Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Engem komolyan kiakaszt Bariadd, tuti van valami fogyatékja, ennyire nem lehet életképtelen valaki. Szerintem egy árufeltöltő melóhoz is sík hülye lehet szegényem. Molnár Kikivel mondjuk hajtogathatna dobozokat
@Bariadd:
38 évnyi picsa növesztés. El nem tudom képzelni, hogy amikor az a gigavalag el kezd szottyosodni idősebb korára, akkor mi lesz vele.
Beszarás, hogy nagyjából az én korosztályom, mégis úgy kezeli az internetet, mint a 60+ anyám. Mai napig nem akarom elhinni azt a 3 diplomát. Hájasbré még ilyen koravén kisnyugdíjas.
Nem olyan régen találkoztam egy érdekes kifejezéssel, ami szerintem megmagyarázza, hogy ezeknek a Vadász Gyula féléknek miért utalgatnak megállás nélkül. A jelenség neve az, hogy öngyilkos empátia, mikor olyan szinten empatikus vagy olyan emberekkel is, akik egyébként nem érdemlik meg. Emiatt is van az szerintem, hogy pl. SubiSüldő és a Penetrás nyanya egy jól célzott önsajnáltatással tud támogatásokat beszedni, és a többi dolgukat, a gyűlölködés, lehúzás és a pénzzel flexelés leszarják. Ez egy kulturális jelenség.
A gyerekvadász Gyula végül kiadta a könyvét?
Mert az egyik buzulós, flashback mámorok közti videójában elköpött valamit hogy majd a könyvében mesél a börtönben töltött éveiről.
Egyébként nem értem, miért azokkal a trollokkal próbálsz kommunikálni, akiket rühellsz és le akarsz leplezni? Olyan vagy, mint sodiapád. Miért nem neki irogatsz? Legalább lenne kinek loopolnia, és te sem lennél ilyen magányos. Vagy vedd fel a kapcsolatot a sodityapat tagjaival, azok is ugyanolyan élettel összeegyeztethetetlen, mamahoteles nyomorékok, mint te. Soha többet ne írj ide, és kérem a homoszexuális tartalom törlését.
@Twinkyboy99:
Már vágom a centit, még néhány hónap és jogilag is készíthetek egy cum tribute videómat.
Ha abban nem látszódik semmilyen nemi szerv, azt hova tölthetem fel?
Regisztrálj Only Fans-re. Talán ott sikerül levezetned a felgyülemlett frusztrációidat, és még pénzt is kereshetsz, és nem itt figyelemkurvulsz, mint egy rossz retard.
@Dragonháj:
Akkor az finom lesz a sok kebápp, kettes koka, túlsúly, meg mindenféle bizonytalan eredetű táp.kieg. mellé
Hát egyébként ez egy elég lassú folyamat, szóval ne számoljatok gyors romlással. Főként, mert rengeteg tőle is nagyobb dentális holodomorral élő ember van, aki úgy él és virul. Mindenesetre ha a begyulladt fogával nem kezd valamit, akkor eléggé benne van a pakliban, hogy el kezd tályogosodni, és aztán már átterjedhet a csontra. Akiknek volt ilyen tályogjuk, azok úgy írták le, hogy borzalmasabban és keservesebben fáj, mintha csak simán be lenne gyulladva a fogad.
@SuperDave:
Egy ismerősömnek akinek hasonló dentális holokauszt volt a szájában azt mondta a fogorvos, hogy a szívet eléggé megterheli. Meghalni nem hiszem hogy meg lehet benne, de nem vagyok orvos
Ja a fogak kb. majdnem közvetlenül a szívből kapják a vért, tehát egy fogüreggyulladáskor az a sok dzsuva áramlik be a keringésbe, a billentyűket amortizálja, de a vese sem marad ki a buliból. Sok kutatás van arra is, hogy sok betegség a rossz dentális állapotra vezethető vissza.
Akkor az finom lesz a sok kebápp, kettes koka, túlsúly, meg mindenféle bizonytalan eredetű táp.kieg. mellé
@SuperDave:
Azért kapott néhány ajándékot. Vajon sikerült azokat kivennie, vagy az is ment a levesbe?
2-3 ember dobált neki egész este lényegi pénzt, kb. 10 ezer jött össze a disznajnak ami még egy napi purti bérleményre sem elég.
Európában valamikor hajnal körül lehet kiutalni a napi koldus pénzt PP-ra, ez nem jött össze a malacnak mert jóval előtte kapta a korlátozást. De! Legalább addigis be van fagyasztva a koint pénz, és nem fér hozzá.
Sajnos mivel korlátozást kapott nem végleges tiltást, így a korlátozás lejárata után már hozzáfér a kointhoz.
Egyébként nem véletlen van fent hajnalig minden nap a mangalica, fosik hogy korlátozzák vagy végleg tiltják a fiókját reggelre (nem egyszer volt már rá példa), és akkor zárul a pénzcsap vagy végleges tiltás esetén bukja az összes koint. Ezért inkább megvárja a hajnali asszem ~3 órát, hogy kitudja venni az alamizsnát
@SuperDave:
Egy ismerősömnek akinek hasonló dentális holokauszt volt a szájában azt mondta a fogorvos, hogy a szívet eléggé megterheli. Meghalni nem hiszem hogy meg lehet benne, de nem vagyok orvos
Ja a fogak kb. majdnem közvetlenül a szívből kapják a vért, tehát egy fogüreggyulladáskor az a sok dzsuva áramlik be a keringésbe, a billentyűket amortizálja, de a vese sem marad ki a buliból. Sok kutatás van arra is, hogy sok betegség a rossz dentális állapotra vezethető vissza.
Az emberi létezés sokkal bonyolultabb, mint ahogyan azt az orvostudomány leírja. Én abban hiszek, hogy alapvetően a testünk ebben a 3D-s univerzumban van, a tudatunk pedig csak egy magasabb/másabb dimenzióból van "streamelve" a fizikai testünkbe, ami halál után a 3D-s világból visszakerül a másik dimenzióba.
Egy régebbi műsorban azt fejtegették mi van a halál után. Halál közeli élményben részesülők azt mondták egyhangúan, hogy látták kívülröl a testüket. Pl autóbalesetben az útszélén feküdve felülről látta a mozdulatlan vérző önmagát és eltudta mondani, mi zajlott körülötte. Jöttek a mentők, egy piros szoknyás nő próbálta újraéleszteni stb...
A hasonló beszámolók alapján egy amerikai doktornő kitervelt egy cselt.
Arra volt kíváncsi, ha valóban látják magukat felülről, akkor biztosan tudnak válaszolni a kérdésére.
Mi volt ez a kérdés?
A doktornő elhelyezett egy háromjegyű számmal ellátott cetlit a műtőslámpa búra tetején.
Betoltak a műtőbe egy eszméletlen embert. Levágták róla a ruhát, megoperálták.
A sikeres műtét után a páciens is beszámolt a testenkívüli élményéről és eltudta mondani a műtét folyamatát.
Ekkora rákérdeztek, h ha valóban láttál mindent felülről, mi volt a szám a lámpa tetején?
És geci, eltudta mondani a számot!!! Pedig eszméletlenűl, vérezve tolták be.
Ez fel van jegyezve, a mai napig nincs rá válasz!
Ezt a sztorit más is hallotta?
Nem tudom milyen az az említett demens holokauszt, de ez komolyabb, bazdmeg!
Egy ismerősömnek akinek hasonló dentális holokauszt volt a szájában azt mondta a fogorvos, hogy a szívet eléggé megterheli. Meghalni nem hiszem hogy meg lehet benne, de nem vagyok orvos
@A Miskolci Torrente:
Most hogy közeledik a Szeretet Ünnepe, pöttyet elérzèkenyültem itt a Costa Del Sol egyik sötèt lebujàban tàncos lányokra csorgatva a nyàlam hű, igazi Torrentekènt! Ezùton szeretnèm megköszönni a Polgármester Úrnak, a Technikus Team-nek ès természetesen a Mèlyen Tisztelt Trollègàknak ès Trollegínàknak is azt a sok könnyesen, taknyosra röhögött pillanatot amit megèltem az oldal lètezése òta!
Èn szemèly szerint maradok Politikailag mentes a továbbiakban is ès "kultúràlt", màr amennyire lehet!
Köszönöm hogy van egy Trash Citynk!
Mi is köszönjük önöknek a sok vicces videót, címet, leírást, hozzászólást és minden mást. A szomszédos irodában bizonyára azt hihetik, hogy nem is folyik kemény munka Tájfel Corporationnél, mivel folyton hangos nevetés szűrődik át tőlünk Reméljük még sok vidám percet fog szemétváros polgárainak szerezni az oldal
@kistáska:
Update: Pityukának kilőtték a fiókját miután nem jött össze a Mikulás napi koldulás, és gyűlölködő, gyerekező témát tolt végig mert nem dobtak neki a magyarok
Azért kapott néhány ajándékot. Vajon sikerült azokat kivennie, vagy az is ment a levesbe?
Update: Pityukának kilőtték a fiókját miután nem jött össze a Mikulás napi koldulás, és gyűlölködő, gyerekező témát tolt végig mert nem dobtak neki a magyarok
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Beszarás, hogy nagyjából az én korosztályom, mégis úgy kezeli az internetet, mint a 60+ anyám. Mai napig nem akarom elhinni azt a 3 diplomát. Hájasbré még ilyen koravén kisnyugdíjas.
Egy augusztusi 40 fokos kánikulában tesómsz, akkor mi lehet ott a vágányban
Igen, ott lesz. 38 asszem. Mintha lett volna egy videó, amiben említette, de meg nem találom.
Ha jól emlékszem 35 és 40 között van
https://packaged-media.redd.it/2tdzi5roz56g1/pb/m2-res_392p.mp4?m=DASHPlaylist.mpd&v=1&e=1765303200&s=83f33109d6dab43deea877578f9969ee040628cd
Mert az egyik buzulós, flashback mámorok közti videójában elköpött valamit hogy majd a könyvében mesél a börtönben töltött éveiről.
Regisztrálj Only Fans-re. Talán ott sikerül levezetned a felgyülemlett frusztrációidat, és még pénzt is kereshetsz, és nem itt figyelemkurvulsz, mint egy rossz retard.
Hát egyébként ez egy elég lassú folyamat, szóval ne számoljatok gyors romlással. Főként, mert rengeteg tőle is nagyobb dentális holodomorral élő ember van, aki úgy él és virul. Mindenesetre ha a begyulladt fogával nem kezd valamit, akkor eléggé benne van a pakliban, hogy el kezd tályogosodni, és aztán már átterjedhet a csontra.
Akkor az finom lesz a sok kebápp, kettes koka, túlsúly, meg mindenféle bizonytalan eredetű táp.kieg. mellé
2-3 ember dobált neki egész este lényegi pénzt, kb. 10 ezer jött össze a disznajnak ami még egy napi purti bérleményre sem elég.
Európában valamikor hajnal körül lehet kiutalni a napi koldus pénzt PP-ra, ez nem jött össze a malacnak mert jóval előtte kapta a korlátozást. De! Legalább addigis be van fagyasztva a koint pénz, és nem fér hozzá.
Sajnos mivel korlátozást kapott nem végleges tiltást, így a korlátozás lejárata után már hozzáfér a kointhoz.
Egyébként nem véletlen van fent hajnalig minden nap a mangalica, fosik hogy korlátozzák vagy végleg tiltják a fiókját reggelre (nem egyszer volt már rá példa), és akkor zárul a pénzcsap vagy végleges tiltás esetén bukja az összes koint. Ezért inkább megvárja a hajnali asszem ~3 órát, hogy kitudja venni az alamizsnát
Ja a fogak kb. majdnem közvetlenül a szívből kapják a vért, tehát egy fogüreggyulladáskor az a sok dzsuva áramlik be a keringésbe, a billentyűket amortizálja, de a vese sem marad ki a buliból.
Az emberi létezés sokkal bonyolultabb, mint ahogyan azt az orvostudomány leírja. Én abban hiszek, hogy alapvetően a testünk ebben a 3D-s univerzumban van, a tudatunk pedig csak egy magasabb/másabb dimenzióból van "streamelve" a fizikai testünkbe, ami halál után a 3D-s világból visszakerül a másik dimenzióba.
A hasonló beszámolók alapján egy amerikai doktornő kitervelt egy cselt.
Arra volt kíváncsi, ha valóban látják magukat felülről, akkor biztosan tudnak válaszolni a kérdésére.
Mi volt ez a kérdés?
A doktornő elhelyezett egy háromjegyű számmal ellátott cetlit a műtőslámpa búra tetején.
Betoltak a műtőbe egy eszméletlen embert. Levágták róla a ruhát, megoperálták.
A sikeres műtét után a páciens is beszámolt a testenkívüli élményéről és eltudta mondani a műtét folyamatát.
Ekkora rákérdeztek, h ha valóban láttál mindent felülről, mi volt a szám a lámpa tetején?
És geci, eltudta mondani a számot!!! Pedig eszméletlenűl, vérezve tolták be.
Ez fel van jegyezve, a mai napig nincs rá válasz!
Ezt a sztorit más is hallotta?
Nem tudom milyen az az említett demens holokauszt, de ez komolyabb, bazdmeg!
Mi is köszönjük önöknek a sok vicces videót, címet, leírást, hozzászólást és minden mást. A szomszédos irodában bizonyára azt hihetik, hogy nem is folyik kemény munka Tájfel Corporationnél, mivel folyton hangos nevetés szűrődik át tőlünk
Azért kapott néhány ajándékot. Vajon sikerült azokat kivennie, vagy az is ment a levesbe?