Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@Twinkyboy99:
Teljesen más:
A fórum is lefeküdt a cionistáknak?
A minap láttam egy live részletet Stb-tól, amiben az ausztrál állítólagos terrortámadás kapcsán volt szó a cionistákról.
Miért tűnt el a videó?
)))
@Bariadd:
Amúgy Twinky neked ezekkel mi a célod pontosan? Tényleg nem rosszból, mert engem ez az egész hiszti nem olyan túlzottan érdekel, de tartok tőle, hogy te is úgy fogsz járni, mint sok pár hozzád hasonló entitás, akik így addig rázták a darázsfészket, míg nem csípte őket szét a kas. Elhiheted nekem, hogy itt vannak arcok, akikbe nem feltétlen érdemes belekötni, mert hát tudnak csinálni dolgokat, és hát én láttam ezt pár alkalommal, szóval én annyira nem hergelném itt az embereket. Ezt nem fenyegetésből írom, hanem pusztán 'baráti' figyelmeztetés.
Ezt én sem értem. Vannak trollok hogy a száján maradt kakaós csiga maradékból ki háromszögelik az embert. Aztán majd néz amikor a futárok egymásnak adják a kilincset. Esetleg sulicsá, vagy melócsá.
Amúgy Twinky neked ezekkel mi a célod pontosan? Tényleg nem rosszból, mert engem ez az egész hiszti nem olyan túlzottan érdekel, de tartok tőle, hogy te is úgy fogsz járni, mint sok pár hozzád hasonló entitás, akik így addig rázták a darázsfészket, míg nem csípte őket szét a kas. Elhiheted nekem, hogy itt vannak arcok, akikbe nem feltétlen érdemes belekötni, mert hát tudnak csinálni dolgokat, és hát én láttam ezt pár alkalommal, szóval én annyira nem hergelném itt az embereket. Ezt nem fenyegetésből írom, hanem pusztán 'baráti' figyelmeztetés.
SkanTrollszTetyókáim! Mi a búbánatos halál, rojtos véreres farkának a kedvéért etetitek még mindig ezt a fasz, és wc deszkára kivert romlott, sperma szagban tengődő félhomályos panel lyukban maszturbáló szerencsétlent?
Neki a legnagyobb érvágás, ha ignorálva van. Addig még foglalkoztok vele, főleg ilyen "litánia" hozzászólásokban, csak bizsergetitek az ánuszát amit vlsz. az apja már aranyeresre tágított.
@Basilikum:
Bazdmeg te nem az Elfeledett Bolygó aka Váradi pedo Paszkál vagy alt accounton?
Most végig sértettél hogy a Zsolti bácsis retardált Tomcat szopó gyökérrel hasonlított össze. Buzizzál le, SoDi felszopózzál, leszarom, de Tomcat?
Baszdmeg, mivel sértettelek meg téged?
Azért gyanúsítalak vele mer az a faszi is ilyen retard ufo konteókat nyomott
@Twinkyboy99:
Egyébként meg lényegtelen az egész trash szcéna, 2026/2027-ben óriási disclousure lesz az UAP tevékenységek kapcsán, szóval 1-2 éven belül a legkisebb problémátok az lesz, hogy Buziboy miket rakott ki az internetre anno.
Bazdmeg te nem az Elfeledett Bolygó aka Váradi pedo Paszkál vagy alt accounton? Vagy legalább is egy felszopója? Kurva sok mindent megmagyaráz ha abból a konteós Tomcat faszát torkozó közösségből kerültél ki...
@Twinkyboy99:
Egyébként meg lényegtelen az egész trash szcéna, 2026/2027-ben óriási disclousure lesz az UAP tevékenységek kapcsán, szóval 1-2 éven belül a legkisebb problémátok az lesz, hogy Buziboy miket rakott ki az internetre anno.
Mégis mond már meg, hogy nekem mi a faszom bajom lenne abból, hogy vicces kommenteket írok egy huszadrangú oldalon senkit nem érdeklő karakterekről bebaszva.
Vagy hogy vicces címeket találok HSP saját maga által közzétett videóiról és feltöltöm ide?
Mi az ide vonatkozó Btk. paragrafus? Mitől fogok rábaszni? Miért ütöm meg a bokámat? Mi lesz a büntetésem? Mi lesz a vád?
HSP is milyen háborút hirdetett a gonosz tjollok ellen és (ki hitte volna!) semmi se lett belőle
Én már csak popcornnal a kezemben követem az eseményeket ha már a retardok ennyire önként szaladnak a faszerdőbe a szórakoztatásunkért
@Twinkyboy99:
Egyébként meg lényegtelen az egész trash szcéna, 2026/2027-ben óriási disclousure lesz az UAP tevékenységek kapcsán, szóval 1-2 éven belül a legkisebb problémátok az lesz, hogy Buziboy miket rakott ki az internetre anno.
Mégis mond már meg, hogy nekem mi a faszom bajom lenne abból, hogy vicces kommenteket írok egy huszadrangú oldalon senkit nem érdeklő karakterekről bebaszva.
Vagy hogy vicces címeket találok HSP saját maga által közzétett videóiról és feltöltöm ide?
Mi az ide vonatkozó Btk. paragrafus? Mitől fogok rábaszni? Miért ütöm meg a bokámat? Mi lesz a büntetésem? Mi lesz a vád?
@Twinkyboy99:
Egyébként meg lényegtelen az egész trash szcéna, 2026/2027-ben óriási disclousure lesz az UAP tevékenységek kapcsán, szóval 1-2 éven belül a legkisebb problémátok az lesz, hogy Buziboy miket rakott ki az internetre anno.
Twinky figyelmét semmi se kerüli el. Biztosan még azt is tudja, hogy ernőkének is van saját belső Telegram csoportja, ahol a trollokkal ellentétben illegális cselekmények megbeszélése zajlik. Éppen ezért nem foglalkozik vele, hiszen a társadalmi igazságtétel csak a pedofiloknak, csalóknak és internetes ingyenélőknek jár
@Twinkyboy99:
Rábasztál mert pontosan tudom, hogy van egy zártkörű Discord csoport, pl. Ernő ellen.
Pontosan twinky, egy komplett Mossad hálózat létezik aminek egyetlen feladata trash karakterek életét megfigyelni, szabotálni, dokumentálni. Mindenütt ott vagyunk, hogy a Kontroll Csoporttól idézzek, "A magunk módján mi is figyeltetünk, aki mellettetek áll az a mi emberünk."
Sziasztok!
Mariann vagyok, akit ti Bariaddoztok, és csak azt szeretném mondani, hogy ennek a fióknak a tulaját cukorban megforgattam, és megettem.
Az oldal ellen már tettem feljelentést a rendőr ismerősnél, szóval nektek annyi trollok! Én legalább fel merem magamat vallálni és a lábujjamat is!
@NarancsosPirula:
@Dragonháj beszélj a magad nevében, én bizony Discord, Telegram na meg Facebook csoportokból kapom az infókat hogy ki legyen megtrollkodva.
Itt is látszik hogy TE nem vagy belső körös troll.
Ha még Tájfel nem hívott az éjszaka közepén hogy most kell a csirke belsőségeket a sneci ereszébe dobálni, akkor te nem is vagy igazi troll.
Valahol, Bőnyben, ezekben a percekben felüvöltött egy táppénzen lévő WC-pucoló Windows-telepítés közben
@Dragonháj beszélj a magad nevében, én bizony Discord, Telegram na meg Facebook csoportokból kapom az infókat hogy ki legyen megtrollkodva.
Itt is látszik hogy TE nem vagy belső körös troll.
Ha még Tájfel nem hívott az éjszaka közepén hogy most kell a csirke belsőségeket a sneci ereszébe dobálni, akkor te nem is vagy igazi troll.
@Twinkyboy99:
Meg mindig nincs bizonyitekod arra vonatkozoan, hogy Sodi gyerekpornot nezett volna vagy tarolt volna a szamitogepen, amit Sodi elmondasa szerint is dobott a hatosag. Tehat ha a hatosag sem talalt semmit a gepen, akkor mire alapozod az allitasodat?
Egy szót se szóltam gyerekpornóról. Innen látszik, hogy te is tudod hogy pedofil
Gyakran érvelsz azzal is, hogy egy beteg, autista embert bántanak a gonosz trollok. Nyilvánvaló, hogy Sodrák fejben kuplungos, de nem olyan mértékben, hogy beszámíthatatlan lenne.
Tökéletesen tudatában van minden mocsoksággal, ezért is tartom féregnek.
Eleinte többen is próbáltak neki tanácsokat adni, hogy kérjen bocsánatot az érintettektől nyilvánosan, tűnjön el az internetről, ne vegyen fel minden hónapban több tízezer eurónyi hitelt, stb. De önreflexió, változásra való képtelenség nulla, mindig mindenkinél mindent jobban tud, azért is tart most ott, ahol.
A saját anyja is megmondta, hogy minden az ő hibája. A legtöbb munkahelyéről nem is a trollok baszatták ki, hanem egyszerűen kiderült róla, hogy szakmailag alkalmatlan a feladatokra, amelyekre felvették. Logikai, analitikus gondolkodása nulla, csapatban való munkára is alkalmatlan, programozásban alapvető dolgokat nem ismer, ráadásul lassú, megbízhatatlan. Elég durva, hogy egyáltalán senior pozíciókra fel tudta magát vetetni, bár ebben sokat segített neki a hamisított CV is, meg az, hogy a ChatGPT előtt kb lasszóval fogták az IT-cégek az embereket.
Az elmebeteg-kártyáról még annyit, hogy Ted Bundy, Jeffrey Dahmer, vagy John Wayne Gacy is nyilvánvalóan kuplungosak voltak fejben. Épelméjű ember nem vadászik le, kínoz meg, és gyilkolászik más embereket, remélem, ezzel te is egyetértesz. Őket sem kellett volna elkapni és lecsukni? Jobb lett volna, ha továbbra is szabadlábon gyilkolnak életük végéig ártatlanokat?
Ha lenne mondjuk egy kiskorú gyermeked, akit Sodrák mutogatna az utcán a live-jában, miközben hazafelé tart az iskolából, és neki nem való témákról loopolgatna neki, elintéznéd egy legyintéssel, hogy jajj, beteg a bácsi, nem szabad bántani, mert ő ilyen, vagy megcsúsztatnád a Lenin-jégtörő állát az aszfalton?
Ha ezek után is megpróbálod őt védeni, és amellett érvelni, hogy valójában miért Endre az áldozat, akkor az a rossz hírem, hogy nincs meg benned az az emberi minimum sem, hogy folytassuk ezt a párbeszédet, pedig én megpróbáltam ma normálisan hozzádállni, beszélgetni, és érvelni.
Most takarékra teszem magam, mindenkinek további szép napot!
Herby azt mondja májcirrózisa van, nem tudni milyen stádiumban van. Ha komoly a dolog, akkor pár év van neki hátra, mert olyankor olyan szigorú diétát kellene alkalmazni, hogy kevés folyadék-, fehérjebevitel, és a napi sómennyiséget is korlátozni kell 1-2 grammra (és persze a piát letenni, de tudjuk hogy az mennyire fog menni).
Azt a sómennyiséget betartani szinte lehetetlen, amikor 100 gramm kenyérben van kb 1 gramm só, egy kis dobozos Hell enegiatalban 0,5.
Egyébként ezt a szervezett zaklatásos dolgot nyugodtan engedd el. Nekem is van Sodifórumon sötétkék nickem, intervencióztam is néha a pedofil ellen, nem ismerek a fórumról senkit sem személyesen, mint ahogyan itt, a TC-n sem, Trashcsoportnak pedig egyáltalán nem vagyok a tagja. Nem kapunk utasításokat Telegram-csoportban sem a Magyar Pétertől, sem a Van der Leyentől, sem a Sorostól, sem pedig a Magyarországi Nagyorienstől.
Egyszerűen tényleg ilyen sok utálót szedett össze ez a féreg az évtizedes hergeléseivel. Én is megmártogatnám szívesen a veknit egy kondér tűzforró alienpörköltben.
Igazából minden jó érzésű ember zsebében kinyílik ezektől a dolgoktól a bicska. Szokták mondani, hogy aki szelet vet, vihart arat.
Szerinted Horváth Jóska Pistának Alsószűzmáriásról, vagy másoknak miért nincs trollfóruma?
Vagy más trashek, akik pl rendszeres szereplői a Trashcitynek. Szerinted miért kerülnek fel ide, és miért örvend egy jelentős részük közmegvetésnek? Néhány évtizeddel korábban ezeket begyűjtötte, és megkínálta a rendőr Kádár-kolbásszal. A deviáns viselkedésre, szociológiai anomáliákra mindig is lesz egy ellenreakció a társadalom immunrendszerétől. Ez nem kispolgári reakciósság, hanem egy olyan erős és mély túlélési ösztön, amely az állatvilágban is jelen van. Könyveket tudok ajánlani, ha érdekel a szociológiai, pszichológiai, viselkedéstudományi része a dolognak.
A pdf ügyei külön gyomorforgatóak, volt ugye a híres fehér négyzetes lájv a strandoló meztelen kisgyerekekről. A weboldalt egyébként, ahonnan ezeket a képeket lementette, már lelövette az FBI. Szerinted miért keres, tölt le, és tárol a számítógépén valaki ilyen képeket?
Aztán a híres linzi cicás videó, ahol 12-13 évesnek kinéző lányokra zoomolgat, és cicázza őket perverz élvezettel.
Vagy amikor két gyerekkel utazik a vonaton, és szexuális témákról loopol olyan módon, hogy már az idősebb fiú szól rá, hogy most már elég legyen, és ne beszélgessen a húga előtt ilyen dolgokról.
Vagy amikor Gammer kislányával beszél telefonon, és kínozza lelkileg, hogy kurvázik az apja, stb.
Vagy ugye a púpszászi eset, amikor fogdosni kezdte az egyik helyi kislányt, meg olyanokat mondogatott, hogy akinek tőgye van, az baszható. A kislány családtagjai nem hiába verték el.
Vagy amikor az ember alatti, ösztönlényként viselkedő Kaffka Tibort akarta állandóan nudista fürdőbe elvinni, és Kaffka kiakad a live-ban, hogy nem akar többet olyan helyre menni, ahol meztelen gyerekek is vannak. Még az állati szinten vegetáló, empátia nélküli Kaffka is kiakadt ezen. De korábban Kovács Ytong Márk is beteges dolognak nevezte ezeket a fürdőzéseket, ő is részt vett ilyenen párszor. Egészséges pszichéjű ember nem akarja mutogatni magát olyan helyen, ahol kis-, és fiatalkorúak is vannak. Minden normális emberben beindul ezekre egy reflexszerű undor, ellenállás.
Isteni szerencse, hogy ennél durvább dolgokig soha sem jutott el. Ezek is elég durvák önmagukban.
Hogyan tudod ezt az "embert" védeni?
A saját budai lakásból osztotta az észt, sorolta be az embereket jövedelmi kategóriák szerint, prolizta le a kétkezi munkát végző embereket, az első generációs értelmiségieket, és azokat is, akik futár helyett saját maguk intézték a bevásárlást. Egyre több ember zsebében nyílt ki a bicska, de igazából a legtöbben a blogjára kommentelgettek. A Sodifórum akkor alakult, amikor Endre szinte minden neki nem tetsző kommentet elkezdett kimoderálni.
Egyébként szélső jobbos körökben is hamar persona non grata lett, Gauditól olyan dolgokat leakelt a közlési kényszeres elmebeteg, ami után nem győzőtt magyarázkodni. Valamiféle médiabirodalomnak hitte magát a fütyikamerájával, meg a sajtpapír sajtóigazolványával, amelyet egy neve nincs, nem akredditált falusi TV állított neki ki, hogy az igazi médiamunkásokat is elkezdte irritálni. Mindig, mindenhol ott akart lenni, és mindig, mindenkinek útban volt, ahogy a fütyikamerájával szerencsétlenkedik.
A 4 etyetyemi szak közül egyet sem végzett el, aki sokat markol, keveset fog, szokták ugye mondani, és a naplopó életmódjával felélte több lakás árát. Az anyja, mikor megkérte a budai úri fiút, hogy most már szíveskedjen elmenni dolgozni, mert nem bírja anyagilag a retardkodást, Totyika annyit felelt, hogy "akkor nyissuk ki inkább a gázt".
A Rocskai-család irodájában csövezett aztán, ők érintettek voltak a Questor-botrányban is, erről az időszakról bővebben olvashatsz a Sodipédián.
Egyébként Bándy Kata kapcsán húzta ki nagyon a gyufát sokaknál - nálam is. Egy tál borsófőzelékért cserébe készített egy "oknyomozó" kisfilmet a papíros elbeteg Fórizs Eszterrel, hogy Kata miért is lett áldozat, és a gyilkosa miért ártatlan. A tárgyaláson is részt vett, ahol megkértek mindenkit, hogy ne készítsenek felvételeket, ne kerüljenek ki az erőszak, és gyilkosság részletei, annyira megrázóak. A bíróság, és család kérését nagy ívben leszarta, és mindent kiszivárogtatott. Ezt követően páran már elkezdték élőben is felkérdezni.
A "szakmai" dolgokat kihagyom, hogyan vert át módszeresen cégeket hamisított önéletrajzokkal, egyetemi végzettséget hazudva, ami Németországban és Ausztriában is okirathamisításnak számít. Mivel pénzügyi tudatossága sohasem volt, ezért saját hibájából egyre nagyobb adósságspirálba került, ép ésszel szinte felfoghatatlan az adósság, amit felhalmozott, ráadásul technikai kacatokra, játékokra, alkoholra, és egy elmebeteg öncsonkító hajléktalan férfia költötte el a hitelpénzeket. Amikor már szarban volt, akkor sem mondta le a többszáz eurós, nem használt előfizetéseket, hanem pofátlanul elette az igazi nincstelenek elől az ingyenkonyhán a kaját.
@Dragonháj:
Engem komolyan érdekel, hogy mi a célod ezzel az egésszel? Hergelni, trollokat doxxolni? Esetleg larpolsz?
Egyszerű, társadalmi igazságtétel az online zaklatással szemben.
Ellenhang a trollok oldalán.
Az egyszemélyes hadsereg vs. Perzsák.
Szóval ilyen önjelölt igazságosztó lennél. Önmagában szép, és értékes dolog lenne ez, csak attól tartok, nem a megfelelő embereket véded.
Én a kezdetektől fogva követem Sodrák munkásságát, eleinte egy nagyképű, ostoba, kissé autista, enyhén idegesítő figurának tartottam, aki különböző netes fórumokra, meg az etyetyemista srác pereket provokál maga ellen blogjára okádta az elbaszott nézeteit.
Írtad, hogy a sheriff, és sheriffné témáról készíted a következő videót. Azon a képen egy zsidó házaspár látható, akik végül meghaltak egy koncentrációs táborban. "Viccnek" elég ízléstelen volt már annak idején is, nem csoda, hogy az akkori fősodratú média is felkapta az ügyet. Ugyanúgy, mint a coming outoló államtitkárra szerkesztett rózsaszín háromszöges képet is. A sors különös fintora, hogy Sodrony is meleg, mint a mozdonykazán, de nincs annyi gerince, hogy bevallja, ezért állandóan szómágiázik, miért is számít heterónak.
A 2000-es évek elején elég különös volt a közhangulat, Gyurcsány borzalmas miniszterelnök volt, egy nemzetközi felmérés is a legrosszabb politikusok közé sorolja. Az akkori SZDSZ is jelentős társadalmi károkat okozott a túltolt PC-vel, a megélhetési bűnözés fogalmának bevezetésével, stb. Erre válaszul alakult meg a Jobbik, a Magyar Gárda, a HVIM, a kuruc, kb az egész szélsőjobb, amely nyilván az akkori időben jelentős piaci rést tömött be a politikai palettán. Viszont ezzel párhuzamosan megjelent a rengeteg zavarosban halászó figura is, akik a szélsőjobb egyre duzzadó vitorlájából szerették volna kifogni a szelet, Tomcat, a kilakoltatások ellen küzdő, támogatásokkal és adományokkal meglépő gittegyletek, és igen, Kiss Endre Farkas is, aki amúgy 2006-ban egyáltalán nem küzdött hősiesen, konkrétan patkány módjára menekült a kialakult káoszban, amikor pár rendőr a szokásosnál kissé erőteljesebben igazoltatta. Az ügyvéd anyja tanácsára bíróság elé vitte az ügyet, és olyan volt a közhangulat, hogy ha odaszarik a tárgyalóterem közepére, akkor is megnyerte volna az ügyet. A Fidesz is simán nyerte a választásokat, ha az összes választási körzetben egy műanyag szék, vagy egy kuka lett volna a jelöltjük, akkor is.
Egyébként ugyanez a Kiss Endre Farkas akkoriban elég erős családi háttérrel rendelkezett, ezt rendszeresen hangoztatta is a blogján. Alá toltak a rendszerváltás előtt jól helyzekedő szülők egy budai lakást, futár intézte a bevásárlásait, még saját autó is a rendelkezésére állt, pedig jogosítványa akkoriban sem volt. Ennek ellenére pofátlanul felmarkolta az egyetemi szoc.támot, mert már akkoriban is szívesen használta ki a kiskapukat.
@Twinkyboy99:
Meg mindig nincs bizonyitekod arra vonatkozoan, hogy Sodi gyerekpornot nezett volna vagy tarolt volna a szamitogepen, amit Sodi elmondasa szerint is dobott a hatosag. Tehat ha a hatosag sem talalt semmit a gepen, akkor mire alapozod az allitasodat?
Neked meg arra nincs bizonyítékod, hogy az Endre nem beszámítható. Dugulj már el.
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Milyen fórum és milyen live?
Ki ez a buzi?
a kurva édes anyádat
Átmentek másik domainre:
https://sodipedia.sodika.dk/
Endre meg DDOS-olta idk
Ezt én sem értem. Vannak trollok hogy a száján maradt kakaós csiga maradékból ki háromszögelik az embert. Aztán majd néz amikor a futárok egymásnak adják a kilincset. Esetleg sulicsá, vagy melócsá.
Neki a legnagyobb érvágás, ha ignorálva van. Addig még foglalkoztok vele, főleg ilyen "litánia" hozzászólásokban, csak bizsergetitek az ánuszát amit vlsz. az apja már aranyeresre tágított.
Azért gyanúsítalak vele mer az a faszi is ilyen retard ufo konteókat nyomott
Bazdmeg te nem az Elfeledett Bolygó aka Váradi pedo Paszkál vagy alt accounton? Vagy legalább is egy felszopója? Kurva sok mindent megmagyaráz ha abból a konteós Tomcat faszát torkozó közösségből kerültél ki...
Én leszarom, csak a kukoricát le ne tapossa.
HSP is milyen háborút hirdetett a gonosz tjollok ellen és (ki hitte volna!) semmi se lett belőle
Én már csak popcornnal a kezemben követem az eseményeket ha már a retardok ennyire önként szaladnak a faszerdőbe a szórakoztatásunkért
Mégis mond már meg, hogy nekem mi a faszom bajom lenne abból, hogy vicces kommenteket írok egy huszadrangú oldalon senkit nem érdeklő karakterekről bebaszva.
Vagy hogy vicces címeket találok HSP saját maga által közzétett videóiról és feltöltöm ide?
Mi az ide vonatkozó Btk. paragrafus? Mitől fogok rábaszni? Miért ütöm meg a bokámat? Mi lesz a büntetésem? Mi lesz a vád?
Tolmácsot kérek.
Szegény Fülüke még élt akkor
Pontosan twinky, egy komplett Mossad hálózat létezik aminek egyetlen feladata trash karakterek életét megfigyelni, szabotálni, dokumentálni. Mindenütt ott vagyunk, hogy a Kontroll Csoporttól idézzek, "A magunk módján mi is figyeltetünk, aki mellettetek áll az a mi emberünk."
Mariann vagyok, akit ti Bariaddoztok, és csak azt szeretném mondani, hogy ennek a fióknak a tulaját cukorban megforgattam, és megettem.
Az oldal ellen már tettem feljelentést a rendőr ismerősnél, szóval nektek annyi trollok! Én legalább fel merem magamat vallálni és a lábujjamat is!
Valahol, Bőnyben, ezekben a percekben felüvöltött egy táppénzen lévő WC-pucoló Windows-telepítés közben
Itt is látszik hogy TE nem vagy belső körös troll.
Ha még Tájfel nem hívott az éjszaka közepén hogy most kell a csirke belsőségeket a sneci ereszébe dobálni, akkor te nem is vagy igazi troll.
Ha már ELTE, ajánlott a Snecológiai Tanszékre felvételizni
Egy szót se szóltam gyerekpornóról. Innen látszik, hogy te is tudod hogy pedofil
Tökéletesen tudatában van minden mocsoksággal, ezért is tartom féregnek.
Eleinte többen is próbáltak neki tanácsokat adni, hogy kérjen bocsánatot az érintettektől nyilvánosan, tűnjön el az internetről, ne vegyen fel minden hónapban több tízezer eurónyi hitelt, stb. De önreflexió, változásra való képtelenség nulla, mindig mindenkinél mindent jobban tud, azért is tart most ott, ahol.
A saját anyja is megmondta, hogy minden az ő hibája. A legtöbb munkahelyéről nem is a trollok baszatták ki, hanem egyszerűen kiderült róla, hogy szakmailag alkalmatlan a feladatokra, amelyekre felvették. Logikai, analitikus gondolkodása nulla, csapatban való munkára is alkalmatlan, programozásban alapvető dolgokat nem ismer, ráadásul lassú, megbízhatatlan. Elég durva, hogy egyáltalán senior pozíciókra fel tudta magát vetetni, bár ebben sokat segített neki a hamisított CV is, meg az, hogy a ChatGPT előtt kb lasszóval fogták az IT-cégek az embereket.
Az elmebeteg-kártyáról még annyit, hogy Ted Bundy, Jeffrey Dahmer, vagy John Wayne Gacy is nyilvánvalóan kuplungosak voltak fejben. Épelméjű ember nem vadászik le, kínoz meg, és gyilkolászik más embereket, remélem, ezzel te is egyetértesz. Őket sem kellett volna elkapni és lecsukni? Jobb lett volna, ha továbbra is szabadlábon gyilkolnak életük végéig ártatlanokat?
Ha lenne mondjuk egy kiskorú gyermeked, akit Sodrák mutogatna az utcán a live-jában, miközben hazafelé tart az iskolából, és neki nem való témákról loopolgatna neki, elintéznéd egy legyintéssel, hogy jajj, beteg a bácsi, nem szabad bántani, mert ő ilyen, vagy megcsúsztatnád a Lenin-jégtörő állát az aszfalton?
Ha ezek után is megpróbálod őt védeni, és amellett érvelni, hogy valójában miért Endre az áldozat, akkor az a rossz hírem, hogy nincs meg benned az az emberi minimum sem, hogy folytassuk ezt a párbeszédet, pedig én megpróbáltam ma normálisan hozzádállni, beszélgetni, és érvelni.
Most takarékra teszem magam, mindenkinek további szép napot!
Azt a sómennyiséget betartani szinte lehetetlen, amikor 100 gramm kenyérben van kb 1 gramm só, egy kis dobozos Hell enegiatalban 0,5.
Egyszerűen tényleg ilyen sok utálót szedett össze ez a féreg az évtizedes hergeléseivel. Én is megmártogatnám szívesen a veknit egy kondér tűzforró alienpörköltben.
Igazából minden jó érzésű ember zsebében kinyílik ezektől a dolgoktól a bicska. Szokták mondani, hogy aki szelet vet, vihart arat.
Szerinted Horváth Jóska Pistának Alsószűzmáriásról, vagy másoknak miért nincs trollfóruma?
Vagy más trashek, akik pl rendszeres szereplői a Trashcitynek. Szerinted miért kerülnek fel ide, és miért örvend egy jelentős részük közmegvetésnek? Néhány évtizeddel korábban ezeket begyűjtötte, és megkínálta a rendőr Kádár-kolbásszal. A deviáns viselkedésre, szociológiai anomáliákra mindig is lesz egy ellenreakció a társadalom immunrendszerétől. Ez nem kispolgári reakciósság, hanem egy olyan erős és mély túlélési ösztön, amely az állatvilágban is jelen van. Könyveket tudok ajánlani, ha érdekel a szociológiai, pszichológiai, viselkedéstudományi része a dolognak.
Aztán a híres linzi cicás videó, ahol 12-13 évesnek kinéző lányokra zoomolgat, és cicázza őket perverz élvezettel.
Vagy amikor két gyerekkel utazik a vonaton, és szexuális témákról loopol olyan módon, hogy már az idősebb fiú szól rá, hogy most már elég legyen, és ne beszélgessen a húga előtt ilyen dolgokról.
Vagy amikor Gammer kislányával beszél telefonon, és kínozza lelkileg, hogy kurvázik az apja, stb.
Vagy ugye a púpszászi eset, amikor fogdosni kezdte az egyik helyi kislányt, meg olyanokat mondogatott, hogy akinek tőgye van, az baszható. A kislány családtagjai nem hiába verték el.
Vagy amikor az ember alatti, ösztönlényként viselkedő Kaffka Tibort akarta állandóan nudista fürdőbe elvinni, és Kaffka kiakad a live-ban, hogy nem akar többet olyan helyre menni, ahol meztelen gyerekek is vannak. Még az állati szinten vegetáló, empátia nélküli Kaffka is kiakadt ezen. De korábban Kovács Ytong Márk is beteges dolognak nevezte ezeket a fürdőzéseket, ő is részt vett ilyenen párszor. Egészséges pszichéjű ember nem akarja mutogatni magát olyan helyen, ahol kis-, és fiatalkorúak is vannak. Minden normális emberben beindul ezekre egy reflexszerű undor, ellenállás.
Isteni szerencse, hogy ennél durvább dolgokig soha sem jutott el. Ezek is elég durvák önmagukban.
Hogyan tudod ezt az "embert" védeni?
Egyébként szélső jobbos körökben is hamar persona non grata lett, Gauditól olyan dolgokat leakelt a közlési kényszeres elmebeteg, ami után nem győzőtt magyarázkodni. Valamiféle médiabirodalomnak hitte magát a fütyikamerájával, meg a sajtpapír sajtóigazolványával, amelyet egy neve nincs, nem akredditált falusi TV állított neki ki, hogy az igazi médiamunkásokat is elkezdte irritálni. Mindig, mindenhol ott akart lenni, és mindig, mindenkinek útban volt, ahogy a fütyikamerájával szerencsétlenkedik.
A 4 etyetyemi szak közül egyet sem végzett el, aki sokat markol, keveset fog, szokták ugye mondani, és a naplopó életmódjával felélte több lakás árát. Az anyja, mikor megkérte a budai úri fiút, hogy most már szíveskedjen elmenni dolgozni, mert nem bírja anyagilag a retardkodást, Totyika annyit felelt, hogy "akkor nyissuk ki inkább a gázt".
A Rocskai-család irodájában csövezett aztán, ők érintettek voltak a Questor-botrányban is, erről az időszakról bővebben olvashatsz a Sodipédián.
Egyébként Bándy Kata kapcsán húzta ki nagyon a gyufát sokaknál - nálam is. Egy tál borsófőzelékért cserébe készített egy "oknyomozó" kisfilmet a papíros elbeteg Fórizs Eszterrel, hogy Kata miért is lett áldozat, és a gyilkosa miért ártatlan. A tárgyaláson is részt vett, ahol megkértek mindenkit, hogy ne készítsenek felvételeket, ne kerüljenek ki az erőszak, és gyilkosság részletei, annyira megrázóak. A bíróság, és család kérését nagy ívben leszarta, és mindent kiszivárogtatott. Ezt követően páran már elkezdték élőben is felkérdezni.
A "szakmai" dolgokat kihagyom, hogyan vert át módszeresen cégeket hamisított önéletrajzokkal, egyetemi végzettséget hazudva, ami Németországban és Ausztriában is okirathamisításnak számít. Mivel pénzügyi tudatossága sohasem volt, ezért saját hibájából egyre nagyobb adósságspirálba került, ép ésszel szinte felfoghatatlan az adósság, amit felhalmozott, ráadásul technikai kacatokra, játékokra, alkoholra, és egy elmebeteg öncsonkító hajléktalan férfia költötte el a hitelpénzeket. Amikor már szarban volt, akkor sem mondta le a többszáz eurós, nem használt előfizetéseket, hanem pofátlanul elette az igazi nincstelenek elől az ingyenkonyhán a kaját.
Szóval ilyen önjelölt igazságosztó lennél. Önmagában szép, és értékes dolog lenne ez, csak attól tartok, nem a megfelelő embereket véded.
Én a kezdetektől fogva követem Sodrák munkásságát, eleinte egy nagyképű, ostoba, kissé autista, enyhén idegesítő figurának tartottam, aki különböző netes fórumokra, meg az etyetyemista srác pereket provokál maga ellen blogjára okádta az elbaszott nézeteit.
Írtad, hogy a sheriff, és sheriffné témáról készíted a következő videót. Azon a képen egy zsidó házaspár látható, akik végül meghaltak egy koncentrációs táborban. "Viccnek" elég ízléstelen volt már annak idején is, nem csoda, hogy az akkori fősodratú média is felkapta az ügyet. Ugyanúgy, mint a coming outoló államtitkárra szerkesztett rózsaszín háromszöges képet is. A sors különös fintora, hogy Sodrony is meleg, mint a mozdonykazán, de nincs annyi gerince, hogy bevallja, ezért állandóan szómágiázik, miért is számít heterónak.
A 2000-es évek elején elég különös volt a közhangulat, Gyurcsány borzalmas miniszterelnök volt, egy nemzetközi felmérés is a legrosszabb politikusok közé sorolja. Az akkori SZDSZ is jelentős társadalmi károkat okozott a túltolt PC-vel, a megélhetési bűnözés fogalmának bevezetésével, stb. Erre válaszul alakult meg a Jobbik, a Magyar Gárda, a HVIM, a kuruc, kb az egész szélsőjobb, amely nyilván az akkori időben jelentős piaci rést tömött be a politikai palettán. Viszont ezzel párhuzamosan megjelent a rengeteg zavarosban halászó figura is, akik a szélsőjobb egyre duzzadó vitorlájából szerették volna kifogni a szelet, Tomcat, a kilakoltatások ellen küzdő, támogatásokkal és adományokkal meglépő gittegyletek, és igen, Kiss Endre Farkas is, aki amúgy 2006-ban egyáltalán nem küzdött hősiesen, konkrétan patkány módjára menekült a kialakult káoszban, amikor pár rendőr a szokásosnál kissé erőteljesebben igazoltatta. Az ügyvéd anyja tanácsára bíróság elé vitte az ügyet, és olyan volt a közhangulat, hogy ha odaszarik a tárgyalóterem közepére, akkor is megnyerte volna az ügyet. A Fidesz is simán nyerte a választásokat, ha az összes választási körzetben egy műanyag szék, vagy egy kuka lett volna a jelöltjük, akkor is.
Egyébként ugyanez a Kiss Endre Farkas akkoriban elég erős családi háttérrel rendelkezett, ezt rendszeresen hangoztatta is a blogján. Alá toltak a rendszerváltás előtt jól helyzekedő szülők egy budai lakást, futár intézte a bevásárlásait, még saját autó is a rendelkezésére állt, pedig jogosítványa akkoriban sem volt. Ennek ellenére pofátlanul felmarkolta az egyetemi szoc.támot, mert már akkoriban is szívesen használta ki a kiskapukat.
Neked meg arra nincs bizonyítékod, hogy az Endre nem beszámítható. Dugulj már el.