Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
Dragonháj hékás! Bartos meg az értelem, az kb mint Makótól - Jeruzsálem! Komolyan ebben az emberben aki bármiféle értelmet lát, az szerintem kösse fel magát, jóból. Aki még nem látta volna: https://www.youtube.com/watch?v=vezpkSM1Pjo
3as beszélgetés Zabinával és Bariaddal
Más téma: most olvasom Redditen, hogy Csinibaba Fannika odébállt Amszterdamból, és jelenleg Bécsben tranyódkoik, és hajléktalankodik. Gondolom előadta a nagy LMBTQ üldözöttet, mint anno a veknifejű pedofil is, és azonnal kapott helyet a szállón.
@kutyulimutyuli123:
Twinkyboynak szól ez a válasz (Nemtudom itt hogy kell válasz kommentet írni) De amugy pláne hogy nem is a Sodi a leggyűlöltebb trash celeb, hanem MC Isti de oké, hidd el hogy őt "sokkal jobban zaklatják" de nemtudom te hogy vagy vele én PDF eket nem igazán védenék, azok a trash celebeket akikkel mondhatni együttérzek, vagy akikkel például simán meginnák egy üveg bort, pl azok azok a trashek akik amugy talán a légynek sem ártottak (még) de eléggé látni lehet rajtuk hogy tényleg a lezüllés és a mentális lejtőn vannak, Loca Panteráék csalók azért nem védjük őket, Vadász Gyula PDF, Táky egy gyilkos, Nájkék macskakinzók, Trutymó Titán ugy beszél a gyerekéről mint a kutyárol stb. Igaz van de nagyon kevés olyan Trash celeb van akik tényleg csak a mentális lejtőn vannak és szakemberre van szükségük, ide sorolnám Jollyt, esetleg Jankát aki amugy egy fain csaj is lenne ha szakembert esetleg keresne pl a szkizofréniára ilyesmik. SZÓVAL EZ AZ ÉN ÁLLÁSPONTOM.


Én Bartossal, meg Rucujával simán el tudnék képzelni egy személyes beszélgetést valami restiben. Mindkettő érdekesen látja a világot, és a maga módján értelmesek szerintem a többi trashez képest. Markó Gergelynek csak a könyve érdekel, személyesen biztosan nem tudnám elviselni, és egy felelőtlen, gonosz, téveszmés bolondnak tartom, az apját már a halálba szekálta, plusz előre tönkretette egy ártatlan kisgyerek, a fia életét, bárcsak húzott volna gumit a világmegváltó szex közben. Hári Tranyó, és Sab Kelemen józan állapotban biztos érdekes figurák, bár szerintem mindkettő kurva arrogáns, istenkomplexusos, nem tudom, személyesen menny ideig bírnám ki velük egy légtérben.

Számomra a leggyűlőltebb trashek:
1.) Pedosodi: Álértelmiségi, segélycsaló, önéletrajzhamisító, nagyképű, pszichopata, folyton kiskapukat kereső, 80 IQ-s ütnivaló geci.
2.) Macsó Tibi: A legbutább, legprimitívebb, állati szint alatt vergődő, agresszív, selejtes ösztönlény. / Nájk család holtversenyben ugyanez.
3.) Pedofil Kindertojás / Panteráék: pofátlan, telhetetlen koldusok.
4.) Hájasbré: okoskodó, másokat szándékosan megtévesztő, incel álinformatikus, aki arrogánsan előadja magát, mintha ő lenne személyesen Linus Torvalds, aztán tudásban kb ott van, ahol egy 2000-es évekbeli nagybácsi, aki laikus szinten installálta a kalóz Windowst, a Winampot, a uTorrentet, meg a Total Commandert, kodekeket, de gyerekként ő volt az a személy, akiről azt hitted, hogy "ért a számítóhoz". Egy nyomorék videókártya fontosabb neki, mint a saját fia. / Trutymó hasonló a kislányával, csak ő legalább nem hivatkozik önmagára mérnökként, meg programozóként.
5.) MC Isti: fogyatékos, frusztrált gyáva szar, én őt nem gyűlőlöm, max megvetem, és kinevetem a vicces fogyatékját, mert annyira képességek nélküli szar, hogy egyáltalán nem tudom komolyan venni a fenyegetéseivel együtt. Azt sajnálom, hogy egy időben egész jól keresett virtuális bohócként, viszont szerencsére elbaszta a lehetőségeit.
Mossad már kincsem! Hát ez borzasztó, milyen lassúúú vaaagy.
MOSOM! BEMEGYEK HA EZT CSINÁLOD! FÉJÉZD MÁN BÉÉ! ÉN CSAK KAMERAMAN VAGYOK CSINÁLJAD!
@Nevem Senki:
@SuperDave:
A Sodifórumon nem tud vergődni, mert nincs regisztráció

Hogy mi faaaan? Nem mintha most akartam volna beregisztrálni, csak etyt nyem éjtem.



Szerintem jó döntés volt, legalább kevesebb újretard tud oda beseregleni /kicsit kordában van tartva az ottani színvonal (főleg úgy hogy KisBoros is valamennyire el lett kussoltatva ott)
@Twinkyboy99:
@Nevem Senki:
2. Nincs kapcsolat a sodifórum és a Trashcity közössége között. Miért nem oda mész verni a nyáladat, hogy A TI FELELŐSSÉGETEK és BŰNHŐDJETEK ÉLETETEK VÉGÉIG?


Tényleg nincsen kapcsolat, csak egyes tagok ki-be járkálnak egyik helyről a másikra.
De tényleg, SEMMILYEN KAPCSOLAT nincsen a két közösség között.



Te neked lenni nagyon vicces fogyaték
A kamagrás Moszat mondta jól a minap: a disznó már arra is lusta, hogy csináljon pót fiókokat.
Az összes koldus patkánynak van ilyen esetre pót fiókja, csak a gyerekbaszó mangalicának nincsen, pedig állandóan azt pofázza hogy tele van fiókokkal amiről bármikor tud koldulni egész nap
@kistáska:
Üdvözlendő hír, hogy a mangalica 3. napja már, hogy nem tud pénzt koldulni, mert minden fiókja korlátozva van

Szinte hallom hogy recsegnek a fogai ami még maradt a szájzártól
@kistáska:
Üdvözlendő hír, hogy a mangalica 3. napja már, hogy nem tud pénzt koldulni, mert minden fiókja korlátozva van

Na, akkor lassan helyreáll a világ rendje.
Üdvözlendő hír, hogy a mangalica 3. napja már, hogy nem tud pénzt koldulni, mert minden fiókja korlátozva van
Melyik videóról van szó? A technikus úr amint tudja megvizsgálja az esetet
Miért korlátozott a kommentek száma a videók alatt? Még a válaszokra sem tudok reagálni mert sem a legjobb sem a legutóbbi választásnál nem jelenik meg. Nem tetszik...
@SuperDave:
A Sodifórumon nem tud vergődni, mert nincs regisztráció

Hogy mi faaaan? Nem mintha most akartam volna beregisztrálni, csak etyt nyem éjtem.
A Sodifórumon nem tud vergődni, mert nincs regisztráció
@Twinkyboy99:
a Ti felelősségetek lett volna. Ennyi.

1. És ezt te mégis mi a halál faxából következtetted ki? Érdekelne a gondolatmenet. Vagy te is olyan vagy, hogy már menet van az agyadban, csak senki nem érti?
2. Nincs kapcsolat a sodifórum és a Trashcity közössége között. Miért nem oda mész verni a nyáladat, hogy A TI FELELŐSSÉGETEK és BŰNHŐDJETEK ÉLETETEK VÉGÉIG?

Ja, amúgy látszik, hogy semmi közöd nincs a trashekhez. Konkrétan még oda is írtam, hogy kitől idézek és azt se tudtad, hogy hova tegyed a 2 mondatot.
Szóval röviden megfogalmazva: Olyan Trasheket akik bűnözők nem védenék, főleg ugy hogy állítólag még bizonyíték is van, de lehet csak te is trollkodsz vagy nemtudom, UI: Engem is bantottak meg zaklattak az IRL életemben az IRL személyemet mégse lettem pdf fájl
Twinkyboynak szól ez a válasz (Nemtudom itt hogy kell válasz kommentet írni) De amugy pláne hogy nem is a Sodi a leggyűlöltebb trash celeb, hanem MC Isti de oké, hidd el hogy őt "sokkal jobban zaklatják" de nemtudom te hogy vagy vele én PDF eket nem igazán védenék, azok a trash celebeket akikkel mondhatni együttérzek, vagy akikkel például simán meginnák egy üveg bort, pl azok azok a trashek akik amugy talán a légynek sem ártottak (még) de eléggé látni lehet rajtuk hogy tényleg a lezüllés és a mentális lejtőn vannak, Loca Panteráék csalók azért nem védjük őket, Vadász Gyula PDF, Táky egy gyilkos, Nájkék macskakinzók, Trutymó Titán ugy beszél a gyerekéről mint a kutyárol stb. Igaz van de nagyon kevés olyan Trash celeb van akik tényleg csak a mentális lejtőn vannak és szakemberre van szükségük, ide sorolnám Jollyt, esetleg Jankát aki amugy egy fain csaj is lenne ha szakembert esetleg keresne pl a szkizofréniára ilyesmik. SZÓVAL EZ AZ ÉN ÁLLÁSPONTOM.
Csak mértékkel papa, nehogy megint eljöjjön érted a cicakommandó
@McSkziofrén:
hallod twinky! a kurva anyádat!


Skizi, régota olvasgatom itt a kommenteket. Te nem szoktál ilyen arrogáns lenni. Há' mit vétett ez a jóember?
Jönnek az ünnepek, költözzön már egy kis szeretet a szívedbe. De a többieknek is bazdmeg!

Iszok valamit az egészségetekre, oszt próbáljunk meg másként viszonyulni egymáshoz! Rövid ez az élet. Ne utálkozzunk.
(Nem tőtikét gurítok le, ahogy mondták... Faszomat. 5-7deci metaxa, meg szintentartásként néhány beck's)
Egészség!
hallod twinky! a kurva anyádat! csak ennyi tszerettem volna többieknek legyen szép hétvégje
Komolyan mondom, a Twinkyhez hasonló figurák miatt egyre inkább azon a véleményen vagyok, hogy IQ-teszthez kéne kötni az internethasználatot... legalább a sok futóbolond máshol élné ki az őrült hajlamait
@Twinkyboy99:
@Boros Dani:
Sodi hiába járt 27 félévet egyetemre nem egykategória a miniszterelnökkel.


Igazad van, utóbbit max 1.5 millió ember utálja, mégsincs "rajongói fóruma".
Azt meg hagyjuk már, hogy Jutkával meg akart itatni egy üveg vodkát, nem kellet soha pisztolyt fogni sem hozzá sem a transznemű félszerzethez hogy piáljanak. Ti hoztátok össze őket, a Ti felelősségetek lett volna. Ennyi.



Ennyire unatkozol? Eskü keress már valami hobbit magadnak vagy bará...ja várj, vannak erős kételyeim hogy egy hozzád hasonló elmebajossal bárki is szóbaállna a retard spanjaidon kívül

Vedd már észre te észkombiná hogy itt senki se kedvel téged, ennyire hobbid tátott szájjal rohangálni a faszerdőbe a pofonért?
Mit nem értesz troll? Több felvétel is van ahol a pedofil heherészve beismeri, hogy halálra akarta itatni Lyugdát. Ez nem illik bele Twinky szerelméről alkotott képébe lepattan az autipajzsról és téged tesz felelőssé, hogy Sodrony szerelmes lett egy herélt csövesbe és meg akarta ölni az élettársát
@Twinkyboy99:
1.5 millió ember utálja, mégsincs "rajongói fóruma".


Tényleg mintha nem értenéd. Vajmi kevesebb legális fogás van egy ország miniszterelnökén mint egy alkoholista csövesen. Nem reagál ilyesmikre + diplomáciai kockázat hagyni a gyűlölködést.
Mi a gecinek magyarázom.
@Twinkyboy99:
Ti hoztátok össze őket, a Ti felelősségetek lett volna. Ennyi.



Milyen mi? Mi a fasz közöm volt hozzá nekem? bro kicsit szét vagy szórva.
Látjátok, nem olyan bonyolult ez. Az öreg pedofil nem felelős a tetteiért, mindenről a trollok tehetnek
@Twinkyboy99:
@Boros Dani:
Ide vezet az évekig tartó online hergelés, provokáció, uszítás, okoskodás a neten megspékelve a pénzzel való hencegéssel számos rágalmazással, adó és segélycsalással, erőszakkal és még sorolhatnám. (és még nem említettem a kétes pdf vádakat)


Gondolom ellenzéki vagyok, azok szokták ugyanezt mondani a miniszterelnökre. Akkor a miniszterelnököt miért nem zaklatják ilyen szinten, szervezetten?
Ez csak ürügy arra, hogy a trollok baszogassanak és zaklassanak valakit, lásd a többi olyan személyt, aki többek szerint sem érdemelné meg a zaklatást, mégis fröcsögnek rá napi szinten az oldalon meg a trashcsoportban.


Mi a faszról beszélsz?
Sodi hiába járt 27 félévet egyetemre nem egykategória a miniszterelnökkel.
Meghát hiába próbálkoznak azért Orbánról nem találni olyan felvételt ahol véresre verik vagy Yudgával meg akar itatni egy üveg vodkát és nem tol bebaszós liveokat kikockázva a gyerekeket a nudista képekről.
@Twinkyboy99:
Gondolom ellenzéki vagyok

Nem, csak szimplán egy 80 IQs retartd vagy mint Sodiapád
@Twinkyboy99:
@kutyulimutyuli123:
én a Twinkyboy-al kapcsolatban azt nem értem miért CSAK pont a Sodit védi

Mondjuk mert egyetlen egy embert sem zaklatnak több mint téve az interneten úgy, ahogy egy bizonyos zaklatói fórum tagjai teszik ezt.


Neked csitt van itt, hülyegyerek