Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@Twinkyboy99:
Addig szopnám sodi faszát amíg be nem fogad magához a macskaólba
Te ténlyeg ilyeneket irkálsz az interneten?
Komolyra fordítva a szót, mi ez a rengeteg felesleges spam a fórumon? Miért nem mentek valami privát chatszobába barátkozni? A jelenlegi téma teljesen eltér a tárgytól.
Egy utolsó mondat még zárásul: mindennap örömmel tölt el az a tudat hogy bármerre is vigyen az élet, szerencsére az én én életem sose lesz olyan szar mint neked, te internetes bohóc, akinek annyira nincs más hobbija a szerencsétlen kis fos életében, semmint az hogy egy pedofil őrültnek csináljon felszopóvideókat, mindeközben lehazudja magának a csillagos eget is egy olyan fórumon ahol mindenki rajta röhög de kétségbeesetten próbál "győzedelmeskedni" a gonosz tjollok felett.
Mert ez az életed, twinkybohóc és fogadd őszinte részvétemet miatta, mert elképzelhetetlen fizikai fájdalmat okozhat ekkora élettelen kis csicskának lenni Néha javaslom hogy kapcsold ki a gépet, menj ki a szabadba (a Minecraft nem számít annak), keress magadnak barátokat (nem, az internetes retardok akiket felszopsz nem azok) és talán pár éven belül nem leszel ennyire szánalmas bohóc
@Jon TrashHunter:
Na mesélj, te kisegítő sulis, neked mennyi a bevételed?
Lehet te vagy a kisegítős, mert a SZIG egy országosan is egy top és elismert elit gimnázium, te tudatlan furrybaszó.
Mellesleg diákként keresek havi nettó 300-at, heti max 20-25 óra munkával.
Ugyanakkor emelt fizikával készülök gépészmérnökire, a BME-re, szóval az ingatlanos történet mellett még mérnökként fogok annyit keresni, mint Te.
Csicseregjél akkor már te is, te furrybaszó, mivel foglalkozol és mennyi a havi nettód?
jaj de nagyra vagy magaddal,740 et keresek nettóban, csíravirág, szóval mire vered magad?
@Twinkyboy99:
Úgy látszik megis ki kell raknom delutan a magyarazo videot, hogy Endre miert nem szamit pedofilnak sem jogi sem pszichologiai szempontbol.
Sodiapád maga mondta, hogy meztelen gyerekek képére verte a faszát. Az hogy szerinted ettől még nem pedofil senki se érdekel itt
@Twinkyboy99:
Úgy látszik megis ki kell raknom delutan a magyarazo videot, hogy Endre miert nem szamit pedofilnak sem jogi sem pszichologiai szempontbol.
@Jon TrashHunter:
Ha ennyire faszagyerek vagy akkor áruld már el nekünk, miért lógsz 0/24 a fórumon?
Szabadidőmben azt csinálok, amit akarok, te kis fasz. D
Plusz csak heti 20 órában dolgozom, tehát bőven belefér az időmbe ez is.
Tudod, nem mindenki szalagdroid napi 12 órában.
Kicsi rigó, én több pénz keresek havi szinten mint amit te valaha látni fogsz életedben, te szerencsétlen bohóc
Ja és nem anyáméknál verem a bránert meg elmebeteg veknifejűekre izgulok mint egyesek
De nyugodtan győzd meg magad hogy mindenki a fasz rajtad kívül, rendkívül mulatságos nézni ahogy nonstop égeted magad, szóval porondra bohóc
@Jon TrashHunter:
Megsúgom az egész online jelenléted is merően felesleges, a lőtéri kutya se kíváncsi itt a hülyeségeidre ahogyan a sodifórumon is ki lettél dobva mint a macska
Nem figyeltél, Twinky ott van a sodifórumon kék nickel, csak ott nem tudja védeni a pedofilt mert azonnal kitiltják
@Twinkyboy99:
Gondolkoztam egy videón, meg is vágtam (sheriff és sheriffné + miért nem pedofil az Endre) de teljesen felesleges feltöltenem.
Megsúgom az egész online jelenléted is merően felesleges, a lőtéri kutya se kíváncsi itt a hülyeségeidre ahogyan a sodifórumon is ki lettél dobva mint a macska
Ha ennyire faszagyerek vagy akkor áruld már el nekünk, miért lógsz 0/24 a fórumon? Nincs jobb dolga a nagy businessman-nek, ennyire nem pörög a családi üzlet hogy erre van ilyen sok szabadidőd? Anyudék nem szóltak hogy ennyi évesen már igazán megtanulhatnál normális ember módjára viselkedni és nem egy elmebeteg pedofilnak retardkodni?
Ja várj, anyádék veled ellentétben legalább tisztában vannak vele hogy mennyire egy szellemi gyépés vagy Milyen kár lenne, ha egy szép nap kapnának egy kis tényfeltárást a drága fiacskájuk online tevékenységéről...
@Twinkyboy99:
Csiripelj még kicsit kedves ZOLTÁN PÉTER, megy minden az Numbersbe (mert csak a prolik használnak MS Excelt),
Hűűűha most nagyon ügyes, kitaláltad a keresztnevemet. Tudod mennyi Zoltán Péter keresztnevű ember van még? Megint csak bizonyítottad, hogy egy világi csicska vagy. Egyébként te meg az ingatlanpiac, röhögnöm kell, hiszen tudjuk rólad, hogy még az iskolapadot koptatod te kis kretén! Ha már hazudozol, próbálj meg hitelesebb lenni!
Kösz a megerősítést
Miert ne dolgozhatnek iskola mellett csaladi cegben?
Te szerencsetlen
Jólvan hülyegyerek, találj csak ki magadnak egy karriert
Van saját lakásod? megkeresed 700+ -t nettóban? Nem? akkor pofád lapos
Egyébként picit visszatérve a TrashCityre és a TikFos trashek témájára, bár nem a TikFos trashek témája kapcsán, viszont akármennyire is megosztó lesz, amit most fogok írni, de nekem kevesebb bajom van, hogy random TikFos trashjelenségeket tesznek fel emberek, viszont annál inkább 'problémásnak' látom, hogy egyre több itt is az AIslop. Időnként vicces tud lenni, de szerintem valami szabályozásra szükség lenne, hogy ne az AI generált szemét között ne vesszen el a valós szemét.
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Te ténlyeg ilyeneket irkálsz az interneten?
Komolyra fordítva a szót, mi ez a rengeteg felesleges spam a fórumon? Miért nem mentek valami privát chatszobába barátkozni? A jelenlegi téma teljesen eltér a tárgytól.
Mert ez az életed, twinkybohóc és fogadd őszinte részvétemet miatta, mert elképzelhetetlen fizikai fájdalmat okozhat ekkora élettelen kis csicskának lenni
Hiába vitatkoztok vele, ugyanúgy védeni fogja a védhetetlent és megmagyarázza hogy miért a másik bűnös cselekedetei miért nem bűncselekmények.
jaj de nagyra vagy magaddal,740 et keresek nettóban, csíravirág, szóval mire vered magad?
IT-s vagyok amúgy
Tudjuk de a fotók alapján így is egy retro, gyári stílusú iskolának tűnik.
Csicseregjél akkor már te is, te furrybaszó
Akkor engemet is nevezhetnél annak mert én is furry vagyok csak nem az elborult, szektás, zsidós (pénzhajhász, kéregető) fajtából.
megint nem nyert, jóval többet viszek haza havi szinten
Na mesélj, te kisegítő sulis, neked mennyi a bevételed?
Sodiapád maga mondta, hogy meztelen gyerekek képére verte a faszát. Az hogy szerinted ettől még nem pedofil senki se érdekel itt
Már megint rádjött az autiloop, hülyegyerek?
Kicsi rigó, én több pénz keresek havi szinten mint amit te valaha látni fogsz életedben, te szerencsétlen bohóc
Ja és nem anyáméknál verem a bránert meg elmebeteg veknifejűekre izgulok mint egyesek
De nyugodtan győzd meg magad hogy mindenki a fasz rajtad kívül, rendkívül mulatságos nézni ahogy nonstop égeted magad, szóval porondra bohóc
De persze nem vagy fogykos, valóban nem
Nem figyeltél, Twinky ott van a sodifórumon kék nickel, csak ott nem tudja védeni a pedofilt mert azonnal kitiltják
Megsúgom az egész online jelenléted is merően felesleges, a lőtéri kutya se kíváncsi itt a hülyeségeidre ahogyan a sodifórumon is ki lettél dobva mint a macska
Ha ennyire faszagyerek vagy akkor áruld már el nekünk, miért lógsz 0/24 a fórumon? Nincs jobb dolga a nagy businessman-nek, ennyire nem pörög a családi üzlet hogy erre van ilyen sok szabadidőd? Anyudék nem szóltak hogy ennyi évesen már igazán megtanulhatnál normális ember módjára viselkedni és nem egy elmebeteg pedofilnak retardkodni?
Ja várj, anyádék veled ellentétben legalább tisztában vannak vele hogy mennyire egy szellemi gyépés vagy
Jólvan hülyegyerek, találj csak ki magadnak egy karriert
Van saját lakásod? megkeresed 700+ -t nettóban? Nem? akkor pofád lapos
Szerintem a Chrome által letöthető appra gondol amit néha felszokott ajánlani az oldalon a Chrome.
Volt egy app igen, és biztos nem keverem mással.
Trashcity app?
Clint Eastwood