Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Ezért tart itt ez a geci magyar nép. Ilyen seggrázó senkiházi kövérrel foglalkozunk, h mi lehet vele. Hát remélem felfordult két twerkelés közt. Induljatok a kossuth térre, emberkedni! Annak hátha több értelme lenne.
Az inyenc reggelizős videója alatt:
https://trashcity.net/video/13671/teny%C3%A9szkoca-bariadd-m%C3%B3don-di%C3%A9t%C3%A1zik-szendvics-3-t%C3%A1bla-milk%C3%A1b%C3%B3l
Én nagyon remélem, hogy valami jogi úton koppantottak a faszarcú orrára. Nyiltan írt kiskorú lányokra fiukra mutogatva magát. az X profilján is verte a faszát.
@Boros Dani:
Pont látták pár napja valahol. írták kommentben.
Hol kommentelték és mit pontosan?
Egyébként nem tudom, Tenyészkoca úr már akkor sem videózott 'aktívan', mikor berobbant a trashtudatba. Amikor legutóbb ránéztem az akkor még létező YT csatornájára, ami lehetett 1-2 éve, már akkor is az aberrált kontentjei unalmas, tartalmatlan gameplayek, koncert felvételek stb. alá volt temetve. Én azt tudom elképzelni, hogy valóban beért az aberráltsága, és talált magának valami nőt, aki miatt inkább ezeket a dolgokat felszámolta. Ki tudja. Nem egy videója volt, amiben ő tömte a fejét a kocsiban, mellette meg egy nő ült.
@Ichterid:
Pipi mostmár nem koldul a legutóbbi rage quit óta? Nem örülnék neki ha ezt azért tudná megtenni, mert még van tartalékban valami pénze....
Már koldul a malac, totális idegösszeomlásban van mert nincs kivel játszani, ezért kéregetnie kell a "nagy ajándékokat" De hamarosan jön a barátja, a Lakatos Ali, és senki nem tudja mi megy a háttérben, hogy milyen utalások vannak live után
örömhír a kufár iránt érdeklődőknek, a koldus sikeresen ebaszott 4400 forintot athéni repülőre, a kugya beteg lett tegnap este így bencus hoppon és pesten maradt
"Hee, gyerekek itt vagyok a határnál. Szóljatok norbertstunak most megbaszom a száját. Hehehee, csak viccvót.
Dik, azt nézzétek ott egy híd. Komoly híd. Hee, a 180 kilós ali mikor játszik ilyen játékkal? Semmikor."
Bellus Pisti megint hatalmasat alkotott: https://www.tiktok.com/@belluspisti/video/7597503487676534038
A végén... "szűk Pirinek az univerzumot" áhh végem van
Kihívás: egy hírek röviden videóban (ami általában nem több mint 2 perc) minden alkalommal amikor pislog egyet Bariadd, le kell húzni egy kupica pálinkát. Tudom, valószínüleg senki se tudna versenyre kelni a pislogással, ezért nyugodtan le lehet állítani olyankor a videót. Ha jól látom 1 másodperc alatt akár 10 pislogás is belefér, úgyhogy RESPEKT annak aki annyira unatkozik hogy valóban teljesíti ezt a kihívást. Jó szórakozást hozzá!
@SuperDave:
Imádom hogy csak elsorolja a "híreket" minden átmenet nélkül. Azt se tudja az ember mikor váltott témát
Nekem az tetszik a legjobban, hogy normálisan olvasni sem tud a 3 diblomás. A göbér hírolvasónak inkább a dzugor világbiaci áráról kellene hétről hétre orrhangon beszámolnia.
@Ichterid:
Pipinél nem sokat tartott a diétázás ugyanis már a legkomolyabb kokákat gurítja le ismét a torkán. Fogai biztos örülnek neki (már amik megmaradtak természetesen). Tökéletes kerek fej cél már ki lett tűzve általa, remélhetőleg nyárig el is éri. Se fül, se nyak, se semmi, csak brutálisan kopasz fej és hatalmas toka. A malachízlaldában nem fejlődnek ilyen jól a nagy sertések mint ez az
Én is figyeltem tegnap hogy verette a jó dobozos gecit Én csak annak örülök, hogy alig dobnak neki és Busika könyöradományaira szorul, hogy visszautaljon neki
Pipike már azt se tudja kihez menjen koldulni. Ma már a 3. fiókjával próbálkozik hátha arra dobnak neki, most éppen Moszatnál. Fogyhat a lóvé mert rendesen be van remegve, hogy nincs kivel koldulni
Ha ez a faszszopó kamu zsidó kamagrás kopasz kutya, meg a kamu arab pállott picsájú cigány nem foglalkozna vele, már rég elzárult volna a pénzcsap.
Már csak ez a két nyomorék tartja életben a gyerekbaszót...
Pipinél nem sokat tartott a diétázás ugyanis már a legkomolyabb kokákat gurítja le ismét a torkán. Fogai biztos örülnek neki (már amik megmaradtak természetesen). Tökéletes kerek fej cél már ki lett tűzve általa, remélhetőleg nyárig el is éri. Se fül, se nyak, se semmi, csak brutálisan kopasz fej és hatalmas toka. A malachízlaldában nem fejlődnek ilyen jól a nagy sertések mint ez az
@kutyulimutyuli123:
Sziasztok, nemtudom mennyire Üdvözlendő hír ez, de megjelent egy ilyen cikk a csendőrök oldalán, és néhány napja hallottam egy ehhez hasonló információt valakitől, hogy az egyikük nemmás lehet, mint genyamama barátunk... Van egy kép a srákról de takarva van.. Semmi sem biztos, de mennyi az esélye, hogy genyamama is a gyanusítottak között van? 🤣https://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/bunugyek/swatting-es-doxing-miatt-indult-nyomozas#5
Ez nem az a tavalyi ügy, amikor egy csomó magyarországi iskolának küldtek ki fenyegető e-maileket?
Ez nem az, mert azt emailben nyomatták, azt már 1 éve elfogták
Hozzászólások
4478 hozzászólás
https://www.facebook.com/profile.php?id=100090473455862
Az inyenc reggelizős videója alatt:
https://trashcity.net/video/13671/teny%C3%A9szkoca-bariadd-m%C3%B3don-di%C3%A9t%C3%A1zik-szendvics-3-t%C3%A1bla-milk%C3%A1b%C3%B3l
Én nagyon remélem, hogy valami jogi úton koppantottak a faszarcú orrára. Nyiltan írt kiskorú lányokra fiukra mutogatva magát. az X profilján is verte a faszát.
Hol kommentelték és mit pontosan?
Egyébként nem tudom, Tenyészkoca úr már akkor sem videózott 'aktívan', mikor berobbant a trashtudatba. Amikor legutóbb ránéztem az akkor még létező YT csatornájára, ami lehetett 1-2 éve, már akkor is az aberrált kontentjei unalmas, tartalmatlan gameplayek, koncert felvételek stb. alá volt temetve. Én azt tudom elképzelni, hogy valóban beért az aberráltsága, és talált magának valami nőt, aki miatt inkább ezeket a dolgokat felszámolta. Ki tudja. Nem egy videója volt, amiben ő tömte a fejét a kocsiban, mellette meg egy nő ült.
Pont látták pár napja valahol. írták kommentben.
Létezik, hogy beérett a sok aberráltsága?
https://kick.com/bulldogagent/videos/b09ed104-f3bf-4d90-9fc1-33e33e746d85
Már koldul a malac, totális idegösszeomlásban van mert nincs kivel játszani, ezért kéregetnie kell a "nagy ajándékokat"
Mc Isti android buszvezető játék részlet:
"Hee, gyerekek itt vagyok a határnál. Szóljatok norbertstunak most megbaszom a száját. Hehehee, csak viccvót.
Dik, azt nézzétek ott egy híd. Komoly híd. Hee, a 180 kilós ali mikor játszik ilyen játékkal? Semmikor."
Szerintem ne Recskre küldd, mert a végén még nekiáll RECSKÁZNI!
Azért nyugodtan hívhatjuk Tibcédesznek vagy csak simán Tranyónak
https://ibb.co/pvvhzt5W
A végén...
Nekem az tetszik a legjobban, hogy normálisan olvasni sem tud a 3 diblomás. A göbér hírolvasónak inkább a dzugor világbiaci áráról kellene hétről hétre orrhangon beszámolnia.
https://www.youtube.com/watch?v=QDS6aZl3S4g
Én is figyeltem tegnap hogy verette a jó dobozos gecit
Ha ez a faszszopó kamu zsidó kamagrás kopasz kutya, meg a kamu arab pállott picsájú cigány nem foglalkozna vele, már rég elzárult volna a pénzcsap.
Már csak ez a két nyomorék tartja életben a gyerekbaszót...
Ez nem az, mert azt emailben nyomatták, azt már 1 éve elfogták