Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Tegnap szakított a malac a Zohárral, megvádolta a szokásos trollokkal van dumával. Erre az inas Zohár totál kiakadt, indított egy liveot nemrég és folyamatosan fikázza a disznót.
Állítólag vannak hangüzenetei Pityulitól, ahol részegen olyan dolgokat is bevallott amiért börtön járna és társadalmilag elítélendő, de konkrétumokat nem mer egyelőre mondani .
Egyik nézője írta "tuti gyerekeket zaklatott" erre a Zohár nem mondta ki konkrétan de 10 percet loopolt erről, hogy hasonló dologról van szó. Majd egy másik néző írta "csak nem kisfiúkat?" újabb 5 perc loop hogy valami ilyesmi.

Remélem nem csak kamuzik az inas, és betartja az ígéretét hogy leakeli ezeket a hangüzeneteket
Vasadi Imre írjál be ide
@Bariadd:
Ábrilizs ödödigéd bfolydadódig Bódiga ézs Eriga dördédede

Jaj ne, megint a Temus Családi Titkok?
Lázadozik az inas Zohár, mert a malac megvetett vele mindenféle kómój cuccokat tétre, aztán Pityuka bejelentette privát üziben, hogy ő nem is akar így tétezni mert az ellenségei ledobálják
Ábrilizs ödödigéd bfolydadódig Bódiga ézs Eriga dördédede
a tiktok ilyenkor hogy dörzsöli a tenyerét a 70%os kaukciójával nem bírok rájönni hogy a miért jó ez a cigányoknak miért csinálják ezt
@tosay50519:
Vagy 5 millió forintba került neki ez a mutatvány kb, a többi "kisebb" ajándékkal együtt?


Egy univerzum 190-205 ezer forintba kerül dollár árfolyamtól függően.
Ő az a csaj aki a videóban van https://www.tiktok.com/@livia_kubosi
Rendszeresen tele dobálják, volt idő hogy napi 300-500 fixen megvolt neki.
Anno a Busáknál is szarrá dobálta a csajt ez az "enigma" nevű ember https://ibb.co/TDWtBPzL
Aki most a Galambos cigónál is bedobott egy laza 2,5 millió értékben koint https://ibb.co/HfMPJ7FF
Szerintem ez a galambos nevezetű roma fiatalember bebotozta saját magát, h a hasonló koldus versenytársak, nézők róla beszéljenek. Ez a trombitarezes réteg szeret hivalkodni, gizdázni. A gatyája meg valszeg féknyomos. Ha esetleg igaz és valóban ennyit keres, meredjen ki reggelre a pereputtyával együtt!
Nemrég volt egy hasonló eset, hogy 15 univerzumot dobtak be valakinek https://gofile.io/d/MWncXS
Vagy 5 millió forintba került neki ez a mutatvány kb, a többi "kisebb" ajándékkal együtt?
@McSkizofrén újra támad:
ez m ia fasz geci


2,5 millió Ft 5 perc alatt a cigánynál https://ibb.co/DfJdGK03
1,8 millió Ft 5 perc alatt a két buzinál https://ibb.co/fd9bGmBZ
@kistáska:
Eközben röpködnek a millió pontok a koldusoknál https://ibb.co/ymwkG2pR

ez m ia fasz geci
Pityuka tervek: talált egy országot ahol letelepedik, megtanulja a nyelvet, 2-3 hónap és abbahagyja a tiktokot, lesz nője, dolgozni fog. Közben dobjatok nagy ajándékokat inasok mert éjfélig van netem + a szokásos kint alszok a padon mert nincs hol laknom
@lchterid:
@Ichterid:
Egyébként a perköltségeket miből állná? A felszopók pénzén


készülj a nagy szopásra hülyegyerek

Na hajrá
Eközben röpködnek a millió pontok a koldusoknál https://ibb.co/ymwkG2pR
@Ichterid:
Nem tudom azért itt mit fordíthat a javára tulajdonképpen hiszen mégnagyobb nyilvánosságot kapott az, hogy miként viselkedik az állataival.


Nézd, hány éve is pénzelik ezt a férget a fingtokon? 5?
Akik küldik a csomagokat, az utalásokat minden hónapban, azok minden tettéről tudnak, ott vannak a liveokban és ennek ellenére eltarják
Nyilván valami kórosan empatikus full szolgalelkű debil emberek azok akik akár egy forintot is adnak neki. De adnak, és ez a lényeg. Sajnos vannak ilyen fogyatékosok akik szimpatizálnak vele.
Ahogy a gyerek spermázó mangalicával is sokan szimpatizálnak, mert még mindig hétről hétre megtömik pénzzel.
Én attól tartok, hogy most még durvábban eljátssza majd a hattyúk halálát a féreg amiért kutyabaszással rágalmazták, és tuti lesznek olyan agyhalottak akik majd támogatni fogják ebben.
Simán kinézem a felszopóiból, hogy akár még pereskedésre is utalnak majd neki
@SuperDave:
Gyengének gyenge volt, de ebből nem hiszem hogy előnyt tudna kovácsolni Gyusza. Legalább több ember megismerte a "tojásfejű rémkirályt"

semmiféle elnőnye nem fog ebből származni a vödörbe fosó rémnek, az 100%
Gyengének gyenge volt, de ebből nem hiszem hogy előnyt tudna kovácsolni Gyusza. Legalább több ember megismerte a "tojásfejű rémkirályt"
@kistáska:
de most olyan figyelmet kapott amit akár még a javára is fordíthat a

Nem tudom azért itt mit fordíthat a javára tulajdonképpen hiszen mégnagyobb nyilvánosságot kapott az, hogy miként viselkedik az állataival. Továbbá az is kiderült, hogy jelenleg se az állatorvosok se a hatóság nem képes az állatok védelmére akkor sem, ha több videóban is bizonyítani lehet azok bántalmazását. Valóban még nem lehet kijelenteni, hogy a Bűnvadászok nyertek volna ebben az ügyben de szerintem itt Gyulus se nincs hogy jól kijöjjön. Hiába perel. Egyébként a perköltségeket miből állná? A felszopók pénzén?
Legalább kiderült, hogy a polgármester védi Gyulát.
@kistáska:
Ahogy számítottam rá, elég gyenge lett ez a V. Gyula vs. Bűnvadászok epizód.
Pár fingtokos videóból összeollózott jelentre meg a netes pleb kommentjeire alapozták az egész műsort. A kutyabaszás az előzetesben pont arra volt jó, hogy egy kurva nagy clickbait legyen
Egyetlen egy szó nem hangzik el a videóbal arról, hogy a pedo dögevő az állataival szexelne. Az izzadtságszagú propaganda viszont nem maradhatott ki most sem.
Ahogy az egyik videó alatt is írtam, távol álljon tőlem, hogy védjem ezt a szardarabot, de most olyan figyelmet kapott amit akár még a javára is fordíthat a

igen gyenge volt mert sajnos nem mehetnek be és taposhatják ki a belét annak a szarevő pedofilnak
Ahogy számítottam rá, elég gyenge lett ez a V. Gyula vs. Bűnvadászok epizód.
Pár fingtokos videóból összeollózott jelentre meg a netes pleb kommentjeire alapozták az egész műsort. A kutyabaszás az előzetesben pont arra volt jó, hogy egy kurva nagy clickbait legyen
Egyetlen egy szó nem hangzik el a videóbal arról, hogy a pedo dögevő az állataival szexelne. Az izzadtságszagú propaganda viszont nem maradhatott ki most sem.
Ahogy az egyik videó alatt is írtam, távol álljon tőlem, hogy védjem ezt a szardarabot, de most olyan figyelmet kapott amit akár még a javára is fordíthat a
Amíg a magyarok menetelnek, addig Cucu a legkomolyabb döNNer kebápokat eszi olaszországban
Többször is figyelmeztettük, hogy ne spam-eljen. Ha újrakezdi egy másik fiókról akkor azt is száműzzük az AlCatTrash szigetekre, emiatt ne aggódjanak
@Ichterid:
A magában beszélgetős, pedofilt mentegető, bűnvadászokról a gatyát is leperlő Leghalyos bohóc is immár a múlté. Rövid volt ez a performansz


Ideje volt.
Mondjuk úgyis csinál másik fiókot hamarosan, aztán folytatja ott ahol abbahagyta
A magában beszélgetős, pedofilt mentegető, bűnvadászokról a gatyát is leperlő Leghalyos bohóc is immár a múlté. Rövid volt ez a performansz
https://jumpshare.com/s/QX1OCP4NujlIcZK1wvhp MC Dekoldázs
Aztakurvageci https://ibb.co/zVJT0QVg
Az se volt semmi amikor konkrétan belökte az ólba és a földön kötött ki. Tényleg szarból van ASODI, egy 70 éves öregasszony is simán a padlóra küldi
@SuperDave:
Ma is folyamatosan megy a bűnrészesek vitája, csak úgy dobálják egymásra a baszókat


Hatalmas a műsor, azt hiszik ha élőben beszélik ki egymást akkor mentesülnek a tetteik alól
Közben Golda nyanya 20x támadta be seprűnyéllel a gyagyást
Sodit meg Golda idomítja:
https://gofile.io/d/etOwRT