Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@Huffnagell:
Köröskényi ma délelötti szarát visszanézve, feltűnően, meglepően tájékozott volt a budapesti helyszínekkel kapcsolatban. A kamagrás-mossad vezetett és közben mutatta az utat. Ez a miskolci meg tudta mi merre.
Sokszor bejárhatta pestet mielött külföldre tévedt. De valamiért folyton a kálvária teret emlegeti
Köröskényi ma délelötti szarát visszanézve, feltűnően, meglepően tájékozott volt a budapesti helyszínekkel kapcsolatban. A kamagrás-mossad vezetett és közben mutatta az utat. Ez a miskolci meg tudta mi merre.
Sokszor bejárhatta pestet mielött külföldre tévedt. De valamiért folyton a kálvária teret emlegeti
@Ichterid:
Vajon ez másoknál is megtörténik? Vagy csak lokális probléma volna?
Jóideje időszakonként nálam csúcsidőben 17:00-22:00 óra között használhatatlan (lenne) a TC.
Ez nem az oldal hibája (nálam) hanem a telekomos Cloudflare peering faxság ami már lassan 3 éve tart.
Egyébként nem csak a TC hanem még más oldalak is szarakodik időközönként.
Megoldás rá nekem a Cloudflare WARP https://one.one.one.one/ ingyenes VPN jellegű alkalmazása.
Ha szarakodik a TC vagy más oldalak akkor csak bekapcsolom és már minden fasza is
Tisztelt SzemétVáros lakói és vezetősége! Az utóbbi időben úgy vettem észre, hogy a platform mintha lassabban töltene be mint ahogyan azt eddig tette. Illetve vannak esetek, amikor a végtelenségig tölt be egy választ. Vajon ez másoknál is megtörténik? Vagy csak lokális probléma volna?
Egyébként kedves SzemétVáros vezetőség! Most is szeretném azt előterjeszteni, mert eddig sokszor elveszett ez a javaslatom az éterben, hogy mivel megint van elég nagy influx a Pikács Violetta videókból, ezért szerintem lehet célszerű lenne egy külön kategóriát csinálni neki, ugyanis a hölgyemény kb. akkora trash jelenség, mint a Szirén Irén, és konkrétan hasonlóakat művelt, mint az Edita, még mielőtt az berobbant volna a trashtudatba.
@kistáska:
Off topic.
Csak érdekességképpen, hogy milyen pénzeket szakítanak a magyar simp farmoló picsák, és milyen összegeket képesek elégeti egyes agyhalott milliomos férfiak a fingtokon egy érinthetetlen középkategóriás nőre.
Adott ez a suna https://www.tiktok.com/@livia_kubosi
Neki volt december elején a híres big meccse ahol 11 millió pontot szedett össze 5 perc alatt (konkrétan másodpercenként dobták neki az univerzumokat). Az okosok osztottak szoroztak, és nagyjából az jött ki, hogy a 11 millió pontból szorzók nélkül tisztán a koint amit kapott durván 5 millió volt, ami jelenleg 23.000.000Ft-ba került azoknak akik bedobálták.
Ebből a suna ~7 millió forintot tud kivenni, nem rossz pénz 5 perc alatt.
Pár órája a Léghajóssal játszott a nő, ahol kevesebb mint 1 óra alatt durván 1,8 millió Ft értékben dobált be egy Enigma profillal https://ibb.co/CspZHGQS (polgári neve Marosi Zsolt) koint a picsának.
ennyi pénzért olyan nőt kapsz élőbe amilyet akarsz, de ha lenne ennyi pénzem és ráírnék pont erre hogy szia baszunk 5 milkóért szerintem benne lenne... nem értem az embereket néha
Off topic.
Csak érdekességképpen, hogy milyen pénzeket szakítanak a magyar simp farmoló picsák, és milyen összegeket képesek elégeti egyes agyhalott milliomos férfiak a fingtokon egy érinthetetlen középkategóriás nőre.
Adott ez a suna https://www.tiktok.com/@livia_kubosi
Neki volt december elején a híres big meccse ahol 11 millió pontot szedett össze 5 perc alatt (konkrétan másodpercenként dobták neki az univerzumokat). Az okosok osztottak szoroztak, és nagyjából az jött ki, hogy a 11 millió pontból szorzók nélkül tisztán a koint amit kapott durván 5 millió volt, ami jelenleg 23.000.000Ft-ba került azoknak akik bedobálták.
Ebből a suna ~7 millió forintot tud kivenni, nem rossz pénz 5 perc alatt.
Pár órája a Léghajóssal játszott a nő, ahol kevesebb mint 1 óra alatt durván 1,8 millió Ft értékben dobált be egy Enigma profillal https://ibb.co/CspZHGQS (polgári neve Marosi Zsolt) koint a picsának.
Én pedig közben Záptojásfejnek írtam egy új belépőszöveget:
"Sziasztok, Gyulus vagyok Nagyrábéról, aki egy genetikai hulladék pedofil, azért van ilyen záptojásfejem. Szeretném, ha támogatnátok, a legjobban azzal tudtok támogatni, hogy amikor csak megláttok élőben, a nyakamba öntötök egy vödör szart, mert attól otthon érzem magam."
@szotyo:
2025 legnézettebb trash karakterei díjak és a legjobb kommentek díjai mikor kerülnek kiosztásra?
Már összeült a macskák tanácsa a sóhivatalban, hogy megvitassák a díjazottakat. Amint sikerül döntést hozni és felszáll a fehér füst Tájfel úr közleményt fog közzétenni
@Bidaga:
Ha egy közösség olyan tevékenységet folytat, ami kimeríti a bűncselekmény fogalmát (zaklatás, kábítószer, illegális tartalom, súlyos becsületsértés), a Discord nem fogja megvédeni a felhasználóit a hatóságokkal szemben.
Pirított úr nem azt kérdezte, hogy hol lehet bűncselekményeket eltervezni. Kérem kerülje az ilyen rosszhiszemű célozgatásokat és próbáljon a témánál maradni
Kifejezetten jóindulatú volt a célzásom, abból kiindulva, hogy ezekben a jóindulatú TV-néző, kötési, horgolási gyerekcsoportokban, szakkörökön is gyorsan el tudnak durvulni a dolgok, csakúgy mint a börtönben! Az Ördög nem alszik, a Bűnözés pedig soha nem állhat meg!
Azthiszem mindannyian felnőtt emberek vagyunk és vállaljuk a tetteinkért a következményeket…
Nem kell egyből az ördögöt a falra festeni
A kérdéssemmel csak annyi volt a célom, hogy ,megtudjam lehet e máshol is kommunkálni a tagokkal a fórumon kívül. Az, hogy ön ebbe mit lát bele már nem az én felelősségem…
@szotyo:
2025 legnézettebb trash karakterei díjak és a legjobb kommentek díjai mikor kerülnek kiosztásra?
Már összeült a macskák tanácsa a sóhivatalban, hogy megvitassák a díjazottakat. Amint sikerül döntést hozni és felszáll a fehér füst Tájfel úr közleményt fog közzétenni
@Bidaga:
Ha egy közösség olyan tevékenységet folytat, ami kimeríti a bűncselekmény fogalmát (zaklatás, kábítószer, illegális tartalom, súlyos becsületsértés), a Discord nem fogja megvédeni a felhasználóit a hatóságokkal szemben.
Pirított úr nem azt kérdezte, hogy hol lehet bűncselekményeket eltervezni. Kérem kerülje az ilyen rosszhiszemű célozgatásokat és próbáljon a témánál maradni
Ezen a fórumon kívül szoktak-e még valahogy a trollszok diskurálni egymás között? Van facebookos csoport vagy bármi? Csak kérdezem, ez a fórum is nagyonjó,hogy van.
Mindannyiunk kedvenc Vakondjának úgy tűnik még mindig nem jött össze a csajozás (ki hitte volna), de a bal keze meg már túl unalas neki : https://imgur.com/a/f8QB1y8
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Szerintem a Kálvin térre gondol
Sokszor bejárhatta pestet mielött külföldre tévedt. De valamiért folyton a kálvária teret emlegeti
nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem nem
Jóideje időszakonként nálam csúcsidőben 17:00-22:00 óra között használhatatlan (lenne) a TC.
Ez nem az oldal hibája (nálam) hanem a telekomos Cloudflare peering faxság ami már lassan 3 éve tart.
Egyébként nem csak a TC hanem még más oldalak is szarakodik időközönként.
Megoldás rá nekem a Cloudflare WARP https://one.one.one.one/ ingyenes VPN jellegű alkalmazása.
Ha szarakodik a TC vagy más oldalak akkor csak bekapcsolom és már minden fasza is
Ezt az AI hangalámondás szennyet a dagadt csinálja?
https://www.youtube.com/watch?v=tGW8Opxf5x0
ennyi pénzért olyan nőt kapsz élőbe amilyet akarsz, de ha lenne ennyi pénzem és ráírnék pont erre hogy szia baszunk 5 milkóért szerintem benne lenne... nem értem az embereket néha
Az szándékosan maradt ki, mert ez minden nap időszerű lenne neki
Csak érdekességképpen, hogy milyen pénzeket szakítanak a magyar simp farmoló picsák, és milyen összegeket képesek elégeti egyes agyhalott milliomos férfiak a fingtokon egy érinthetetlen középkategóriás nőre.
Adott ez a suna https://www.tiktok.com/@livia_kubosi
Neki volt december elején a híres big meccse ahol 11 millió pontot szedett össze 5 perc alatt (konkrétan másodpercenként dobták neki az univerzumokat). Az okosok osztottak szoroztak, és nagyjából az jött ki, hogy a 11 millió pontból szorzók nélkül tisztán a koint amit kapott durván 5 millió volt, ami jelenleg 23.000.000Ft-ba került azoknak akik bedobálták.
Ebből a suna ~7 millió forintot tud kivenni, nem rossz pénz 5 perc alatt.
Pár órája a Léghajóssal játszott a nő, ahol kevesebb mint 1 óra alatt durván 1,8 millió Ft értékben dobált be egy Enigma profillal https://ibb.co/CspZHGQS (polgári neve Marosi Zsolt) koint a picsának.
"Sziasztok, Gyulus vagyok Nagyrábéról, aki egy genetikai hulladék pedofil, azért van ilyen záptojásfejem. Szeretném, ha támogatnátok, a legjobban azzal tudtok támogatni, hogy amikor csak megláttok élőben, a nyakamba öntötök egy vödör szart, mert attól otthon érzem magam."
Lesznek különdíjak is?
Azthiszem mindannyian felnőtt emberek vagyunk és vállaljuk a tetteinkért a következményeket…
Nem kell egyből az ördögöt a falra festeni
A kérdéssemmel csak annyi volt a célom, hogy ,megtudjam lehet e máshol is kommunkálni a tagokkal a fórumon kívül. Az, hogy ön ebbe mit lát bele már nem az én felelősségem…
Már összeült a macskák tanácsa a sóhivatalban, hogy megvitassák a díjazottakat. Amint sikerül döntést hozni és felszáll a fehér füst Tájfel úr közleményt fog közzétenni
Pirított úr nem azt kérdezte, hogy hol lehet bűncselekményeket eltervezni. Kérem kerülje az ilyen rosszhiszemű célozgatásokat és próbáljon a témánál maradni
Link van a picsa insta vagy fészbúkjához?
Oúúú, te fijúúú! Lesznek kis Túúúúri pulyákok.