Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
Laár András mondott egy baromira leegyszerüsített, érthető példát a keresztény teremtéssel kapcsolatban.
Százmillió év alatt, hogy a fenébe fejlődött ki pl egy szemgolyó, éles látással a homok csiszolódások, széljárások során?
Ez azt jelenti, hogy ha egy repülőgép szétszort alkatrészeit a sivatagban addig fujja a szél, amég megépül magától a gép a széljárástól és az utolsó fuvallat behelyezi az indító kulcsot is a repülőgépbe. ?
Mennyire érthető az a hamis evolúciós elmélet amit a torkunkon meredő faszként lenyomnak. Már gyermekkorban...
Valszeg szarul, értelmetlenűl fogalmaztam és nem jött át a művészúr által prímán megfogalmazott okosság, de nézzétek el. Péntek van és becuccoztam. De amúgy ugye, hogy van benne valami?
@Selim Etkar:
ár nem a budapestilátnokot pörgetem, hanem pl fleet foxes - mykonos. S
jhajj megnéztem ezt foxes vagy mi a túrót, ember ez már a vég ha ilyeneket hallgatsz, most kezdtem el igazán aggódni. Mellesleg már a fütyimen van a perec. Na de le kell állnunk mert a fasiszta adminok ellátják a bajunkat. Na de komolyan.
@Dr Zéró:
Tegnap nagyobb mennyiségű archív anyag került fel az oldalra, a friss tartalmakat igyekeztem lóugrásban kiengedni. Természetesen a macska is csak ember, ezért előfordulhat hogy átsiklottam valami fölött. Ha egy önök által feltöltött videó nem került elfogadásra a türelmüket kérem, ezek is mind el lesznek bírálva
Tegnap nagyobb mennyiségű archív anyag került fel az oldalra, a friss tartalmakat igyekeztem lóugrásban kiengedni. Természetesen a macska is csak ember, ezért előfordulhat hogy átsiklottam valami fölött. Ha egy önök által feltöltött videó nem került elfogadásra a türelmüket kérem, ezek is mind el lesznek bírálva
@kistáska:
MC Feszült nagyon ideges, hogy nem dobnak ma az inasok https://ibb.co/Y45t0QyK
Nagyon érik az a szakítás annak ellenére, hogy a kamu arab cigány utalgat neki a kointok után
MC Feszült nagyon ideges, hogy nem dobnak ma az inasok https://ibb.co/Y45t0QyK
Nagyon érik az a szakítás annak ellenére, hogy a kamu arab cigány utalgat neki a kointok után
@Selim Etkar:
Huffnágel vagyok, szép véleménnyel vagytok rólam basszam szájba az anyátokat!
Jo, még cuccozok!
Már nem a budapestilátnokot pörgetem, hanem pl fleet foxes - mykonos. Szoval finomabb állatt lettem. És veled mivan te józan geci? Te nagyon rendes fazon vagy! Bokádon ott van még a jeladó? Lerágom a blaha sarkon.
@Selim Etkar:
Huffnágel vagyok, szép véleménnyel vagytok rólam basszam szájba az anyátokat!
hjajjaj...akkor nyugaton a helyzet változatlan? Irgum-burgum... tesó, mikor jön el a mélypont, vársz egy katasztrófát? Tudom, "csak úgy" leállni nehéz, de ezt mindenkinek magának kell meglépnie, ha már súlyos, de imádkozom érted tezsvérem. Utóirat: fiumei nem volt most akkora durranás. Már nincs ott amit "kerestem". Lezárult egy korszak.
@SneciGeci:
Ugyan nem kimondottan trash-ekkel kapcsolatos, de van egy ötletem. Kéne az oldalnak valami fasza zene, amit himnusznak használhatunk. Mit gondoltok?
Valószínű nem erre gondoltál, de nekem mindig a Vice City zenéje ugrik be az egész design-ról Persze szerzői jogi szempontból nem a legjobb
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Százmillió év alatt, hogy a fenébe fejlődött ki pl egy szemgolyó, éles látással a homok csiszolódások, széljárások során?
Ez azt jelenti, hogy ha egy repülőgép szétszort alkatrészeit a sivatagban addig fujja a szél, amég megépül magától a gép a széljárástól és az utolsó fuvallat behelyezi az indító kulcsot is a repülőgépbe. ?
Mennyire érthető az a hamis evolúciós elmélet amit a torkunkon meredő faszként lenyomnak. Már gyermekkorban...
Valszeg szarul, értelmetlenűl fogalmaztam és nem jött át a művészúr által prímán megfogalmazott okosság, de nézzétek el. Péntek van és becuccoztam. De amúgy ugye, hogy van benne valami?
Üdv, Huffnágel
https://trashcity.net/video/5135/moln%C3%A1r-f-%C3%A1rp%C3%A1d-feat-naleksz-h%C3%ADrh%C3%A1tt%C3%A9r
https://trashcity.net/video/20194/moln%C3%A1r-f-%C3%A1rp%C3%A1d-feat-naleksz-h%C3%ADrh%C3%A1tt%C3%A9r
rákerestem, de én ezt nem mertem elindítani
jhajj megnéztem ezt foxes vagy mi a túrót, ember ez már a vég ha ilyeneket hallgatsz, most kezdtem el igazán aggódni. Mellesleg már a fütyimen van a perec. Na de le kell állnunk mert a fasiszta adminok ellátják a bajunkat. Na de komolyan.
köszönjük fáradhatatlan munkásságukat
Minden koint koldus most magának akarja disznót a balhé után
Busák ma nagyon inasban volt végig, még arra sem szólt vissza, hogy a disznó le dagadt cigányozta. Szerintem még holnap adnak egy esély egymásnak
Nagyon gyönyörűséges filterek mennek Istvánka fején is. Csak a kancsalspecialista filtert nem találták még fel.
Nem is hittem volna, hogy te vagy Huffnágel. Rátettem volna az összes ingó és ingatlan vagyonomat.
https://ibb.co/0j4c7WRX
https://files.catbox.moe/j4gc2x.png
Hatalmas műsor, az utóbbi idők legjobb balhéja
Busák meg rendesen be van remegve, hogy elveszíti a koint tojó disznót
Már Eriknek a romának keménykedik
Üdv
Nagyon érik az a szakítás annak ellenére, hogy a kamu arab cigány utalgat neki a kointok után
Hát na ha jót akarsz hallani kérdezd Mézga Paulát
hjajjaj...akkor nyugaton a helyzet változatlan? Irgum-burgum... tesó, mikor jön el a mélypont, vársz egy katasztrófát? Tudom, "csak úgy" leállni nehéz, de ezt mindenkinek magának kell meglépnie, ha már súlyos, de imádkozom érted tezsvérem. Utóirat: fiumei nem volt most akkora durranás. Már nincs ott amit "kerestem". Lezárult egy korszak.
Basszus ember! Már megint seggrészeg vagy?
na cső fater! mi a stájsz?
Valószínű az ilyen hozzászólásoknak lehet köze hozzá
Tom Petty - Love Is A Long Road zenei alapja tökéletes muzsika lenne.
Valószínű nem erre gondoltál, de nekem mindig a Vice City zenéje ugrik be az egész design-ról
Hosszú nagyfasz ébreszt fel,
A pinám mától jó nagy hely,
Benne lenni, úgy mint rég
BASZOK MINT SOHA MÉÉÉÉÉG.
Látom már az ablakból,
Hogy minden bika rámstartol,
De hogyan mondjam nekik meg,
HOGYKÉTSZÁZALATT NEMEMGYEEEEK
Mindig élvezz én bennem,
Úgy basszál, hogy élvezzem!