Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@PublikusTranyó:
Mélyen Tisztelt Szemétvárosi Tanács!
Itt szeretném kérvényezni, hogy tarthassunk felhasználói szinten egy szavazást arról, hogy újdonsült "lakosunktól", nevezett Twinkyboy99 felhasználótól megszabaduljunk és kitiltsuk a városból. Okok:
- Szándékos hergelés az oldalon olyan témák kapcsán (pedofília, gyermekmegrontás) ami miatt minden normális ember keze ökölbe szorul,
- Figyelemkurvulás (lásd a kommentjét, hogy mekkora nézettséget kapott a videója).
Szeretném kérvényezni egy nyílt szavazás tartását az eset kapcsán, ahol csak regisztrált felhasználók szavazhatnak arról, hogy maradjon vagy repüljön Twinky az oldalról.
Köszönöm!
Üdvözlöm önöket!
A fenti kéréssel kapcsolatban a következőképpen szeretnék nyilatkozni:
Abszolút megértem, hogy önök közül sokakat irritál az a viselkedés, amit a Twinkyboy99 nevű felhasználó produkál az oldalon. Az szerintem is igaz, hogy olyan, mintha élvezné a figyelmet, amit kap. Az, hogy emögött most egy tipikus, "csak azért is" bosszúvágy áll vagy egyéb motiváció, az kérdéses, de talán ez most nem is érdekes.
A helyzet az, hogy mivel az oldal szabályai rá is ugyanúgy érvényesek, mint bármelyik másik felhasználóra, így addig, ameddig a szabályzattal nem ütközik tevékenysége, nem fogjuk csak úgy eltávolítani őt az oldalról.
A felhasználó kitiltását pusztán a weboldalon történő viselkedése miatt, akkor sem tartom korrektnek, ha egy olyat védelmez, mint a Sodi. Tudom és értem is a felháborodásuk okát vele kapcsolatban, de a szólás szabadsága (törvényes kereteken belül) rá is ugyanúgy érvényes, mint önök közül bárkire.
Ha az eltérő vagy extrém véleménye miatt kitiltanánk őt, mégis mivel lennénk különbek, mint bármelyik trash karakter, akinek ha pl. beírnak valami neki nem tetszőt az élő adásába, már nyomja is a kitiltás gombot? Jó, rendben... valószínű, hogy akkor is elég sok emberi különbséget lehetne felfedezni magunk és egy adott trash pofa között, de a tiltogatós módszerükkel kapcsolatban nem sokat.
A felhasználó szándékos hergelési tevékenységével kapcsolatban is szeretnék nyilatkozni.
Valóban igaz, hogy a hergelésével figyelmet kap a többi felhasználótól, azonban ez ellen is csak önök tehetnek azzal, ha azt nem adják meg neki. Tudom, talán kissé közhely is, de ha ő tényleg csak trollkodásból teszi ezeket a kijelentéseket, akkor viszont addig, ameddig felülünk erre és a profilján és a videója alatt is válaszolunk neki, ráadásul úgy, hogy ezt feldúlt állapotban tesszük, addig ez szerintem így is fog maradni. Nem önöket hibáztatom, ne értsenek félre, de jelenleg ez a helyzet. Ha Twinky komolyan is gondolja kijelentéseit, akkor meg ő marad az, ami eddig is; Trash City saját, külön bejáratú trash karaktere. Ez esetben meg a legjobb helyen van, ahol van. Végezetül az, hogy idővel fog-e változni az ő véleménye Sodiról vagy sem, az pedig kérdéses, de annyi biztos, hogy attól nem fog, ha ki lesz tiltva az oldalról.
@SuperDave:
Már hiába utal neki az inasba rakott Busika
Nem hivatalos, de megbízható forrásból eredő fix infó, hogy csak a tétek bevétele után utal a Léghajós a debilnek.
Azért is kapott szájzárat a disznó, mert nincs tét nincs utalás
Nemsokkal rage quit után indított egy élőt a mangalica, ahol szokás szerint átkozta a magyarokat, és a magyar gyerekeket amiért nem dobtak neki.
Mindkét anyagot feltöltöttem
Jó izmos lehet már MC Vicsor állkapcsa a sok szájzártól, most is ragequittel végződött bő egy óra után a koldulás, mert alig dobtak neki és neki kellett csinálnia minden tétet Már hiába utal neki az inasba rakott Busika, az irigység így is felemészti a Miskolci Gömböcöt
Turirol keringenek hirek, hogy vigyorgoban pihent egy ideig, errol van valakinek bovebb infoja, vagy akarmi amivel alatamasztana? Irtak neki kommentben amire reagalt de nem tagadta, azon vergodott, hogy o sose hazudik.
Szeretet es beke.
@Basilikum:
Melyik univerzumban jó út a pedofil alkoholistát védeni? Arról nem is beszélve hogy lassan 20 év online jelenlét alatt endre semmi értékeset nem produkált tartalom téren, munkáról meg ne is beszéljünk. Akit TC-n basztatnak mind megérdemli. Endre nem áldozat, nyitott szájjal rohan a fasz erdőbe és folyamatosan új fasz fákat ültet magának. Saját magaddal baszol csak ki, endre meg telibeszarja azt hogy próblod mentegetni. A saját érdeked elengedni és értelmesebb dolgokkal foglalkozni. Kérlek hogy ne legyél egy agyhalott fasz és olvass utána annak hogy Endre miket is művelt. Nincs értelme itt s tiktokon hetyetyézni.
De nem érted, hogy nincs BeTeGsÉgTuDaTa asotyikának Áldozat sodi asodi?!
@Twinkyboy99:
Nagyon viccesek vagytok, annyira nem bírtok velem, hogy már nem elég odaírni a profilomhoz, hogy buzeráns vagyok.
Nem, ti már ki akartok innen tiltani.
Drága babáim, ezzel csak azt éritek el, hogy meggyőztek engem azzal, hogy jó úton járok.
Készül a következő videó is.
Melyik univerzumban jó út a pedofil alkoholistát védeni? Arról nem is beszélve hogy lassan 20 év online jelenlét alatt endre semmi értékeset nem produkált tartalom téren, munkáról meg ne is beszéljünk. Akit TC-n basztatnak mind megérdemli. Endre nem áldozat, nyitott szájjal rohan a fasz erdőbe és folyamatosan új fasz fákat ültet magának. Saját magaddal baszol csak ki, endre meg telibeszarja azt hogy próblod mentegetni. A saját érdeked elengedni és értelmesebb dolgokkal foglalkozni. Kérlek hogy ne legyél egy agyhalott fasz és olvass utána annak hogy Endre miket is művelt. Nincs értelme itt s tiktokon hetyetyézni.
Melyik régi(?) felszopója lehet ez a patkány Trutymónak? https://www.tiktok.com/@bolhafing6
Hetek óta teledobálja a dudaorrú kutyát, 80-100 ezret biztos elbaszott már kointban a tróger szarházira
Pár nap és úgyis eltűnik a videója a főoldalról, utána meg a kutya se fog foglalkozni vele Csak a súlytalan vergődés marad neki miközben sodiapja minden nap azon dolgozik, hogy még több ügyet generáljon magának
@Nevem Senki:
Nem jó. Az ilyet kitiltod és beregisztrál másik 5 fiókkal. Az ilyennel tényleg nem kell fogalkozni és kész. Aztán bassza szét az ideg ott, ahol van.
Nekem van egy jobb ötletem. Minél jobban mínuszba kerül, egy adott felhasználó, annál hosszabb időre kell korlátozni, hogy kommenteljen, vagy videót tegyen közzé:
Pl.:
-500 pont: 1 nap/poszt
- 1000 pont: 3 nap/poszt
-2000 pont: 7 nap/poszt
-5000 pont: 15nap/poszt
-7500 pont: 30 nap/poszt
-10000 pont: 60 nap/poszt
És így tovább, mert akkor kénytelen rájönni, hogy nem éri meg neki ide visszajönnie és szarakodnia velünk.
Kiskorúról van szó, Susu után kb. végtelen ideje van kommentelni, videót csinálni AI hangalámondással, ráadásul kurvára élvezi is a figyelmet.
Ha lenne róla szavazás és kibasznánk, szerintem nem tolná vissza magát, mert bármi hasonló után azonnal repülne ismét a picsába.
@kistáska:
kiengedik a szándékosan provokáló figyelemkurvulós videót..
Hát gyálekik, akkor itt kell legyen a kutya elásva. Mindenesetre elmondtam a véleményemet. Aztán a vezetőség majd dönt hogyan tovább. Nem szeretném, ha az jönne le, hogy a farok csóválja a kutyát.
@kistáska:
Nem tudsz vele nem foglalkozni, ha kiengedik a szándékosan provokáló figyelemkurvulós videót..
Na pontosan ezért vetettem fel azt, hogy minél inkább mínuszban van az adott ember az oldalon, annál több időbe teljen, hogy újra tudjon kommentelni, vagy videót feltenni, ezáltal kevesebb lehetősége legyen ideokádni a szarságait.
@Nevem Senki:
Nem jó. Az ilyet kitiltod és beregisztrál másik 5 fiókkal. Az ilyennel tényleg nem kell fogalkozni és kész. Aztán bassza szét az ideg ott, ahol van.
Nekem van egy jobb ötletem. Minél jobban mínuszba kerül, egy adott felhasználó, annál hosszabb időre kell korlátozni, hogy kommenteljen, vagy videót tegyen közzé:
Pl.:
-500 pont: 1 nap/poszt
- 1000 pont: 3 nap/poszt
-2000 pont: 7 nap/poszt
-5000 pont: 15nap/poszt
-7500 pont: 30 nap/poszt
-10000 pont: 60 nap/poszt
És így tovább, mert akkor kénytelen rájönni, hogy nem éri meg neki ide visszajönnie és szarakodnia velünk.
@PublikusTranyó:
Twinkyboy99 felhasználótól megszabaduljunk és kitiltsuk a városból
+1
Ezt még csírájában kell elfojtani. Egyértelműen a figyelemkurvulás a célja, amit hatványozottan meg is kapott.
Nem szabad játszóteret biztosítani egy ilyen véglénynek, aki évek óta nyíltan kiáll a nyomorult Sodi mellett.
Itt szeretném kérvényezni, hogy tarthassunk felhasználói szinten egy szavazást arról, hogy újdonsült "lakosunktól", nevezett Twinkyboy99 felhasználótól megszabaduljunk és kitiltsuk a városból. Okok:
- Szándékos hergelés az oldalon olyan témák kapcsán (pedofília, gyermekmegrontás) ami miatt minden normális ember keze ökölbe szorul,
- Figyelemkurvulás (lásd a kommentjét, hogy mekkora nézettséget kapott a videója).
Szeretném kérvényezni egy nyílt szavazás tartását az eset kapcsán, ahol csak regisztrált felhasználók szavazhatnak arról, hogy maradjon vagy repüljön Twinky az oldalról.
@SuperDave:
Na mi van trollok, most bezzeg lefagyott az arcotokról a mosoly!
Engem már el is vitt a BSIJ, a rabszállítóból írom ezt a kommentet
Ne haragudj kedves barátom, Te miről beszélsz? Engem néhányszor vittek már be fogdára. Megmotoznak, kizsebelnek mielött beültetnek a taxiba. Sőt, a Víg utcai és a Gyorskocsi utcai kirendeltségeken pucérra vetkőztetve még a segglyukadat is szét kell húzni, h 4-6 méterről ránézzenek van-e benne valami. Piti garázdaként elkönyvelve néhány óránál többet nem élveztem a vendégszeretetüket, de azt elmondhatom, 5db májkrémeskenyeret adnak vacsorára.
Kerüljétek a konfliktusokat. Ez az élet egy sakkjátszma és trükközve kell kibaszni a másikkal! Áldás békesség!
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Most kicsiket eszik. De karácsonykor aztán úgy bezabál...
Mai napig gondolom, hogy ambíciója volt, hogy Dancsó felfigyeljen rá, és belőle is sztárt csináljon, mint Irénkéből és Elek Zoliból.
Nem úgy mint Dancsó
Baradicsob, betrezselyeb, citrob
Üdvözlöm önöket!
A fenti kéréssel kapcsolatban a következőképpen szeretnék nyilatkozni:
Abszolút megértem, hogy önök közül sokakat irritál az a viselkedés, amit a Twinkyboy99 nevű felhasználó produkál az oldalon. Az szerintem is igaz, hogy olyan, mintha élvezné a figyelmet, amit kap. Az, hogy emögött most egy tipikus, "csak azért is" bosszúvágy áll vagy egyéb motiváció, az kérdéses, de talán ez most nem is érdekes.
A helyzet az, hogy mivel az oldal szabályai rá is ugyanúgy érvényesek, mint bármelyik másik felhasználóra, így addig, ameddig a szabályzattal nem ütközik tevékenysége, nem fogjuk csak úgy eltávolítani őt az oldalról.
A felhasználó kitiltását pusztán a weboldalon történő viselkedése miatt, akkor sem tartom korrektnek, ha egy olyat védelmez, mint a Sodi. Tudom és értem is a felháborodásuk okát vele kapcsolatban, de a szólás szabadsága (törvényes kereteken belül) rá is ugyanúgy érvényes, mint önök közül bárkire.
Ha az eltérő vagy extrém véleménye miatt kitiltanánk őt, mégis mivel lennénk különbek, mint bármelyik trash karakter, akinek ha pl. beírnak valami neki nem tetszőt az élő adásába, már nyomja is a kitiltás gombot? Jó, rendben... valószínű, hogy akkor is elég sok emberi különbséget lehetne felfedezni magunk és egy adott trash pofa között, de a tiltogatós módszerükkel kapcsolatban nem sokat.
A felhasználó szándékos hergelési tevékenységével kapcsolatban is szeretnék nyilatkozni.
Valóban igaz, hogy a hergelésével figyelmet kap a többi felhasználótól, azonban ez ellen is csak önök tehetnek azzal, ha azt nem adják meg neki. Tudom, talán kissé közhely is, de ha ő tényleg csak trollkodásból teszi ezeket a kijelentéseket, akkor viszont addig, ameddig felülünk erre és a profilján és a videója alatt is válaszolunk neki, ráadásul úgy, hogy ezt feldúlt állapotban tesszük, addig ez szerintem így is fog maradni. Nem önöket hibáztatom, ne értsenek félre, de jelenleg ez a helyzet. Ha Twinky komolyan is gondolja kijelentéseit, akkor meg ő marad az, ami eddig is; Trash City saját, külön bejáratú trash karaktere. Ez esetben meg a legjobb helyen van, ahol van. Végezetül az, hogy idővel fog-e változni az ő véleménye Sodiról vagy sem, az pedig kérdéses, de annyi biztos, hogy attól nem fog, ha ki lesz tiltva az oldalról.
A figyelmüket és megértésüket köszönöm!
Nem hivatalos, de megbízható forrásból eredő fix infó, hogy csak a tétek bevétele után utal a Léghajós a debilnek.
Azért is kapott szájzárat a disznó, mert nincs tét nincs utalás
Nemsokkal rage quit után indított egy élőt a mangalica, ahol szokás szerint átkozta a magyarokat, és a magyar gyerekeket amiért nem dobtak neki.
Mindkét anyagot feltöltöttem
Szeretet es beke.
De nem érted, hogy nincs BeTeGsÉgTuDaTa asotyikának Áldozat sodi asodi?!
Melyik univerzumban jó út a pedofil alkoholistát védeni? Arról nem is beszélve hogy lassan 20 év online jelenlét alatt endre semmi értékeset nem produkált tartalom téren, munkáról meg ne is beszéljünk. Akit TC-n basztatnak mind megérdemli. Endre nem áldozat, nyitott szájjal rohan a fasz erdőbe és folyamatosan új fasz fákat ültet magának. Saját magaddal baszol csak ki, endre meg telibeszarja azt hogy próblod mentegetni. A saját érdeked elengedni és értelmesebb dolgokkal foglalkozni. Kérlek hogy ne legyél egy agyhalott fasz és olvass utána annak hogy Endre miket is művelt. Nincs értelme itt s tiktokon hetyetyézni.
Hetek óta teledobálja a dudaorrú kutyát, 80-100 ezret biztos elbaszott már kointban a tróger szarházira
Nullát vegyél le mindből és jó lesz az.
Ha lenne róla szavazás és kibasznánk, szerintem nem tolná vissza magát, mert bármi hasonló után azonnal repülne ismét a picsába.
Hát gyálekik, akkor itt kell legyen a kutya elásva. Mindenesetre elmondtam a véleményemet. Aztán a vezetőség majd dönt hogyan tovább. Nem szeretném, ha az jönne le, hogy a farok csóválja a kutyát.
Na pontosan ezért vetettem fel azt, hogy minél inkább mínuszban van az adott ember az oldalon, annál több időbe teljen, hogy újra tudjon kommentelni, vagy videót feltenni, ezáltal kevesebb lehetősége legyen ideokádni a szarságait.
Nem tudsz vele nem foglalkozni, ha kiengedik a szándékosan provokáló figyelemkurvulós videót..
A kommentekre fog hokizni végig.
Nekem van egy jobb ötletem. Minél jobban mínuszba kerül, egy adott felhasználó, annál hosszabb időre kell korlátozni, hogy kommenteljen, vagy videót tegyen közzé:
Pl.:
-500 pont: 1 nap/poszt
- 1000 pont: 3 nap/poszt
-2000 pont: 7 nap/poszt
-5000 pont: 15nap/poszt
-7500 pont: 30 nap/poszt
-10000 pont: 60 nap/poszt
És így tovább, mert akkor kénytelen rájönni, hogy nem éri meg neki ide visszajönnie és szarakodnia velünk.
Nem jó. Az ilyet kitiltod és beregisztrál másik 5 fiókkal. Az ilyennel tényleg nem kell fogalkozni és kész. Aztán bassza szét az ideg ott, ahol van.
+1
Ezt még csírájában kell elfojtani. Egyértelműen a figyelemkurvulás a célja, amit hatványozottan meg is kapott.
Nem szabad játszóteret biztosítani egy ilyen véglénynek, aki évek óta nyíltan kiáll a nyomorult Sodi mellett.
Itt szeretném kérvényezni, hogy tarthassunk felhasználói szinten egy szavazást arról, hogy újdonsült "lakosunktól", nevezett Twinkyboy99 felhasználótól megszabaduljunk és kitiltsuk a városból. Okok:
- Szándékos hergelés az oldalon olyan témák kapcsán (pedofília, gyermekmegrontás) ami miatt minden normális ember keze ökölbe szorul,
- Figyelemkurvulás (lásd a kommentjét, hogy mekkora nézettséget kapott a videója).
Szeretném kérvényezni egy nyílt szavazás tartását az eset kapcsán, ahol csak regisztrált felhasználók szavazhatnak arról, hogy maradjon vagy repüljön Twinky az oldalról.
Köszönöm!
Ne haragudj kedves barátom, Te miről beszélsz? Engem néhányszor vittek már be fogdára. Megmotoznak, kizsebelnek mielött beültetnek a taxiba. Sőt, a Víg utcai és a Gyorskocsi utcai kirendeltségeken pucérra vetkőztetve még a segglyukadat is szét kell húzni, h 4-6 méterről ránézzenek van-e benne valami. Piti garázdaként elkönyvelve néhány óránál többet nem élveztem a vendégszeretetüket, de azt elmondhatom, 5db májkrémeskenyeret adnak vacsorára.
Kerüljétek a konfliktusokat. Ez az élet egy sakkjátszma és trükközve kell kibaszni a másikkal! Áldás békesség!
Engem már el is vitt a BSIJ, a rabszállítóból írom ezt a kommentet
Mit fogsz feltölteni? Pedo Sodi képével smárolás a sötétben vol 2.?
A probléma a billentyűzet és a szék között van