Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@kistáska:Ha tényleg elutalná sodrony akkor nem maradna neki sörre. Abból a (nagyon) jobb napokon 6-10 ezer forintos bevételből ha felezne, akkor már jönne ki a napi 12 doboz sör.
Az meg kurva élet, hogy a full pia függő gyagyás ennyire nem fogyatékos, hogy a sörpénzét elküldje malacnak.
Hát most átgondolja hogy átdobálgat bármiféle pénzt, ugyanis 49 ezer forintot kell a szolnoki törvényszékre befizetnie, a felperesnek meg 10 ezret 30 napon belül, hisz ez is benne van a jogerős ítéletében De majd a bekamuzott átlag 150 ezres tiktik pénzből csak futja ezekre is, nemcsak a sörtökre.
Egyelőre ennyi videót találok erről, elméletileg egy 3 perces rövid live volt https://gofile.io/d/CtVo5U
A videó feltöltője kommentben is azt írja hogy a bűnvadászok (és a rendőrség) volt kint
@Ichterid:
Ezek szerint csak elapadtak ezek a pénzcsapok, ezért is próbál mindenféle trükköket bevetni, hogy az erdőben bóklászik a sötétben, hátha ezzel a sok kretén megsajnálja
Már minden kamuval bepróbálkozik a disznó, hogy jöjjön a koint
Legjobb mikor kínjában elkezdi loopolni, hogy "tudod Sodi 23:50-kor ki kell lépni"
Utalva ezzel arra, hogy éjfél előtt a gyagyás majd átküldi a koint pénz felét, a mangalica "ellenségei" hiába dobálnak, úgyis nála köt ki a lóvé
Igazi rosszindulatú óvodás kis röfögő koca
Ha tényleg elutalná sodrony akkor nem maradna neki sörre. Abból a (nagyon) jobb napokon 6-10 ezer forintos bevételből ha felezne, akkor már jönne ki a napi 12 doboz sör.
Az meg kurva élet, hogy a full pia függő gyagyás ennyire nem fogyatékos, hogy a sörpénzét elküldje malacnak.
A gömbhal elismerte, hogy azért kuncsorog a pénzért, hogy tudjon lakást kivenni. Immár megdőlt az elmélete miszerint neki van elég pénze rá csak nem akarja kidobni az ablakon. Ezek szerint csak elapadtak ezek a pénzcsapok, ezért is próbál mindenféle trükköket bevetni, hogy az erdőben bóklászik a sötétben, hátha ezzel a sok kretén megsajnálja
Ha a mossaddal lájvol legalább akkor mindig biztosra szoktak csattanni a szájzárak, a vén kókler mindig sikeresen megtrollkodja a szerencsétlen malacot
Eszembe jutott mikor évekkel ezelött valami magyar kocsmában kilopták pisti táskájából a kamu "dzsilett" borotvákat. (Amikkel a románok ügyeskednek a piacon...) Azt gondoltam ez a mostani táska mizéria is egy lopott cucc miatt zajlik igy. Öregszik pipi bácsi, már nem seftel lopott dolgokkal.
Nemrég kidobta a guruló utazótáskáját a debil, helyette vette ezt a hátitáskát.
A szegény szuszogós malac meg hamar elfárad ettől a hátán cipelt tehertől.
Gondolom még lébecolt napközben várva a hotelszobára, lebaszta a táskát azon az őrzött privát területen, bízva abban hogy nem lopják el és végre megszabadul a tehertől. Aztán mikor már hokizott egy jót a szobában, útnak eredt és azt hitte hogyha éjjel megy vissza a táskért akkor az őr nem veszi észre. Mert ugye napközben már lebaszták 1x, hogy ez privát terület és takarodjon onnan.
Na meg mutatni akarta a kómój kontentet a felszopóknak, hátha dobnak rá valamit
@Huffnagell:
Visszanéztem Köröskényi ma hajnali 1 órás élőjét. A "kommandós" táskáját eldugta egy erdőben és akkor ment vissza érte.
Ezt érti valaki? Miért dugta el?
Ez engem is érdekelne, csak részleteket láttam az adásból, szerintem lehetséges ő maga sem tudja, hogy miért hagyta ott a táskáját.
(Véletlenül az Idéz gomb helyett elsőnek a zászló gombra nyomtam, kérem a moderátorokat hogy nézzék el nekem)
Visszanéztem Köröskényi ma hajnali 1 órás élőjét. A "kommandós" táskáját eldugta egy erdőben és akkor ment vissza érte.
Ezt érti valaki? Miért dugta el?
közben kis endre farkast azaz sodit 2 év próbaidőre ítélte a szolnoki bíroság rbali azaz rosta balázs ellen állítólagosan elkövetett rágalmazásért/fenyegetésért (faszom se tudja már melyik volt, igazából lényegtelen
@SuperDave:
Mintha azt mondta volna a múltkor Zohárka Sodinak hogy a malac moderátor nála Ilyet csak a legnagyobb inasok csinálnak
Hogyne, moderátora a malac
Koldulás közben nem tud tiltogatni a disznó, ahhoz kellene még egy mobil. De random beszokott menni a Zohár élőibe mikor másokkal párbajozik a cseléd, olyankor tiltogatja az embereket a röfi
Ez az inas barom meg adja alá a lovat "na megjött Isti, mindjárt rendet tesz itt - jól van Isti látom intézkedsz, helyes helyes
Ez a Zohár kutya tényleg egy szellemi fogyatékos cseléd.
Nem troll, hanem full legit normális fiókról dobáltak neki párbajozás közben.
A malac kitalált egy tétet, elbukta, aztán olyan indokra hivatkozva, hogy ő amúgy ma 20km-t gyalogolt (abba vlsz. bele is pusztult volna) ezek után kinek lenne kedve megcsinálni a tétet.
Majd ezután teljesen jogosan, normálisan megkérdezik a dobók az inas Zohárt chatben, hogy mi értelme akkor pénzt költeni ha a mangalica 5 win után egyszer veszít és nem csinálja meg a tétet.
Erre a válasz az volt, hogy kitiltották az összes dobót aki felszólalt (fontos, hogy tényleg normális hangnemben írtak, semmi sértegetés nem volt)
Kérem ezen az oldalon magyar nyelven szóljon hozzá. Nem tilos idegen nyelvű szövegek idézete, de ha lehet fűzzön hozzá valami magyarázatot, hogy milyen módon kapcsolódik a témához
Hozzászólások
4472 hozzászólás
Hát most átgondolja hogy átdobálgat bármiféle pénzt, ugyanis 49 ezer forintot kell a szolnoki törvényszékre befizetnie, a felperesnek meg 10 ezret 30 napon belül, hisz ez is benne van a jogerős ítéletében
A videó feltöltője kommentben is azt írja hogy a bűnvadászok (és a rendőrség) volt kint
szűkület
Már minden kamuval bepróbálkozik a disznó, hogy jöjjön a koint
Legjobb mikor kínjában elkezdi loopolni, hogy "tudod Sodi 23:50-kor ki kell lépni"
Utalva ezzel arra, hogy éjfél előtt a gyagyás majd átküldi a koint pénz felét, a mangalica "ellenségei" hiába dobálnak, úgyis nála köt ki a lóvé
Igazi rosszindulatú óvodás kis röfögő koca
Ha tényleg elutalná sodrony akkor nem maradna neki sörre. Abból a (nagyon) jobb napokon 6-10 ezer forintos bevételből ha felezne, akkor már jönne ki a napi 12 doboz sör.
Az meg kurva élet, hogy a full pia függő gyagyás ennyire nem fogyatékos, hogy a sörpénzét elküldje malacnak.
Ráadásul jól tele dobálták délután, ~20 ezer ment most a kukába
vísítok xd megmondtuk hogy el lesz zárva a pénz csap!
A szegény szuszogós malac meg hamar elfárad ettől a hátán cipelt tehertől.
Gondolom még lébecolt napközben várva a hotelszobára, lebaszta a táskát azon az őrzött privát területen, bízva abban hogy nem lopják el és végre megszabadul a tehertől. Aztán mikor már hokizott egy jót a szobában, útnak eredt és azt hitte hogyha éjjel megy vissza a táskért akkor az őr nem veszi észre. Mert ugye napközben már lebaszták 1x, hogy ez privát terület és takarodjon onnan.
Na meg mutatni akarta a kómój kontentet a felszopóknak, hátha dobnak rá valamit
Ez engem is érdekelne, csak részleteket láttam az adásból, szerintem lehetséges ő maga sem tudja, hogy miért hagyta ott a táskáját.
(Véletlenül az Idéz gomb helyett elsőnek a zászló gombra nyomtam, kérem a moderátorokat hogy nézzék el nekem)
Ezt érti valaki? Miért dugta el?
Hogyne, moderátora a malac
Koldulás közben nem tud tiltogatni a disznó, ahhoz kellene még egy mobil. De random beszokott menni a Zohár élőibe mikor másokkal párbajozik a cseléd, olyankor tiltogatja az embereket a röfi
Ez az inas barom meg adja alá a lovat "na megjött Isti, mindjárt rendet tesz itt - jól van Isti látom intézkedsz, helyes helyes
Nem troll, hanem full legit normális fiókról dobáltak neki párbajozás közben.
A malac kitalált egy tétet, elbukta, aztán olyan indokra hivatkozva, hogy ő amúgy ma 20km-t gyalogolt (abba vlsz. bele is pusztult volna) ezek után kinek lenne kedve megcsinálni a tétet.
Majd ezután teljesen jogosan, normálisan megkérdezik a dobók az inas Zohárt chatben, hogy mi értelme akkor pénzt költeni ha a mangalica 5 win után egyszer veszít és nem csinálja meg a tétet.
Erre a válasz az volt, hogy kitiltották az összes dobót aki felszólalt (fontos, hogy tényleg normális hangnemben írtak, semmi sértegetés nem volt)