Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Huffnagell:
Köröskényi ma délelötti szarát visszanézve, feltűnően, meglepően tájékozott volt a budapesti helyszínekkel kapcsolatban. A kamagrás-mossad vezetett és közben mutatta az utat. Ez a miskolci meg tudta mi merre.

Sokszor bejárhatta pestet mielött külföldre tévedt. De valamiért folyton a kálvária teret emlegeti


Szerintem a Kálvin térre gondol
Köröskényi ma délelötti szarát visszanézve, feltűnően, meglepően tájékozott volt a budapesti helyszínekkel kapcsolatban. A kamagrás-mossad vezetett és közben mutatta az utat. Ez a miskolci meg tudta mi merre.

Sokszor bejárhatta pestet mielött külföldre tévedt. De valamiért folyton a kálvária teret emlegeti
@Bariadd:
Ha nem értitek, hogy a RAM miért ilyen drága, akkor Bariadd megmutatja, hogy miért:
https://www.youtube.com/watch?v=tGW8Opxf5x0


nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem
@Ichterid:
Vajon ez másoknál is megtörténik? Vagy csak lokális probléma volna?


Jóideje időszakonként nálam csúcsidőben 17:00-22:00 óra között használhatatlan (lenne) a TC.
Ez nem az oldal hibája (nálam) hanem a telekomos Cloudflare peering faxság ami már lassan 3 éve tart.
Egyébként nem csak a TC hanem még más oldalak is szarakodik időközönként.
Megoldás rá nekem a Cloudflare WARP https://one.one.one.one/ ingyenes VPN jellegű alkalmazása.
Ha szarakodik a TC vagy más oldalak akkor csak bekapcsolom és már minden fasza is
Tisztelt SzemétVáros lakói és vezetősége! Az utóbbi időben úgy vettem észre, hogy a platform mintha lassabban töltene be mint ahogyan azt eddig tette. Illetve vannak esetek, amikor a végtelenségig tölt be egy választ. Vajon ez másoknál is megtörténik? Vagy csak lokális probléma volna?
Támogatom a Pikachu Violetta kategóriát
Egyébként kedves SzemétVáros vezetőség! Most is szeretném azt előterjeszteni, mert eddig sokszor elveszett ez a javaslatom az éterben, hogy mivel megint van elég nagy influx a Pikács Violetta videókból, ezért szerintem lehet célszerű lenne egy külön kategóriát csinálni neki, ugyanis a hölgyemény kb. akkora trash jelenség, mint a Szirén Irén, és konkrétan hasonlóakat művelt, mint az Edita, még mielőtt az berobbant volna a trashtudatba.
@Bariadd:
Ha nem értitek, hogy a RAM miért ilyen drága, akkor Bariadd megmutatja, hogy miért:
https://www.youtube.com/watch?v=tGW8Opxf5x0

@Bariadd:
Ha nem értitek, hogy a RAM miért ilyen drága, akkor Bariadd megmutatja, hogy miért:
https://www.youtube.com/watch?v=tGW8Opxf5x0



Ezt az AI hangalámondás szennyet a dagadt csinálja?
Ha nem értitek, hogy a RAM miért ilyen drága, akkor Bariadd megmutatja, hogy miért:
https://www.youtube.com/watch?v=tGW8Opxf5x0
@kistáska:
Off topic.
Csak érdekességképpen, hogy milyen pénzeket szakítanak a magyar simp farmoló picsák, és milyen összegeket képesek elégeti egyes agyhalott milliomos férfiak a fingtokon egy érinthetetlen középkategóriás nőre.
Adott ez a suna https://www.tiktok.com/@livia_kubosi
Neki volt december elején a híres big meccse ahol 11 millió pontot szedett össze 5 perc alatt (konkrétan másodpercenként dobták neki az univerzumokat). Az okosok osztottak szoroztak, és nagyjából az jött ki, hogy a 11 millió pontból szorzók nélkül tisztán a koint amit kapott durván 5 millió volt, ami jelenleg 23.000.000Ft-ba került azoknak akik bedobálták.
Ebből a suna ~7 millió forintot tud kivenni, nem rossz pénz 5 perc alatt.
Pár órája a Léghajóssal játszott a nő, ahol kevesebb mint 1 óra alatt durván 1,8 millió Ft értékben dobált be egy Enigma profillal https://ibb.co/CspZHGQS (polgári neve Marosi Zsolt) koint a picsának.

ennyi pénzért olyan nőt kapsz élőbe amilyet akarsz, de ha lenne ennyi pénzem és ráírnék pont erre hogy szia baszunk 5 milkóért szerintem benne lenne... nem értem az embereket néha
@PublikusTranyó:
Kihagytad a Nagyrábé után az aktuális év/hónap/nap + időpontot percre pontosan lebontva.

Az szándékosan maradt ki, mert ez minden nap időszerű lenne neki
Szívesen elbeszélgetnék egy ilyen emberrel, viccen kívül kíváncsi vagyok mi csúszhatott félre az életében
Off topic.
Csak érdekességképpen, hogy milyen pénzeket szakítanak a magyar simp farmoló picsák, és milyen összegeket képesek elégeti egyes agyhalott milliomos férfiak a fingtokon egy érinthetetlen középkategóriás nőre.
Adott ez a suna https://www.tiktok.com/@livia_kubosi
Neki volt december elején a híres big meccse ahol 11 millió pontot szedett össze 5 perc alatt (konkrétan másodpercenként dobták neki az univerzumokat). Az okosok osztottak szoroztak, és nagyjából az jött ki, hogy a 11 millió pontból szorzók nélkül tisztán a koint amit kapott durván 5 millió volt, ami jelenleg 23.000.000Ft-ba került azoknak akik bedobálták.
Ebből a suna ~7 millió forintot tud kivenni, nem rossz pénz 5 perc alatt.
Pár órája a Léghajóssal játszott a nő, ahol kevesebb mint 1 óra alatt durván 1,8 millió Ft értékben dobált be egy Enigma profillal https://ibb.co/CspZHGQS (polgári neve Marosi Zsolt) koint a picsának.
Kihagytad a Nagyrábé után az aktuális év/hónap/nap + időpontot percre pontosan lebontva.
Én pedig közben Záptojásfejnek írtam egy új belépőszöveget:
"Sziasztok, Gyulus vagyok Nagyrábéról, aki egy genetikai hulladék pedofil, azért van ilyen záptojásfejem. Szeretném, ha támogatnátok, a legjobban azzal tudtok támogatni, hogy amikor csak megláttok élőben, a nyakamba öntötök egy vödör szart, mert attól otthon érzem magam."
az év májcirozis díját herbi nyerte nem?
@Dr Zéró:
@szotyo:
2025 legnézettebb trash karakterei díjak és a legjobb kommentek díjai mikor kerülnek kiosztásra?

Már összeült a macskák tanácsa a sóhivatalban, hogy megvitassák a díjazottakat. Amint sikerül döntést hozni és felszáll a fehér füst Tájfel úr közleményt fog közzétenni

Lesznek különdíjak is?
@Bidaga:
@Dr Zéró:
@Bidaga:
Ha egy közösség olyan tevékenységet folytat, ami kimeríti a bűncselekmény fogalmát (zaklatás, kábítószer, illegális tartalom, súlyos becsületsértés), a Discord nem fogja megvédeni a felhasználóit a hatóságokkal szemben.

Pirított úr nem azt kérdezte, hogy hol lehet bűncselekményeket eltervezni. Kérem kerülje az ilyen rosszhiszemű célozgatásokat és próbáljon a témánál maradni

Kifejezetten jóindulatú volt a célzásom, abból kiindulva, hogy ezekben a jóindulatú TV-néző, kötési, horgolási gyerekcsoportokban, szakkörökön is gyorsan el tudnak durvulni a dolgok, csakúgy mint a börtönben! Az Ördög nem alszik, a Bűnözés pedig soha nem állhat meg!


Azthiszem mindannyian felnőtt emberek vagyunk és vállaljuk a tetteinkért a következményeket…
Nem kell egyből az ördögöt a falra festeni
A kérdéssemmel csak annyi volt a célom, hogy ,megtudjam lehet e máshol is kommunkálni a tagokkal a fórumon kívül. Az, hogy ön ebbe mit lát bele már nem az én felelősségem…
@szotyo:
2025 legnézettebb trash karakterei díjak és a legjobb kommentek díjai mikor kerülnek kiosztásra?

Már összeült a macskák tanácsa a sóhivatalban, hogy megvitassák a díjazottakat. Amint sikerül döntést hozni és felszáll a fehér füst Tájfel úr közleményt fog közzétenni
@Bidaga:
Ha egy közösség olyan tevékenységet folytat, ami kimeríti a bűncselekmény fogalmát (zaklatás, kábítószer, illegális tartalom, súlyos becsületsértés), a Discord nem fogja megvédeni a felhasználóit a hatóságokkal szemben.

Pirított úr nem azt kérdezte, hogy hol lehet bűncselekményeket eltervezni. Kérem kerülje az ilyen rosszhiszemű célozgatásokat és próbáljon a témánál maradni
2025 legnézettebb trash karakterei díjak és a legjobb kommentek díjai mikor kerülnek kiosztásra?
Ezen a fórumon kívül szoktak-e még valahogy a trollszok diskurálni egymás között? Van facebookos csoport vagy bármi? Csak kérdezem, ez a fórum is nagyonjó,hogy van.
Nem azt mondtad Huffi, hogy idén lerakod a piát?
Mekk Szarfétises hangjából van valahol valami AI alap?
Eddig nagyon úgy néz ki, hogy az óvodás kismalac megint szakítani fog 1 hétre az arab csődörével, aki a disznó szerint szővetkezett a trólokkal
@tosay50519:
Állítólag túri felesége terhes, egy youtube kommentben olvastam, hogy a felesége rakta ki Instagram évértékelő szövegébe



Link van a picsa insta vagy fészbúkjához?
@tosay50519:
Állítólag túri felesége terhes, egy youtube kommentben olvastam, hogy a felesége rakta ki Instagram évértékelő szövegébe

Oúúú, te fijúúú! Lesznek kis Túúúúri pulyákok.
Állítólag túri felesége terhes, egy youtube kommentben olvastam, hogy a felesége rakta ki Instagram évértékelő szövegébe
Mindannyiunk kedvenc Vakondjának úgy tűnik még mindig nem jött össze a csajozás (ki hitte volna), de a bal keze meg már túl unalas neki : https://imgur.com/a/f8QB1y8