Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4472 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Egyébként nem feltétlenül nem kellene az ehhez értő trollégáknak megkeresni, hogy ki az a srác tegnapról akibe a disznó belekötött és felvilágosítani, hogy ki volt ez az ordíbáló embebeteg és bátorítani a srácot, hogy tegyen egy feljelentést.
https://telex.hu/techtud/2026/03/29/diszno-sperma-szemcsepp-daganatok-ellen
Na elő Schwesta Ewa, Tina Fagyas, és Surányi Poloska képeivel a tudomány nevében, az ég szerelmére!
@Rendőrség:
az olyan mint november 5 mindenki hallott már róla de csak kevesen tudják mit jelent

mc pista meg huszonnyocadikázi kegy videóban, azt se tudja senki mi a faszról beszélt
amugy az mindig érdekelt busák a kardos videóban milyen október elsejéről beszélt, mi volt akkor valak tudja?
@tosay50519:
Buzéliusz popóboy üzent a Traschitynek: https://ibb.co/wNN4GvhQ
Akinek van Facebookja az kérem jelentse a bejegyzést gyűlöletbeszédért: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=122155624658704856&id=61571145694511

jelentve
@kistáska:
Azt már fél évvel ezelőtt is írták a trollszok, hogy a cseléd Zohár pénzért öregemberekkel kúratja magát Mexikóban, meg hogy kokót csempészik a seggében
Gondolom arra CRTN (Pityuka szavaival kretén) felszopóra gondolsz, aki azt mondta ismeri a Zohárt. Róla tudni kell, hogy egy igazi rasszista ex Jobbikos szélsőjobbos barom, akinek szent meggyőződése, hogy a fityesz azért nyert 22-ben mert 5 millió külhoni magyar szavazatot húztak be
Igaz, hogy csak 260 ezer külhoni magyar adott le érvényes szavazatot a jelöltekre, amivel összesen 2 mandátumot szerzett a fityesz.
Plusz alig több mint 5 millióan mentek el szavazni, szóval nem értem hogy jött ki ennek a baromnak a matek.
Politika off, csak nehezen viselem mikor valaki ennyire debil.
Zohárra visszatérve, a pénzért seggbekúrás helyett esélyesebb, hogy valami MLM-ből élhet. A hímringyóság nem hiszem hogy fizet olyan jól, hogy New York, Florida-Miami, Mexikó stb. helyeken hetyetyézzen hónapokat bérelt lakásokban.

Ugyan marhára nem követem, hogy ki ez a Zohár (azon kívül, hogy Pityuka felszopó) éppen, hogy fordítva gondolnám. Piramisjátékban csak a legtetején van a pénz. Értsd Berkics Miklós bohóc és társai. (Bár még ott is megkérdőjelezem a Lamborghinit és társait. Szerintem ő is csak egy kirakatember. Csak futtatva van, hogy a sok hülyét be lehessen húzni.) A többi az mind csak ilyen "futottak még"-kategóriás, tipikus OVB-s csóró kutya. Prostitúcióban inkább van pénz egyén szintjén.
Hihetetlen, hogy megint jött egy debil geci aki teledobálta a disznót https://www.tiktok.com/@mateonl0
https://ibb.co/kgvY90c8
Tegnap 60 ezret dobott a dzsordzsi, ma meg ez a veréb 70 ezret
MC Kukkoló megint gyerekeket videóz a parkban
Azt már fél évvel ezelőtt is írták a trollszok, hogy a cseléd Zohár pénzért öregemberekkel kúratja magát Mexikóban, meg hogy kokót csempészik a seggében
Gondolom arra CRTN (Pityuka szavaival kretén) felszopóra gondolsz, aki azt mondta ismeri a Zohárt. Róla tudni kell, hogy egy igazi rasszista ex Jobbikos szélsőjobbos barom, akinek szent meggyőződése, hogy a fityesz azért nyert 22-ben mert 5 millió külhoni magyar szavazatot húztak be
Igaz, hogy csak 260 ezer külhoni magyar adott le érvényes szavazatot a jelöltekre, amivel összesen 2 mandátumot szerzett a fityesz.
Plusz alig több mint 5 millióan mentek el szavazni, szóval nem értem hogy jött ki ennek a baromnak a matek.
Politika off, csak nehezen viselem mikor valaki ennyire debil.
Zohárra visszatérve, a pénzért seggbekúrás helyett esélyesebb, hogy valami MLM-ből élhet. A hímringyóság nem hiszem hogy fizet olyan jól, hogy New York, Florida-Miami, Mexikó stb. helyeken hetyetyézzen hónapokat bérelt lakásokban.
Valaki bent volt tegnap élőben Köröskényinél és közölte vele, h ismeri zohárt. Állítólag meleg és
hímringyóként (férfi prostituáltként) dolgozik.
Én kinézem belőle.
Ez a dzsordzsi hatalmas felszopója. Nem csoda hogy most így ki van simulva Cucu
Ez a világi csicska megint teledobálja a disznót egy kis pocokvigyoros "reppelésért" https://www.tiktok.com/@gertevz
https://ibb.co/Kxr168Q1
Micsoda prémium szájzáras gyerekezést nyomott MC Kucu Sodi adásában
@SneciGeci:
Közben előrukkoltam a tökéletes TRASHküvő koncepciójával
Házasulandó felek: Pedo Sodi és Tibcédesz
Anyakönyvvezető: Varangy Lyudga
Esküvői tanúk: Kozma Vahúr és Gammer Bandita
Biztonsági szolgálat vezetői: KInderjäger Kula és Mc Faszfejkényi
Digitális háttérmunkás: HájasBré
Szakács: Varga Irén
Előadó: Luka Penetra és SubidubiSertés
Násznép: TrashCity többi netszemete:
Akik pedig szétbarmolják az egészet: Dr Tájfel, Nero von Schwartz, Safranek, Dr. Zéró és a TrashCity trolljai

Szakács: Csak Elek Zótá lehet. Készítene a násznépnek cigán'kát.
Nah kár volt emlegetni a disznót, már sodrákkal koldul
Egyébként a malac ma egész nap offline volt. Tudom, bárgyú remény azt hinni, hogy zárult a kör, de azért picit hergelem a hergelni valót, hátha
Ez a koldulás a nemlétező Pityuka lékekkel mintha fordítva sült volna el
Öröm látni Pityuka hagyatékát a cseléd Zohárnál Ma is órák óta csak trollok vannak nála, szarrá oltják, alázzák, csicskítják chatben
@tosay50519:
Akinek van Facebookja az kérem jelentse a bejegyzést


https://ibb.co/8LnR42Rj
Buzéliusz popóboy üzent a Traschitynek: https://ibb.co/wNN4GvhQ
Akinek van Facebookja az kérem jelentse a bejegyzést gyűlöletbeszédért: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=122155624658704856&id=61571145694511
@McSkizofrén újra támad:
biztos hogy nem 23 éves, szegedi vagyok 2016-17 körül már híre volt itt hogy ordans nagy kurva és egy kis jattért szájba lehet pisálni is


23? 35 éve volt 1991
@SneciGeci:
Közben előrukkoltam a tökéletes TRASHküvő koncepciójával
Házasulandó felek: Pedo Sodi és Tibcédesz
Anyakönyvvezető: Varangy Lyudga
Esküvői tanúk: Kozma Vahúr és Gammer Bandita
Biztonsági szolgálat vezetői: KInderjäger Kula és Mc Faszfejkényi
Digitális háttérmunkás: HájasBré
Szakács: Varga Irén
Előadó: Luka Penetra és SubidubiSertés
Násznép: TrashCity többi netszemete:
Akik pedig szétbarmolják az egészet: Dr Tájfel, Nero von Schwartz, Safranek, Dr. Zéró és a TrashCity trolljai

Hájasbré megcsinálja hozzá a mspaintes tudásával a photoshopba a meghívott.
biztos hogy nem 23 éves, szegedi vagyok 2016-17 körül már híre volt itt hogy ordans nagy kurva és egy kis jattért szájba lehet pisálni is
A lakcímkártyáján is ugyanez a születési dátum van:
https://i.ibb.co/7kwbdDf/mayerlauraedda.jpg
Akkor miért van a behajtási papíron ez feltüntetve a születési dátumának?
https://i.ibb.co/rKNpyR1F/335940684-1342624569937467-5161354555089899443-n.jpg
@Rendőrség:
@kistáska:
Lamantin hírek: https://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/bunugyek/lekapcsoltak-az-online-piac-kiralynot-budaorson

"164 gyanús pénzmozgás köthető hozzá, a pénzek fogadására pedig 17 különböző bankszámlát használt"
Ebből a 17 bankszámlából vajon hány köthető sodronyhoz?


23 éves??????

El lett írva, lehet hogy direkt, mert tudtommal 1991es születésű
Lamantin hírek: https://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/bunugyek/lekapcsoltak-az-online-piac-kiralynot-budaorson

"164 gyanús pénzmozgás köthető hozzá, a pénzek fogadására pedig 17 különböző bankszámlát használt"
Ebből a 17 bankszámlából vajon hány köthető sodronyhoz?
nem hinném hogy lenne bármilyen leak. gondolom azért is tűzött ki ilyen elérhetetlen célt hogy semmiképpen ne kelljen mondani semmit, de azért várhatóan sokan bedobálnak majd neki kíváncsiságból. Hát nem 3 óra értelmetlen altató makogás egy dolcsiért
Ez a fogyatékos inas nagyon elhitte, hogy majd bedobálnak neki 4 univerzumot a malac leak-ért
Este 8-tól 11-ig várta a koint, közben szarrá fossá alázták chatben. Szó szerint csak gyalázták és dobtak neki összesen egy dolcsit https://ibb.co/HTVKJPr8
Áhh végem van
És még kivan akadva a cseléd, hogy simán bedobálhattak volna neki közel egy millárt koint, ha annyira érdekelné az embereket a leak
A röfinél most biztos csattannak a szájzárak, talán olyan erősen, mint még soha