Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4478 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Egyébként azt a képet, ami jelenleg a profilképem, lehetne kérni emotenak?
https://www.youtube.com/shorts/UUlnQzTbWcM
@Dr Zéró:
Önök közül többen is jelezték, hogy a videók elfogadása kicsit lelassult az utóbbi időben. Ennek az az oka, hogy el kellett mennem macskatáppénzre, és addig Dr. Táfel vette át a feladatkörömet egyéb teendői mellett. A dolgok lassan visszaállnak a normál kerékvágásba, köszönjük az eddigi türelmüket

Ne magyarázkodj cirmi! Kapsz ezért korrekt, versenyképes bérezést?
Valszeg nem. Akkor szopjanak le a videóval sietők.
@bororea:
mai stoki live-ot felvette valaki? tiktok mirror 2 úgy látom most kihagyta a lehetőséget

Felkerült már: https://youtube.com/watch?v=7sn5W9MN_Qo
@bororea:
mai stoki live-ot felvette valaki? tiktok mirror 2 úgy látom most kihagyta a lehetőséget


Én onnantól felvettem, hogy kapott pénzt káendhára és ment tyopronit venni a kisboltba. Később majd feltöltöm azt a részt, ahol a gyagyás bebaszva rágalmazza a májast meg a tőrőköt, hogy rávették a lamantint, hogy a rodás telefonszámával a jófogáson kamu hirdetésekkel embereket húzzanak le pénzzel
(elvileg valamikor feltöltik mirrora is a mai teljes liveot)
mai stoki live-ot felvette valaki? tiktok mirror 2 úgy látom most kihagyta a lehetőséget
@SuperDave:
@Bariadd:
Egy olyan kérdésem lenne, hogy profilképet váltottam, és bár telefonon látom a változást, de a böngészőmből (Brave) nem. Esetleg a TC-vel kapcsolatos sütik és előzmények törlése működhet?

Valószínű bent maradt a cache-ben, Ctrl + Shift + R kombinációval frissítsd az oldalt és utána meg kellene jelennie.

Köszi!
@Bariadd:
Egy olyan kérdésem lenne, hogy profilképet váltottam, és bár telefonon látom a változást, de a böngészőmből (Brave) nem. Esetleg a TC-vel kapcsolatos sütik és előzmények törlése működhet?

Valószínű bent maradt a cache-ben, Ctrl + Shift + R kombinációval frissítsd az oldalt és utána meg kellene jelennie.
https://www.reddit.com/r/talk_hunfluencers/comments/1qj7i77/kaffka_merci_lesz%C3%A1rmazottja_kaffka_margitnak/
Önök közül többen is jelezték, hogy a videók elfogadása kicsit lelassult az utóbbi időben. Ennek az az oka, hogy el kellett mennem macskatáppénzre, és addig Dr. Táfel vette át a feladatkörömet egyéb teendői mellett. A dolgok lassan visszaállnak a normál kerékvágásba, köszönjük az eddigi türelmüket
Egy olyan kérdésem lenne, hogy profilképet váltottam, és bár telefonon látom a változást, de a böngészőmből (Brave) nem. Esetleg a TC-vel kapcsolatos sütik és előzmények törlése működhet?
@kistáska:

Nekem a macska Mindig túl tolta ezt a süketelő semmitmondó loopolást, ha "esetleg" volt valami infója. Képes volt az egy mondatban összefoglalható infót 2 órányi hetyetye faszságba elnyújtani.
Na ezt mindig is rühelltem a bajuszban.


Ne is mondd. az Anyagos ékes példája a fél óra reklám per öt perc műsornak. 🤣
Igazából szinte már egyik trash sem érdekel, de olyan khurva jó szalagcímei vannak a feltöltött videóknak, hogy csak azért is rákattintok a trashbaitre. 😆😆

Nem tudom hogy ki szerkeszti, de remélem soha nem hagyja abba. Long life TC!!!
Hello, valaki tudja hogy a Csinifaszú Fannika hogyhogy már nem a Feka herceggel van hollandiában? Mondott erről valamit?
Tudtommal mióta kimenekült külföldre azóta egyszer sem kellett kötelezően hazajönnie a tárgyalás miatt, mindig online csatlakozott be.
Gondolom Teams-en keresztül vett részt a tárgyaláson, legalábbis nekem az rémlik hogy az előzőkőn is csak Skype-on volt.
@tosay50519:
Elméletileg ma volt mc istinek egy tárgyalás Szelim etkár ügyben ( https://gofile.io/d/EDhJA7 ) aki majd talál valami infót hogy mi történt, kérem ossza meg


A Török írta tegnap este a Temus Busák chatjébe, hogy kérdezze meg a malactól lesz e élő közvetítés a mai tárgyalásról
Meg írta azt is, hogyha megint nem jelenik meg a disznó a tárgyaláson, akkor ejtik a vádakat.
Ez éjfélkor volt, mikor még nagyban koldulta a koint a két nyomorék, szóval kétlem hogy ma reggel fél 9-kor a malac elment a bíróságra
Elméletileg ma volt mc istinek egy tárgyalás Szelim etkár ügyben ( https://gofile.io/d/EDhJA7 ) aki majd talál valami infót hogy mi történt, kérem ossza meg
Endre a tegnapi lájvszban azt mondta, hogy amíg börtönben volt Adda is pénzelte Goldán keresztül. Vicces hogy mikor Bajusz összekapott a fórummal ahelyett hogy visszafogta volna magát tövig nyomta a gázt, és csatlakozott a Sodicsapatba.
@Basilikum:
nekem hiányzanak a stoki szerelmes leveleket olvasós lájvszok, régi szép idők


Nekem a macskaól room tour lájfszok hiányoznak. A legjobb egzotikus infókat közvetítette akkoriban az anyagos a gyagyásról.
A többi hetyetyézős élői annyira nem érdekeltek. Mindig túl tolta ezt a süketelő semmitmondó loopolást, ha "esetleg" volt valami infója. Képes volt az egy mondatban összefoglalható infót 2 órányi hetyetye faszságba elnyújtani.
Na ezt mindig is rühelltem a bajuszban.
@kistáska:
@Felfújhatós Guminigger :
Miért mi lett vele? A több mint fél évvel ezelőtti furcsa, paranoid, panelek között trollokat kereső ragelős időszaka óta a tököm se követi


Mikor elindult a púpszászi szafari, akkor néhány fórumosnak szúrta a szemét a bajusz "munkássága".
Elkezdték doxolni a meg leakelni róla infókat a fórumon. Utána kezdődött a cicaharc néhány fórumos meg az anyagos között, innentől indult a sétálós ragelős lájfszok, meg az esti, a fórumosokat kibeszélő adások Kick-en.
Aztán a helyzet odáig fajult, hogy lekövették egyik alkalommal a bajuszt a lakásáig, majd kirakták a címét a fórumra. Volt videó is arról, hogy valamelyik becsönget a kaputelefonon hozzá, hogy lehívja az utcára vagy valami ilyesmi.
Ezután volt még pár live Kick-en, közben utalgatott rá, hogy neki erre az egészre nincs szüksége, többet ér a nyugalma stb. és vlsz. abbahagyja ezt a streamelősdit. Így is lett, mert több mint fél éve teljesen eltűnt minden platformról

nekem hiányzanak a stoki szerelmes leveleket olvasós lájvszok, régi szép idők
@Felfújhatós Guminigger :
Miért mi lett vele? A több mint fél évvel ezelőtti furcsa, paranoid, panelek között trollokat kereső ragelős időszaka óta a tököm se követi


Mikor elindult a púpszászi szafari, akkor néhány fórumosnak szúrta a szemét a bajusz "munkássága".
Elkezdték doxolni a meg leakelni róla infókat a fórumon. Utána kezdődött a cicaharc néhány fórumos meg az anyagos között, innentől indult a sétálós ragelős lájfszok, meg az esti, a fórumosokat kibeszélő adások Kick-en.
Aztán a helyzet odáig fajult, hogy lekövették egyik alkalommal a bajuszt a lakásáig, majd kirakták a címét a fórumra. Volt videó is arról, hogy valamelyik becsönget a kaputelefonon hozzá, hogy lehívja az utcára vagy valami ilyesmi.
Ezután volt még pár live Kick-en, közben utalgatott rá, hogy neki erre az egészre nincs szüksége, többet ér a nyugalma stb. és vlsz. abbahagyja ezt a streamelősdit. Így is lett, mert több mint fél éve teljesen eltűnt minden platformról
@Ichterid:
MC Pityuli szerint a szőlő utcai ügy ugyanolyan fajsúlyos mint az ő ellen elkövetett csoportos tról "zaklatások"

Jézusom, elmebeteg kettősmérce logika a javából, szerintem meg az epstein ügy ugyan olyan súlyos mint a rodalexát ért kommentok, vasúti sínekre köveket kirakni ugyan olyan súlyos mint egy erkélyen viccből bekiabálni (miiifan)
@kistáska:
@KisBob:
Lemehetne Addaboy megint Sodikához, egy háziőrizetes szafarit csinálni.


A bajusz már soha nem fog menni a sodronyhoz. Sőt vlsz. liveban sem fog már soha többet szerepelni.

Miért mi lett vele? A több mint fél évvel ezelőtti furcsa, paranoid, panelek között trollokat kereső ragelős időszaka óta a tököm se követi
@KisBob:
Lemehetne Addaboy megint Sodikához, egy háziőrizetes szafarit csinálni.


A bajusz már soha nem fog menni a sodronyhoz. Sőt vlsz. liveban sem fog már soha többet szerepelni.
Lemehetne Addaboy megint Sodikához, egy háziőrizetes szafarit csinálni.
@Bariadd:
https://youtu.be/UBRH_rg04bU?si=V4a8NjMShJ5QaMIR


Challenge: ahányszor pislog, annyi felest kell lehúznod.
https://youtu.be/UBRH_rg04bU?si=V4a8NjMShJ5QaMIR
kisfaszú pista hova menekült már megint? sokan azt írták görögbe van
Úgy tűnik röffencs már csinált is egy videót amiben bemutatja hogy fenyegette Neonity-t akitől természetesen korrekt választ kapott