Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4477 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Huffnagell:
Ennek a postamester e.v./ kft varga ádámnak, mossadnak írjátok le a címét! Most kifuttatom a világból! Nem lesz neki több párbaja!
Köszönöm!


https://trashcity.net/video/21203

0:35-től mehet a háromszögelés
Pedo Gyulának megadták a segélyt, ilyen nincs
Ennek a postamester e.v./ kft varga ádámnak, mossadnak írjátok le a címét! Most kifuttatom a világból! Nem lesz neki több párbaja!
Köszönöm!
@tosay50519:
Gyanús nekem, hogy már az anyjától se kap pénzt vagy összeveszett vele, azért tört meg egy kicsit


A malacka napi rezsije bőven 20 ezer felett van, azért ezt egy mezei proli nyugdíjas még a 4-6 órás trafikos fizetése mellett se tudja rendszeresen kipótolni.
Szerintem csak néha-néha besegített a félretett pénzéből, aztán vagy visszautalta neki a disznó, vagy nem.
Annyi biztos, hogy ha nem jön megint valami agyhalott debil (mint legutóbb) aki pár hét alatt bedobál neki millió Ft felett kointot, vagy ha nem megy vissza a Léghajóshoz, akkor hamarosan tényleg indulnak a bokor lievok.
Már csak az ilyen random suttyó hülyegyerekek meg 2-3 régi felszopója tartják életben. Azért is őrjöng hetek óta egyre gyakrabban a kointért, mert kezdi érezni hogy zárul a pénzcsap
Arról nem is beszélve, hogy pár hónap és indul a nyári szezon, és akkor még az ilyen világvégi kisvárosi airbnb putrik is dupla áron mennek majd
@kistáska:
Komoly őrjöngésekkel és szájzárakkal indul a hét
A malacka nagyon depis hogy a sodrány minden fiókja kuka, így már csak a Moszattal tud koldulni Van egy olyan érzésem, hogy nemsokára indul az újabb Busák évad

Úgy látom ma majdnem el is sírta magát és kapott egy tiltást is https://gofile.io/d/yUSlGY
Gyanús nekem, hogy már az anyjától se kap pénzt vagy összeveszett vele, azért tört meg egy kicsit
Ma még "Busák a büdös cigány", holnap "Ali a testvérem"
Komoly őrjöngésekkel és szájzárakkal indul a hét
A malacka nagyon depis hogy a sodrány minden fiókja kuka, így már csak a Moszattal tud koldulni Van egy olyan érzésem, hogy nemsokára indul az újabb Busák évad
Zárulhatna már az a kör
Sodrony minden fiókja korlátozva/kilőve, Pityeszt már nem is lehet jelenteni, vlsz. azért mert most dolgozza fel a tömeges jelentéseket az AI
Reméljük a legjobbakat
@SuperDave:
Úgy látom Pipit és Sodit súlyos nyomás alatt tartják a trollok Folyamatosan jelentgetik a fiókjaikat


Jaja, lassan a malacka minden fiókján korlátozások és tiltások vannak, folyamatosak a jelentések
Retteg is a disznaj, hogy a korlátozás/tiltás miatt nem tudja majd kivenni a koint pénzt
Úgy látom Pipit és Sodit súlyos nyomás alatt tartják a trollok Folyamatosan jelentgetik a fiókjaikat
hiányzik így vasárnap estére egy jó kis hsp féle gyülölködés
Megvan, miként lehet elintézni a trash-eket. El kell tiltani őket minden olyan elektronikus eszköztől, melyen kommunikálni tudnak mások felé.
Nem olvastam az eredeti, moderálás elötti fórum bejegyzését ennek a Köröskényi István nevű tagnak, de az biztos, h valamelyik utálója gyenge próbálkozása a helyesírásból ítélve.

Az oldalon csak átfogalmaznak finomabbra, nem pedig nyelvtani helyességre formálnak.

Itt bukott meg a buli, köcshög! "Erik fámily, szakadjon ki az aranyered!"

(Ha nem lennék fent az oldalon, megint kitaláltátok volna, h biztos a huffnágel az bebaszva.) Hát nem. És soha nem is!


@kistáska:
Tibink meg még aznap el is tivornyázta a lóvét

Pedig a 116ezer plusz kamatokból mennyi Tyoproni és keserke jöhetett volna ki...
@Köröskényi István

Ez eddig harmat gyenge RP, picit még gyúrjál rá tesómsz
@kistáska:
Nem ismerem a teljes sztorit. Feltételezem 20-ért valami lehúzós zálogházas vette be, mint VKÁ Asus laptopját.


A francokat, valamelyik nézője vitte el, gyors kicsapta az 1db Deák Ferit aztán le is lépett
Tibink meg még aznap el is tivornyázta a lóvét
,,Szét lesz baszva mindenki aki valaha is jelen van ezen az söpredéknek nevezett oldalon! magyar csicskák, hogy halna meg az anyátok meg a gyereketek! A magzatot kitépném és széttaposnám és pizzára rátéve megenném a nőtök méhéből! Fasszopók ti még nővel se voltatok pedig én már voltam jó párral ti büdös köcsögök! Szétfeszíteném a lyukaikat és megerőszakolnám a gyerekeiteket ti fasszopó köcsög szemét patkány gecik! Meg lesztek ölve ti büdös parasztok, hogy halnátok meg de az biztos mihelyst hazajövök egyesével végzek veletek! Hogy dögölnétek meg de meg is teszem késsel sőt gránáttal és gépfegyverrel! Szerzek feketén ám! Ti büdös fasszopók megfogtok dögleni ti fasszopó büdös geci trolok hogy mindannyian megfogtok dögleni általam ti fasszopó gecik! Hogy halnátok meg a családotokkal együtt! utána a ti családotokat fogom kiírtani miután végeztem veletek ti fasszopók!''

(MODERÁLT KOMMENT)
@kistáska:
@Nevem Senki:
"-Mekkora faszaság ez. De ezt el ne add már b.zmeg!


Ugye 20-ért adta el a tranyó azt a Sodrány által 116 ezerért áruhitelre megvett JBL buzihengert, geci jól járt vele aki megvette.
Baszott is az ideg miatta, annyiért én is megvettem volna, aztán instant ment volna 60-ért a Jófogásra


Nem ismerem a teljes sztorit. Feltételezem 20-ért valami lehúzós zálogházas vette be, mint VKÁ Asus laptopját.
@Nevem Senki:
"-Mekkora faszaság ez. De ezt el ne add már b.zmeg!


Ugye 20-ért adta el a tranyó azt a Sodrány által 116 ezerért áruhitelre megvett JBL buzihengert, geci jól járt vele aki megvette.
Baszott is az ideg miatta, annyiért én is megvettem volna, aztán instant ment volna 60-ért a Jófogásra
@SuperDave:
Nem tudom mekkora méretben kell, de erről a képről szerintem aránylag egyszerűen ki lehet vágni a "Ki ideges?" matricát ha sajátot nyomtatnál:
https://jdmdecalshop.hu/termek/ki-ideges-isti-matrica/

Nagyon szépen köszönöm szépen. Magam nyomtatom, igen. Később lehet csinálok majd fotókat az akcióról.
Nem tudom mekkora méretben kell, de erről a képről szerintem aránylag egyszerűen ki lehet vágni a "Ki ideges?" matricát ha sajátot nyomtatnál:
https://jdmdecalshop.hu/termek/ki-ideges-isti-matrica/
Hol találok letölthető, nyomtatható MC Isti matricákat?
Bár a trash-szerepjáték nem szabályellenes, a spamet kérem igyekezzenek kerülni
https://www.youtube.com/shorts/Jqevcb-RE
@Köröskényi István:
Ki hülye te vagy hülye te fasz a családírtást már előre megterveztem! Az egész oldal szerverei ki lesznek írtva!!! te büdös köcsög!

haloooo adminok ilyenkor hol vagytok??? nekem fele ennyiért repült a banhammer....
@Köröskényi István:
Ki hülye te vagy hülye te fasz a családírtást már előre megterveztem! Az egész oldal szerverei ki lesznek írtva!!! te büdös köcsög!


Jólvan Pistike, mutasd két ujjal
Ki hülye te vagy hülye te fasz a családírtást már előre megterveztem! Az egész oldal szerverei ki lesznek írtva!!! te büdös köcsög!
Mi ez sok Isti fiók/Isti imitátor fórumos gyerek, te jóég
@Köröskényi István:
Figyeljetke ezt az oldalt viszem a rendőrséghez! Ti szemét patkányok, megkeserülitek az t amit müveltek velem meg azért mert poloskáztok az anyámat ti kis büdös köcsögök!


Megtalálnak abba a kikötői kuckódba, te kis malac!