Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Kis infó a RAGE-partykat nyomó Kinderjäger Kuláról:
Kiderült, hogy a legutóbbi önkormànyzati vàlasztàskor új polgàrmester került Nagyràbé élére, aki jóban Tojàfejjel. Ő a tulaja annak a boltnak, akik hiteleznek a dögevőnek. Az polgit első dolga az lett volna, hogy Tojàsnak munkàt biztosít, illetve egy hozzà hasonló helyi ingyenélőnek. Csak sepregetnie kellett volna, semmi egyéb. Tojàs rohant is egyből hozzà, az orvosi papírt lobogtatva, hogy ő bizony nem tud dolgozni. Ennyit arról a hazugsàgàról, hogy dolgozni akarna, de a polgit nem tud neki munkàt adni.
Forrás: YouTube/user/Vadász Gyula - a nagyrábéi rém
@SuperDave:
Tuti, hogy csak azért mondja hogy a felszopókat adakozásra bíztassa. Túlságosan megszokta már, hogy pár naponta új lakásban hokizik, nem fűlik a maradék foga a bokorlive-okhoz
Vagy az lesz majd, hogy kamuba kimegy a mezőre koldulni, hogy dobjanak az inasok, aztán ha vége az élőnek megy vissza putriba hokizni a legkómójabb HD tvkre
@Jon TrashHunter:
Drága testvérem az Úrban, ha nem trollkodni jársz ide akkor csak azt tudom mondani hogy nem éppen a legjobb helyen jàrsz hittéríteni.
Gondoltam én, de egyrészt nem térítek, másrészt én lettem megszólítva kistáska által. Függetlenül attól, hogy ki miben hisz, minden akcióra jön egy válasz reakció, csak sokszor jóval később. Akkor már miért ne jó legyen az a bizonyos válasz az Élettől. (nem kell az egész kommentet idézni, lehet kijelölt részletet is)
@kistáska:
Ugyanaz a kamu védelmező duma van amit anno tvinky profillal csináltál a rodásnál, te szardarab.
Nem tudom van e értelme vitatkozni, főleg azon, hogy ki vagyok. Nem vagyok senki sem, mármint senki más. De van egy jobb ötletem, ajánlok egy filmet megnézésre: youtu.be/pLt3Ktrpo48
Csak mellesleg én nem vagyok semmilyen egyház, gyülekezet, stb. tagja, nem is voltam soha. Sodi több, mint valószínű, hogy súlyosan elmebeteg, simán lehet pedo is. Szerencsére nincs vele semmilyen kapcsolatom. Semmilyen pénzt nem dobálok sehova, tudom, hogy lehet venni ilyen virtuális sapkát meg egyéb cuccokat, de eszement hülyeségnek tartom. Soha nem fizetnék ilynekért.
Alexának is vannak problémái, többféle betegsége, stb. ezeket ő maga mondja el. Nem tartom helyesnek bántani, főleg nem olyanokat írni róla, mint amiket már moderálni kell. Próbálok segíteni neki, ha csak néhány jó szóval. Nem hitetek el vele semmit, neki is azt mondom, hogy Jézus szereti. Remélem, hogy meggyógyul, rendbejön. Meg úgy egyáltalán senkit nem kéne bántani, de nyilván itt ez az oldal nem csak a kritizálásról szól, ezt lássuk be.
Ja igen, mitől vagyok szardarab? Hogy nem bántok és sérült embert? Hogy nem rúgok bele egy nőbe? Sőt, esetleg még próbálok segíteni, igaz csak szavakban?
Figyelj kistáska, akkor legyek szardarab, ha nem ez - akkor majd kitalálhatsz rám valami mást, hogy ki vagyok meg miket csinálok. Én nem szólok bele, minek. Egyébként Jézus téged is szeret, szerintem simán foglalkozhatnál azzal is, hogy egyáltalán mi a terve veled, vagy hogy kicsit jobban megismerhetnéd, mert szerintem még előnnyel is indul az, aki még nem vallásos. Erőt, egészséget kívánok hozzá!
Drága testvérem az Úrban, ha nem trollkodni jársz ide akkor csak azt tudom mondani hogy nem éppen a legjobb helyen jàrsz hittéríteni.
@kistáska:
A gyerekbaszó disznó azt mondta, hétvégtől nem fizet már az Airbnb putrikért, beindul a csövezés és kezdődnek a mező liveok elhagyatott épületekből
Fogyhat a lóvé rendesen, ha már a napokban másodjára hinti el ezt az infót a felszopóknak.
Mondjuk ha nem a téli olimpia idején menekült volna olaszba, lehet nem 30 ezer lenne egy napra a putri bérlés
Mindenesetre herénket dühítve várjuk, hátha zárul az a bizonyos kör
Tuti, hogy csak azért mondja hogy a felszopókat adakozásra bíztassa. Túlságosan megszokta már, hogy pár naponta új lakásban hokizik, nem fűlik a maradék foga a bokorlive-okhoz
A gyerekbaszó disznó azt mondta, hétvégtől nem fizet már az Airbnb putrikért, beindul a csövezés és kezdődnek a mező liveok elhagyatott épületekből
Fogyhat a lóvé rendesen, ha már a napokban másodjára hinti el ezt az infót a felszopóknak.
Mondjuk ha nem a téli olimpia idején menekült volna olaszba, lehet nem 30 ezer lenne egy napra a putri bérlés
Mindenesetre herénket dühítve várjuk, hátha zárul az a bizonyos kör
@SuperDave:
Rendesen megszedi most magát Albival a miskolci disznó
Jah..
Moszatnál most javarészt megint ilyen low level fiókokról dobálják be a pénzüket az agyhalott simp hülyegyerekek.
Pár nap és elfogy majd úgyis a lóvé, nemrég mentek ki a fizetések meg az ösztöndíjak, hadd dobálják csak el a debilek a megtakarításukat, pár napra megvan a malac lakhatása, kb. ennyit értek el vele
@Ernő Wozniak:
Miért tűnt el a 4 órás ernyőke kínzó live az oldalról?
Nézze. Ha minden Youtube-os tartalomgyártó trash-re reagáló videóját kiengednénk, lenne belőle vagy 100 az oldalon.
Rövidebben leírva; itt elsősorban trash videókat gyűjtünk, nem trash-re készült reakció videókat és live-okat.
Ez alól kizárólag az képez kivételt, ha pl. eddig nem ismert információk (leak) is vannak az anyagban. Akkor az természetesen, mint dokumentáció fent maradhat.
Remélem megértik.
@Huffnagell:
Szedlacsik Miklósban van elég trash anyag erre az oldalra? Független a '80-as évekbeli rabló nyugdíjpénztárától!
Az elmúlt hetekben én is gondolkoztam ezen, hogy vajon lenne-e értelme őt feltölteni ide. Kiváncsi vagyok a többiek véleményére. Jómagam nem tartom őt trashnek a szó MC Ananász értelmében, de mindenesetre tud bődületes nagy baromságokat mondani. Vén konteós nyugger, talán kivágott rövidebb jeleneteket érdemes feltölteni róla, de teljes live-okat azért nem.
@SuperDave:
Ne legyünk már álszentek. Ő jár fel ide olvasni a kommenteket és reagál rájuk a videóiban. Láthatóan élvezi a figyelmet, különben nem gyártaná a kontentet a városlakóknak. Ha annyira segíteni akarsz neki, akkor ne itt szenvedj, hanem menj be az adásaiba és evangelizálj neki.
Tegnap is fent volt a Rodás nézegetni az oldalt, meg hogy mit írnak róla. Labubu az accja neki itt.
Hozzászólások
4477 hozzászólás
Kiderült, hogy a legutóbbi önkormànyzati vàlasztàskor új polgàrmester került Nagyràbé élére, aki jóban Tojàfejjel. Ő a tulaja annak a boltnak, akik hiteleznek a dögevőnek. Az polgit első dolga az lett volna, hogy Tojàsnak munkàt biztosít, illetve egy hozzà hasonló helyi ingyenélőnek. Csak sepregetnie kellett volna, semmi egyéb. Tojàs rohant is egyből hozzà, az orvosi papírt lobogtatva, hogy ő bizony nem tud dolgozni. Ennyit arról a hazugsàgàról, hogy dolgozni akarna, de a polgit nem tud neki munkàt adni.
Forrás: YouTube/user/Vadász Gyula - a nagyrábéi rém
Azért ez se semmi:
"Rázza rázza a sej-haját
Rengeti a háját..."
Vagy az lesz majd, hogy kamuba kimegy a mezőre koldulni, hogy dobjanak az inasok, aztán ha vége az élőnek megy vissza putriba hokizni a legkómójabb HD tvkre
Biérd?
Berd gövér vagyog?
Biérd?
Berd bfurdzsa vagyog?
Biérd?
Berd videógat gyárdog?
Vlogolog?
https://www.poet.hu/vers/313059
Gondoltam én, de egyrészt nem térítek, másrészt én lettem megszólítva kistáska által. Függetlenül attól, hogy ki miben hisz, minden akcióra jön egy válasz reakció, csak sokszor jóval később. Akkor már miért ne jó legyen az a bizonyos válasz az Élettől. (nem kell az egész kommentet idézni, lehet kijelölt részletet is)
Drága testvérem az Úrban, ha nem trollkodni jársz ide akkor csak azt tudom mondani hogy nem éppen a legjobb helyen jàrsz hittéríteni.
Tuti, hogy csak azért mondja hogy a felszopókat adakozásra bíztassa. Túlságosan megszokta már, hogy pár naponta új lakásban hokizik, nem fűlik a maradék foga a bokorlive-okhoz
Sajnos nem én töltöttem fel. Egy pár napja lett közzétéve.
Zárul hát. "Minten ety folyamaty."
Fogyhat a lóvé rendesen, ha már a napokban másodjára hinti el ezt az infót a felszopóknak.
Mondjuk ha nem a téli olimpia idején menekült volna olaszba, lehet nem 30 ezer lenne egy napra a putri bérlés
Mindenesetre herénket dühítve várjuk, hátha zárul az a bizonyos kör
Jah..
Moszatnál most javarészt megint ilyen low level fiókokról dobálják be a pénzüket az agyhalott simp hülyegyerekek.
Pár nap és elfogy majd úgyis a lóvé, nemrég mentek ki a fizetések meg az ösztöndíjak, hadd dobálják csak el a debilek a megtakarításukat, pár napra megvan a malac lakhatása, kb. ennyit értek el vele
Áldjon meg a csatkai Szűz Mária!
Nézze. Ha minden Youtube-os tartalomgyártó trash-re reagáló videóját kiengednénk, lenne belőle vagy 100 az oldalon.
Rövidebben leírva; itt elsősorban trash videókat gyűjtünk, nem trash-re készült reakció videókat és live-okat.
Ez alól kizárólag az képez kivételt, ha pl. eddig nem ismert információk (leak) is vannak az anyagban. Akkor az természetesen, mint dokumentáció fent maradhat.
Remélem megértik.
Az elmúlt hetekben én is gondolkoztam ezen, hogy vajon lenne-e értelme őt feltölteni ide. Kiváncsi vagyok a többiek véleményére. Jómagam nem tartom őt trashnek a szó MC Ananász értelmében, de mindenesetre tud bődületes nagy baromságokat mondani. Vén konteós nyugger, talán kivágott rövidebb jeleneteket érdemes feltölteni róla, de teljes live-okat azért nem.
"Maga ne prejudikáljon!"
Tegnap is fent volt a Rodás nézegetni az oldalt, meg hogy mit írnak róla.