Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Közben előrukkoltam a tökéletes TRASHküvő koncepciójával
Házasulandó felek: Pedo Sodi és Tibcédesz
Anyakönyvvezető: Varangy Lyudga
Esküvői tanúk: Kozma Vahúr és Gammer Bandita
Biztonsági szolgálat vezetői: KInderjäger Kula és Mc Faszfejkényi
Digitális háttérmunkás: HájasBré
Szakács: Varga Irén
Előadó: Luka Penetra és SubidubiSertés
Násznép: TrashCity többi netszemete:
Akik pedig szétbarmolják az egészet: Dr Tájfel, Nero von Schwartz, Safranek, Dr. Zéró és a TrashCity trolljai
Pedig milyen serényen törekedett tegnap, hogy némítsa a beírogatókat Innen látszik, hogy a miskolci malacnak miért nincsenek barátai, elég egy pillanat és máris ellened fordul Teljesen mindegy hogy előtte mekkora inas voltál.
Cenzúra hiába dobálja az 1000 pontos koinokat, már nem MC Skan mert a malac szerint egyedüli moderátorként nem végezte a munkáját mikor ezer ember irkál a chatbe
https://ibb.co/xtZyBF0G
20 perc után most ki is lépett a disznó. Nem dobtak az inasok de nem baj mert bekeresett délután.
Ilyenkor már a sodrák is le van szarva, megy inkább kiverni Lakatos Kaki mentett képeire.
Aztán éjjel majd jól megtömi a disznó belét moslékkal, még kajakómába nem esik az inzulinrezisztencia miatt
Bőséggel indul ezek szerint a malacnak a tavasz hozzá hasonló kopasz mangalica eteti Gondolom el is bassza ezt a pénzt most gyorsan valami lakásra. Semmi baj, nagyböjt van, ilyenkor becsúszhat 1-2 jobb nap is, de azért mi továbbra is kitartóan súlyos nyomás alatt tartjuk
19 ezer koint dobott a cucunak ez a debil, ami ~85 ezer forintba kerül
Még mindig fel nem tudom fogni ilyenkor mi járhat az inasok agyában. Ott ül a fehér fal előtt egy fületlen, brutálisan elhízott, fogatlan, visszataszító kinézetű tokás szardarab, aki ráadásul világi primitív is és rendszeresen gyűlölködik meg gyerekezik
@Ichterid:
Sosem ettem császármorzsát cukorral, csak lekvárral. Kristálycukorral a diabétesz garantált!
Krizsdájc dzugorral császármorzsát, nudlit, szilvás-csokis gombócot fúj, arra porcukor kell, nem tul jo mikor ropog a fogad alatt a krizsdájdzugor és érzed a diabédezd
@Ichterid:
Sosem ettem császármorzsát cukorral, csak lekvárral. Kristálycukorral a diabétesz garantált!
Túlzás lenne azt mondani, hogy a lekvár nem cukros, de a lekvárt amiatt adod hozzá, hogy adjon extra ízt meg valamennyire 'nedvessé' tegye. A cukor csak édesebbé teszi. xd Ráadásul kristálycukor volt.
Most volt olyan élményem a héten, hogy az egyik kollégám császármorzsát vitt magának ebédre, és amikor ebédeltünk, akkor ráöntött egy csomó cukrot a császármorzsájára. Majdnem el kezdtem ott hangosan röhögni, mert a tudatalattimban megszóltalt:
@BulldogAgent:
a klippelős embereknek egy kis vizjel nelkuli mirror
Üdvözlendő, hogy a malac mirrort yt-on is nyomatod. Párszor töltöttem le a kick csatidról vod-ot vágásra, de valami katasztrófa a kick vod encoding.
Nem csak a mangalicánál, hanem úgy en bloc a legtöbb kick vod-al nálam volt valami szopás vágáskor. Vagy a hang csúszott/akadt, vagy random frame veszteségek voltak renderelés után
Tegnap már majdnem bement Moszathoz is. Szerintem hamarosan újraindul a Busák évad, persze csak akkor ha a Léghajós eléggé csicska alattvalóba vágja majd magát a kointért
@BulldogAgent:
a klippelős embereknek egy kis vizjel nelkuli mirror
Üdvözlendő, hogy a malac mirrort yt-on is nyomatod. Párszor töltöttem le a kick csatidról vod-ot vágásra, de valami katasztrófa a kick vod encoding.
Nem csak a mangalicánál, hanem úgy en bloc a legtöbb kick vod-al nálam volt valami szopás vágáskor. Vagy a hang csúszott/akadt, vagy random frame veszteségek voltak renderelés után
Hozzászólások
4472 hozzászólás
Az alattvaló Zohár már livban van, ha este 11-ig összejön a 200.000 koint (850 ezer Ft) akkor ma kitálal a malacról
Házasulandó felek: Pedo Sodi és Tibcédesz
Anyakönyvvezető: Varangy Lyudga
Esküvői tanúk: Kozma Vahúr és Gammer Bandita
Biztonsági szolgálat vezetői: KInderjäger Kula és Mc Faszfejkényi
Digitális háttérmunkás: HájasBré
Szakács: Varga Irén
Előadó: Luka Penetra és SubidubiSertés
Násznép: TrashCity többi netszemete:
Akik pedig szétbarmolják az egészet: Dr Tájfel, Nero von Schwartz, Safranek, Dr. Zéró és a TrashCity trolljai
https://ibb.co/xtZyBF0G
Ilyenkor már a sodrák is le van szarva, megy inkább kiverni Lakatos Kaki mentett képeire.
Aztán éjjel majd jól megtömi a disznó belét moslékkal, még kajakómába nem esik az inzulinrezisztencia miatt
Még mindig fel nem tudom fogni ilyenkor mi járhat az inasok agyában. Ott ül a fehér fal előtt egy fületlen, brutálisan elhízott, fogatlan, visszataszító kinézetű tokás szardarab, aki ráadásul világi primitív is és rendszeresen gyűlölködik meg gyerekezik
Ez a veréb dobált be neki 50-60 ezret ma https://ibb.co/yFfhNq83
Nem tudhatják meg, hogy mekkora trash fogyasztó vagy.
Krizsdájc dzugorral császármorzsát, nudlit, szilvás-csokis gombócot fúj, arra porcukor kell, nem tul jo mikor ropog a fogad alatt a krizsdájdzugor és érzed a diabédezd
Túlzás lenne azt mondani, hogy a lekvár nem cukros, de a lekvárt amiatt adod hozzá, hogy adjon extra ízt meg valamennyire 'nedvessé' tegye. A cukor csak édesebbé teszi. xd Ráadásul kristálycukor volt.
Írtam az üzenőfalamon neked
hol tudnám veled felvenni a kapcsolatot ?
Üdvözlendő, hogy a malac mirrort yt-on is nyomatod. Párszor töltöttem le a kick csatidról vod-ot vágásra, de valami katasztrófa a kick vod encoding.
Nem csak a mangalicánál, hanem úgy en bloc a legtöbb kick vod-al nálam volt valami szopás vágáskor. Vagy a hang csúszott/akadt, vagy random frame veszteségek voltak renderelés után