Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Twinkyboy99:
A probléma megoldódott másik böngészővel.

Mi sem találtunk problémát, a teszt felhasználóval sikeres volt a megerősítés több felállásban is
@Twinkyboy99:
A probléma megoldódott másik böngészővel.

Nem oldódott meg mert még itt vagy
@Twinkyboy99:
Már leírtam, kéri az oldal hogy erősítsem meg az e-mail címem, amikor rámegyek a "Feltöltés" menüpontra. Beírom az e-mail címem, kapok egy visszaigazoló e-mailt, rákattintok, ott pedig azt írja ki az oldal, hogy ez az e-mail cím már hitelesítve van.

Ez valóban különösen hangzik. Elvégzünk pár tesztet, hogy házon belül elő tudjuk-e idézni a hibát.
@Selim Etkar:
Laár András mondott egy baromira leegyszerüsített,


szerintem alapvetően az evolúció elméletével és gyakorlatávol nincs sok gond, hisz így működik a világ, azt viszont a büdös életbe nem fogja tudni semmilyen materialista irányzat megmagyarázni, hogy a homo sapiens (sapiens) v adam kadmonba hogy a túróba lett egy lénynek ÖNTUDATA? Az űrodüsszei 2001-ben, amit a Monolit szimbolizált. Mert az evolució elmélete elötte is utána is falszifikálható, de van egy törés pont, és ott tényleg megáll a tudomány, az okosabb tudósok hívők és tudják hogy végsősoron egy metafizikai dolog az amit keresünk.

laár jófej, anno rocksztár korunkba még néha mentünk hozzá jogára meg ilyen éneklésre, zenélés a művészkörökbe, a pálmaleveles faszsága óta nem tudom hova tenni az embert, egy világ olott össze bennem. Galla az mégdurvább, de szakadok rajta így is, nem tudok kijönni a szerepből.
Szolgáltatásokat nem vonunk meg senkitől aki betartja a felhasználási feltételekben foglaltakat. Ha problémát tapasztalt az email címe megerősítése közben, akkor ossza meg velünk a részleteket, hogy pontosan mi történik és a technikus úr utána tud nézni a dolognak.
@Twinkyboy99:
Miért nem tudom a saját videómat feltölteni az oldalra?
Azt írja, hitelesítenem kell az e-mail címem, de már hitelesítettem..

Skill issue
@Twinkyboy99:
@SneciGeci:



Ül, fekszik, hempereg!


Azt te szoktál pénzosztáskor rákay filippp!
@Dr Tájfel:
@SneciGeci:
Kicsit offtopic, de valamilyen szinten releváns téma:
A tisztelt városvezetésnek javasolnám, hogy az aktivitáshoz kapcsolódó rangokat bővítsük ki negatív irányba! A "Hülyegyerek" után jöhetne ilyen, hogy "Retardált", majd "Fullkretén", aztán "Trash-felszopó" végül pedig "Trash" és "Abszolút trash"! Vélemény?

Üdvözlöm önöket!
Bár furán hangozhat ez, én a negatív "rangokat" abszolút kontraproduktív dolognak tartom. Ismerik önök is a "ne etesd a trollt" kifejezést. Nos, ha különféle negatív "rangokat" készítenénk, én egészen biztos vagyok benne, hogy megszaporodnának a mindenkibe ok nélkül belekötő emberek az oldalon. Ezeknek a felhasználóknak az lenne a céljuk, hogy minél előbb elérhessék a különféle negatív "rangokat" és ezért kötnének bele valószínűleg minden felhasználóba úton-útfélen. Ez a jelenség pedig egyaránt lenne negatív hatással a moderációs feladatokra és a felhasználói élményre. Ennél fogva a "Hülyegyerek" rang fog maradni a jövőben is, mint egyedüli negatív rang.
Remélem megértik az álláspontomat ezzel kapcsolatban.

Természetesen így azért érthető a dolog.
@SneciGeci:
Kicsit offtopic, de valamilyen szinten releváns téma:
A tisztelt városvezetésnek javasolnám, hogy az aktivitáshoz kapcsolódó rangokat bővítsük ki negatív irányba! A "Hülyegyerek" után jöhetne ilyen, hogy "Retardált", majd "Fullkretén", aztán "Trash-felszopó" végül pedig "Trash" és "Abszolút trash"! Vélemény?

Üdvözlöm önöket!
Bár furán hangozhat ez, én a negatív "rangokat" abszolút kontraproduktív dolognak tartom. Ismerik önök is a "ne etesd a trollt" kifejezést. Nos, ha különféle negatív "rangokat" készítenénk, én egészen biztos vagyok benne, hogy megszaporodnának a mindenkibe ok nélkül belekötő emberek az oldalon. Ezeknek a felhasználóknak az lenne a céljuk, hogy minél előbb elérhessék a különféle negatív "rangokat" és ezért kötnének bele valószínűleg minden felhasználóba úton-útfélen. Ez a jelenség pedig egyaránt lenne negatív hatással a moderációs feladatokra és a felhasználói élményre. Ennél fogva a "Hülyegyerek" rang fog maradni a jövőben is, mint egyedüli negatív rang.
Remélem megértik az álláspontomat ezzel kapcsolatban.
Ha ezen az oldalon is politikai témák lesznek mint redditen vagy 9gag hungary szekciójában, isten lássa a lelkem itt hagyom mint szent péter az olájokat. Pedig jó a csapat és öszinte.

Te Twinky, az oldalon sokáig azt hitték rád én vagyok. Kárpótlást követelek! Két fideszes kitűzőt kérek a békemenetre és egy kiló krumplit! Oszt akkor el van nézve.
Ahelyett hogy itt sajnáltatod magad inkább arról beszélj, hogy mikor fogsz írni a CloudFlare-nek meg az RTL Group-nak? Az én apukám Jakab Péter, és ha nem teljesítik a kérésedet figyelmeztetésnek otthagy majd egy piros arannyal megkent parizeres zsemlét a küszöbükön!
@SuperDave:
Micsoda szájszárak lehettek utána, csak úgy recseghetett az a maradék 8 foga


Negyed óra után visszajött az egyik kis fiókjáról, aztán nemsoká szembesült vele, hogy először 3x 30 percet kell élőznie, hogy párbajozni tudjon. Ki is lőtte az élőt pár perc után
Közben a Léghajós (még most is, több mint egy óra után várja hátha visszatér a disznó) tiszta ideg, hogy mekkora patkányok a trollok, miért kell ezt csinálni Pityukával, miért nem hagyják őket játszani
Nagyon bevan remegve a kamu arab cigány, hogy záródik a pénzcsap.

"Azért ne hasonlítsuk már Huffnágelt egy pdf simogatóhoz"

Jogos!
Én csak a kirohanásra asszimiláltam, hogy a jó öreg Huffi is így szokott elborulni egy-egy Tőtikés este után
@kistáska:
Úgy látom sikerült kitermelni egy új Huffit

Azért ne hasonlítsuk már Huffnágelt egy pdf simogatóhoz
@kistáska:
Üdvözlendő hír: MC Debilnek tiltották a fiókját cigányozás miatt miután fél órán keresztül szarrá trollkodták live közben azok a cigányok, akik elintézték a fiókját

Üdvözlendő hír Micsoda szájszárak lehettek utána, csak úgy recseghetett az a maradék 8 foga
Úgy látom sikerült kitermelni egy új Huffit
@Twinkyboy99:
Te egyfolytaban velem vagy megaldva 🤣🤣🤣🤣 azt hiszed nem olvastam amikor azzal menoskodtel a torrente haverodnak, akivel olyan buzgon szopjatok fel egymast a kommentszekcioban hogy egy melegpornos is megirigyelne, hogy TE CSALTAL IDE ENGEM, mert abban a total teveszmeben vagy, hogy en vagyok a tiszafaszomi boros lacko? 🤣🤣

Márpedig a videók alapján nagyon úgy néz ki ratyikám. Apropó, nem azt mondtad, hogy a büdös életbe nem tolod vissza ide a pofád? Ja persze, el is felejtettem, hogy olyan retard vagy mint a pedomaci Sodikád, akit legszívesebben 10-szer lecumiznál.
Üdvözlendő hír: MC Debilnek tiltották a fiókját cigányozás miatt miután fél órán keresztül szarrá trollkodták live közben azok a cigányok, akik elintézték a fiókját
@SneciGeci:
Kicsit offtopic, de valamilyen szinten releváns téma:
A tisztelt városvezetésnek javasolnám, hogy az aktivitáshoz kapcsolódó rangokat bővítsük ki negatív irányba! A "Hülyegyerek" után jöhetne ilyen, hogy "Retardált", majd "Fullkretén", aztán "Trash-felszopó" végül pedig "Trash" és "Abszolút trash"! Vélemény?


Ezt támogatom.
Esetleg azzal ki lehetne egészíteni, ha tudjuk valakiről hogy trash, akkor a profilján lehetne egy jelzés.
Mondjuk a twinkynek is lehetne, hogy tényleg ő az igazi twinky.
Kicsit offtopic, de valamilyen szinten releváns téma:
A tisztelt városvezetésnek javasolnám, hogy az aktivitáshoz kapcsolódó rangokat bővítsük ki negatív irányba! A "Hülyegyerek" után jöhetne ilyen, hogy "Retardált", majd "Fullkretén", aztán "Trash-felszopó" végül pedig "Trash" és "Abszolút trash"! Vélemény?
@Nevem Senki:
@Toguro:
Be tudom én is annak hogy megzakkant.

Meg a Galla zakkant meg teljesen. Totál reccsen van az ember. Holott ő honosította meg kishazánkban a fekete humort.

A forradalom felfalja gyermekeit vagy mi
Lehet kissé offtopic lesz, de gondoltam itt hagyom az egyik MLM sarlatán tecső fiókját, akit szopattak az egyik Trashek idegenben részben. https://www.youtube.com/@ErhardBende/videos
@Toguro:
Be tudom én is annak hogy megzakkant.

Meg a Galla zakkant meg teljesen. Totál reccsen van az ember. Holott ő honosította meg kishazánkban a fekete humort.
@Szákopráj:
A tisztelt városvezetést kérdezném mély tisztelettel, hogy mekkora meló lenne az élő chat lehetősége? Nem vatyok pjogjamoszó, de remek lenne hotyha megoldtató lenne. Köszönettel Szákopráj

A chat teknyikailag () megvalósítható lenne, de jelenleg nem tervezünk a bevezetését, mert a moderáció nehezen lenne kivitelezhető. Privát üzenetküldési lehetőség sincs hasonló megfontolásból.
Ettől függetlenül léteznek olyan városlakók által alapított klubok, mint amit Rendszergazda úr is belinkelt, de ezek nem hivatalosak és a városvezetés sem képviselteti magát rajtuk.
@Szákopráj:
A tisztelt városvezetést kérdezném mély tisztelettel, hogy mekkora meló lenne az élő chat lehetősége? Nem vatyok pjogjamoszó, de remek lenne hotyha megoldtató lenne. Köszönettel Szákopráj

https://discord.gg/5B9TYB4t
Discord klubhoz lehet csatlakozni.
A tisztelt városvezetést kérdezném mély tisztelettel, hogy mekkora meló lenne az élő chat lehetősége? Nem vatyok pjogjamoszó, de remek lenne hotyha megoldtató lenne. Köszönettel Szákopráj
Idős korára elég érzékeny lett, biztos volt ott is valami személyes feszültség mint a KFT-nél a zenekar többi tagjával. Azóta teljesen a saját fantáziavilágában él, ahol ő AURÁRIA királya, amit növények, állatok, emberek és "MI lények" laknak Hogy trash-hez kapcsoljam MC Pityukához hasonlóan ő is teljesen a ChatGPT rabja lett. De ez már kezd kicsit offtopic lenni
@SuperDave:
Szegény Laár András eléggé leépült az utóbbi pár évben. Maga mögött hagyta a családját, a LPL-ot, a KFT-t és úgy tűnim a maradék józan eszét is. Szomorú volt látni, ahogy rekedt hangon beszélget egy LLM chatbottal mintha a saját gyereke lenne

Igen, asszem az volt az indok hogy "emberi okok" miatt hagyta ott a lpl-t. Később egy cikkben kifejtette, hogy a KFT -vel nem tudja összeegyeztetni a fellépéseit, mert vagy lpl vagy kft, sokszor egy időben lettek volna. Csak azt nem értem, hogy évtizedeken keresztül párhuzamosan ment a kettő. Nem tudom ez miért csak most lett probléma? Be tudom én is annak hogy megzakkant.
Szegény Laár András eléggé leépült az utóbbi pár évben. Maga mögött hagyta a családját, a LPL-ot, a KFT-t és úgy tűnim a maradék józan eszét is. Szomorú volt látni, ahogy rekedt hangon beszélget egy LLM chatbottal mintha a saját gyereke lenne
@Selim Etkar:
Laár András

Laár András résztvett annó a pálmaleveles szélhámosságban. Onnantól kezdve leírta magát nálam.
Nem vagyok benne biztos, hogy ez a legjobb fórum a teremtés elmélet kontra evolúció téma megvitatására, de azért egészségedre! 🍻