Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@Dr Zéró:
Önök közül többen is jelezték, hogy a videók elfogadása kicsit lelassult az utóbbi időben. Ennek az az oka, hogy el kellett mennem macskatáppénzre, és addig Dr. Táfel vette át a feladatkörömet egyéb teendői mellett. A dolgok lassan visszaállnak a normál kerékvágásba, köszönjük az eddigi türelmüket
Ne magyarázkodj cirmi! Kapsz ezért korrekt, versenyképes bérezést?
Valszeg nem. Akkor szopjanak le a videóval sietők.
@bororea:
mai stoki live-ot felvette valaki? tiktok mirror 2 úgy látom most kihagyta a lehetőséget
Én onnantól felvettem, hogy kapott pénzt káendhára és ment tyopronit venni a kisboltba. Később majd feltöltöm azt a részt, ahol a gyagyás bebaszva rágalmazza a májast meg a tőrőköt, hogy rávették a lamantint, hogy a rodás telefonszámával a jófogáson kamu hirdetésekkel embereket húzzanak le pénzzel
(elvileg valamikor feltöltik mirrora is a mai teljes liveot)
@Bariadd:
Egy olyan kérdésem lenne, hogy profilképet váltottam, és bár telefonon látom a változást, de a böngészőmből (Brave) nem. Esetleg a TC-vel kapcsolatos sütik és előzmények törlése működhet?
Valószínű bent maradt a cache-ben, Ctrl + Shift + R kombinációval frissítsd az oldalt és utána meg kellene jelennie.
@Bariadd:
Egy olyan kérdésem lenne, hogy profilképet váltottam, és bár telefonon látom a változást, de a böngészőmből (Brave) nem. Esetleg a TC-vel kapcsolatos sütik és előzmények törlése működhet?
Valószínű bent maradt a cache-ben, Ctrl + Shift + R kombinációval frissítsd az oldalt és utána meg kellene jelennie.
Önök közül többen is jelezték, hogy a videók elfogadása kicsit lelassult az utóbbi időben. Ennek az az oka, hogy el kellett mennem macskatáppénzre, és addig Dr. Táfel vette át a feladatkörömet egyéb teendői mellett. A dolgok lassan visszaállnak a normál kerékvágásba, köszönjük az eddigi türelmüket
Egy olyan kérdésem lenne, hogy profilképet váltottam, és bár telefonon látom a változást, de a böngészőmből (Brave) nem. Esetleg a TC-vel kapcsolatos sütik és előzmények törlése működhet?
Nekem a macska Mindig túl tolta ezt a süketelő semmitmondó loopolást, ha "esetleg" volt valami infója. Képes volt az egy mondatban összefoglalható infót 2 órányi hetyetye faszságba elnyújtani.
Na ezt mindig is rühelltem a bajuszban.
Ne is mondd. az Anyagos ékes példája a fél óra reklám per öt perc műsornak. 🤣
Igazából szinte már egyik trash sem érdekel, de olyan khurva jó szalagcímei vannak a feltöltött videóknak, hogy csak azért is rákattintok a trashbaitre. 😆😆
Nem tudom hogy ki szerkeszti, de remélem soha nem hagyja abba. Long life TC!!!
@tosay50519:
Elméletileg ma volt mc istinek egy tárgyalás Szelim etkár ügyben ( https://gofile.io/d/EDhJA7 ) aki majd talál valami infót hogy mi történt, kérem ossza meg
A Török írta tegnap este a Temus Busák chatjébe, hogy kérdezze meg a malactól lesz e élő közvetítés a mai tárgyalásról
Meg írta azt is, hogyha megint nem jelenik meg a disznó a tárgyaláson, akkor ejtik a vádakat.
Ez éjfélkor volt, mikor még nagyban koldulta a koint a két nyomorék, szóval kétlem hogy ma reggel fél 9-kor a malac elment a bíróságra
Elméletileg ma volt mc istinek egy tárgyalás Szelim etkár ügyben ( https://gofile.io/d/EDhJA7 ) aki majd talál valami infót hogy mi történt, kérem ossza meg
Endre a tegnapi lájvszban azt mondta, hogy amíg börtönben volt Adda is pénzelte Goldán keresztül. Vicces hogy mikor Bajusz összekapott a fórummal ahelyett hogy visszafogta volna magát tövig nyomta a gázt, és csatlakozott a Sodicsapatba.
@Basilikum:
nekem hiányzanak a stoki szerelmes leveleket olvasós lájvszok, régi szép idők
Nekem a macskaól room tour lájfszok hiányoznak. A legjobb egzotikus infókat közvetítette akkoriban az anyagos a gyagyásról.
A többi hetyetyézős élői annyira nem érdekeltek. Mindig túl tolta ezt a süketelő semmitmondó loopolást, ha "esetleg" volt valami infója. Képes volt az egy mondatban összefoglalható infót 2 órányi hetyetye faszságba elnyújtani.
Na ezt mindig is rühelltem a bajuszban.
@Felfújhatós Guminigger :
Miért mi lett vele? A több mint fél évvel ezelőtti furcsa, paranoid, panelek között trollokat kereső ragelős időszaka óta a tököm se követi
Mikor elindult a púpszászi szafari, akkor néhány fórumosnak szúrta a szemét a bajusz "munkássága".
Elkezdték doxolni a meg leakelni róla infókat a fórumon. Utána kezdődött a cicaharc néhány fórumos meg az anyagos között, innentől indult a sétálós ragelős lájfszok, meg az esti, a fórumosokat kibeszélő adások Kick-en.
Aztán a helyzet odáig fajult, hogy lekövették egyik alkalommal a bajuszt a lakásáig, majd kirakták a címét a fórumra. Volt videó is arról, hogy valamelyik becsönget a kaputelefonon hozzá, hogy lehívja az utcára vagy valami ilyesmi.
Ezután volt még pár live Kick-en, közben utalgatott rá, hogy neki erre az egészre nincs szüksége, többet ér a nyugalma stb. és vlsz. abbahagyja ezt a streamelősdit. Így is lett, mert több mint fél éve teljesen eltűnt minden platformról
nekem hiányzanak a stoki szerelmes leveleket olvasós lájvszok, régi szép idők
@Felfújhatós Guminigger :
Miért mi lett vele? A több mint fél évvel ezelőtti furcsa, paranoid, panelek között trollokat kereső ragelős időszaka óta a tököm se követi
Mikor elindult a púpszászi szafari, akkor néhány fórumosnak szúrta a szemét a bajusz "munkássága".
Elkezdték doxolni a meg leakelni róla infókat a fórumon. Utána kezdődött a cicaharc néhány fórumos meg az anyagos között, innentől indult a sétálós ragelős lájfszok, meg az esti, a fórumosokat kibeszélő adások Kick-en.
Aztán a helyzet odáig fajult, hogy lekövették egyik alkalommal a bajuszt a lakásáig, majd kirakták a címét a fórumra. Volt videó is arról, hogy valamelyik becsönget a kaputelefonon hozzá, hogy lehívja az utcára vagy valami ilyesmi.
Ezután volt még pár live Kick-en, közben utalgatott rá, hogy neki erre az egészre nincs szüksége, többet ér a nyugalma stb. és vlsz. abbahagyja ezt a streamelősdit. Így is lett, mert több mint fél éve teljesen eltűnt minden platformról
@Ichterid:
MC Pityuli szerint a szőlő utcai ügy ugyanolyan fajsúlyos mint az ő ellen elkövetett csoportos tról "zaklatások"
Jézusom, elmebeteg kettősmérce logika a javából, szerintem meg az epstein ügy ugyan olyan súlyos mint a rodalexát ért kommentok, vasúti sínekre köveket kirakni ugyan olyan súlyos mint egy erkélyen viccből bekiabálni (miiifan)
Hozzászólások
4478 hozzászólás
Ne magyarázkodj cirmi! Kapsz ezért korrekt, versenyképes bérezést?
Valszeg nem. Akkor szopjanak le a videóval sietők.
Felkerült már: https://youtube.com/watch?v=7sn5W9MN_Qo
Én onnantól felvettem, hogy kapott pénzt káendhára és ment tyopronit venni a kisboltba. Később majd feltöltöm azt a részt, ahol a gyagyás bebaszva rágalmazza a májast meg a tőrőköt, hogy rávették a lamantint, hogy a rodás telefonszámával a jófogáson kamu hirdetésekkel embereket húzzanak le pénzzel
(elvileg valamikor feltöltik mirrora is a mai teljes liveot)
Köszi!
Valószínű bent maradt a cache-ben, Ctrl + Shift + R kombinációval frissítsd az oldalt és utána meg kellene jelennie.
Ne is mondd.
Nem tudom hogy ki szerkeszti, de remélem soha nem hagyja abba. Long life TC!!!
A Török írta tegnap este a Temus Busák chatjébe, hogy kérdezze meg a malactól lesz e élő közvetítés a mai tárgyalásról
Meg írta azt is, hogyha megint nem jelenik meg a disznó a tárgyaláson, akkor ejtik a vádakat.
Ez éjfélkor volt, mikor még nagyban koldulta a koint a két nyomorék, szóval kétlem hogy ma reggel fél 9-kor a malac elment a bíróságra
Nekem a macskaól room tour lájfszok hiányoznak. A legjobb egzotikus infókat közvetítette akkoriban az anyagos a gyagyásról.
A többi hetyetyézős élői annyira nem érdekeltek. Mindig túl tolta ezt a süketelő semmitmondó loopolást, ha "esetleg" volt valami infója. Képes volt az egy mondatban összefoglalható infót 2 órányi hetyetye faszságba elnyújtani.
Na ezt mindig is rühelltem a bajuszban.
nekem hiányzanak a stoki szerelmes leveleket olvasós lájvszok, régi szép idők
Mikor elindult a púpszászi szafari, akkor néhány fórumosnak szúrta a szemét a bajusz "munkássága".
Elkezdték doxolni a meg leakelni róla infókat a fórumon. Utána kezdődött a cicaharc néhány fórumos meg az anyagos között, innentől indult a sétálós ragelős lájfszok, meg az esti, a fórumosokat kibeszélő adások Kick-en.
Aztán a helyzet odáig fajult, hogy lekövették egyik alkalommal a bajuszt a lakásáig, majd kirakták a címét a fórumra. Volt videó is arról, hogy valamelyik becsönget a kaputelefonon hozzá, hogy lehívja az utcára vagy valami ilyesmi.
Ezután volt még pár live Kick-en, közben utalgatott rá, hogy neki erre az egészre nincs szüksége, többet ér a nyugalma stb. és vlsz. abbahagyja ezt a streamelősdit. Így is lett, mert több mint fél éve teljesen eltűnt minden platformról
Jézusom, elmebeteg kettősmérce logika a javából, szerintem meg az epstein ügy ugyan olyan súlyos mint a rodalexát ért kommentok
Miért mi lett vele? A több mint fél évvel ezelőtti furcsa, paranoid, panelek között trollokat kereső ragelős időszaka óta a tököm se követi
A bajusz már soha nem fog menni a sodronyhoz. Sőt vlsz. liveban sem fog már soha többet szerepelni.
Challenge: ahányszor pislog, annyi felest kell lehúznod.