Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Twinkyboy99:
Addig szopnám sodi faszát amíg be nem fogad magához a macskaólba

Te ténlyeg ilyeneket irkálsz az interneten?

Komolyra fordítva a szót, mi ez a rengeteg felesleges spam a fórumon? Miért nem mentek valami privát chatszobába barátkozni? A jelenlegi téma teljesen eltér a tárgytól.
Egy utolsó mondat még zárásul: mindennap örömmel tölt el az a tudat hogy bármerre is vigyen az élet, szerencsére az én én életem sose lesz olyan szar mint neked, te internetes bohóc, akinek annyira nincs más hobbija a szerencsétlen kis fos életében, semmint az hogy egy pedofil őrültnek csináljon felszopóvideókat, mindeközben lehazudja magának a csillagos eget is egy olyan fórumon ahol mindenki rajta röhög de kétségbeesetten próbál "győzedelmeskedni" a gonosz tjollok felett.

Mert ez az életed, twinkybohóc és fogadd őszinte részvétemet miatta, mert elképzelhetetlen fizikai fájdalmat okozhat ekkora élettelen kis csicskának lenni Néha javaslom hogy kapcsold ki a gépet, menj ki a szabadba (a Minecraft nem számít annak), keress magadnak barátokat (nem, az internetes retardok akiket felszopsz nem azok) és talán pár éven belül nem leszel ennyire szánalmas bohóc
Szerintem ne válaszoljatok neki. Pláne úgy hogy utána már megy a panasz hogy mit keres itt.

Hiába vitatkoztok vele, ugyanúgy védeni fogja a védhetetlent és megmagyarázza hogy miért a másik bűnös cselekedetei miért nem bűncselekmények.
folytathatjuk még a virtuális faszméregetést ha ennyire nem tudsz mást felmutatni a szar nyomorék életedben csak ezt
@Twinkyboy99:
@Jon TrashHunter:
Na mesélj, te kisegítő sulis, neked mennyi a bevételed?


Lehet te vagy a kisegítős, mert a SZIG egy országosan is egy top és elismert elit gimnázium, te tudatlan furrybaszó.
Mellesleg diákként keresek havi nettó 300-at, heti max 20-25 óra munkával.
Ugyanakkor emelt fizikával készülök gépészmérnökire, a BME-re, szóval az ingatlanos történet mellett még mérnökként fogok annyit keresni, mint Te.
Csicseregjél akkor már te is, te furrybaszó, mivel foglalkozol és mennyi a havi nettód?


jaj de nagyra vagy magaddal,740 et keresek nettóban, csíravirág, szóval mire vered magad?

IT-s vagyok amúgy
@Twinkyboy99:
SZIG egy országosan is egy top és elismert elit gimnázium


Tudjuk de a fotók alapján így is egy retro, gyári stílusú iskolának tűnik.
@Twinkyboy99:


Csicseregjél akkor már te is, te furrybaszó


Akkor engemet is nevezhetnél annak mert én is furry vagyok csak nem az elborult, szektás, zsidós (pénzhajhász, kéregető) fajtából.
@Twinkyboy99:
@Jon TrashHunter:
Mennyit keresel haver, netto 450? 🤣



megint nem nyert, jóval többet viszek haza havi szinten

Na mesélj, te kisegítő sulis, neked mennyi a bevételed?
Pedig őt nem is érdekli a mínusz, ezért vergődött egy csomót miatta
Twinky itt élvez el mert nem lehet mínuszolni
@Twinkyboy99:
Úgy látszik megis ki kell raknom delutan a magyarazo videot, hogy Endre miert nem szamit pedofilnak sem jogi sem pszichologiai szempontbol.

Sodiapád maga mondta, hogy meztelen gyerekek képére verte a faszát. Az hogy szerinted ettől még nem pedofil senki se érdekel itt
@Twinkyboy99:
Úgy látszik megis ki kell raknom delutan a magyarazo videot, hogy Endre miert nem szamit pedofilnak sem jogi sem pszichologiai szempontbol.


Már megint rádjött az autiloop, hülyegyerek?
@Twinkyboy99:
@Jon TrashHunter:
Ha ennyire faszagyerek vagy akkor áruld már el nekünk, miért lógsz 0/24 a fórumon?

Szabadidőmben azt csinálok, amit akarok, te kis fasz. D
Plusz csak heti 20 órában dolgozom, tehát bőven belefér az időmbe ez is.
Tudod, nem mindenki szalagdroid napi 12 órában.



Kicsi rigó, én több pénz keresek havi szinten mint amit te valaha látni fogsz életedben, te szerencsétlen bohóc

Ja és nem anyáméknál verem a bránert meg elmebeteg veknifejűekre izgulok mint egyesek

De nyugodtan győzd meg magad hogy mindenki a fasz rajtad kívül, rendkívül mulatságos nézni ahogy nonstop égeted magad, szóval porondra bohóc
@Twinkyboy99:
@SuperDave:
Átérzem a fájdalmadat, szar lehet hogy ott nem tudsz pedofilt simogatni

Endre nem pedofil.


De persze nem vagy fogykos, valóban nem
De igen
Átérzem a fájdalmadat, szar lehet hogy ott nem tudsz pedofilt simogatni
@Jon TrashHunter:
Megsúgom az egész online jelenléted is merően felesleges, a lőtéri kutya se kíváncsi itt a hülyeségeidre ahogyan a sodifórumon is ki lettél dobva mint a macska

Nem figyeltél, Twinky ott van a sodifórumon kék nickel, csak ott nem tudja védeni a pedofilt mert azonnal kitiltják
@Twinkyboy99:
Gondolkoztam egy videón, meg is vágtam (sheriff és sheriffné + miért nem pedofil az Endre) de teljesen felesleges feltöltenem.




Megsúgom az egész online jelenléted is merően felesleges, a lőtéri kutya se kíváncsi itt a hülyeségeidre ahogyan a sodifórumon is ki lettél dobva mint a macska

Ha ennyire faszagyerek vagy akkor áruld már el nekünk, miért lógsz 0/24 a fórumon? Nincs jobb dolga a nagy businessman-nek, ennyire nem pörög a családi üzlet hogy erre van ilyen sok szabadidőd? Anyudék nem szóltak hogy ennyi évesen már igazán megtanulhatnál normális ember módjára viselkedni és nem egy elmebeteg pedofilnak retardkodni?

Ja várj, anyádék veled ellentétben legalább tisztában vannak vele hogy mennyire egy szellemi gyépés vagy Milyen kár lenne, ha egy szép nap kapnának egy kis tényfeltárást a drága fiacskájuk online tevékenységéről...
@Twinkyboy99:
@SneciGeci:
@Twinkyboy99:
Csiripelj még kicsit kedves ZOLTÁN PÉTER, megy minden az Numbersbe (mert csak a prolik használnak MS Excelt),

Hűűűha most nagyon ügyes, kitaláltad a keresztnevemet. Tudod mennyi Zoltán Péter keresztnevű ember van még? Megint csak bizonyítottad, hogy egy világi csicska vagy. Egyébként te meg az ingatlanpiac, röhögnöm kell, hiszen tudjuk rólad, hogy még az iskolapadot koptatod te kis kretén! Ha már hazudozol, próbálj meg hitelesebb lenni!


Kösz a megerősítést
Miert ne dolgozhatnek iskola mellett csaladi cegben?
Te szerencsetlen




Jólvan hülyegyerek, találj csak ki magadnak egy karriert

Van saját lakásod? megkeresed 700+ -t nettóban? Nem? akkor pofád lapos
@kutyulimutyuli123:
@Toguro:
@kutyulimutyuli123:
O hat meg a Twinkyboy drama megy? Amugy fo kerdesem hogy a Trashcity app amugy elment szabadsagra vagy hova tunt?

Trashcity app?

Volt egy app igen, és biztos nem keverem mással.


Szerintem a Chrome által letöthető appra gondol amit néha felszokott ajánlani az oldalon a Chrome.
@Toguro:
@kutyulimutyuli123:
O hat meg a Twinkyboy drama megy? Amugy fo kerdesem hogy a Trashcity app amugy elment szabadsagra vagy hova tunt?

Trashcity app?

Volt egy app igen, és biztos nem keverem mással.
Ez nem hülyeség. Én úgy képzelem el, hogy feltöltésnél lenne egy AI kapcsoló, mint a 18+ amit be lehetne jelölni.
Vagy esetleg lehetne őket egy külön kategóriába pakolni karaktertől függetlenül amelyeket el is lehetne rejteni egy beállítással.
Egyetértek, nem kellenek AI szemetek.
Az AI moslékból szerintem is kevesebb kellene
Egyébként picit visszatérve a TrashCityre és a TikFos trashek témájára, bár nem a TikFos trashek témája kapcsán, viszont akármennyire is megosztó lesz, amit most fogok írni, de nekem kevesebb bajom van, hogy random TikFos trashjelenségeket tesznek fel emberek, viszont annál inkább 'problémásnak' látom, hogy egyre több itt is az AIslop. Időnként vicces tud lenni, de szerintem valami szabályozásra szükség lenne, hogy ne az AI generált szemét között ne vesszen el a valós szemét.
A gyerek csak hergel. El fogja érni, hogy annyira bomlasztja a közösséget, hogy ki lesz pakolva innen.
@kutyulimutyuli123:
O hat meg a Twinkyboy drama megy? Amugy fo kerdesem hogy a Trashcity app amugy elment szabadsagra vagy hova tunt?

Trashcity app?
O hat meg a Twinkyboy drama megy? Amugy fo kerdesem hogy a Trashcity app amugy elment szabadsagra vagy hova tunt?
@Toguro:
Na akkor én ki vagyok, Twinkó? He?! Válaszolj mami.


Clint Eastwood