Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4474 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Pityuli fiókja ismét kilőve
@Kőbambi:
Nem tudom, melyikőtök trollkodja Privát Szabinát, de zsenális.
Elhitették vele nyilvánvaló troll profilról, hogy konkrétan fideszesek trollkodják évek óta, olyanokat írtak neki privát üzenetbe, hogy akkor fogják abbahagyni, ha rövidre vágja a haját, leveszi a mellét, és Szabolcsként fog arról beszélni, hogy megbánta a transzneműséget és hogy Ő Orbán Viktort fogja isteníteni. Ez valamilyen szinten összefügg azzal, hogy tavaly arról rakott ki videókat, hogy miért is jó Orbán Viktor politikája, szóval tényleg van olyan gyermeteg, hogy ezt bekajálta .

Ma pedig kirakott egy videót, hogy személyesen írt Ursula Von Der Leyenek! hogy őt a Fidesz! és Orbán Viktor! titkosszolgálati eszközökkel! megfigyeli, zsarolja, életére tör, doxxingolja! (csak azt felejti el, hogy az kurvára nem doxxing, ha a kirakott videókból (kutyasétáltatás, bevásárlás, lakás) összelegózza valaki, hogy hol lakik, maximum személyiségi jogokkal való visszaélés).

Így már értem honnan jött nála ez a nagy fideszesség A nemzeti konzervatív tranyó
Nem tudom, melyikőtök trollkodja Privát Szabinát, de zsenális.
Elhitették vele nyilvánvaló troll profilról, hogy konkrétan fideszesek trollkodják évek óta, olyanokat írtak neki privát üzenetbe, hogy akkor fogják abbahagyni, ha rövidre vágja a haját, leveszi a mellét, és Szabolcsként fog arról beszélni, hogy megbánta a transzneműséget és hogy Ő Orbán Viktort fogja isteníteni. Ez valamilyen szinten összefügg azzal, hogy tavaly arról rakott ki videókat, hogy miért is jó Orbán Viktor politikája, szóval tényleg van olyan gyermeteg, hogy ezt bekajálta .

Ma pedig kirakott egy videót, hogy személyesen írt Ursula Von Der Leyenek! hogy őt a Fidesz! és Orbán Viktor! titkosszolgálati eszközökkel! megfigyeli, zsarolja, életére tör, doxxingolja! (csak azt felejti el, hogy az kurvára nem doxxing, ha a kirakott videókból (kutyasétáltatás, bevásárlás, lakás) összelegózza valaki, hogy hol lakik, maximum személyiségi jogokkal való visszaélés).
@SuperDave:
Most olvasom a Sodifórumon, hogy Pipi és Sodi is törölközővel törli ki a seggét


https://www.twitch.tv/videos/2712987607?t=01h37m58s

Csak arról volt szó, hogy nincs wc papír és helyette törölközőt tekernek a fejükre. (legkómólyabb tétek )
Szegény Bagolyka jó girhes, nem csoda hogy folyton ételt kunyerál a Pedó Papótól
Azért ez már kemény igénytelenség amiben ez a nyomorult sodrák él
https://www.tiktok.com/@sodihatalom/video/7613371919538097410
Most olvasom a Sodifórumon, hogy Pipi és Sodi is törölközővel törli ki a seggét Ezt a részt esetleg kivágta valaki a tegnapi live-ból?
@tosay50519:
Úgy tűnik, hogy a TikTok változatott valamit az elmúlt pár napban


Valami szigorítás biztos történt, mert Sabot is kilőtték 20-30 másodperc zsidózás után.
Ahogy elkezdett hater izraeli zsidózni instant megszakította fingtok az élőt. Mondjuk angolul tolta a gyűlölködő beszédet, lehet azért.
Sabnál szinte minden élőjének a része, hogy szidja a zsidókat meg Izraelt, de eddig ezért soha nem kapott tiltást ezért.
Ja és ugye sodi se tudott liveozni pár napig, mert neki is tiltás volt mint a 2 (vagy 3?) fiókján
Úgy tűnik, hogy a TikTok változatott valamit az elmúlt pár napban, mert a pedo gyulát is tiltogatják szinte minden nap, már nem győz fiókot váltogatni. Turbónak is tiltották ideiglenesen a 2 fiókját az elmúlt pár napban, azért nyomta a youtubeon most
https://ibb.co/7xMx4VGg
Selim Etkar és Máj Viktor fizetett emberei végzik a munkájukat
Közben megjelent az 1 hete regisztrált fiókkal az "őrangyal"=yodamester felszopó aki ismét elkezdte bedobálni, most a márciusi fizetést a debilnek.
Számomra teljesen felfoghatatlan, hogy még mindig képes valaki súlyos tíz-száz ezreket elkúrni erre az amorf disznóra...
Másfél órája azt mondta a malac, hogy ért a számítástechnikához
Ezek után ki merné megkérdőjelezni az állítását, hogy egy downgrade verzióval megkerüli a fingtok AI moderálást
Endre után repült a malac is Azt hiszi ha visszarak egy régebbi TikTok verziót akkor nem fogják tudni jelentgetni, mintha az AI ami kivizsgálja a bejelentést az ő telefonján futna
Áhh végem van Folyamatosan kapja a korlátozásokat a mangalica Már másodjára állítja le az élőt annyira fosik, hogy kapja a perma bant
@SuperDave:

A Hungarikumokat meg csak azért nyomatja a mai napig, hogy tudjon egy jót burkoltan magyarozni a dagadt.
Közben Pityulit visszaengedte a fingtok, de a folyamatos jelentések miatt kapja a korlátozást Egységben az erő trollszok
Kisbetűs ernőke olyan mint a természetgyógyászok, nehéz eldönteni hol ér véget az önámítás és hol kezdődik az szándékos átverés. A saját kis világában ő egy infomatikai cég ügyvezető igazgatója, tech-videós, a magyarok tanítómestere. Ezzel szemben a valóság viszont az, hogy egy dagadt kókler akinek nincs semmilyen piacképes tudása, és nem is hajlandó fejlődni. Így maradnak a kamu betöltőképernyők, a Foxcomm BIOS, a Niki kernel, DFU, a bypassing szekurebút, a Sectigo, a laikusok megvezetése. A trollok nélkül sem jutna sehová a kókányolással, csak annyi változna hogy nem "kínozná" senki a mail címét. Így viszont van kire mutogatnia, hogy a Janóka meg az Ifjú Titán miatt nem indul be a 2HB
Ráadásul ez volt az utolsó fiókja amin még tudott koldulni.
Azért sem mert gyerekezni az elmúlt napokban mert fosott a rothadó pofája, hogy ha kilövik az uccsú fiókját is végleg, akkor pár napra zárul a pénzcsap.
Herénket dühítve reméljük a legrosszabbakat
@kistáska:
A debil malac elkezdte osztani azt hogy a rendőrök nem csinálnak semmit pedig IP azonosító alapján a kiberbűnözői osztály betudná mérni az ananászozó trollokat a chatben.
1,5 perc múlva letiltotta a fingtok a fiókját
Micsoda szájzárak lehetnek most

Hatalmasakat lehet spriccelni ezekre a lájvokra a kretén gyogyóst mostmár kétnaponta kilövi a fingtok
A debil malac elkezdte osztani azt hogy a rendőrök nem csinálnak semmit pedig IP azonosító alapján a kiberbűnözői osztály betudná mérni az ananászozó trollokat a chatben.
1,5 perc múlva letiltotta a fingtok a fiókját
Micsoda szájzárak lehetnek most
HSP és a trollok margójára

Én azt vettem észre, hogy kezdetben Ernőék konkrétan tényleg harcoltak a trollokkal, 2020-2021 között szerintem majdnem heti szinten kilincselt a rendőrségnél, hogy őt állítólagosan zaklatják és bántják a trollok. Itt azonban az a furcsaság számomra, hogy aki tényleg egy professzionális tech csatornát szeretne csinálni a semmiből, az nem fog olyan livestreameket tolni, ahol komplett városok teljes lakosságának kívánja a halálát, vagy éppen a saját ex barátnőinek a full meztelen képét mutogatni, engedély nélkül, egy YouTube csatornán, arról meg nem is beszélve, hogy kb. 1 éve rendszeresen vádol meg pedofiliával, név szerint egy magyarországi cégvezetőt, meg kívánja a trollok halálát, a hivatalos YouTube csatornán keresztül, komment formában, amiket rendszeresen töröl (de ugye az internet nehezen felejt). Józsit meg Barnabást szerintem kompromottal zsarolhatja (számlázás? 3FA? bevétel?) , de Barnabás el is tűnt jóideje a képernyőről, szerintem ők is lépnének. Nekem van egy olyan érzésem, hogy azért nem hagyta abba végre, mert olyan szinten nárcisztikus lehet, hogy neki az is bőven megfelelő, ha van kb. 15-20 "ügyfél", akit sikeresen be tudott palizni a rendszerével és el is tudja RP-zni a YouTube csatornáján meg az ismerősi körében, hogy Ő mekkora egy zseniális programozó, érettségi nélkül is TANÍTJA a MAGYARSÁGOT az informatikára, holott még egy 18 éves forma Neonity srácnak is sikerül darabokra szednie Ernőke eddigi életművét, a kisebbekről már nem is beszélve.

Szvsz. szerintem már Ernő már nem tud létezni a trollok nélkül, kb. ugyanazt csinálja, mint a Fidesz. Azt a néhány "ügyfelet" meg tényleges "rajongót" azzal hülyíti, hogy felvették a kesztyűt a trollokkal, folynak a legkomolyabb büntetőfeljelentések nyomán a különféle nyomozások, közben pedig arra nem volt képes, hogy egy olyan trollt is feljelentsen, aki saját bevallása szerint is a saját polgári nevével és arcképével trollkodta már meg Ernőt párszor. Arról meg nem is beszélve, hogy konkrétan a győri rendőrség hajtotta el, hogy az nem zaklatás, ha Ő is ugyanolyan stílusban válaszolgat a trolloknak, ahogyan ők kommunikálnak vele. Mindezt azért, hogy maga mellett tartson néhány olyan embert, aki mellett nemzethy informatikusan képzelheti magát, mert az ügyfelei arra nem képesek, hogy maguktól kipucolják a Windowsból a felugró híroldalakat. Nekem van egy olyan teóriám, hogyha a trollok egyik pillanatról a másikra leszarnák teljesen Ernőt, pár hónap után abbahagyná az egészet, mert egyrészről rajtuk kívül a kutya nem nézni a YouTube videókat másrészről pedig nem lenne meg az az elképzelt ellenségkép, akivel Ernő ijjesztgeti az "ügyfeleket" meg a nézőket, hogy nézzétek, szemét trollok, már megint mit csináltak velem! Erre pedig kibaszott módon rájátszik, kamu történetekkel (pl. az állítólagos swatting kapcsán sem teljesen tiszta, hogy az valóban megtörtént-e és nem csak arra kellett, hogy radikalizálja a saját elvakult nézőit) meg e-mailekkel, történetekkel.
@Nevem Senki:
@McSkizofrén újra támad:
roberton

Ez az a Robertó, akinek volt a szóváltása Busákkal? Ha igen, akkor így felvitte az isten a dolgát?

Igen
"MC Isti team" jelenlegi legkomolyabb 2 tagja akik most először dobták be a szakmunkás ösztöndíjukat a malacnak, hogy a gyagyás sodrony tétben 15x meg simogassa (pofozza) magát
https://ibb.co/TB40KfPK
https://ibb.co/chqg56Zn
@SuperDave:
Mikbe van MC Dughagyma, szerinte azért dobtak be több milliót Busáknak, hogy neki lelki fájdalmat okozzanak

Ezt a hülyét még mindig az fűti, hogy a Török miatt van minden. Közben meg ki tudja milyen alvilági pénzmozgások "tébláboló járókelője".
@McSkizofrén újra támad:
roberton

Ez az a Robertó, akinek volt a szóváltása Busákkal? Ha igen, akkor így felvitte az isten a dolgát?
@MC Stu:
Na feldugom a telefont srácok később még jövök. (mert közbe nem lehet feldugni) - ez annyira hülye hogy csak vagy 50 szer buktatta be magát ma.

Éppen most bökte ki Sodinak hogy végig lakásban volt, csak hazugság volt hogy utcán alszik.
Mikbe van MC Dughagyma, szerinte azért dobtak be több milliót Busáknak, hogy neki lelki fájdalmat okozzanak
közben rekord rövidségű pista bácsi live: 2 perc nél ki is lőtték amint a szájához emelte a sörös üveget, de a 2 perc alatt volt 5 szájzár 2 fenyegetés lakatos ali feljelentés kommentek kikapcsolása
@kistáska:
A léghajós végül 5300 dollárt (1,7 millió Ft) keresett tegnap. Ez a tiszta pénz amit kiutalhat magának, ebből semmilyen levonás nincsen.

@Nevem Senki
Nem a drog témára gondoltam, az kp-es inkább, nem fogják a köteg 20 ezrest digitális pénzre váltani, hogy eldobálják fingtok kointokban.
Hanem pl. bankkártyacsalásokra, és abból veszik a koint és dobálják be valakinek.

ez elég kemény azért! tényleg nemhiszem el hogy nem tűnik fel senkinek hogy egy többszörösen büntetett előéletű bejelentett munkával valszeg sosem rendelkező cigány számlájára csak jönnek a milliók
Tróger Sab most csinált egy csípős csokis kihívást élőben + fél óra alatt bevert fél liter whiskey-t, na de nem is ez a lényeg.
A live utolsó fél percében elkezdte nyomni a szokásos zsidózós témáját most éppen angolul, ugye reflektálva erre az iráni izraeli háborúra, a fingtok azonnal ki is lőtte a liveot
Ilyen gyors tiltást én még nem is láttam
Úgy látszik most ki van érzékenyítve rendesen a fingtok AI erre az izraeli zsidózás cuccra, és arra gondoltam valahogy a röfögő malacot rákellene venni, hogy erről dumáljon live alatt, hátha kilőnék az utolsó fiókját pár napra