Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4478 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Ezért tart itt ez a geci magyar nép. Ilyen seggrázó senkiházi kövérrel foglalkozunk, h mi lehet vele. Hát remélem felfordult két twerkelés közt. Induljatok a kossuth térre, emberkedni! Annak hátha több értelme lenne.
Fb-je még megvan de 23 óta nincs aktiitás rajta:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100090473455862
@Bariadd:
Hol kommentelték és mit pontosan?

Az inyenc reggelizős videója alatt:
https://trashcity.net/video/13671/teny%C3%A9szkoca-bariadd-m%C3%B3don-di%C3%A9t%C3%A1zik-szendvics-3-t%C3%A1bla-milk%C3%A1b%C3%B3l

Én nagyon remélem, hogy valami jogi úton koppantottak a faszarcú orrára. Nyiltan írt kiskorú lányokra fiukra mutogatva magát. az X profilján is verte a faszát.
@Boros Dani:
Pont látták pár napja valahol. írták kommentben.


Hol kommentelték és mit pontosan?

Egyébként nem tudom, Tenyészkoca úr már akkor sem videózott 'aktívan', mikor berobbant a trashtudatba. Amikor legutóbb ránéztem az akkor még létező YT csatornájára, ami lehetett 1-2 éve, már akkor is az aberrált kontentjei unalmas, tartalmatlan gameplayek, koncert felvételek stb. alá volt temetve. Én azt tudom elképzelni, hogy valóban beért az aberráltsága, és talált magának valami nőt, aki miatt inkább ezeket a dolgokat felszámolta. Ki tudja. Nem egy videója volt, amiben ő tömte a fejét a kocsiban, mellette meg egy nő ült.
@Bariadd:
Engem is érdekeln,e mert ahogy látom az internetes lábnyomát így legyalulta teljesen.


Pont látták pár napja valahol. írták kommentben.
Létezik, hogy beérett a sok aberráltsága?
Engem is érdekeln,e mert ahogy látom az internetes lábnyomát így legyalulta teljesen.
Vadásznak milyen idézést küldött a rendőrség?
Tud valaki valamit TENYÉSZBIKAKÖVÉRSEGGŰ Áronról?
@SuperDave
https://kick.com/bulldogagent/videos/b09ed104-f3bf-4d90-9fc1-33e33e746d85
Belenéztem és jó kis hisztiket nyomott le a malac Vetted esetleg? Diplomata úr csatornáján a Twitch lenémította a videó végét
Plusz olyan Airbnb putrit vett ki, ahol mások is laknak Úgyhogy most kénytelen az utcán liveolni, mert a lakásban nem lehet
@Ichterid:
Pipi mostmár nem koldul a legutóbbi rage quit óta? Nem örülnék neki ha ezt azért tudná megtenni, mert még van tartalékban valami pénze....


Már koldul a malac, totális idegösszeomlásban van mert nincs kivel játszani, ezért kéregetnie kell a "nagy ajándékokat" De hamarosan jön a barátja, a Lakatos Ali, és senki nem tudja mi megy a háttérben, hogy milyen utalások vannak live után
Pipi mostmár nem koldul a legutóbbi rage quit óta? Nem örülnék neki ha ezt azért tudná megtenni, mert még van tartalékban valami pénze....
örömhír a kufár iránt érdeklődőknek, a koldus sikeresen ebaszott 4400 forintot athéni repülőre, a kugya beteg lett tegnap este így bencus hoppon és pesten maradt
- Random hülyeség

Mc Isti android buszvezető játék részlet:

"Hee, gyerekek itt vagyok a határnál. Szóljatok norbertstunak most megbaszom a száját. Hehehee, csak viccvót.
Dik, azt nézzétek ott egy híd. Komoly híd. Hee, a 180 kilós ali mikor játszik ilyen játékkal? Semmikor."

@Basilikum:
menjen csak a stoki követ törni Recskre

Szerintem ne Recskre küldd, mert a végén még nekiáll RECSKÁZNI!
@kistáska:
Mercédeszként van nyilvántartva (a személyiében is).

Azért nyugodtan hívhatjuk Tibcédesznek vagy csak simán Tranyónak
@SuperDave:
Ez hatalmas volt Persze ezt csak azért meri megtenni, mert a druszikája külföldön bujkál, szemtől szembe nem merné


https://ibb.co/pvvhzt5W
Ez hatalmas volt Persze ezt csak azért meri megtenni, mert a druszikája külföldön bujkál, szemtől szembe nem merné
Bellus Pisti megint hatalmasat alkotott: https://www.tiktok.com/@belluspisti/video/7597503487676534038
A végén... "szűk Pirinek az univerzumot" áhh végem van
Emeljük a tétet: pálinka helyett 1kg dzugrot kell lehúzni
Ez megint egy életveszélyes kihívásnak hangzik
Kihívás: egy hírek röviden videóban (ami általában nem több mint 2 perc) minden alkalommal amikor pislog egyet Bariadd, le kell húzni egy kupica pálinkát. Tudom, valószínüleg senki se tudna versenyre kelni a pislogással, ezért nyugodtan le lehet állítani olyankor a videót. Ha jól látom 1 másodperc alatt akár 10 pislogás is belefér, úgyhogy RESPEKT annak aki annyira unatkozik hogy valóban teljesíti ezt a kihívást. Jó szórakozást hozzá!
@SuperDave:
Imádom hogy csak elsorolja a "híreket" minden átmenet nélkül. Azt se tudja az ember mikor váltott témát

Nekem az tetszik a legjobban, hogy normálisan olvasni sem tud a 3 diblomás. A göbér hírolvasónak inkább a dzugor világbiaci áráról kellene hétről hétre orrhangon beszámolnia.
Imádom hogy csak elsorolja a "híreket" minden átmenet nélkül. Azt se tudja az ember mikor váltott témát
Kicsit rosszul mehet a Nádudvari TéVé költségvetése:
https://www.youtube.com/watch?v=QDS6aZl3S4g
@Ichterid:
Pipinél nem sokat tartott a diétázás ugyanis már a legkomolyabb kokákat gurítja le ismét a torkán. Fogai biztos örülnek neki (már amik megmaradtak természetesen). Tökéletes kerek fej cél már ki lett tűzve általa, remélhetőleg nyárig el is éri. Se fül, se nyak, se semmi, csak brutálisan kopasz fej és hatalmas toka. A malachízlaldában nem fejlődnek ilyen jól a nagy sertések mint ez az

Én is figyeltem tegnap hogy verette a jó dobozos gecit Én csak annak örülök, hogy alig dobnak neki és Busika könyöradományaira szorul, hogy visszautaljon neki
Pipike már azt se tudja kihez menjen koldulni. Ma már a 3. fiókjával próbálkozik hátha arra dobnak neki, most éppen Moszatnál. Fogyhat a lóvé mert rendesen be van remegve, hogy nincs kivel koldulni
Ha ez a faszszopó kamu zsidó kamagrás kopasz kutya, meg a kamu arab pállott picsájú cigány nem foglalkozna vele, már rég elzárult volna a pénzcsap.
Már csak ez a két nyomorék tartja életben a gyerekbaszót...
Pipinél nem sokat tartott a diétázás ugyanis már a legkomolyabb kokákat gurítja le ismét a torkán. Fogai biztos örülnek neki (már amik megmaradtak természetesen). Tökéletes kerek fej cél már ki lett tűzve általa, remélhetőleg nyárig el is éri. Se fül, se nyak, se semmi, csak brutálisan kopasz fej és hatalmas toka. A malachízlaldában nem fejlődnek ilyen jól a nagy sertések mint ez az
@PublikusTranyó:
@kutyulimutyuli123:
Sziasztok, nemtudom mennyire Üdvözlendő hír ez, de megjelent egy ilyen cikk a csendőrök oldalán, és néhány napja hallottam egy ehhez hasonló információt valakitől, hogy az egyikük nemmás lehet, mint genyamama barátunk... Van egy kép a srákról de takarva van.. Semmi sem biztos, de mennyi az esélye, hogy genyamama is a gyanusítottak között van? 🤣https://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/bunugyek/swatting-es-doxing-miatt-indult-nyomozas#5


Ez nem az a tavalyi ügy, amikor egy csomó magyarországi iskolának küldtek ki fenyegető e-maileket?

Ez nem az, mert azt emailben nyomatták, azt már 1 éve elfogták