Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.
Szabályok:
Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!
@kutyulimutyuli123:
én a Twinkyboy-al kapcsolatban azt nem értem miért CSAK pont a Sodit védi
Mondjuk mert egyetlen egy embert sem zaklatnak több mint téve az interneten úgy, ahogy egy bizonyos zaklatói fórum tagjai teszik ezt.
Ide vezet az évekig tartó online hergelés, provokáció, uszítás, okoskodás a neten megspékelve a pénzzel való hencegéssel számos rágalmazással, adó és segélycsalással, erőszakkal és még sorolhatnám. (és még nem említettem a kétes pdf vádakat)
Maradjunk annyiban, hogy Endre sorra tett azért hogy egyre több utálót gyűjtsön magának. Az hogy ez most jogos vagy nem mindenki döntse el maga. De kb van 5-10 keményebb trollja (lehet sokat mondtam) akik nyomják fullba az egészet.
A lényeg az az, hogy te itt már csak az eredményt látod. 20+ éve ezt műveli ezt a provokativ viselkedést.
Nem kell túlgondolni, ez szerelem volt első látásra. Reméled, hogy SuperStraight Endre végre szabadjára engedi a buzidémont, és nem kell tovább küzdenie a kognitív disszonanciával, mert csak egy férfifejű csöves befordított faszát baszta meg egész életében
Na hello, ha már kirobbant ez a botrány a TwinkywinkyBoy69-ről xD Leírom ide az én véleményemet: Nemrégiben 3 éve vagyok Trashfogyasztó több néven is voltam fent korábban, bár én a Sodit pont annyira nem ismerem, a többiektől tudom hogy PDF, ugye én a Vadász Gyulárol tudtam eddig, hogy PDF, Taky Gyulát, Rodás Pantert, a Feriverit, meg Jollyt szoktam nézni általában ők az érdekesebbek, Na de... én a Twinkyboy-al kapcsolatban azt nem értem miért CSAK pont a Sodit védi, mikor ugye elég szép és aljas vádakat mondanak arról a palirol, mert több sebből vérzik, hogy ha Twinkyboy tényleg az zavarná amit ő elmond, hogy "névtelenül szólogatnak be embereknek bla bla bla" Akkor miért csak a Sodit védi? Én személy szerint nem védem a PDF-eket, sőt Vadászom is őket kamu csaj Facebook profilokrol a mai napig, ha mondjuk egy KisJolly-t vagy egy Feriverit, esetleg egy Jankát vagy netán ezeket védeni ennyire a Twinkyboy, akik ugye tudtommal nem pedofilok szimplán csak kicsit zoknik és bohóckodnak a tiktokon, ha ezeket védené akkor még talán azt mondanám, hogy talán korrekt dolog, mert én például a Jolly, Janka stb-hez ezért sem nagyon kommentelek vagy videót teszek ki róluk, mert azért látszik, hogy elléggé a mentális lejtőn vannak, de a Vadász tojci meg a Táky meg ezeket addig szidnám amíg mozog, mert az egyik PDF a másik gyilkos stb (és nem vagyok felszopója senkinek se szóval chill) de hogy pont egy PDF-et véd... braah xsdd. Ennyi így röviden, üdvözlet Kutyulimutyuli123 Kutyánszki Megbaszkola
Mármint Eszton Kacser nevű felhasználóra gondolsz?
Igen arról. A DikTokos Black Cat, néhai Youtube-os Red Cat legnagyobb felszopója a Chriss Dior nevű narkós hulladékkal egyetemben. Igazi csíra hulladákok. Mi a kérdés?
A kérdés az volt, hogy arról van-e szó, akire sejtettem. Nem akartam hinni a szememnek. Megkaptam a választ, NSZKSZ.
@Széklet:
Chriss Dior nevű narkós hulladékkal egyetemben
Nem tudom mit éhezhetett mikor betette azt a korcs Diort a moderátorának. Az a megkeseredett gyerek egymagában képviseli az összes gyűlölködő alja hulladék trasht.
Sokat elárul a trashlégy picsáról meg a gittegyletéről, hogy a legalja fattyak a legnagyobb felszopók.
Feltételezem hogy csak véletlenül idézte be többször is ugyanazt, ha nem haragszik a többi 4 idézetet töröltem az hozzászólásából. Más egyebet nem módosítottam
Ernyőkének nagyon szarul mehet, ha már a gyakorikérdéseken is reklámoznia kell a fos videóit
#40 kommentet maga az ügyvezetőigazagató altengernagy úr írta
És még csak 6 órája okádta fel a videót. De papíron neki már akkora rajongótábora van, hogy egyből linkelgetik is fűnek-fűnak. Aha, mindjárt el is hiszem.
Ernyőkének nagyon szarul mehet, ha már a gyakorikérdéseken is reklámoznia kell a fos videóit
#40 kommentet maga az ügyvezetőigazagató altengernagy úr írta
Valaki leírná, hogy ki ez a Black Cat nevű figyelemkurva? És mi ez a felszopkodás iránta? Ő volt régen a Youtube-on a Red Angel is, ebben biztos vagyok.
Hozzászólások
4480 hozzászólás
Ide vezet az évekig tartó online hergelés, provokáció, uszítás, okoskodás a neten megspékelve a pénzzel való hencegéssel számos rágalmazással, adó és segélycsalással, erőszakkal és még sorolhatnám. (és még nem említettem a kétes pdf vádakat)
Maradjunk annyiban, hogy Endre sorra tett azért hogy egyre több utálót gyűjtsön magának. Az hogy ez most jogos vagy nem mindenki döntse el maga. De kb van 5-10 keményebb trollja (lehet sokat mondtam) akik nyomják fullba az egészet.
A lényeg az az, hogy te itt már csak az eredményt látod. 20+ éve ezt műveli ezt a provokativ viselkedést.
te inkább halgass
id. Náczi Laci: "Mi van? Megint csinálod lájkokért?"
A kérdés az volt, hogy arról van-e szó, akire sejtettem. Nem akartam hinni a szememnek. Megkaptam a választ, NSZKSZ.
Nem tudom mit éhezhetett mikor betette azt a korcs Diort a moderátorának. Az a megkeseredett gyerek egymagában képviseli az összes gyűlölködő alja hulladék trasht.
Sokat elárul a trashlégy picsáról meg a gittegyletéről, hogy a legalja fattyak a legnagyobb felszopók.
Igen, marhára hihető, hogy egy frissen regisztrált (nincs értékelése onnan látni) fiókról a 150 megtekintéses videót egyből belinkelik
És még csak 6 órája okádta fel a videót. De papíron neki már akkora rajongótábora van, hogy egyből linkelgetik is fűnek-fűnak. Aha, mindjárt el is hiszem.
Mármint Eszton Kacser nevű felhasználóra gondolsz?
Ernyőkének nagyon szarul mehet, ha már a gyakorikérdéseken is reklámoznia kell a fos videóit
#40 kommentet maga az ügyvezetőigazagató altengernagy úr írta
Max egy hét és megint jönnek a hetyetye loop liveok a macskaólból.
Nna egy-két élőben felbasszák az agyát és megy vissza. Muszájkabátban.
A börtöntöltelék újra bejelentkezett
Ez az új fiókja a pedó disznónak, MC Isti "originál"
Szívet melengető, csüdvözlendő hir kéremszépen!
A napi 4000 helyett csak 3000. De büszke magára, mert 2 kiló helyett csak 1-et hízott.