság csinálja ezt az oldalt hobbiból. Valszeg teljesen más körül zajlik a civil életük, mivel ebből nem tudnak profitálni, létminimumot fenntartani!
Mint sok ingyenes filmnézős oldal, Tájfelék is berakhattak volna már reklámokat. De az sincs!
Ne basztassuk már őket!

Hugyozzak bele a falikutadba.


Van egy rendőr ismerősöm, úgyhogy ha tovább folytatod, akkor...... annyi!
@Outdoorsex Alex:
Én korábban, az ide feltöltött videók alapján egy vagy két fokkal normalisabbnak gondoltam ezt a nőt, de lehet, hogy csak azert, mert nem beszélt.

Most a gyerekének azt fogja mondani, hogy azért mentek szét apával, mert ő nem bírta a panelt, mert ő kertesházból származott? 30 fölött már bőven giga redflag, ha valaki Facebookon vagy TikTokon vagy faszomtudjahol sajnáltatja magát, valami érzelmes, ráutaló, valamilyen szöveges, idézetes poszt megosztásával, de ez még külön videót csinál magáról, hogy 2025-ben esküvő, 2026-ban egyedülálló kismama. Hát ez vérciki én nem hogy hirdetném, hanem inkább eltűnnék ilyen esetben bázzeg. Mondjuk én nem vagyok cigány az is igaz. Azért kíváncsi lennék, hogy konkrétan miért szakított, ki szakított.

Vicc, van hasonló (csaj) ismerősöm. Nagyon sok palit lecastingolt a fiatal évei alatt, a legtöbbjüket én is ismertem, volt köztük kimondottan jó, rendes, fasza gyerek is, akiknek most amúgy jó barátnőjük, feleségük stb. ,van, ismerős csaj meg az egyik legszarabbal megállapodott, összeházasodtak, jött a gyerek, még az első születésnapja előtt szétmentek és nyomja ő is a sajnáltató posztokat Facebookon, nekem mondta is, hogy nem ő akarta, hogy ez legyen. Aha, ja, azt mondom, volt merítése a csajnak bőven, mégis egy olyannak szült gyereket, akiről már a legelején lerítt, hogy offos.



Nem, mintha sokra tartanám a druszámat, de szerintem valamit nagyon sunnyog... Mert ez a panel vs kertes ház dolog nekem kurvára sántít... Lehet, turha mégsem olyan hülye, amilyennek látszik és megneszelte, hogy ávátke mire hajt és elzavarta a picsába? meg impliciten de utalt rá, hogy a Haránth Böskének is volt szerepe a válásban
Bariadd, harapjak bele abba a nagy seggedbe. Egy maréknyi értelmiségi faszból álló baráti társaság csinálja ezt az oldalt hobbiból. Valszeg teljesen más körül zajlik a civil életük, mivel ebből nem tudnak profitálni, létminimumot fenntartani!
Mint sok ingyenes filmnézős oldal, Tájfelék is berakhattak volna már reklámokat. De az sincs!
Ne basztassuk már őket!

Hugyozzak bele a falikutadba.
Nekem egyébként annyi kritikám van a videók kiengedésének sebessége kapcsán, hogy az oldal lehet ténylegesen elgondolkodhatna azon, hogy bővíti az apparátust, aki a feltöltött tartalmakat átnézi, csak mert szerintem időszakosan probléma, ha csúszás van, és akkor a feltöltések feltorlódnak, és mikor kijutnak, akkor egyszerre annyi videó zúdúl a főoldalra, hogy nem mindegyiknek jut hely.
Én korábban, az ide feltöltött videók alapján egy vagy két fokkal normalisabbnak gondoltam ezt a nőt, de lehet, hogy csak azert, mert nem beszélt.

Most a gyerekének azt fogja mondani, hogy azért mentek szét apával, mert ő nem bírta a panelt, mert ő kertesházból származott? 30 fölött már bőven giga redflag, ha valaki Facebookon vagy TikTokon vagy faszomtudjahol sajnáltatja magát, valami érzelmes, ráutaló, valamilyen szöveges, idézetes poszt megosztásával, de ez még külön videót csinál magáról, hogy 2025-ben esküvő, 2026-ban egyedülálló kismama. Hát ez vérciki én nem hogy hirdetném, hanem inkább eltűnnék ilyen esetben bázzeg. Mondjuk én nem vagyok cigány az is igaz. Azért kíváncsi lennék, hogy konkrétan miért szakított, ki szakított.

Vicc, van hasonló (csaj) ismerősöm. Nagyon sok palit lecastingolt a fiatal évei alatt, a legtöbbjüket én is ismertem, volt köztük kimondottan jó, rendes, fasza gyerek is, akiknek most amúgy jó barátnőjük, feleségük stb. ,van, ismerős csaj meg az egyik legszarabbal megállapodott, összeházasodtak, jött a gyerek, még az első születésnapja előtt szétmentek és nyomja ő is a sajnáltató posztokat Facebookon, nekem mondta is, hogy nem ő akarta, hogy ez legyen. Aha, ja, azt mondom, volt merítése a csajnak bőven, mégis egy olyannak szült gyereket, akiről már a legelején lerítt, hogy offos.
@nemjepülababa:
Nu, ha már eddig halasztgatják a moderátorok a kikerülést, alternatív megoldáshoz folyamodtam mára már ex-turháné evetke kapcsán:
https://ibb.co/TMwRqsVN egy trollegina véleményét sérelmezte ex-turháné
https://archive.org/details/record-it-1768271035-online-video-cutter.com itt a gyűjtemény egy része. amikor csókolgatja a túúúri, az a fej sokat mondó
https://archive.org/details/record-it-1768393363-online-video-cutter.com-1 itt meg a másik, ahol válaszol pár kérdésre

Mire a moderátorok átengedik a posztot Evelinke megszül Turha meg elhalálozik
@nemjepülababa:
Nu, ha már eddig halasztgatják a moderátorok a kikerülést, alternatív megoldáshoz folyamodtam mára már ex-turháné evetke kapcsán:
https://ibb.co/TMwRqsVN egy trollegina véleményét sérelmezte ex-turháné
https://archive.org/details/record-it-1768271035-online-video-cutter.com itt a gyűjtemény egy része. amikor csókolgatja a túúúri, az a fej sokat mondó
https://archive.org/details/record-it-1768393363-online-video-cutter.com-1 itt meg a másik, ahol válaszol pár kérdésre



Imádom, hogy Turi mekkora egy balek. Az trolloknak az aktus hosszabb mint TÚRI házassága.
Elvette, felcsinálta, elvált.
Végülis behozta a lemaradását speedrunban.
Nu, ha már eddig halasztgatják a moderátorok a kikerülést, alternatív megoldáshoz folyamodtam mára már ex-turháné evetke kapcsán:
https://ibb.co/TMwRqsVN egy trollegina véleményét sérelmezte ex-turháné
https://archive.org/details/record-it-1768271035-online-video-cutter.com itt a gyűjtemény egy része. amikor csókolgatja a túúúri, az a fej sokat mondó
https://archive.org/details/record-it-1768393363-online-video-cutter.com-1 itt meg a másik, ahol válaszol pár kérdésre
@PublikusTranyó:
Herby majd a 2026-os díjra kaphat egy posztumusz jelölést?

Azért még ne szórjunk földet a gilisztára, évekig elvergődhet attól függően milyen jól tartja a diétát. Persze mint tudjuk nem az alkoholtól hanem a magyarok gonoszsága miatt lett beteg, és abból most sincs hiány
@PublikusTranyó:
Herby majd a 2026-os díjra kaphat egy posztumusz jelölést?

Addaboy sodi gyász beszédét át kéne editelni herbertesre
Herby majd a 2026-os díjra kaphat egy posztumusz jelölést?
Gratula minden díjazottnak, buksisimi mindegyikőtöknek
Szerintem a díjosztásnál mindenki elfelejti, hogy ténylegesen a trollok nyertek erre emlékezzetek.
Köszönjük a Tajfel corp. kitartó munkáját. Néha ők is megérdemelnek egy kis pihit. Elvégre a trashek megvárnak minket.
milyen kurva érdekes, hogy mindig a női trashekkel kapcsolatban kell idejönni ugatni, hogy mennyire sajnálni kell őket
mer hát amúgy erről mi tehetünk, hogy ők pont ahhoz a genderhez tartoznak és netszemetet gyártanak
Jó lenne már tényleg a friss anyag, álló fasszal!
@kistáska:
A 2-3 napja feltöltött anyagokról lehet már tudni mikor kerülnek elfogadásra?

Gondolom, a díjkiosztás miatt szünetelt a videók elfogadása, de már dolgoznak rajta. Tippem szerint még a héten elbírálják őket.