Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Az alkoholelvonás miatt kapott gyógyszer se fizette még ki, az az összeg is szépen növekszik
@kistáska:Ha tényleg elutalná sodrony akkor nem maradna neki sörre. Abból a (nagyon) jobb napokon 6-10 ezer forintos bevételből ha felezne, akkor már jönne ki a napi 12 doboz sör.
Az meg kurva élet, hogy a full pia függő gyagyás ennyire nem fogyatékos, hogy a sörpénzét elküldje malacnak.

Hát most átgondolja hogy átdobálgat bármiféle pénzt, ugyanis 49 ezer forintot kell a szolnoki törvényszékre befizetnie, a felperesnek meg 10 ezret 30 napon belül, hisz ez is benne van a jogerős ítéletében De majd a bekamuzott átlag 150 ezres tiktik pénzből csak futja ezekre is, nemcsak a sörtökre.
Valóban voltak kint a bűnvadászok, de mivel a rendőrség mindent rendben talált, így még ők sem tudták elvinni a kutyákat
Egyelőre ennyi videót találok erről, elméletileg egy 3 perces rövid live volt https://gofile.io/d/CtVo5U
A videó feltöltője kommentben is azt írja hogy a bűnvadászok (és a rendőrség) volt kint
Állítólag voltak a bűnvadászok pedogyuszánál
@Leghalyos:
fityma

szűkület
@Ichterid:
Ezek szerint csak elapadtak ezek a pénzcsapok, ezért is próbál mindenféle trükköket bevetni, hogy az erdőben bóklászik a sötétben, hátha ezzel a sok kretén megsajnálja


Már minden kamuval bepróbálkozik a disznó, hogy jöjjön a koint
Legjobb mikor kínjában elkezdi loopolni, hogy "tudod Sodi 23:50-kor ki kell lépni"
Utalva ezzel arra, hogy éjfél előtt a gyagyás majd átküldi a koint pénz felét, a mangalica "ellenségei" hiába dobálnak, úgyis nála köt ki a lóvé
Igazi rosszindulatú óvodás kis röfögő koca
Ha tényleg elutalná sodrony akkor nem maradna neki sörre. Abból a (nagyon) jobb napokon 6-10 ezer forintos bevételből ha felezne, akkor már jönne ki a napi 12 doboz sör.
Az meg kurva élet, hogy a full pia függő gyagyás ennyire nem fogyatékos, hogy a sörpénzét elküldje malacnak.
A gömbhal elismerte, hogy azért kuncsorog a pénzért, hogy tudjon lakást kivenni. Immár megdőlt az elmélete miszerint neki van elég pénze rá csak nem akarja kidobni az ablakon. Ezek szerint csak elapadtak ezek a pénzcsapok, ezért is próbál mindenféle trükköket bevetni, hogy az erdőben bóklászik a sötétben, hátha ezzel a sok kretén megsajnálja
Lassan a sírás kerülgeti a vergődö miskolci tulkot, csuklik el a hangja amikor szóvá teszi, hogy a képével dobnak a sodinak
Lesz itt szájzár nemsokára, 400-500Ft-okat dobnak a malacbak a sodronynak meg az ötszörösét
Ha a mossaddal lájvol legalább akkor mindig biztosra szoktak csattanni a szájzárak, a vén kókler mindig sikeresen megtrollkodja a szerencsétlen malacot
Most megy vissza a zsidó mossadhoz. Legvégső elkeseredésében abdul aziz
Eszembe jutott mikor évekkel ezelött valami magyar kocsmában kilopták pisti táskájából a kamu "dzsilett" borotvákat. (Amikkel a románok ügyeskednek a piacon...) Azt gondoltam ez a mostani táska mizéria is egy lopott cucc miatt zajlik igy. Öregszik pipi bácsi, már nem seftel lopott dolgokkal.
Már dübörög a legkomolyabb konteó gyár mc gömbhal fejében
@McSkizofrén újra támad:
vísítok xd megmondtuk hogy el lesz zárva a pénz csap!


Ráadásul jól tele dobálták délután, ~20 ezer ment most a kukába
Zohár meg mindjárt elsírja magát, hogy malac elhordta minden trollszopó kutyának és le is tiltotta
Legkomolyabb szakítások voltak mert 1000Ft-tal többet dobtak az inas Zohárnak
@kistáska:
Igazi hétfő esti makk hergelő hír https://jumpshare.com/s/z3Y3x0hwYo485WujOJAc

vísítok xd megmondtuk hogy el lesz zárva a pénz csap!
A malac most dühösen liheg egy parkban miután a skizofréniájának és üldözési mániájának köszönhetően összeveszett a zohár inasával
Igazi hétfő esti makk hergelő hír https://jumpshare.com/s/z3Y3x0hwYo485WujOJAc
Nemrég kidobta a guruló utazótáskáját a debil, helyette vette ezt a hátitáskát.
A szegény szuszogós malac meg hamar elfárad ettől a hátán cipelt tehertől.
Gondolom még lébecolt napközben várva a hotelszobára, lebaszta a táskát azon az őrzött privát területen, bízva abban hogy nem lopják el és végre megszabadul a tehertől. Aztán mikor már hokizott egy jót a szobában, útnak eredt és azt hitte hogyha éjjel megy vissza a táskért akkor az őr nem veszi észre. Mert ugye napközben már lebaszták 1x, hogy ez privát terület és takarodjon onnan.
Na meg mutatni akarta a kómój kontentet a felszopóknak, hátha dobnak rá valamit
@Huffnagell:
Visszanéztem Köröskényi ma hajnali 1 órás élőjét. A "kommandós" táskáját eldugta egy erdőben és akkor ment vissza érte.
Ezt érti valaki? Miért dugta el?

Ez engem is érdekelne, csak részleteket láttam az adásból, szerintem lehetséges ő maga sem tudja, hogy miért hagyta ott a táskáját.
(Véletlenül az Idéz gomb helyett elsőnek a zászló gombra nyomtam, kérem a moderátorokat hogy nézzék el nekem)
Visszanéztem Köröskényi ma hajnali 1 órás élőjét. A "kommandós" táskáját eldugta egy erdőben és akkor ment vissza érte.
Ezt érti valaki? Miért dugta el?
Már várja hogy levegyék a gondosórát, menekülni akar Tenerifére
közben kis endre farkast azaz sodit 2 év próbaidőre ítélte a szolnoki bíroság rbali azaz rosta balázs ellen állítólagosan elkövetett rágalmazásért/fenyegetésért (faszom se tudja már melyik volt, igazából lényegtelen
@SuperDave:
Mintha azt mondta volna a múltkor Zohárka Sodinak hogy a malac moderátor nála Ilyet csak a legnagyobb inasok csinálnak


Hogyne, moderátora a malac
Koldulás közben nem tud tiltogatni a disznó, ahhoz kellene még egy mobil. De random beszokott menni a Zohár élőibe mikor másokkal párbajozik a cseléd, olyankor tiltogatja az embereket a röfi
Ez az inas barom meg adja alá a lovat "na megjött Isti, mindjárt rendet tesz itt - jól van Isti látom intézkedsz, helyes helyes
Mintha azt mondta volna a múltkor Zohárka Sodinak hogy a malac moderátor nála Ilyet csak a legnagyobb inasok csinálnak
Ez a Zohár kutya tényleg egy szellemi fogyatékos cseléd.
Nem troll, hanem full legit normális fiókról dobáltak neki párbajozás közben.
A malac kitalált egy tétet, elbukta, aztán olyan indokra hivatkozva, hogy ő amúgy ma 20km-t gyalogolt (abba vlsz. bele is pusztult volna) ezek után kinek lenne kedve megcsinálni a tétet.
Majd ezután teljesen jogosan, normálisan megkérdezik a dobók az inas Zohárt chatben, hogy mi értelme akkor pénzt költeni ha a mangalica 5 win után egyszer veszít és nem csinálja meg a tétet.
Erre a válasz az volt, hogy kitiltották az összes dobót aki felszólalt (fontos, hogy tényleg normális hangnemben írtak, semmi sértegetés nem volt)
Kérem ezen az oldalon magyar nyelven szóljon hozzá. Nem tilos idegen nyelvű szövegek idézete, de ha lehet fűzzön hozzá valami magyarázatot, hogy milyen módon kapcsolódik a témához
Elvileg a nyáriszünet miatt igen. A nyomozati szakasz már lezárult, szóval lehet pár héten belül (reméljük) ítélethirdetés lesz.