Városi fórum - Trash kibeszélő stb.

Ebben a topic-ban az oldallal kapcsolatos kérdéseiket, az oldalon szereplő trash karaktereket, esetleg a hozzájuk kapcsolódó mellékszereplők körülményeit, illetve a velük kapcsolatos dolgokat lehet kitárgyalni.

Szabályok:

  • Nem tiltott dolog a témától kis mértékben eltérni, ha azért van némi összefüggés egy adott trash karakterrel kapcsolatban.
  • Kiskorú mellékszereplőkről kizárólag jóindulattal lehet említést tenni!

Hozzászólások

4480 hozzászólás

Kérem jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
0 / 10000 karakter
@Twinkyboy99:
Ez nem jelenti azt hogy nyertetek


Az, hogy 6 nap alatt -386 pontra intézted magad mindent elárul. Tudtad te is nagyon jól, hogy az aberrált picsogásodra senki nem kíváncsi itt (meg sehol máshol sem), ennek ellenére csak toltad tovább a kretént úgy, ahogy régebben is.
Erre szokták mondani azt, hogy edd meg amit főztél
Menekül a Pedosimogató! Miénk a győzelem! Ebből látszik, hogy Szemétváros serege verhetetlen. (Ezért sem véletlen, hogy az van a profilképemen, aki)
@Twinkyboy99:
Az oldalon történő csoportos lejáratásnak köszönhetően sikeresen doxolva lettem néhány ember által..

Ön ezt állítja, bár ezt ön tényként közli, ez attól még nem lesz tény. Ez csak az ön meglátása, de ennyi.
Eközben dagad a pedofil botránya: rendőrségi határozat derült ki a fórumra, miszerint egy bizonyos K. Endre MEGFOGDOSOTT EGY KISLÁNYT ÚJSZÁSZON!
(A büdös pedo megpróbálta ezt fellebezni, erről derült ki egy kép ma a fórumra, vissza is lett utasítva a fellebezése:

https://i.ibb.co/99FZR91p/jazminfogdosasa2.jpg

TWINKYBOY, GYERE, VÉDD APUKÁD, HISZEN MÁR HIVATALOS PAPÍRJA VAN RÓLA, HOGY KISKORÚAKAT FOGDOSOTT MEG ÚJSZÁSZON!
Kiss Endre Farkas börtönviselt pedofil!
Szar lehet Endrének, hogy ilyen publikus ötletelők a pártfogói, akik egy szalmaszálat sem tennének keresztbe az érdekében. Csak súlytalan vergődésre képesek, miközben az Inverz-Midas királyuk még nagyobb szarba navigálja magát
@Twinkyboy99:
HETYETYETYTETYE. Megint elvesztek a részletekben és ugrándoztok az olyan apróságokon, mint a szerzői jog. Jogilag helytálló lehet az a vélemény, hogy a szerzői jogokat nem csak kétféle módon (haszonszerzéssel vagy elbitorlással) lehet megsérteni, hanem úgy is, ha az anyagokat az eredeti készítő engedélye nélkül publikáljátok máshol, függetlenül attól hogy az egy Spielberg film, egy Mónika Show rész (aminek az RTL Csoport gondolom örülne ha megtudná) vagy egy sima rövid vlog videó. Másrészől elhangzik a videómban egy olyan vélemény is az oldalról, hogy bizony nagyon sok esetben olyan kommentszekció van bizonyos videók alatt, ami súrolja a becsületsértést és a rágalmazást. Pl. ilyen dolog SoDi-t nyíltan pedofilnak nevezni, holott még nincsen bírósági ítélet arról, hogy ténylegesen az lenne. Továbbá nem egy helyen olvastam olyan viccesnek szánt kommenteket, amikből az rajzolódik ki számomra, hogy XY. halálát várja Y. emberke, természetesen nem direktbe leírva, hanem furfangosan, alamuszi troll virágnyelven megfogalmazva. Kurucinfo (SZÁJBA KELL BASZNI AZ SS TISZTET, UGYE??????????????) meg Puruttya/Napiszar szintjén álltok srácok, főleg hogy vannak +18-as külső linkek is az oldalon.



Akkor mire vársz te jogászzseni?

Elvégre mi velejéig romlott bűnözök vagyunk, nyomjad a feltárást!
@Toguro:
Twinkygenyó, amíg itt vered magad, mar vagy 8x feljelenthetted volna az oldalt. De te is tudod, hogy szarnának a fejedre. Szar ügy.
Az, hogy felhánysz a netre szemetet, az nem alkotás, szóval nincs minek megsérüljön.

Sajnos neki csak "publikus ötletelésre" futja Remélhetőleg majd a trollok feljelentik saját magukat
Hát erre szokták azt mondani faluhelyen, hogy belehugyozni a lódarázs fészek közepébe.
Twinkygenyó, amíg itt vered magad, mar vagy 8x feljelenthetted volna az oldalt. De te is tudod, hogy szarnának a fejedre. Szar ügy.
Az, hogy felhánysz a netre szemetet, az nem alkotás, szóval nincs minek megsérüljön.
Mi tart vissza attól, hogy jogi útra vidd a dolgot, csak nem az hogy egy ruppótlan köcsög vagy? Akkor szólj az RTL Group-nak, az nem kerül semmibe Még ennyire se vagy képes, ne nekünk magyarázz, hanem tedd oda magad
@Selim Etkar:
Több golden laci és kiskobold sanyika kellene az oldalra! Ezek nem annyira aktívak tiktokon?

Kiskoboldot szoktak feltölteni, kb egy hete raktak fel tőle egy csodás táncot, de tényleg lehetne több. Ha vicces a videó biztos elfogadják.
@Nevem Senki:
Azt hittem, hogy ő maga kisboros?! Ő is valami emós gyernőtt.

Sokan őt sejtik mögötte, de nekem nem tűnnek olyan zavarosnak a kommentjei mint borinak, szimplán csak buta és tájékozatlan. 5 perc chatgpt után mindenki jogtudósnak képzeli magát
@kistáska:
Mondjuk a -180 ponttal már tényleg méltó lenne egy új rangra a hülyegyerek helyett

Akkor "HeinerErno" AKA HájasBré a maga -253 pontjával szintúgy.
@SuperDave:
felszopó marad mint kisboros

Azt hittem, hogy ő maga kisboros?! Ő is valami emós gyernőtt.
Több golden laci és kiskobold sanyika kellene az oldalra! Ezek nem annyira aktívak tiktokon?
@Toguro:
Ide jött szítani a göhögtüzet

"Mi az, hogy nincs nyugtunk? ...AMÍG LÁGALMAZOL, MHI?!"
@SuperDave:
élvezi, hogy szétmínuszolják


Mondjuk a -180 ponttal már tényleg méltó lenne egy új rangra a hülyegyerek helyett
Nyilván a figyelmet szomjazza, de szerintem eddig senkinek se lódult meg a szekere attól, hogy ide felkerült Ha azt élvezi, hogy szétmínuszolják meg kiröhögik azt nem sajnálom tőle.
Ettől még ugyanolyan súlytalan felszopó marad mint kisboros, aki 40 évesen az anyjánál a kisszobából a kvantummezőbe ülteti a céljait
@PublikusTranyó:
Twinkygeci, sikeresen elérted hogy rádálljon egy troll, a rodás kurva (aki kiskorúaknak is mutogatja magát meg elbeszéli, hogyan akarta magát megbaszatni 13 évesen egy felnőtt férfival, tudod, nagy jogászisten buzigeciként tudnod kéne, hogy ez simán kiskorú veszélyeztetése) védelme volt az utolsó csepp nálam, innentől BÁRMIT amit csinálsz (legyen az videó, komment) szépen fel lesz ide pakolva, mert megérdemled, te fideszes degenerált álkeresztény féreg.


Ezzel pont az a célja, hogy foglalkozzanak vele.
A yt mirror chatben és gyagyás fingtok élői alatt alatt is ugyanezt tolta minden alkalommal, élvezte hogy a középpontban (még ha negatív értelemben is) van.
Egy "közösség" sem tűri már meg, olyan mint egy kivert kóbor kutya aki céltalanul bolyong, közben próbál odadörgölőzni valakihez hátha gazdájára talál.
Én azt mondom ne adjátok meg neki a figyelmet, szarjátok le, ne foglalkozzatok vele.
Neki ez a legnagyobb büntetés
@Toguro:
@PublikusTranyó:
Twinkygeci, sikeresen elérted hogy rádálljon egy troll, a rodás kurva (aki kiskorúaknak is mutogatja magát meg elbeszéli, hogyan akarta magát megbaszatni 13 évesen egy felnőtt férfival, tudod, nagy jogászisten buzigeciként tudnod kéne, hogy ez simán kiskorú veszélyeztetése) védelme volt az utolsó csepp nálam, innentől BÁRMIT amit csinálsz (legyen az videó, komment) szépen fel lesz ide pakolva, mert megérdemled, te fideszes degenerált álkeresztény féreg.

Ide jött szítani a göhögtüzet


Megint dől a szar a szádból, Laci?
Nyunyókából a végén még trash lesz...
@PublikusTranyó:
Twinkygeci, sikeresen elérted hogy rádálljon egy troll, a rodás kurva (aki kiskorúaknak is mutogatja magát meg elbeszéli, hogyan akarta magát megbaszatni 13 évesen egy felnőtt férfival, tudod, nagy jogászisten buzigeciként tudnod kéne, hogy ez simán kiskorú veszélyeztetése) védelme volt az utolsó csepp nálam, innentől BÁRMIT amit csinálsz (legyen az videó, komment) szépen fel lesz ide pakolva, mert megérdemled, te fideszes degenerált álkeresztény féreg.

Ide jött szítani a göhögtüzet
Twinkygeci, sikeresen elérted hogy rádálljon egy troll, a rodás kurva (aki kiskorúaknak is mutogatja magát meg elbeszéli, hogyan akarta magát megbaszatni 13 évesen egy felnőtt férfival, tudod, nagy jogászisten buzigeciként tudnod kéne, hogy ez simán kiskorú veszélyeztetése) védelme volt az utolsó csepp nálam, innentől BÁRMIT amit csinálsz (legyen az videó, komment) szépen fel lesz ide pakolva, mert megérdemled, te fideszes degenerált álkeresztény féreg.
Kíváncsi vagyok meddig bírja, hogy "fájdalmat okoznak neki" úgy, hogy Busika utal neki
Nagyon feszült a malac, hogy a Tina Fagyas embere dobott a Léghajósnak 45K koint https://ibb.co/MDBmcsHS
@Toguro:
Trash csoportban is volt annyi vállalhatatlan arc, hogy azt kell hogy mondjam volt pár trash arc, aki talán pár fokkal vállalhatóbb volt.

Szerencsére itt azért (még) fényévekkel jobb a helyzet.
@Toguro:
@Puro:
@Selim Etkar:
Sziasztok varoslakok. Sokszor emlegettek valami hufnagelt. O tiktokos trash vagy youtubeos? Nem ismerem.
Bar sokaig vadasz gyulat sem ismertem


A Huffnágel egy felhasználó a Trashcity-n aki hírhedt az örjöngéseiről és a fenyegetéseiről és az anti-szociális viselkedéséről az oldalon.

Puro barátom jól mondja, egy alkoholista fasz az az ember

jaj ne bántsátok már hufit
@Toguro:
@Puro:
@Selim Etkar:
Sziasztok varoslakok. Sokszor emlegettek valami hufnagelt. O tiktokos trash vagy youtubeos? Nem ismerem.
Bar sokaig vadasz gyulat sem ismertem


A Huffnágel egy felhasználó a Trashcity-n aki hírhedt az örjöngéseiről és a fenyegetéseiről és az anti-szociális viselkedéséről az oldalon.

Puro barátom jól mondja, egy alkoholista fasz az az ember


Ilyen ez a trash szcéna gyelekik. Tartom továbbra is azt, akármennyire nem leszek népszerű ezzel, hogy a trash sok olyan embert is vonz, akit kb. annyi választ el a trashtől, hogy a kamera másik oldalán áll, ha értitek mire gondolok. Trash csoportban is volt annyi vállalhatatlan arc, hogy azt kell hogy mondjam volt pár trash arc, aki talán pár fokkal vállalhatóbb volt.
@Puro:
@Selim Etkar:
Sziasztok varoslakok. Sokszor emlegettek valami hufnagelt. O tiktokos trash vagy youtubeos? Nem ismerem.
Bar sokaig vadasz gyulat sem ismertem


A Huffnágel egy felhasználó a Trashcity-n aki hírhedt az örjöngéseiről és a fenyegetéseiről és az anti-szociális viselkedéséről az oldalon.

Puro barátom jól mondja, egy alkoholista fasz az az ember
@Dragonháj:
@Bariadd:
Szeretném kérvényezni ennek a képnek a felvételét az emojik közé:
https://trashcity.net/photo/4018/#/

Én hiányolom az emojik közül Subimalacot és a riherongyos párducgalócát.


Támogatom. Mindkettőnek vannak zseniális fejei.