Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Rákerestem volna a mossad befenyítésére, elszaladására. Nincs meg, pedig tudom, hogy fent van.
Ez a baj a videók elnevezésével. Jópofa, töményen informatív, de nem visszakereshető.
Még csak arra sem, h mossad / szalad / elfut / legvégső esetben zsidó...
@Huffnagell:
Nem akarlak megsérteni. Tegnap töltötted fel a videót. Valszeg észrevetted már a hosszas jelenléted során, h nem azonnal mennek ki a videók. Azaz, lehet akár 2-3 nap is. Számodra mit jelent az, hogy biztonság kedvéért? Én a biztonságod megóvása végett, leveszlek szájjal! Elsőkörben megfelel? Visszajelzésként
Egyébként ezzel a felszopással nem hiszem, hogy a 'karmapontjaidon' túlzottan is javítasz az oldalon, de annál inkább szánibb. Ezt amiatt mondom, mert kontrasztos, hogy a múltban mennyit lázadoztál (valamilyen okból kifolyólag), de aztán visszakönyörögted magadat, és a legutóbbi visszakönyörgésed óta meg belém állnál többek között, mert merészelek kérdést feltenni a szerkesztők felé főleg, hogy ebben az esetben a tartalom kényes természete miatt volt a kérdés. Ezt most amiatt nem reagálom le így viccesen, mint a múltkorit, mert ahogy észrevettem ez ilyen vissza-visszatérő dolog. A múltbeli dolgaid tükrében mondom, hogy neked itt maximum annyi beleszólásod van bárkinek a dolgába, hogy ha a bika fingik, akkor is csak annyit mondhatsz, hogy 'iszom azt'. És ezt nem hangulatkeltés végett mondom, csak szerintem te is jobban járnál, ha nem ütnéd az orrodat a felnőttek dolgába.
Pipike megint azt hitte talált egy friss inast akivel jókat koldulhat A srácnak írják a chatbe ha "velünk vagy és tróll vagy akkor köhögj egyet" A csávó folyamatosan köhög, végem van
Az aggodalmat az okozta, hogy a Mónika show részlet előtt és után feltöltött videók is el lettek fogadva. Általában sorrendben szoktunk haladni, de a TV műsorok esetén tüzetesebben megvizsgáljuk hogy releváns tartalomról van-e szó.
@Bariadd:
Ja valszeg csak a biztonság kedvéért megkérdeztem, mert előfordult, hogy nem mindig jön meg az értesítő vagy elveszik a sok értesítés között.
Nem akarlak megsérteni. Tegnap töltötted fel a videót. Valszeg észrevetted már a hosszas jelenléted során, h nem azonnal mennek ki a videók. Azaz, lehet akár 2-3 nap is. Számodra mit jelent az, hogy biztonság kedvéért? Én a biztonságod megóvása végett, leveszlek szájjal! Elsőkörben megfelel? Visszajelzésként
Kedves Szerkesztőség! Igazából lenne egy ártalmatlan kérdés, de a tegnapi több feltötésem között az egyik videó ugye egy Maónika só rész volt, és ugye azt azért tettem fel, mert bár a trash közönség által kevésbé figyelt Pikácsu vésznő volt benne, azért mégis trash szereplő volt benne, ezért gondoltam lehet relevanciája az oldalon. A kérdésem igazából arra vonatkozik csak, hogy ez a videó még felülbírálás alattvan vagy el lett utasítva? Amiatt kérdezem, mert nem érkezett értesítő róla, és ahogy látom, nem is lett elfogadva.
Gammer Cigány lányából, a Csengéből sem lett egészséges gyerek. Még mindig csak 13 éves, de már a tiktokon mutogatja magát. Sajnos nem kapott otthonról megfelelő erkölcsi nevelést. Az ilyen gyerekek lesznek az MC Endorfin és a Sodi Bin Laden féle ragadozóknak az első áldozatai https://www.tiktok.com/@csengulino66/video/7567352622894632214?is_from_webapp=1&sender_device=pc
@Fegyenc:
àllandóan hazudik, (feleségével elvàlnak, stb. Stb.) erre ilyen "HÀHÀ, BEVETTÉTEK" video lett a vége
Szerintem az van a dologban, hogy sumákol. Biztosan megromolhatott a feleségével a viszonya, mert az utóbbi néhány évben sem az asszonyt, sem a lányát nem látni egyik videóban sem, meg sok az ilyen coping videó a részéről, mindenféle ezoterikus baromsággal. (ebben az is közrejátszhatott, hogy annak idején a feleségéről ilyen műtét utáni képek is kiszivárogtak, amelyek fent is voltak a Trash Csoportban, szóval vékonyodott a privát szféra). Ami pedig MC Kardiovaszkuláris Kórságot illeti, engem egyenesen dühít, hogy mennyire normie ember van, akik mémelik úgy, hogy mit sem sejtenek a szörnyű igazságról, hogy micsoda is egy szörnyeteg a horrorsertés.
Milyen mûtét, mi baja volt? Nekem nem feltétlen a tartalmakkal volt gondom, inkàbb ez a sumàkolàs, meg a ki-kibuggyanó stílusa, igazàból egy faszkalap, na
Ezt a mázsa agyút
https://www.youtube.com/watch?v=eav-oUpu8UU
Közlekedési elakadásról beszél, közben a háttérben akadálytalanul megy minden. Lehet az akadályt a mázsás valaga okozta az úton.
@Bariadd:
Koca Bariaddban valami ismét felébredhetett. Mostanában egyre gyakoribb tőle az olyan tartalom, amikor beleáll random emberekbe meg flegmázik más emberekkel. Egy jó ideje nem csinált ilyet, és kíváncsi vagyok, hogy mi lelte. Gondolom Dzsabival is tolja most a sertés zendülést.
@Fegyenc:
àllandóan hazudik, (feleségével elvàlnak, stb. Stb.) erre ilyen "HÀHÀ, BEVETTÉTEK" video lett a vége
Szerintem az van a dologban, hogy sumákol. Biztosan megromolhatott a feleségével a viszonya, mert az utóbbi néhány évben sem az asszonyt, sem a lányát nem látni egyik videóban sem, meg sok az ilyen coping videó a részéről, mindenféle ezoterikus baromsággal. (ebben az is közrejátszhatott, hogy annak idején a feleségéről ilyen műtét utáni képek is kiszivárogtak, amelyek fent is voltak a Trash Csoportban, szóval vékonyodott a privát szféra). Ami pedig MC Kardiovaszkuláris Kórságot illeti, engem egyenesen dühít, hogy mennyire normie ember van, akik mémelik úgy, hogy mit sem sejtenek a szörnyű igazságról, hogy micsoda is egy szörnyeteg a horrorsertés.
@Ládikám:
Az utóbbi időben a skizofrént fullba nyomó, egyre lecsúszottabb Zsíros Deszka szerint, a gyermekek ánuszát széttágítani, majd oda beleélvezni akaró PDF MC Isti az "mekkora király csávó" https://youtu.be/6vBGvb9ffP0?si=7gFQKMYNUoVPNBbR&t=320
Régebben (évekkel ezelõtt) még bírtam a zsíros köcsögöt. Meg Japàn az àlom, meg flash. De amúgy elkezdte szépen kimutatni a dolgait, mennek a clickbait szarok, àllandóan hazudik, (feleségével elvàlnak, stb. Stb.) erre ilyen "HÀHÀ, BEVETTÉTEK" video lett a vége, több hét dràma utàn, meg a "utolso video", stb., ezen kivul is, igazabol egy szarjankó. Megborotvàltkozott teljesen, semmi szõr a fején, az meg ijesztõ volt, öregember heregyerek.
@Ládikám:
gyermekek ánuszát széttágítani, majd oda beleélvezni akaró PDF MC Isti az "mekkora király csávó"
A legtöbb ember egyáltalán nem vágja a hardcore Pipi lore-t.
Köszönhetően ezeknek a trasheken felkapaszkodó jútúbereknek, akik direkt nem rakják bele a videóikba a malac gyerekekkel közösülő és telespermázó kijelentéseit, mert fosnak hogy monetizálva lesz videó vagy a csatorna, és akkor ámen a jútúb bevételeknek.
Ott van a Dancsó kutya, az is csak az ilyen pocokvigyoros kaja meg pálmafa mutogatós jeleneteket figurázza ki évek óta, és ezt látja többszázezer ember.
Azt hiszik még mindig egy ártalmatlan dagadt gyogyósról van szó, akin jókat lehet nevetni
@Ládikám:
Az utóbbi időben a skizofrént fullba nyomó, egyre lecsúszottabb Zsíros Deszka szerint, a gyermekek ánuszát széttágítani, majd oda beleélvezni akaró PDF MC Isti az "mekkora király csávó" https://youtu.be/6vBGvb9ffP0?si=7gFQKMYNUoVPNBbR&t=320
Az utóbbi időben a skizofrént fullba nyomó, egyre lecsúszottabb Zsíros Deszka szerint, a gyermekek ánuszát széttágítani, majd oda beleélvezni akaró PDF MC Isti az "mekkora király csávó" https://youtu.be/6vBGvb9ffP0?si=7gFQKMYNUoVPNBbR&t=320
Koca Bariaddban valami ismét felébredhetett. Mostanában egyre gyakoribb tőle az olyan tartalom, amikor beleáll random emberekbe meg flegmázik más emberekkel. Egy jó ideje nem csinált ilyet, és kíváncsi vagyok, hogy mi lelte. Gondolom Dzsabival is tolja most a sertés zendülést.
@Bariadd: Nos, mivel eleve ez a menete a feltöltésnek, hogy előtte átnézzük, így addig nem tudok biztosat mondani, amíg ez meg nem történt. Nyugodtan tehet vele egy próbát, elvégre az nincs megtiltva.
Az adminokhoz lenne kérésem, hogy olyan Dilidáré részeket fel lehet tenni, amiben trash szereplő (pl. Irénke, Pikácsu) nagyon cringe pillanatai vannak?
Hozzászólások
4478 hozzászólás
Ez a baj a videók elnevezésével. Jópofa, töményen informatív, de nem visszakereshető.
Még csak arra sem, h mossad / szalad / elfut / legvégső esetben zsidó...
Semmi.
Egyébként ezzel a felszopással nem hiszem, hogy a 'karmapontjaidon' túlzottan is javítasz az oldalon, de annál inkább szánibb. Ezt amiatt mondom, mert kontrasztos, hogy a múltban mennyit lázadoztál (valamilyen okból kifolyólag), de aztán visszakönyörögted magadat, és a legutóbbi visszakönyörgésed óta meg belém állnál többek között, mert merészelek kérdést feltenni a szerkesztők felé főleg, hogy ebben az esetben a tartalom kényes természete miatt volt a kérdés. Ezt most amiatt nem reagálom le így viccesen, mint a múltkorit, mert ahogy észrevettem ez ilyen vissza-visszatérő dolog. A múltbeli dolgaid tükrében mondom, hogy neked itt maximum annyi beleszólásod van bárkinek a dolgába, hogy ha a bika fingik, akkor is csak annyit mondhatsz, hogy 'iszom azt'. És ezt nem hangulatkeltés végett mondom, csak szerintem te is jobban járnál, ha nem ütnéd az orrodat a felnőttek dolgába.
Nem akarlak megsérteni. Tegnap töltötted fel a videót. Valszeg észrevetted már a hosszas jelenléted során, h nem azonnal mennek ki a videók. Azaz, lehet akár 2-3 nap is. Számodra mit jelent az, hogy biztonság kedvéért? Én a biztonságod megóvása végett, leveszlek szájjal! Elsőkörben megfelel? Visszajelzésként
Közben felkerült ez a live:
https://trashcity.net/video/21818/
Milyen mûtét, mi baja volt? Nekem nem feltétlen a tartalmakkal volt gondom, inkàbb ez a sumàkolàs, meg a ki-kibuggyanó stílusa, igazàból egy faszkalap, na
https://www.youtube.com/watch?v=eav-oUpu8UU
Közlekedési elakadásról beszél, közben a háttérben akadálytalanul megy minden.
Ezeg a dzgudorelvonás dünedei.
Szerintem az van a dologban, hogy sumákol. Biztosan megromolhatott a feleségével a viszonya, mert az utóbbi néhány évben sem az asszonyt, sem a lányát nem látni egyik videóban sem, meg sok az ilyen coping videó a részéről, mindenféle ezoterikus baromsággal. (ebben az is közrejátszhatott, hogy annak idején a feleségéről ilyen műtét utáni képek is kiszivárogtak, amelyek fent is voltak a Trash Csoportban, szóval vékonyodott a privát szféra). Ami pedig MC Kardiovaszkuláris Kórságot illeti, engem egyenesen dühít, hogy mennyire normie ember van, akik mémelik úgy, hogy mit sem sejtenek a szörnyű igazságról, hogy micsoda is egy szörnyeteg a horrorsertés.
Régebben (évekkel ezelõtt) még bírtam a zsíros köcsögöt. Meg Japàn az àlom, meg flash. De amúgy elkezdte szépen kimutatni a dolgait, mennek a clickbait szarok, àllandóan hazudik, (feleségével elvàlnak, stb. Stb.) erre ilyen "HÀHÀ, BEVETTÉTEK" video lett a vége, több hét dràma utàn, meg a "utolso video", stb., ezen kivul is, igazabol egy szarjankó. Megborotvàltkozott teljesen, semmi szõr a fején, az meg ijesztõ volt, öregember heregyerek.
A legtöbb ember egyáltalán nem vágja a hardcore Pipi lore-t.
Köszönhetően ezeknek a trasheken felkapaszkodó jútúbereknek, akik direkt nem rakják bele a videóikba a malac gyerekekkel közösülő és telespermázó kijelentéseit, mert fosnak hogy monetizálva lesz videó vagy a csatorna, és akkor ámen a jútúb bevételeknek.
Ott van a Dancsó kutya, az is csak az ilyen pocokvigyoros kaja meg pálmafa mutogatós jeleneteket figurázza ki évek óta, és ezt látja többszázezer ember.
Azt hiszik még mindig egy ártalmatlan dagadt gyogyósról van szó, akin jókat lehet nevetni
Énekelt volna Kilari Tsukishima dalokat inkább.
https://www.reddit.com/r/szopjatokle/comments/1qt95bk/napi_1_kg_cukorbevitellel_is_lehet_t%C3%B6k%C3%A9letes_az/