Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@Köröskényi István:
Figyeljetke ezt az oldalt viszem a rendőrséghez! Ti szemét patkányok, megkeserülitek az t amit müveltek velem meg azért mert poloskáztok az anyámat ti kis büdös köcsögök!
Figyeljetke ezt az oldalt viszem a rendőrséghez! Ti szemét patkányok, megkeserülitek az t amit müveltek velem meg azért mert poloskáztok az anyámat ti kis büdös köcsögök!
@Köröskényi István:
A ti jó kurva anyátokat basszátok szájba amiért engem parodiztáltok rohadt féreg magyarok! Hogy dögöljön meg a családotok ott ahol vannak ti féreg köcsögök!
Próbálkozásnak jó volt. Csak az egyetl en gond az hogy az igaz i Körskény i Istv án íly en balf szul ír valój á ban. Ez az egyet len gond. Tehát ez az egyt len gond.
,,A ti jó kurva anyátokat basszátok szájba amiért engem parodiztáltok rohadt féreg magyarok! Hogy dögöljön meg a családotok ott ahol vannak ti féreg köcsögök!''
@Huffnagell:
Az afrikai cigánysoron kft dalt énekelnek. Vajon ez kinek az ötlete volt? Másnak is feldobta a jútúb? Baromi bizar dolgok történnek mostanában.
Az nem cigánysor hanem Afrikában egy falu Huffnágel.
Nagyon retteg MC Malac, hogy a Bűnvadászok földre teperik és a fejére taposnak Pedig nemrég még a Mi Hazánkkal és Bűnvadászokkal akart trollokat vadászni
Állandóan arra panaszkodott, hogy ott mennyire szar az étel, ott semmit nem lehet venni a boltokban, stb. Megvan az a rögeszméje is, hogy "helyeket" kell mutatnia, hogy megint dobjanak neki. Az is benne van a pakliban, hogy pár országban (pl. Albánia) sikerült túltartózkodást összeszednie ami miatt nem szívesen látják a hatóságok.
Hozzászólások
4477 hozzászólás
Nem suliban kéne ilyenkor lenni, kisfiam?
Fidesz Countdown Tájfel főszereplésével
Itthon legyen majd nagy pofád Pityuli várunk szeretettel!
(MODERÁLT KOMMENT)
Próbálkozásnak jó volt. Csak az egyetl en gond az hogy az igaz i Körskény i Istv án íly en balf szul ír valój á ban. Ez az egyet len gond. Tehát ez az egyt len gond.
(MODERÁLT KOMMENT)
https://www.youtube.com/watch?v=euMSqy49EU8
Agyamat eldobom...
"-Mekkora faszaság ez. De ezt el ne add már b.zmeg!
-Dehogy adom el.
Ez is frankón öregedett.
https://trashcity.net/video/12982
Pörgess bele, felétől látni a laptopját a tranyónak, azt (is) foglalták le.
Volt neki valami gagyi laptopja.
Lefoglalták a számítógépét. Hol a tökömben volt ennek a kábítószeres hajléktalannak számítógépe?
Kevés
Tibcédesz akár 5 év börtönt is kaphat
Csüdvözlendő hír, mert rálátnak a PayPalra és Revolutra is
Az nem cigánysor hanem Afrikában egy falu Huffnágel.
https://www.youtube.com/watch?v=50wfpkHJl5c
Mariann!! Kerestelek vóna!