Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Twinkyboy99:
@kutyulimutyuli123:
én a Twinkyboy-al kapcsolatban azt nem értem miért CSAK pont a Sodit védi

Mondjuk mert egyetlen egy embert sem zaklatnak több mint téve az interneten úgy, ahogy egy bizonyos zaklatói fórum tagjai teszik ezt.


Ide vezet az évekig tartó online hergelés, provokáció, uszítás, okoskodás a neten megspékelve a pénzzel való hencegéssel számos rágalmazással, adó és segélycsalással, erőszakkal és még sorolhatnám. (és még nem említettem a kétes pdf vádakat)

Maradjunk annyiban, hogy Endre sorra tett azért hogy egyre több utálót gyűjtsön magának. Az hogy ez most jogos vagy nem mindenki döntse el maga. De kb van 5-10 keményebb trollja (lehet sokat mondtam) akik nyomják fullba az egészet.
A lényeg az az, hogy te itt már csak az eredményt látod. 20+ éve ezt műveli ezt a provokativ viselkedést.
Nem kell túlgondolni, ez szerelem volt első látásra. Reméled, hogy SuperStraight Endre végre szabadjára engedi a buzidémont, és nem kell tovább küzdenie a kognitív disszonanciával, mert csak egy férfifejű csöves befordított faszát baszta meg egész életében
Na hello, ha már kirobbant ez a botrány a TwinkywinkyBoy69-ről xD Leírom ide az én véleményemet: Nemrégiben 3 éve vagyok Trashfogyasztó több néven is voltam fent korábban, bár én a Sodit pont annyira nem ismerem, a többiektől tudom hogy PDF, ugye én a Vadász Gyulárol tudtam eddig, hogy PDF, Taky Gyulát, Rodás Pantert, a Feriverit, meg Jollyt szoktam nézni általában ők az érdekesebbek, Na de... én a Twinkyboy-al kapcsolatban azt nem értem miért CSAK pont a Sodit védi, mikor ugye elég szép és aljas vádakat mondanak arról a palirol, mert több sebből vérzik, hogy ha Twinkyboy tényleg az zavarná amit ő elmond, hogy "névtelenül szólogatnak be embereknek bla bla bla" Akkor miért csak a Sodit védi? Én személy szerint nem védem a PDF-eket, sőt Vadászom is őket kamu csaj Facebook profilokrol a mai napig, ha mondjuk egy KisJolly-t vagy egy Feriverit, esetleg egy Jankát vagy netán ezeket védeni ennyire a Twinkyboy, akik ugye tudtommal nem pedofilok szimplán csak kicsit zoknik és bohóckodnak a tiktokon, ha ezeket védené akkor még talán azt mondanám, hogy talán korrekt dolog, mert én például a Jolly, Janka stb-hez ezért sem nagyon kommentelek vagy videót teszek ki róluk, mert azért látszik, hogy elléggé a mentális lejtőn vannak, de a Vadász tojci meg a Táky meg ezeket addig szidnám amíg mozog, mert az egyik PDF a másik gyilkos stb (és nem vagyok felszopója senkinek se szóval chill) de hogy pont egy PDF-et véd... braah xsdd. Ennyi így röviden, üdvözlet Kutyulimutyuli123 Kutyánszki Megbaszkola
@Twinkyboy99:
Troll trollnak farkasa?

te inkább halgass
@Twinkyboy99:
Troll trollnak farkasa?

id. Náczi Laci: "Mi van? Megint csinálod lájkokért?"
@Széklet:
@Nevem Senki:
@Széklet:
Kacser "főispán"

Mármint Eszton Kacser nevű felhasználóra gondolsz?

Igen arról. A DikTokos Black Cat, néhai Youtube-os Red Cat legnagyobb felszopója a Chriss Dior nevű narkós hulladékkal egyetemben. Igazi csíra hulladákok. Mi a kérdés?

A kérdés az volt, hogy arról van-e szó, akire sejtettem. Nem akartam hinni a szememnek. Megkaptam a választ, NSZKSZ.
@Széklet:
Chriss Dior nevű narkós hulladékkal egyetemben


Nem tudom mit éhezhetett mikor betette azt a korcs Diort a moderátorának. Az a megkeseredett gyerek egymagában képviseli az összes gyűlölködő alja hulladék trasht.
Sokat elárul a trashlégy picsáról meg a gittegyletéről, hogy a legalja fattyak a legnagyobb felszopók.
Feltételezem hogy csak véletlenül idézte be többször is ugyanazt, ha nem haragszik a többi 4 idézetet töröltem az hozzászólásából. Más egyebet nem módosítottam
Tar Sanyi kibeszélte magát és visszavonult vagy miért nincs róla mostanában semmi anyag? Esetleg elvitte a kaszás?
spameljük pistának hogy surányi matild profilokkal nézzük hogy kiakad
@Nevem Senki:
már akkora rajongótábora van, hogy egyből linkelgetik is fűnek-fűnak


Igen, marhára hihető, hogy egy frissen regisztrált (nincs értékelése onnan látni) fiókról a 150 megtekintéses videót egyből belinkelik
@kistáska:
https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__13128466-mi-tortent-az-online-filmekeu-oldallal__oldal-4

Ernyőkének nagyon szarul mehet, ha már a gyakorikérdéseken is reklámoznia kell a fos videóit
#40 kommentet maga az ügyvezetőigazagató altengernagy úr írta

És még csak 6 órája okádta fel a videót. De papíron neki már akkora rajongótábora van, hogy egyből linkelgetik is fűnek-fűnak. Aha, mindjárt el is hiszem.
Van pár gyk-s troll fiókom, majd ráírok priviben valami ajnározó kamu felszopó dumával, hátha sikerül csőbe húzni
@Széklet:
Kacser "főispán"

Mármint Eszton Kacser nevű felhasználóra gondolsz?
Úgy látom a #42-es is az övé
https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__13128466-mi-tortent-az-online-filmekeu-oldallal__oldal-4

Ernyőkének nagyon szarul mehet, ha már a gyakorikérdéseken is reklámoznia kell a fos videóit
#40 kommentet maga az ügyvezetőigazagató altengernagy úr írta
Eddig bírta az önmegtartóztatást Sodrony. Lesz itt még live is ha a 6 kőbambit elkortyolgatja, és akkor töményet még nem is kapott
@Puro:
A börtöntöltelék újra bejelentkezett


Max egy hét és megint jönnek a hetyetye loop liveok a macskaólból.
@Puro:
A börtöntöltelék újra bejelentkezett

Nna egy-két élőben felbasszák az agyát és megy vissza. Muszájkabátban.
@kistáska:
https://www.tiktok.com/@sodiapu/video/7577367548627389719



A börtöntöltelék újra bejelentkezett
Valaki leírná, hogy ki ez a Black Cat nevű figyelemkurva? És mi ez a felszopkodás iránta? Ő volt régen a Youtube-on a Red Angel is, ebben biztos vagyok.
https://www.tiktok.com/@sodiapu/video/7577367548627389719

TLC N megy a szűzek műsor MC isti jutott eszembe egyből
Szia uram, jó TikTok fiók nem érdekel? Originális!
https://www.tiktok.com/@mcistireal1
Ez az új fiókja a pedó disznónak, MC Isti "originál"
@kistáska:
Üdvözlendő hír: Pityukának minden fiókját korlátozták, ezért ma nem tud koldulni a Léghajóssal

Szívet melengető, csüdvözlendő hir kéremszépen!
Üdvözlendő hír: Pityukának minden fiókját korlátozták, ezért ma nem tud koldulni a Léghajóssal
@SuperDave:
"Mindenből kicsiket eszek, habár nem diétás meg ilyesmi." Tehát egy csomó hizlaló cukros szart zabál, csak kisebb adagokat belőle

A napi 4000 helyett csak 3000. De büszke magára, mert 2 kiló helyett csak 1-et hízott.
"Mindenből kicsiket eszek, habár nem diétás meg ilyesmi." Tehát egy csomó hizlaló cukros szart zabál, csak kisebb adagokat belőle
És ez is erőlteti ezt a narancsos kacsát, mint Kufár.