Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4477 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Köröskényi István:
Figyeljetke ezt az oldalt viszem a rendőrséghez! Ti szemét patkányok, megkeserülitek az t amit müveltek velem meg azért mert poloskáztok az anyámat ti kis büdös köcsögök!


Nem suliban kéne ilyenkor lenni, kisfiam?
https://youtube.com/shorts/Tku8KqhLjBU?si=nKODTukL8S1x7wGm

Fidesz Countdown Tájfel főszereplésével
Figyeljetke ezt az oldalt viszem a rendőrséghez! Ti szemét patkányok, megkeserülitek az t amit müveltek velem meg azért mert poloskáztok az anyámat ti kis büdös köcsögök!
@Köröskényi István:
,,Mit balfaszúl te buzi odamegyek kiirtalak a gyerekeddel együtt te bünöző''

(MODERÁLT KOMMENT)

Itthon legyen majd nagy pofád Pityuli várunk szeretettel!
@Köröskényi István: Ha nem gond, a félreértések elkerülése érdekében, írja idézőjelbe az ilyen extrémebb idézeteket.
,,Mit balfaszúl te buzi odamegyek kiirtalak a gyerekeddel együtt te bünöző''

(MODERÁLT KOMMENT)
@Köröskényi István:
A ti jó kurva anyátokat basszátok szájba amiért engem parodiztáltok rohadt féreg magyarok! Hogy dögöljön meg a családotok ott ahol vannak ti féreg köcsögök!

Próbálkozásnak jó volt. Csak az egyetl en gond az hogy az igaz i Körskény i Istv án íly en balf szul ír valój á ban. Ez az egyet len gond. Tehát ez az egyt len gond.
,,A ti jó kurva anyátokat basszátok szájba amiért engem parodiztáltok rohadt féreg magyarok! Hogy dögöljön meg a családotok ott ahol vannak ti féreg köcsögök!''

(MODERÁLT KOMMENT)
Kutajtóintézetek és mesterséges inteligencá
https://www.youtube.com/watch?v=euMSqy49EU8
@kistáska:

Agyamat eldobom...

"-Mekkora faszaság ez. De ezt el ne add már b.zmeg!
-Dehogy adom el."

Ez is frankón öregedett.
@Nevem Senki:
Lefoglalták a számítógépét. Hol a tökömben volt ennek a kábítószeres hajléktalannak számítógépe?


https://trashcity.net/video/12982

Pörgess bele, felétől látni a laptopját a tranyónak, azt (is) foglalták le.
@Nevem Senki:
Lefoglalták a számítógépét. Hol a tökömben volt ennek a kábítószeres hajléktalannak számítógépe?


Volt neki valami gagyi laptopja.
@tosay50519:
https://24.hu/belfold/2026/02/19/robogo-ugyeszseg-fenyegetes-vademeles/

Lefoglalták a számítógépét. Hol a tökömben volt ennek a kábítószeres hajléktalannak számítógépe?
Szeretnék én is matricázgatni. Van valakinek A4-es formátumban nyomtatható MC Pipi Ki ideges? matricája? Meg tudná osztani itt?
@tosay50519:
https://24.hu/belfold/2026/02/19/robogo-ugyeszseg-fenyegetes-vademeles/

Tibcédesz akár 5 év börtönt is kaphat

Kevés
https://24.hu/belfold/2026/02/19/robogo-ugyeszseg-fenyegetes-vademeles/

Tibcédesz akár 5 év börtönt is kaphat
Pedo gyulus kapott levelet a navtól, hogy az összes bankot felkeresik infóért

Csüdvözlendő hír, mert rálátnak a PayPalra és Revolutra is
@Huffnagell:
Az afrikai cigánysoron kft dalt énekelnek. Vajon ez kinek az ötlete volt? Másnak is feldobta a jútúb? Baromi bizar dolgok történnek mostanában.


Az nem cigánysor hanem Afrikában egy falu Huffnágel.
Az afrikai cigánysoron kft dalt énekelnek. Vajon ez kinek az ötlete volt? Másnak is feldobta a jútúb? Baromi bizar dolgok történnek mostanában.
Pityuka szépen elintézte sodrony fiókját A mangalica addig nyomta a néger migráns meg cigányozós faszságait még gyagyás fiókját lőtte ki a fingtok
Nagyon retteg MC Malac, hogy a Bűnvadászok földre teperik és a fejére taposnak Pedig nemrég még a Mi Hazánkkal és Bűnvadászokkal akart trollokat vadászni
https://www.tiktok.com/@krsknyi.istvn.fol/video/7608272867645459719
mi volt ez a 522 hibakód?
Leálld a baráddzság gőolajvezedég
https://www.youtube.com/watch?v=50wfpkHJl5c
@Toguro:
Mariann!! Kerestelek vóna!


Azd a dávdzsőd lefaroldab
@Bariadd:
Bindendt begdehedneg veled???

Mariann!! Kerestelek vóna!
Bindendt begdehedneg veled???
Állandóan arra panaszkodott, hogy ott mennyire szar az étel, ott semmit nem lehet venni a boltokban, stb. Megvan az a rögeszméje is, hogy "helyeket" kell mutatnia, hogy megint dobjanak neki. Az is benne van a pakliban, hogy pár országban (pl. Albánia) sikerült túltartózkodást összeszednie ami miatt nem szívesen látják a hatóságok.
Tudja valaki, miért hagyta el a Gyogyós Pityu a Balkánt, és menekült át "Olaszba'", mikor egyre kevesebb a bevétele?
Valakinek nem tudja esetleg, hol dolgozik OutdoorAlex szekusként?