Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Viszont kívánom családkínzó úr! A népirtásról meg is feledkeztem, pedig az volt az idei év legjobb heinerizmusa
Na idefigyeljen minden büdös tetves patkány.




Köszönöm az idei kemény munkátokat. Boldog karácsonyt és emberkínzásban és népírtásban gazdag új évet kívánok mindenkinek.
@Fegyenc:
Akkor keruljon. Ugy velem ketfele lehet osztani itt a tartalmakat. Az egyik a szorakoztato jelleg, a masik pedig a figyelemfelhivas bunozesre es egyeb ocsmanysagokra. En a hive vagyok ennek hogy legyenek terjesztve az ocsmanysagok es ne sikkadjanak el, de en leginkabb csak olyat birok itt nezni aki nosztalgiafaktortal bir, vagy valoban komikus a video (sodi seprunyellel veres, nagy laci spiritualis osszeomlas, stb.) nagy ritkan ha valami boduletes dokog van belekukkantok morbid kjurozitibol, de peldanak okaert egy ilyen magyarfalvi ha ide fel lesz toltve, max a kommenteket ha megnezem, de tenyleg, ez a sok tiktik szemét ez nezhetetlen nekem.

Persze érthető az aggodalmad, de én is igyekszem inkább azokat a videókat kiválogatni tőle, ahol tényleg trash-el. Például a Nájk-bandával, vagy az ominózus eset, ahol egy csövest vert meg (ami miatt egyébként be is vitték) de maga a fickó... megér egy misét, ha többet nem is.
@SneciGeci:
@Fegyenc:
Ez a falvi kurva undorito jelenseg szerintem es boven eleg mar a pingpong celebekbol ezen az oldalon.


Akkor keruljon. Ugy velem ketfele lehet osztani itt a tartalmakat. Az egyik a szorakoztato jelleg, a masik pedig a figyelemfelhivas bunozesre es egyeb ocsmanysagokra. En a hive vagyok ennek hogy legyenek terjesztve az ocsmanysagok es ne sikkadjanak el, de en leginkabb csak olyat birok itt nezni aki nosztalgiafaktortal bir, vagy valoban komikus a video (sodi seprunyellel veres, nagy laci spiritualis osszeomlas, stb.) nagy ritkan ha valami boduletes dokog van belekukkantok morbid kjurozitibol, de peldanak okaert egy ilyen magyarfalvi ha ide fel lesz toltve, max a kommenteket ha megnezem, de tenyleg, ez a sok tiktik szemét ez nezhetetlen nekem.
@Fegyenc:
Ez a falvi kurva undorito jelenseg szerintem es boven eleg mar a pingpong celebekbol ezen az oldalon. Mar xsak az az hianyzik

Pontosan emiatt az undorító jelenség miatt került fel ide. Külföldön (és itt most elsősorban Nyugat-Európát és az USA-t értem) az ilyen viselkedést nagyon nem szeretik sem a hatóságok, sem a civil társadalom. Konkrétan az, hogy mások nyomorát kihasználva generál nézettséget úgy, hogy közben megalázza az illetőt és mindezt még a beleegyezése nélkül felveszi és közzé is teszi... Nem csodálom, hogy ebből már volt rendőrségi ügye. Ha jól tudom, több is.
@Fegyenc:
Ez a falvi kurva undorito jelenseg szerintem es boven eleg mar a pingpong celebekbol ezen az oldalon. Mar xsak az az hianyzik

Üdvözlöm. Nincs ok aggodalomra.
Egy jó ideje már, hogy az új eljárás szerint, a videókat az estek 80%-ában Dr. Zéró úr szokta elbírálni az első körben, ezután jómagam szoktam felülvizsgálni aznap/másnap/harmadnap és előfordul, hogy mégis elutasítok egy-két videót. A Zéró úr alapvetően egy engedékeny macska, ezért természetesen több videót elfogad, amit lehet, hogy én nem tartok később relevánsnak, ettől függetlenül én azt gondolom, hogy ez teljesen normális folyása a dolgoknak, hiszen én úgy is felülbírálom a feltöltött anyagokat. Kimondhatjuk tehát, hogy a videógyűjtemény tekintetében, a feltöltéstől számított első napokban változhat a kollekció. Emiatt nem kell aggódjanak, csupán legyenek türelemmel és idővel rendeződnek a dolgok, bár ettől függetlenül nagyon helyes, szükséges és abszolút rendben is van, ha néha adnak visszajelzést.
A megértésüket köszönöm.
Ez a falvi kurva undorito jelenseg szerintem es boven eleg mar a pingpong celebekbol ezen az oldalon. Mar xsak az az hianyzik
@SneciGeci:
@Puro:
Amúgy Narancsospirulának köszönhetjük, hogy Twinky eltakarodott innen mert kirakta a hangját neki a legújabb videójában amelyben Heiner Ernőröl beszél.

Egyúttal pedig lebuktatva, hogy Twinky valójában Kisboros volt. A hangokat összehasonlítottam, egyeznek.



És még folyton bekamuzta azt hogy ő nem a Bori:
@PublikusTranyó:
Az a baj, hogy a TikTok óta kb. az összes liveos megélhetési koldust simán fel lehetne ide tölteni, a rózsikákért jósoló cigányasszonytól a szekrényben rózsákért kakukkozó elmebetegig.

Ez részben igaz. Viszont ő annyiban cringebb, hogy mások nyomorát kihasználva generál magának nézettséget. Amíg az ilyen kakukkozó elmeroggyantak és c-típusú kuruzslók "csak" palira veszik azt, akit lehet (meg aki hagyja magát), addig ő pont olyan embereken próbál nyerészkedni, akik nem feltétlenül tehetnek a helyzetükről. Mert okés segít a rászorulókon, de közben lejáratja őket még jobban és mindezt közvetíti élő adásban? Szóval érted, miért van itt helye.
Az a baj, hogy a TikTok óta kb. az összes liveos megélhetési koldust simán fel lehetne ide tölteni, a rózsikákért jósoló cigányasszonytól a szekrényben rózsákért kakukkozó elmebetegig.
@kistáska:
Viszont ezen kívül én azóta nagyon trash tartalmat nem láttam tőle.

Mondjuk az is lehet, hogy csak kezdte bontogatni a szárnyait. Mindenesetre nekem inkább tűnik ilyen AntiFüstgép (Anti Smoke) szerű trashnek. Odamegy másokhoz, vegzálja őket valamiért és persze a beleegyezésük nélkül felveszi őket. Ez nekem egy kicsit cringe, de lehet, hogy csak én vagyok így vele.
@SneciGeci:
Azért egy pár "kalandja" megéri, hogy felkerüljön ide. Ráadásul, volt már büntetve is, pontosan egy ilyen "kalandja" miatt ha nem tévedek.


Garázdaságért volt körözés alatt, amiből végül semmi nem lett https://www.tiktok.com/@balazs.offical/video/7511375545666407702
Még a nyáron volt pár élője ahol a cigányokkal együtt kisgyerekek előtt drogozott.
Meg a Nájk Zsótiék putrijából élőzött addig, még a beltenyész dögevők be nem találták a cigány telepen, és kénytelen volt elmenekülni. Ezek mondjuk jöhetnének ide, mert ez tényleg tarsh.
Viszont ezen kívül én azóta nagyon trash tartalmat nem láttam tőle.
@kistáska:
Nem sok trash potenciál van a cigány prostikat meg aluljárós csöveseket a lájkért meg a nézettségért "kérsz eni vagy ini" videóiban

Azért egy pár "kalandja" megéri, hogy felkerüljön ide. Ráadásul, volt már büntetve is, pontosan egy ilyen "kalandja" miatt ha nem tévedek.
@SneciGeci:
Körkérdés a trollégákhoz, elsősorban a városvezetéshez: Falvi mint Trash-karakter jöhet-e ide? Mert ahogy elnézem, a tag megér egy misét.


Nem sok trash potenciál van a cigány prostikat meg aluljárós csöveseket a lájkért meg a nézettségért "kérsz eni vagy ini" videóiban.
@Puro:
Ki az a kisboros?


Egy SoDifelszopó retardált Tiszaújvárosról.
https://sodipedia.sodika.dk/wiki/Kisboros

Viszont ő nem "gimnazista", hanem egy mamahoteles gyernőtt gyári munkás DD
@Puro:
Ki az a kisboros?

Pedo Sodi egyik felszopója, akiről én már korábban is (úgy értem, hogy mielőtt Twinkyboy néven feltolta volna ide a képét) tettem ki videót, ahol védi a Púpszászi Pedomacit.
@SneciGeci:
@Puro:
Amúgy Narancsospirulának köszönhetjük, hogy Twinky eltakarodott innen mert kirakta a hangját neki a legújabb videójában amelyben Heiner Ernőröl beszél.

Egyúttal pedig lebuktatva, hogy Twinky valójában Kisboros volt. A hangokat összehasonlítottam, egyeznek.


Ki az a kisboros?
@Puro:
Amúgy Narancsospirulának köszönhetjük, hogy Twinky eltakarodott innen mert kirakta a hangját neki a legújabb videójában amelyben Heiner Ernőröl beszél.

Egyúttal pedig lebuktatva, hogy Twinky valójában Kisboros volt. A hangokat összehasonlítottam, egyeznek.
Mindenestre ha Pinky tényleg trollként kezdte a pályafutását (és ahogy láttam a screenshotokból, eléggé rendesen) tanulságos lecke, hogy bizony könnyen bele lehet csavarodni a trollkodásba is. Tudja valaki, hogy miért csinált egy 180 fokos fordulatot és fordult neki a trolloknak? Ernőék bezsarolták?
Amúgy Narancsospirulának köszönhetjük, hogy Twinky eltakarodott innen mert kirakta a hangját neki a legújabb videójában amelyben Heiner Ernőröl beszél.
Viszlát Twinkyboy99
Körkérdés a trollégákhoz, elsősorban a városvezetéshez: Falvi mint Trash-karakter jöhet-e ide? Mert ahogy elnézem, a tag megér egy misét.
Gratulálok a tisztelt trollégáknak! Brávó! Hogy egy kult klasszikus filmből idézzek: "Kár érte, kiváló ügynök volt!"
@SneciGeci:
-1850 pont, ha nem tévedek


Tartok tőle, hogy még fogja érezni a vendégszeretetünket.
@PublikusTranyó:
Mennyi volt neki a legutóbbi dislike állás? Egyértelműen rekord, de jó lenne tudni.

-1850 pont, ha nem tévedek
Mennyi volt neki a legutóbbi dislike állás? Egyértelműen rekord, de jó lenne tudni.
Pedig már olyan közel volt ahhoz hogy lvl. -2000 hülyegyerek legyen
Karácsonyi csoda
Zsidótánc