Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Twinkyboy99:
Én pedig szeretném Miskolci Torrentének odaadni az "Év Zaklató Trollja" díjat, annyit foglalkozik velem mint más a nőjével sem.


Ide sírj:

\_____/
@Twinkyboy99:
Én pedig szeretném Miskolci Torrentének odaadni az "Év Zaklató Trollja" díjat, annyit foglalkozik velem mint más a nőjével sem.

@Bariadd:
Kedves Szerkesztőség!

Egy olyan kérvényt szeretnék előterjeszteni, hogy Mázsa Bariadd idén részesüljön valami díjban, ha esetleg különdíjban is. Szeretném, ha legalább itt honorálva lenne a fáradhatatlan balfékeskedése, valagrázása, és mert az unalmasabb időkben is szolgáltatja a trash tartalmakat.


Illetve egy költekezési különdíj például járna idén a költekezés szak professzorának Molnár Babakoca professzor úrnak, mivel idén különösen sok pénzt "égetett el".
@Snecéliusz:
Disznószemű Subi és indián vén kurva, MC Pisti, meg transzvesztita degeneráltak és Tiktok hulladékok..... ez lett a TrashCity. Komolyan botrány, hogy nincs egy értékelhető trash karakter. Tisztán emlékszem, hogy induláskor még ki is volt írva a felületre: TikTok videók csak indokolt esetben lesznek közzé téve. Itt tartunk, hogy ez a szar lett a minden. Elvesztünk. Ilyen Twinkybuzi féle karakterek az egyetlenek akik némileg fellendítik az oldalt és álló fasszal ugrotok rá mint légy a szarra. Uramisten. Hát itt tartunk. Nem kell félreérteni, nem Ti vagytok a hibásak. Itt tart a világ, de úgy tűnik, hogy ez nagyjából rendben van és a többséget ez szórakoztat.



Szívemből szoltál. Minden ponttal egyetértek.
Persze a nosztalgia lehet káros is "objektíve" igaz tény is, de úgy amblokk, problémák mindig voltak a világgal, nem újdonság, de a szellem és a kultúra ilyen szintű szubhumán dekadenciája, s hogy ez nyilvánossagot kap, ez valami infernális, posztmodernitással járó jelenség.

ha lenne itt egy krónikás, csinálhatna ilyen sodipediaszerű kortáblázatot a "trashtörténelemről". És ilyen arany, ezüst, bronz, vaskor, stb. Be lehetne évtől évig kategorizálni. MOST A KALI YUGA KORSZAKA JÖTT EL BIZONYMONDOM NÉKTEK.(TIKTOK, STB.)

Aranykor? Trutyi, nagy laci, 2019-ig szögleteszárójelnyilóbezárólag, stb...hjajjjjjj... Azért ez tényleg kibaszott elkeserítő, hogy ide max retro videokat jovok max visszanezni, na meg persze Alexát nézem néha most, azt leirtam legfrisebb videoja alá miért.

Az milyen, hogy őssnecologusként (2007 óta vatyok hallgato) mar 1-2 éve a trash eljutott nálam egy olyan szintre, hogy már az is annyira felhigult, hogy ez a toktok era már nekem nem is trash, ez már új kategoria kéne legyen, mert a maradék szórakoztató jellege is elpárolog az egészből, néha van valami ami fogyasztható már csak. Ez annyira ijesztő.
@Nevem Senki:
@Bariadd:
https://www.youtube.com/shorts/RgXvMVSnZhM


Azt a rohadt! Ilyet még gyártanak manapság??


Miért ne gyártanának? Nekem még a Harkányi fürdőből is van egy kártyanaptárom.
@Dr Zéró:
már a hosszabb koldulós TikTok mirrorokat is el szoktuk utasítani még ismert trash karakterek esetén is. Ezzel arra szeretnénk ösztönözni a városlakókat, hogy az érdekes részeket vágják ki ezekből az adásokból.

NSZKSZ. Rohanó világunkban bizony nincs idő ilyen sok netszemét fogyasztására.
@Bariadd:
https://www.youtube.com/shorts/RgXvMVSnZhM


Azt a rohadt! Ilyet még gyártanak manapság??
Újabb üdvözlendő hír: Pityukának megint korlátozták a fiókját, miután 20 percen át nyomta az incel nőgyűlölő baromságait Moszatnak

https://ibb.co/dZnLFGJ

Majd pár perc múlva bement a Léghajóshoz a másik fiókjáról, aki éppen egy cickány picsával koldult, a disznó ahogy meglátta a picsát egyből zavarba jött, és instant letagadta, nem merte beismerni, hogy korlátozták a fiókját
A TikFos nem csak itthon a netszemét gyűjtőhelye, hanem globálisan is. Már a YouTube nem kifizetődő, nem lehet vele hatékonyan koldulni, egyre több a megkötése, míg a TikTok egyrészt elérhetőbb, egyszerűbb kezelni, beépített funkcióknak hála olyan dolgokat is tudsz vele csinálni, amihez vágóprogram kell, ha YouTubera akarod feltenni. Na meg a párbaj és ezek. Ha lekorlátoznánk a YT-re a tartalmakat, akkor igazából Bariaddon és Alkeszinfón túl nem lenne új trash tartalom. Egyébként SubiSüldő és a Pakisztáni Nyanyapancsera, MC Pityu és pár említett karakter YT-n kezdte és/vagy YT-n is alkotott, csak a TikFos lett a fő platform.
@Snecéliusz:
Disznószemű Subi és indián vén kurva, MC Pisti, meg transzvesztita degeneráltak és Tiktok hulladékok..... ez lett a TrashCity. Komolyan botrány, hogy nincs egy értékelhető trash karakter. Tisztán emlékszem, hogy induláskor még ki is volt írva a felületre: TikTok videók csak indokolt esetben lesznek közzé téve. Itt tartunk, hogy ez a szar lett a minden. Elvesztünk. Ilyen Twinkybuzi féle karakterek az egyetlenek akik némileg fellendítik az oldalt és álló fasszal ugrotok rá mint légy a szarra. Uramisten. Hát itt tartunk. Nem kell félreérteni, nem Ti vagytok a hibásak. Itt tart a világ, de úgy tűnik, hogy ez nagyjából rendben van és a többséget ez szórakoztat.

A felhasználási feltételekben jelenleg is szerepel, hogy tucat TikTokos balhékat nem fogunk kiengedni. Bár ez még nincs a szabályzatban rögzítve, de mostanában szigorítottunk kicsit a szabályokon, és már a hosszabb koldulós TikTok mirrorokat is el szoktuk utasítani még ismert trash karakterek esetén is. Ezzel arra szeretnénk ösztönözni a városlakókat, hogy az érdekes részeket vágják ki ezekből az adásokból.
Maga a TikTok sajnos megkerülhetetlen, hiszen ahogy Toguro úr is írta a YouTuberól oda költöztek át a trashvideósok. Nem ön az egyetlen aki jobban kedvelte azt a korszakot, de jelenleg a TikTok a magyarországi netszemét gyűjtőhelye a kiváló koldulási lehetőségeinek köszönhetően. Amíg elérhető a platform addig nem hiszem hogy ez változna, viszont az oldalon hatalmas mennyiségű archív anyag van, ami között biztosan talál olyan szórakoztató tartalmakat amit még nem látott
@Snecéliusz:
Disznószemű Subi és indián vén kurva, MC Pisti, meg transzvesztita degeneráltak és Tiktok hulladékok..... ez lett a TrashCity. Komolyan botrány, hogy nincs egy értékelhető trash karakter. Tisztán emlékszem, hogy induláskor még ki is volt írva a felületre: TikTok videók csak indokolt esetben lesznek közzé téve. Itt tartunk, hogy ez a szar lett a minden. Elvesztünk. Ilyen Twinkybuzi féle karakterek az egyetlenek akik némileg fellendítik az oldalt és álló fasszal ugrotok rá mint légy a szarra. Uramisten. Hát itt tartunk. Nem kell félreérteni, nem Ti vagytok a hibásak. Itt tart a világ, de úgy tűnik, hogy ez nagyjából rendben van és a többséget ez szórakoztat.

Az a baj hogy a legtöbb trash már tikfosra nyargalt át, hiszen onnan keresnek pénzt. Ha ezek nem lennének kiengedve, kb nulla tartalom lenne az oldalon, ezt lehet a szerkesztőség is belátta. A Youtube jobb volt, mert ott azért virítaniuk kellett valamit, hogy pénzt kapjanak belőle. Legalább kicsit " meg kellett dolgozniuk" a betevőért. Itt meg tele dobálják kointokkal őket azt jónapot. Mérgesítő az biztos.
Disznószemű Subi és indián vén kurva, MC Pisti, meg transzvesztita degeneráltak és Tiktok hulladékok..... ez lett a TrashCity. Komolyan botrány, hogy nincs egy értékelhető trash karakter. Tisztán emlékszem, hogy induláskor még ki is volt írva a felületre: TikTok videók csak indokolt esetben lesznek közzé téve. Itt tartunk, hogy ez a szar lett a minden. Elvesztünk. Ilyen Twinkybuzi féle karakterek az egyetlenek akik némileg fellendítik az oldalt és álló fasszal ugrotok rá mint légy a szarra. Uramisten. Hát itt tartunk. Nem kell félreérteni, nem Ti vagytok a hibásak. Itt tart a világ, de úgy tűnik, hogy ez nagyjából rendben van és a többséget ez szórakoztat.
Kedves Szerkesztőség!

Egy olyan kérvényt szeretnék előterjeszteni, hogy Mázsa Bariadd idén részesüljön valami díjban, ha esetleg különdíjban is. Szeretném, ha legalább itt honorálva lenne a fáradhatatlan balfékeskedése, valagrázása, és mert az unalmasabb időkben is szolgáltatja a trash tartalmakat.
Olyan értesítés normális, aminek mindössze ennyi a tartalma? "- 2025.12.02. 18:49" semmi több, csak ezt mutatja mint cím, de szöveg sincs benne.
@Bariadd:
https://www.youtube.com/shorts/RgXvMVSnZhM


Most én vagyok a hülye, vagy tényleg csak annyi van ráírva, hogy "Lapjai🌵"? Hol van róla a Mariann?
https://www.youtube.com/shorts/RgXvMVSnZhM

@tosay50519:
de kérésre rakok fel anyagot


Jöhet minden.
@NarancsosPirula:
Felhívás: nem készült jenes legutóbbi livejáról mentés, de emlegette a Narancsos Pirulát meg hogy tudja a nevét és hogy hol lakik.

Minden trollégának üzenem, hogy ezek az adatok hamisak. Ezzel a próbálkozással magára akarja uszítani a trollokat, hogy legyen műsor.
Ne figyeljünk fel erre, mert kurvára nem akarom hogy még ha csak az internetes nickem emlegetéséből bevétele legyen.

Ne úgy vicceskedjünk vele, hogy ebből pénze legyen. Vannak módszerek


Mikor egy ideig egy másik fiókot használtál, mindig rád célozgatott, hogy te voltál aki ráhívta a zsarukat, és hogy azért nem vagy aktív mert már börtönbe vagy

Egyébként én még mindig mentegetem az összes liveját, csak már nem nagyon nézegetem vissza, így nem tudom melyiket érdemes feltölteni, de kérésre rakok fel anyagot
@NarancsosPirula:
Felhívás: nem készült jenes legutóbbi livejáról mentés, de emlegette a Narancsos Pirulát meg hogy tudja a nevét és hogy hol lakik.

Minden trollégának üzenem, hogy ezek az adatok hamisak. Ezzel a próbálkozással magára akarja uszítani a trollokat, hogy legyen műsor.
Ne figyeljünk fel erre, mert kurvára nem akarom hogy még ha csak az internetes nickem emlegetéséből bevétele legyen.

Ne úgy vicceskedjünk vele, hogy ebből pénze legyen. Vannak módszerek


Szorul a hurok?
Be van szarva a lukad?
HSP elkap.
Rábasztál.
Felhívás: nem készült jenes legutóbbi livejáról mentés, de emlegette a Narancsos Pirulát meg hogy tudja a nevét és hogy hol lakik.

Minden trollégának üzenem, hogy ezek az adatok hamisak. Ezzel a próbálkozással magára akarja uszítani a trollokat, hogy legyen műsor.
Ne figyeljünk fel erre, mert kurvára nem akarom hogy még ha csak az internetes nickem emlegetéséből bevétele legyen.

Ne úgy vicceskedjünk vele, hogy ebből pénze legyen. Vannak módszerek
@Dr Tájfel:
@SuperDave:
Nekem rémlik valami állatkínzós sztori is vele kapcsolatban, de a részleteket nem tudom.


Ebben a videóban beszél ilyesmiről: https://trashcity.net/video/1623

Köszi főnök!
A rohadt életbe, akkor tényleg van gáz a csajjal rendesen
@Nevem Senki:
Ilyen csüdvözlendő hírek közepette már erősen kérdőjeles, hogy megéli az újévet.


Legyen igazad tesómsz!
@kistáska:
Prémium szájzáras koldulások várhatóak a héten
Pityukát szarrá néző botozzák, az előbb 6000 nézője volt Közben a Léghajósnak dobálják a 3-5 ezres ajándékokat, a disznónak meg szinte semmit
Jó kis szájzárakkal indult a december, reméljük az ünnepi időszak is hasonlóképpen telik majd a dagadtnak

Ilyen csüdvözlendő hírek közepette már erősen kérdőjeles, hogy megéli az újévet.
Prémium szájzáras koldulások várhatóak a héten
Pityukát szarrá néző botozzák, az előbb 6000 nézője volt Közben a Léghajósnak dobálják a 3-5 ezres ajándékokat, a disznónak meg szinte semmit
Jó kis szájzárakkal indult a december, reméljük az ünnepi időszak is hasonlóképpen telik majd a dagadtnak
@SuperDave:
Nekem rémlik valami állatkínzós sztori is vele kapcsolatban, de a részleteket nem tudom.


Ebben a videóban beszél ilyesmiről: https://trashcity.net/video/1623
@SuperDave:
@Bariadd:
Én sem ismerem annyira a loret, de nem feltétlenül van bűne. Ha hasonlítanom kéne. akkor Skizo Jázó egy lájtosabb kiadása. Ex csávóiról (akikkel vagy együtt volt vagy nem) talált ki történeteket, szidta őket. Szülőkkel és környezetével ordenáré módon beszélt. Szóval nem volt bűne, csak klasszikusan trash tartalmakat közvetített.

Nekem rémlik valami állatkínzós sztori is vele kapcsolatban, de a részleteket nem tudom.

Oh hát első ránézésre csak simán egy kis zizinek néztem volna de ha ez igaz akkor az nagyban lerontja a megítélését a szememben
TINKI!

Tudom, 4-ig tart a Susu, de!

APÁD LIVEOLT!

Mikor lesz Sodiapu élőlájv kiértékelős premier?

TÖBBEN KÉRDEZIK!
HAHÓ!
@Bariadd:
Én sem ismerem annyira a loret, de nem feltétlenül van bűne. Ha hasonlítanom kéne. akkor Skizo Jázó egy lájtosabb kiadása. Ex csávóiról (akikkel vagy együtt volt vagy nem) talált ki történeteket, szidta őket. Szülőkkel és környezetével ordenáré módon beszélt. Szóval nem volt bűne, csak klasszikusan trash tartalmakat közvetített.

Nekem rémlik valami állatkínzós sztori is vele kapcsolatban, de a részleteket nem tudom.
@szarosgatya:
@Felfújhatós Guminigger:
Valaki tudna nekem valami gyorstalpalót adni ebből a skizo Janka csajból? Sosem láttam még, itt TC-n láttam először, nem volt ismerős sehonnan és amennyit láttam belőle én inkább kicsit sajnálom, meg eléggé kölyöknek is tűnik. Mi az ő bűne?

Sajnos nem ismerem a loret, viszont muszáj leírnom, hogy a profilneveden és képeden hangosan felnevettem. Köszi!

Köszi, én is a tiéden
@Felfújhatós Guminigger:
Valaki tudna nekem valami gyorstalpalót adni ebből a skizo Janka csajból? Sosem láttam még, itt TC-n láttam először, nem volt ismerős sehonnan és amennyit láttam belőle én inkább kicsit sajnálom, meg eléggé kölyöknek is tűnik. Mi az ő bűne?


Én sem ismerem annyira a loret, de nem feltétlenül van bűne. Ha hasonlítanom kéne. akkor Skizo Jázó egy lájtosabb kiadása. Ex csávóiról (akikkel vagy együtt volt vagy nem) talált ki történeteket, szidta őket. Szülőkkel és környezetével ordenáré módon beszélt. Szóval nem volt bűne, csak klasszikusan trash tartalmakat közvetített.